Strona 53 z 55 PierwszyPierwszy ... 34349505152535455 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 301 do 1 325 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #1301
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja właśnie wprowadziłam możliwość wykonywania usług po godzinie 20 i w niedziele i święta za dodatkową opłatą i jakoś nie uważam żeby to nie było profesjonalne standardowo salon jest otwarty do godziny 18 a w niedziele i święta zamknięty dlatego wtedy działam jako "pogotowie kosmetyczne". Mam wyznaczone godziny pracy ale przy tym jestem otwarta dla klienta z ogromną potrzebą w nagłych wypadkach który musi zrobić sobie paznokcie w drugi dzień świąt Bożego narodzenia - no ale wybaczcie, chyba jakaś premia w takim wypadku się należy. To nie jest "zarabianie na siłę". To jest uczciwa zapłata za możliwość wykonania usługi w dniu w którym nigdzie indziej by tego nie dostała. Czy ja kogoś zmuszam do korzystania z tego? Nikt na tym nawet nie ucierpiał bo wcześniej nie było możliwości żebym kogokolwiek w takie dni i godziny przyjmowała bo ze względu na dojazd mi się to po prostu nie kalkulowało.
    A wiecie dlaczego wprowadziłam taką dodatkową usługę? Przez klientów właśnie. Bo wystarczy raz się poświęcić dla Pani która zapomniała że jak co roku święta wypadają. Wystarczyło raz zostać do późnego wieczora w sobotę żeby ta Pani nie została bez paznokci na święta. Ale Pani nie zrozumiała że zostałam dla niej wyjątkowo bo kończe prace o 14. Pani teraz dzwoni i za każdym razem chce się umawiać w sobotę wieczorem bo wtedy zostałam przecież więc powinnam zostawać zawsze. No więc będę zostawała - cena 150% usługi i nie ma sprawy. Ona będzie miała swoje paznokcie a ja nie będę miała wyrzutów sumienia względem samej siebie że się daje wykorzystywać.
    pysialali a pozwolę sobie na podstawie Twojej działalności wytłumaczyć moją, tak dosadnie dojeżdżasz gratis na terenie mysłowic i okolic. Jestem klientką z Częstochowy, do mnie nie dojedziesz bo za daleko i Ci się to nie opłaca. Ale ja Ci za ten dojazd zapłacę bo mi po prostu zależy żeby taka dobra kosmetyczka do mnie tutaj przyjechała. Przyjedziesz wtedy? I nie będę wtedy uważała że chcesz na mnie na siłę zarobić. Kwota dodatkowa jest słuszna bo poświęcasz dla mnie swój czas i dzień. U mnie to działa właśnie ta takiej zasadzie.
    Ostatnio edytowane przez Ladyss ; 21-11-2013 o 22:48

  2. #1302
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    w niedziele czy święta też jestem za dodatkową opłatą.

    Nie wiem,ale u nas w stolicy mając salon czynny do 18 mogłabym zaraz zwijać interes.
    Klientki w większości z musu (praca)muszą zapisywać się na godziny popołudniowe.
    chcąc trzymać sie sztywnych godzin wiele to ja bym ich po południu nie zrobiła.
    I było by to moim kosztem niestety-zaraz by poszły tam gdzie dłużej otwarte...

  3. #1303
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Myślę, że w Krakowie byłoby podobnie z interesem do 18.
    Ja pracuje w salonie czynnym do godz. 20, ale zazwyczaj w piatki siedze nawet do 22, nie biorąc dodatkowej opłaty, ale chyba czas o tym pomyśleć. Póki co nie daję Paniom przychodzącym po 20stej możliwości skorzystania z aktualnych promocji i tyle. wtedy ceny są dokładnie takie jak w cenniku.

  4. #1304
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Wiecie, ja też myślę że to zależy od sytuacji każdej z nas. Ja bardzo często zostaje w pracy do 20 bo tak powiedziałyście - Panie pracują. Natomiast po 20 już nie zostawałam bo to wiązało się z tym że byłabym w domu.... przed północą. A na drugi dzień trzeba wstać o 5:30 więc kiepska sprawa. Dlatego wprowadziłam takie a nie inne zasady, kto będzie chciał kiedyś skorzystać bardzo proszę ale na pewno będą to jednostkowe przypadki
    Gdybym pracowała mobilnie bądź w domu na 100% czegoś takiego bym nie wprowadziła. W domu było mi obojętne o której godzinie ktoś przyjdzie. A w salonie? Pracuje od 8 rano, o godzinie 12 kończę a następną klientkę mam za 5 godzin a siedzieć muszę bo nie mam innego wyjścia. Dlatego zostawanie dodatkowo po 20 byłoby nie lada wyzwaniem

  5. #1305
    Wczytuje się Avatar Markiza
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dziewczyny a jak wy chcecie iść np. do fryzjera,szkoły dziecka, lekarza na wizytę, znajdziecie czas tak? wyrwiecie się z pracy,jak klientce zależy żeby zrobić paznokcie u was to wierzcie mi przyjdzie,ja pracuje od 8 do max 18 -tej.
    Ladyss-Ja wolę spędzać czas z mężem niż brać drożej za paznokcie,nie mogłabym wykrztusić z siebie tego że babka ma dać 150% więcej za mój i rodziny czas.
    Mój wolny czas nie ma ceny.
    Ostatnio edytowane przez Markiza ; 22-11-2013 o 11:14

  6. #1306
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Jeśli muszę cos załatwić to z reguły mam to zaplanowane wcześniej a wiec siłą rzeczy wtedy pracowac nie mogę.
    Zaznaczam sobie w kalendarzu i wtedy po prostu nie zapisuje.
    Jeśli wyskoczy coś nagle no cóż trzeba odwoływać i przepisywać klientki,ale staram się unikac takich sytuacji gdyż bardzo mi później wszystko komplikują takie nagłe przypadki.

    Żyje z kalendarzem już od wielu lat.
    Zresztą nasza praca ma to do siebie.


    Myślę też,że na nasze myślenie czy podejście ma wpływ wiele czynników.
    Np.czy nasz biznes jest naszym jedynym źródłem dochodu czy może tylko dodatkową pracą.
    Kolejna sprawa to właśnie klientki.
    jeśli większość moich klientek to kobiety pracujące do 16 czy 18 i np.jeszcze dojeżdżające z drugiego końca miasta to co mi "walczyć"z nimi o ustalanie wizyt w godzinach np.rannych?

  7. #1307
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Markiza no ale to czy ktoś sobie może pozwolić na pracę po godzinach czy nie to już sprawa indywidualna... Uwierz że gdy będę miała męża i dziecko to praca po godzinach się skończy bo też wychodzę z takiego założenia jak Ty - czas dla rodziny jest dla mnie bezcenny.
    Trochę szkoda że postrzegacie mnie teraz jako osobę która naciąga klienta na kasę... Jakbym się odezwała że nie pracuje po 20 to by były głosy że nie jestem otwarta na potrzeby klienta, jak udostępniłam opcję dla osób "w kryzysie" to wyszłam na jakiegoś złodzieja jak pracowałam na nocki w fabryce to dostawałam większe pieniądze niż na dniówce, dlaczego teraz ma to nie działać? Coś się zmieniło? Za bilet nocny w autobusie trzeba zapłacić więcej. Czy wiezie mnie bardziej luksusowy autobus że płacę więcej? Dentysta który mnie przyjmuje w nagłej potrzebie w weekend również bierze ode mnie więcej. Czy muszę dodawać że jego praca niczym się nie różni od tej wykonywanej w tygodniu? Nie. To ja mam nagłą potrzebę, to ja decyduje się na skorzystanie z usług w niestandardowych godzinach i to ja mam wybór czy z tego skorzystam czy nie. A uważam że lepiej ten wybór mieć, dobrze że są osoby które w takim "pogotowiu" oferują swoje usługi.
    A podać wam przykład? W zeszłym roku pękła nam rura w lokalu o godzinie 21 w zimie. Woda lała się strumieniem, zakręcić wody nie można bo na placu istniał tylko jeden zawór w kanałach każdy hydraulik do którego dzwoniliśmy wychodził z takiego założenia jak Wy - pracuje do godziny x:x, już nieczynne (a woda ma to w nosie i leje się dalej). W końcu znalazł się jeden jedyny Pan który powiedział że prowadzi takie "pogotowie hydrauliczne" po godzinach swojej pracy ale oczywiście ze względu na jego poświęcenie kwota będzie dwukrotna. Jak myślicie, zastanawiałyśmy się nad tym czy nas naciaga czy nie? Nawet nam to przez myśl nie przeszło bo to logiczne że jeśli ktoś nam pomaga po swoich godzinach pracy to chyba coś mu się za to należy.
    Ja absolutnie nie namawiam Was do takich praktyk, nie chcecie czy nie macie możliwości takiej pracy więc tego nie róbcie. Tylko nie róbcie z innych ludzi naciągaczy
    Pozdrawiam serdecznie - LadySS naciągacz.

  8. #1308
    Wczytuje się Avatar Markiza
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytuje Sandrus (Jeśli muszę cos załatwić to z reguły mam to zaplanowane wcześniej a wiec siłą rzeczy wtedy pracowac nie mogę.)

    No właśnie i klientki też powinny wcześniej wszystko zaplanować.
    Awaria rury a fanaberia paznokciowa to wielka różnica jak dla mnie
    Pamiętam jak klientce połamał sie pazur w dzień sylwestra ,przyszła na naprawę w czasie gdy innej klientce nakładałam pazury i było ok.
    Nie uważam cie za naciągaczke ponieważ one same chcą za to płacić,chodzi mi dziewczyny o to że musimy sie szanować siebie swój czas,zdrowie,pomysleć nie tylko O pracy ale i o bliskich
    Wiem jakie klientki są,,,,ale o tym nie będę pisać.Pozdrawiam was.

  9. #1309
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Oczywiście że powinny planować ale wiesz sama jak jest często im się przypomina w piątek że w sobotę idą na wesele i uwierz że histeryzują bardziej niż ja jak miałam basen w salonie

  10. #1310
    Wczytuje się Avatar Markiza
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Musze skończyć ten temat,bo sie strasznie denerwuję, jak pomyślę co sie dzieje z kapryśnymi klientkami,dzisiaj np. Siedzialam i czekalam za panią ,dzwonię do niej i nie odbiera,zadzwoniłam drugi raz rozłączyła mnie i 2,5 h zmarnowane,tak ciężko jest zadzwonić i powiedzieć wcześniej że nie przyjdzie że nie ma kasy lub czasu....kto nasz czas szanuje ? Ach.....

  11. #1311
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Nie denerwuj się kochana, naprawdę to nie pierwszy i ostatni raz kiedy zostaniesz tak potraktowana, trzeba mieć po prostu twardą skórę

  12. #1312
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Markiza Zobacz post
    Dziewczyny a jak wy chcecie iść np. do fryzjera,szkoły dziecka, lekarza na wizytę, znajdziecie czas tak? wyrwiecie się z pracy,jak klientce zależy żeby zrobić paznokcie u was to wierzcie mi przyjdzie,ja pracuje od 8 do max 18 -tej.
    Ladyss-Ja wolę spędzać czas z mężem niż brać drożej za paznokcie,nie mogłabym wykrztusić z siebie tego że babka ma dać 150% więcej za mój i rodziny czas.
    Mój wolny czas nie ma ceny.
    Niby masz racje, przyjdzie... chociaż... dlatego właśnie wiele osób korzysta z przychodni prywatnych, bo nie ma czasu czekać miesiącami na poranną wizytę, w czasie pracy, z której trudno się wyrwac, tylko wolą iść spokojnie po pracy, bez kolejki.. i to samo z paznokciami

    PS co do tego tematu to mam zdania podzielone. Albo mówić ze nie i już, by nie dac sobie wejsc na głowe, albo dopłacać... 50%-50%. Wszystko zależy od sytuacji finansowej wg mnie.

    ________________________________________


  13. #1313
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Markiza Zobacz post
    Cytuje Sandrus (Jeśli muszę cos załatwić to z reguły mam to zaplanowane wcześniej a wiec siłą rzeczy wtedy pracowac nie mogę.)

    No właśnie i klientki też powinny wcześniej wszystko zaplanować..
    Miałam na myśli te kobiety ,które pracują w takich godzinach na co dzień.Ja akurat mam kilka takich przypadków.
    Chcąc zeby taka korzystała z moich usług wolę umówić ja na 20 po jej pracy niż nie mieć jej wcale.


    Kochane a ile bierzecie za całego pazura w cyrkoniach
    Ostatnio edytowane przez sandrus ; 23-11-2013 o 10:50

  14. #1314
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja biore 0,5 od sztuki, tez sobie ustal stawke i po prostu je policz.
    Co do tematu wyżej, nie mam męża, nie mam dzieci to praca po godzinach mi nie przeszkadza, pewnie kiedy będę miała rodzinę coś się zmieni, ale licze, że wtedy nie będę pracować już sama. A podobnie jak sandrus, mam stale Panie które nie mogą wczesniej badz rano bo taka maja prace, z reszta ja lubie rano pospac, a wieczorem mam wieksza wene tworcza
    A doliczanie po godzinach nie jest glupim pomyslem.

  15. #1315
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Odswieze troszke temat
    Dziewczyny podajcie ceny swoich uslug bo to co juz jest w temacie to troszke stare a ja wlasnie jestem w trakcie ustalania cennika i tak nie bardzo wiem jak liczyc. Szczegolnie interesuje mnie pedicure frezarkowy plus peeling, maska, krem, malowanie paznokci, po ile macie zabieg parafinowy na stopy? manicure hybrydowy na dlonie a na stopy po ile czy robic roznice czy po tyle samo - no motam sie jednym slowem

  16. #1316
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    podaj skąd jesteś, bo ceny potrafią się różnić nawet o dobre 40zł.




  17. #1317
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Mieszkam w UK ale obsluguje same polskie dziewczyny, ktore czesto wizytuja w Polsce i ciagle przeliczaja a do angielskich salonow nie chodza wcale. Robie w domu i mam dosyc duze zainteresowanie stad ta proba zrobienia cennika bo do tej pory to tak jakos roznie a teraz chce ustalic jedne ceny i tak brac od wszystkich. Jakas taka srednia krajowa bym wyciagnela

  18. #1318
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Tylko sama nie przeliczaj cen, bo w UK inaczej liczy się towar, a inaczej usługi...

    Towary liczysz przez 4 czy 5, zależy jaki tam jest kurs.

    Usługi w zasadzie masz przeliczane 1 do 1 w salonie i tak powinno być. Wszyscy zarabiają więcej więc usługodawcy również muszą zarobić.

    Jako, że robisz w domu możesz policzyć taniej, ale nie licz jak za polską stawkę
    Dziewczyny (polki) które do Ciebie przychodzą zarabiają więcej niż zarabiałyby w Polsce. Więc roszczenie z ich strony, że one za usługi więcej nie zapłacą jest bardzo nie w porządku dla usługodawców. Jednocześnie okrutnie zaburza to rynek usług w UK.
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  19. #1319
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja manicure hybrydowy mam za 70zł
    Manicure z malowaniem 40zł,bez30zł
    Pedicure zwykły z malowaniem za 70 a hybrydowy za 100zł(stałe klientki90zł)
    Za zdjęcie hybrydy moim klientkom nic nie doliczam.

  20. #1320

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dziewczyny mam pytanie ile bierzecie w Niemczech za hybryde i przedluzani epaznokci zelem
    prosze o szybka odpowiedz

  21. #1321
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja Wam wkleje moj cennik Paznokciarni beda w przyszlosci jeszcze inne zabiegi.
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 18-03-2014 o 15:08
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  22. #1322
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A uzupelnienie po ile masz?

  23. #1323
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    nanami - literówka w naprawie paznokcia




  24. #1324
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    I w Swarovskich też


  25. #1325
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dzieki bo to nie ja robilam widzicie i nie zauwazylam. A uzupelnień nie robie wogole wiec nie ma ich w cenniku.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •