Strona 45 z 55 PierwszyPierwszy ... 35414243444546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 101 do 1 125 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #1101
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja na pazurki mam 2-3 klientki na miesiąc i potem np. 3 miesiące ciszy... także dobrze, że mam zupełnie inną pracę. Na makijażach też zarobku wielkiego nie ma, ale jak jest teraz okres ślubny to zawsze coś wpadnie, tym bardziej że za makijaż biorę więcej niz za paznokcie.
    Ja oprócz wizażu mam skończoną stylizację, kosmetykę tylko zaczęłam, ale potrafię wykonywać drobne zabiegi, na florystykę też idę (najpierw kurs, a potem roczna szkoła) i jeszcze na projektowanie mody
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  2. #1102
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja się zastanawiam jaką cenę dać za makijaż? Kurs zrobiłam rok temu. Wykonałam jednak do tej pory tylko kilkanaście makijaży na klientkach+ dwie sesje zdjęciowe i w sobotę trzecia sesja. Pracuję na Glazelu, Kryolanie i tańszych kosmetykach, droższych już nie. Czy cena za mejkap wieczorowy 40 zł to dobrze? A za ślubny z kępkami, kamuflażem 50 zł, już z dojazdem wliczonym? Chcę się uczyć wizażu, próbować, ale boję się wyskoczyć z ceną. Z trwałością makijażu nie mam problemu, wytrzymuje kilkanaście godzin.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  3. #1103
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Sztynka 50 zl z dojazdem to malo... :/ ja za dojazd biore 20 zl chyba ze jade do wiecej niz jednej klientki ale z pazurami.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #1104
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja biorę 50zł za wieczorowy i próbny ślubny. Za ostateczny ślubny mam teraz promocję (żeby zachęcić klientki i mieć kilka zdjęć z przygotowań etc.) 80zł a za dojazd liczę dodatkowo, chyba że ktoś mieszka w moim mieście lub pobliskim to nie Produkty i pędzle do makijażu wychodzą moim zdaniem drożej niż do paznokci, więc nie można zaniżać cen. Szkoła wizażu to minimum 100zł czesnego miesięcznie. Kursy to wydatek od 500zł wzwyż, a w szkołach które są naprawdę cenione ok 2000.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  5. #1105
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Mam do Was dziewczynki prośbę... Główkuję czym różni się makijaż wieczory od ślubnego... Ja biorę za oba 50 zł (bez rzęs) bo oba wykonuję tą samą techniką, tymi samymi kosmetykami. Gdzie jest różnica?

  6. #1106
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Sztynka u mnie ceny w salonie za makijaż są od 70zł do 130zł. Przy czym wieczorowy to 70-100, próbny ślubny 80-100 a ślubny 100-130zł. Cena sesji ustalana indywidualnie.
    Po domach raczej nie jeżdżę a jak już to przeważnie biorę tyle samo. Pracujemy na przeróżnych kosmetykach - praktycznie z każdej firmy jakiś kosmetyk począwszy od taniego lovely czy wibo poprzez Inglot, MaxFactor, Sephora, Glazel, Kryolan po Chanel czy Dior (ale przeważają kosmetyki z Inglota,Sephory, Glazela i Chanel).

  7. #1107
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Mam do Was dziewczynki prośbę... Główkuję czym różni się makijaż wieczory od ślubnego... Ja biorę za oba 50 zł (bez rzęs) bo oba wykonuję tą samą techniką, tymi samymi kosmetykami. Gdzie jest różnica?
    moim zdaniem podejmując się wykonywania makijażu musimy wiedzieć czym różnią się jego wszelkie rodzaje. Makijaż wieczorowy to makijaż jaki wykonujemy na wyjścia wieczorową porą jak nazwa wskazuje, tak więc produkty jakich użyjemy mogą dawać "cięższy" efekt, możemy użyć wszelkich połyskliwych produktów, w tym makijażu niemalże nie ma ograniczeń, byleby nie ewoluował w makijaż artystyczny Natomiast makijaż ślubny to makijaż zarówno dzienny, jak i wieczorowy, do tego fotograficzny a czasem też filmowy. Nie można stosować produktów, które w dziennym świetle nie będą prezentowały się naturalnie, ale mimo wszystko musimy idealnie pokryć niedoskonałości. Makijaż taki musi świetnie prezentować się na zdjęciach, tak więc twarz musi być idealnie wykonturowana. Trwałość makijażu musi być naprawdę długa. Ponad to w makijażu ślubnym ważny jest każdy detal całości stylizacji, więc wizażystka musi znać także klimat ślubu, całość stroju, bukiet, fryzurę... Proces tworzenia makijażu ślubnego często trwa nawet kilka miesięcy, bo najpierw omawiamy z klientką stylizację i wymyślamy nasze propozycje a potem prezentujemy koncept podczas makijażu próbnego. Potem znów mamy przerwę na dogranie szczegółów i następuje ostateczny makijaż. W przypadku makijażu wieczorowego klientka po prostu przychodzi, mówi w co będzie ubrana i dobieramy makijaż do jej typu urody. Ślub jest jeden w życiu (zazwyczaj) a więc i makijażu nigdy nie powtórzymy. Stąd też oferowane są osobne kursy i warsztaty z makijażu ślubnego, wizażystka musi być "dobrą duszą" Panny Młodej i makijaż musi byc idealny, aby nie zepsuł tego niezwykłego dnia.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  8. #1108
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Wiem dziewczyny, że to mało ile biorę, ale chcę się na razie uczyć, a chętnych nie ma, nawet najbliższe koleżanki nie chcą, bo za mało umiem. Ja dojeżdżam tylko najdalej do 15 km w jedną stronę, więc to dla mnie koszt maksymalnie do 10 zł. Niestety kosmetyki trzeba kupować na bieżąco, pędzle też, nawet dla jednej klientki trzeba kupować, więc wychodzi 100% więcej niż za pazurki, także Farb popieram to. Tylko ja nie mam szkoły , a kurs 1 stopnia jedynie i właśnie chciałabym zarobić na 2 stopień, ale mi nie wychodzi
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #1109
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Przyznam że jest to napisane książkowo... Niestety nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości. Bo w rzeczywistości gdy robię makijaż wieczorowy czyli zazwyczaj gościa weselnego to przygotowuję cerę dokładnie tak jak przy Pannie młodej czyli tuszuję niedoskonałości. Tak samo utrwalam oba makijaże bo muszą przetrwać cały wieczór. Tak samo dobieram je do stroju i fryzury. Jeszcze żaden makijaż ślubny nie zajął mi kilku miesięcy przygotowań... Ba, jak Panna młoda zapisuje mi się 3 miesiące przed to i tak uważam to za cud. Zresztą nie wiedziałabym jakie szczegóły mam dogrywać w takim makijażu przez kilka miesięcy... Jedyną rzeczą którą ustalam z panną młodą jest to czy będą robione zdjęcia i jakiego typu będą to zdjęcia. Zmienia to tylko stonowanie odcieni których mogę użyć ale nadal nie zmienia to faktu że używam niejednokrotnie tych samych cieni, z tej samej palety do makijażu wieczorowego i ślubnego. Różnica czasami nawet kilkudziesięciu zł za wiedzę wizażystki na temat "ciemnego cienia nie mogę użyć bo na zdjęciach czarno-białych wyjdzie jak czarna plama" itp wydaje mi się dość spora. farb ja posiadam wiedzę na temat tego na co mam zwrócić uwagę podczas wykonywania danego makijażu. Moje pytanie nie wynikło z niewiedzy tylko z braku zrozumienia. Takie samo pytanie mogłabym zadać w dziale pazurkowym bo też nie rozumiem znaczenia paznokci ślubnych.

  10. #1110
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Sztynka na początku "przygody" z wizażem trzeba naprawdę sporo zainwestować, początki są strasznie ciężkie, ale trzeba przez to przejść. Warto na początku się pomęczyć, podokładać do interesu bo po kilku latach koszty całkowicie się zwrócą, jeszcze nawet wychodzi się sporo na plus, zwłaszcza w "okresach ślubnych"

  11. #1111
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Różnica czasami nawet kilkudziesięciu zł za wiedzę wizażystki na temat "ciemnego cienia nie mogę użyć bo na zdjęciach czarno-białych wyjdzie jak czarna plama" itp wydaje mi się dość spora. farb ja posiadam wiedzę na temat tego na co mam zwrócić uwagę podczas wykonywania danego makijażu. Moje pytanie nie wynikło z niewiedzy tylko z braku zrozumienia. Takie samo pytanie mogłabym zadać w dziale pazurkowym bo też nie rozumiem znaczenia paznokci ślubnych.
    kurczę, no to wykluczasz samą siebie podając taki argument... przecież do zdjęć czarno-białych ciemniejsze kolory lepsze, bo jasnych w ogóle widać nie będzie. W paznokciach nie widzę różnicy, w makijażu owszem. Każdy pracuje po swojemu. Ja mam zapisane np. klientki na wrzesień/październik a szczegóły ustalamy od maja. Mi się wydaje, że to zależy jak traktujemy to co robimy. Dla mnie wizaż to największa pasja i nie umiem do tego podchodzić w taki sposób jaki Ty pokazujesz. A jak przekładamy to na pieniążki to np. w makijażu ślubnym zazwyczaj robimy pełną analizę kolorystyczną, prawda? A ile kosztuje taka analiza? Przeciętnie 100zł. A tu Panna Młoda ma ją w cenie. Przy zwykłym makijażu analiza jest pobieżna, nie chodzi mi o to, że robiona "na odczepnego", tylko ze względu na mniejszą rangę makijażu ograniczamy się do podstaw.

    Oj, tak Sztynka. Inwestycje w kufer są ogromne, ale za to uczucie pracowania na dobrych produktach i widok efektów- bezcenne
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #1112
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    A jak przekładamy to na pieniążki to np. w makijażu ślubnym zazwyczaj robimy pełną analizę kolorystyczną, prawda? A ile kosztuje taka analiza? Przeciętnie 100zł. A tu Panna Młoda ma ją w cenie.
    Ale u mnie klientka "nie ślubna" też ma ją w cenie... Nie da się wykonać makijażu bez choćby najprostszej analizy prawda? Z tego co rozumiem do makijażu ślubnego przygotowujesz klientkę perefcto... A do wieczorowego to co? Niby inaczej? Nie dobierasz odcieni pod fryzurę, ubiór, cerę? Doskonale wiesz że to robisz... Postępujesz tak samo bo przecież to że pani idąc na wesele jako gość nie oznacza że ma być zrobiona na odwal się.
    Kurcze denerwują mnie argumenty sugerujące że jeśli wizaż nie jest moją największą pasją to oznacza że coś robię niedokładnie, bądź też źle. Nie rozumiem w jaki sposób niby do tego podchodzę... Bo napisałam prawdę że do makijażu że nie przygotowuje się kilka miesięcy? Ty farb też się nie przygotowujesz, doskonale o tym wiesz. To że nawet pół roku wcześniej masz próbny nie oznacza że przez następne pół roku główkujesz jak ten makijaż jeszcze polepszyć. Także nie ma różnicy czy próbny jest tydzień czy pół roku przed ślubem, po prostu nie ma. Takie idealizowanie makijażu ślubnego patrząc trzeźwym okiem na rzeczywistość to przykro mi za wyrażenie - ale uważam za bzdury. A podnoszenie cen bo "ślubne" naciąganiem. Rozwinęłam temat bo próbowałam zrozumieć "dlaczego". Nie zrozumiałam, wręcz utwierdziłam się w przekonaniu że robię to samo w obu przypadkach. Jest też opcja że "za bardzo" przykładam się do makijażu "zwyczajnego", tj nieślubnego (bo skoro robię je tak samo a do ślubnego nie mam co już dodać to chyba jest coś nie sprawiedliwie robione) ale nie wyobrażam robić go inaczej.
    Śpieszę jednak powiedzieć że nie po to rozwinęłam wątek żeby wieszać na kimś psy i zmuszać do zmiany... Ceny to sprawa indywidualna, każdy robi co chce bo zusików za nas nikt nie płaci. Zżerała mnie ciekawość, to tyle.

    P.s. Co do cieni... Najwyraźniej są różne szkoły, mi to przedstawiono w sposób inny i w sumie to zrozumiały bo nie każda kobieta będzie chciała na zdjęciu mieć czarną plamę ma oku... Ale to już zależy od indywidualnej potrzeby klienta. Dlatego uważam że nie zaprzeczyłam samej sobie... Ale to chyba nie ten temat.

    Mam nadzieję że obejdzie się bez obrazy, fochów i innych... Bo chyba po to jest forum żeby na takie tematy dyskutować

  13. #1113
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dokladnie,ja swoje zdsnie przedstawilam i nieco pokrecilas moje slowa ehh. niestety dyskusje na temar ceny wizazu slubnego i okolicznosciowego zawsze wywoluja emocje s moze i stety
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  14. #1114
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Jeśli przekręciłam to nieświadomie, uwierz. Pisałam tak jak zrozumiałam. Niestety słowo pisane ma to do siebie że nie zawsze w 100% zrozumiemy co autor miał na myśli

  15. #1115
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja w tej chwili podnioslam ceny makijazy
    wieczorowy od 70-100 a slubny od 120-150 i chetnych nie brakuje a co najwazniejsze ciagle wracaja stare klientki na kolejne makijaze
    miedzy slubnym a wieczorowym jest gigantyczna roznica np w technice wykonania i kosmetykach jakich sie powinno uzywac, ja do slubnych np. uzywam zupelnie innych baz, podkladow, pudrow, bronzerow
    kosmetyki te sa przecietnie kilka razy drozsze wiec jakos problemu z cena makijazu nie mam

    bede miala chwilke to zrobie dla porownania makijaz slunby i majkiaz wieczorowy z tak samo pomalowanymi oczkami, zmienie tylko makijaz bazowy twarzy i konturowanie, roznica jest kolosalna i zobaczycie same aparat fotograficzny i kamera to wredne urzadzenia i widac na zdjeciach i filmach wszystko

    co do zdjec czarno bialych to jak najbardziej ciemne cienie, jesli dobrze jest wykonany to zadnej plamy ciemnej nie bedzie wiedoczne bedzie tylko piekne cieniowanie miedzy kolorami
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 29-06-2012 o 08:19

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #1116
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    brawo dla agulusi
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #1117
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No ja właśnie inwestuję w kosmetyki, w tym roku chciałabym wyposażyć do końca kufer we wszystko co niezbędne, brakuje mi jeszcze około tysiąca złotych i byłoby ok gdyby ktoś miała na zbyciu to wezmę
    Dlatego ja nie robię jeszcze ślubnych makijaży, bo nie mam odpowiednich kosmetyków. Dopiero od sierpnia zamierzam robić, bo będą już kamuflaże itd. wieczorowy mejkap zauwazyłam dla klientki nie jest az tak wazny jak dla Panny Młodej. Sama będąc pomalowana na weselu ledwo raz spojrzałam w lustro i zmatowiłam buzię. A będąc Panią Młodą chodziłam patrzeć co godzinę, bo się stresowałam. Choć nie było czym , bo Pani zrobiła mi super makijaż za 50 zł i był to wieczorowy, a nie ślubny, bo na taki się umówiłam, gdyż ślubny kosztowała dwa razy drożej i nie wiem jaka byłaby różnica, ale mój się prezentował wspaniale
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  18. #1118
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    W 100% zgodzę się z tym że jest różnica w technice, tak jak inaczej malujemy starsza panią, osobę z zapadniętymi powiekami tak też inaczej malujemy do zdjęć itd. No to jest sprawa oczywista. Ale to tylko technika zabrania się do pracy, mnie nic nie kosztuje takie użycie wiedzy dlatego nie rozumiem podnoszenia cen z tego tytułu. NATOMIAST składam pokłony dla argumentu agulusi na temat pracy na innych produktach i to mnie w 100% satysfakcjonuje i w tym przypadku oczywiście popieram. Bo to jest moim zdaniem czysta uczciwość. Pytanie tylko ile wizażystek podchodzi do tego w sposób uczciwy a ile ma wyższe ceny za słowo "ślubne". Ale to chyba zostanie pytaniem retorycznym. Dziękuję za uwagę - co złego to nie ja.

  19. #1119
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dobre pytanie postawiłaś, Ladyss. Też mnie to ciekawi jak inne wizażystki do tego podchodzą, czy wyższa cena idzie w parze z odpowiednimi produktami i techniką.

    A ile bierzecie za stylizację włosów? I jak rozgraniczacie to w cenniku? Chciałabym też niebawem wprowadzić i fryzury, ale tu mało zorientowana jestem co do cen.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  20. #1120
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ciekawa dyskusja na temat cen tych makijaży Ja mam w salonie za wieczorowy 50 zł, a ślubny 70 zł I różnica jest taka, że do ślubnego używam droższych kosmetyków Ale wiem doskonale, że u nas mnóstwo wizażystek/kosmetyczek robi makijaże na jedno kopyto i tymi samymi kosmetykami, a biorą drożej tylko dlatego, że to ślubny

  21. #1121
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    U nas to tak jest (oczywiście na pewno nie u wszystkich wizażystek) ale u większości oraz fryzjerek i w kwiaciarniach że się dopłaca za słowo "ślubne" bukiet kwiatów nie wiem jakby nie był piękny zawsze będzie tańszy niż dla panny młodej

  22. #1122
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No jeśli używamy zupełnie innych kosmetyków do mejkapu, to rozumiem dopłacanie za ślubny. W sobotę robiłam pierwszy w życiu mejkap ślubny na sesję plenerową i wiem, że kamuflaże to podstawa. Niestety moje nie doszły na czas i musiałam sobie radzić bez.
    Więc jeśli robię makijaż z kamuflażem to cena powinna być inna, czy już podnieść całkiem cenę i wyrównać do wyższej ogólnie?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #1123
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    myślę, że kamuflaż potrzebny jest w większości makijaży okazjonalnych. Mówiąc o innych kosmetykach chodzi raczej o kosmetyki typu: podkłady wodoodporne, spraye fixujące, cienie wodoodporne, kosmetyki HD, pomadki o wydłużonej trwałości czy też kosmetyki marek selektywnych . Oczywiście tych kosmetyków też często użyjemy przy makijażu "nieślubnym", ale nie są one wówczas niezbędne
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  24. #1124
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ok czyli myślę, że mogę dać cenę 50 zł za makijaż ślubny z kamuflażem :-) Właśnie macam kółko Kryolana i już mi się podoba :-)
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  25. #1125
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dziewczyny jak już pisałam za przedłużenie biorę 50 zł niezależnie robię za stopy 35zł to ile mam liczyć za hybrydę bez manicure i z manicure. pomóżcie bo niewiem............

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •