Strona 54 z 55 PierwszyPierwszy ... 444505152535455 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 326 do 1 350 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #1326
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    hm.. uwazam ze powinnas miec w cenniku mimo wszystko bo dla Cieie to nie problem, a jak ktos bedzie chciał przyjsc z ulicy?

    ________________________________________


  2. #1327
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Też uważam że powinny być uzupełnienia, nie robisz wcale czy co, jak ktoś przychodzi co 3 tygodnie obcinasz pazura wypiłowujesz od zera i przedłużasz od nowa? Bo nie kumam
    Aha i manicure klasyczny troche drogo, 30 zł za wypiłowanie pazurków i wycięcie skórek? Hmm szalejesz MArtusia
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  3. #1328
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Patrycja_92 Zobacz post
    Też uważam że powinny być uzupełnienia, nie robisz wcale czy co, jak ktoś przychodzi co 3 tygodnie obcinasz pazura wypiłowujesz od zera i przedłużasz od nowa? Bo nie kumam
    ja mam uzupełnienia w cenniku ale w ogóle ich nie robię bo się klientkom nie opłaca. wolą prz3chodzić tydzień dłużej i mieć zrobione ze skórceniem i od nowa np frencha lub inny kolor
    (co do odnowy - ściągam cała masę do szkieletu i lecę od bazy po finish od nowa)
    Cytat Napisał Patrycja_92 Zobacz post
    Aha i manicure klasyczny troche drogo, 30 zł za wypiłowanie pazurków i wycięcie skórek? Hmm szalejesz MArtusia
    nie zgodze się że to tylko wypiłowanie i wycięcie skorek
    sa klientki które prócz tego mają narośnięty naskórek (przerośnięte wały okołopaznokciowe) i trzeba to załatwić frezarką

  4. #1329
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Manicure klasyczny na tym polega właśnie, zależnie od tego czym się bawisz, czy cążkami czy frezarką to nadal nie jest rozszerzona usługa o nic szczególnego oprócz opracowania skórek i paznokcia naturalnego.

    Przepraszam ale chyba nie zrozumiałam - piłujesz klientkom wały paznokciowe bo mają przerośnięte ? :O

    Zależy co kto rozumie pod hasłem uzupełnienie bo ja i większość dziewczyn uzupełnieniem nazywa odnowę czyli właśnie zmiana wzoru, dobudowanie krzywizn, skrócenie paznokci. U mnie uzupełnienie kosztuje tyle co nałożenie żelu na naturalne paznokcie, odejmuje cene przedłużenia bo zostaje z poprzedniej usługi, nie wiem dlaczego miałoby się nie opłacać, skoro jako klientka mam konkretną długość i stylistce odchodzi przedłużanie to dlaczego mam płacić tyle samo co nowe Panie przedłużające od zera.
    Ostatnio edytowane przez Patrycja_92 ; 20-03-2014 o 20:11
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  5. #1330
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Patrycja_92 Zobacz post
    Przepraszam ale chyba nie zrozumiałam - piłujesz klientkom wały paznokciowe bo mają przerośnięte ? :O
    tak, właśnie tak. nakładką na mendrel grad 180 lub 240
    a mówisz że lepiej wycinać cążkami?
    może, ale niektóre moje panie same wycinają "boki" i do następnego spotkania narośnie ich więcej niż mam na piętach

  6. #1331
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Wałów się nie piłuje, nie dziwie się że im narasta skoro wypiłowujesz to frezarką. Można jedynie je przetrzeć aby były miękkie, ale wycinanie, wypiłowywanie wałów to pierwszy raz się spotkałam z czymś takim, naprawde
    Haluksy też usuwasz frezarką bo wystają? Niektóe mankamenty urody ( typu przerośnięte wały) spowodowane są genetycznie lub nabyte, ale są zwyrodnieniem i nic się z tym nie robi Z całym szacunkiem ale może nie do końca mamy to samo na myśli mówiąc " wały" taką mam nadzieje przynajmniej
    Ostatnio edytowane przez Patrycja_92 ; 20-03-2014 o 20:30
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  7. #1332
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Patrycja_92 Zobacz post
    Wałów się nie piłuje, nie dziwie się że im narasta skoro wypiłowujesz to frezarką. Można jedynie je przetrzeć aby były miękkie, ale wycinanie, wypiłowywanie wałów to pierwszy raz się spotkałam z czymś takim, naprawde
    nie napisałam ze ja je wycinam, napisałam że panie same sobie wycinają.
    ja frezuje ...
    przy pierwszym spotkaniu były w o wiele gorszym stanie niż po każdym kolejnym
    wiec uważasz ze kiedy spotkałam sie 1szyraz z taką klientką też jej narastało "z mojej winy"?

  8. #1333
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Nie, uważam że przerośnięte wały są kwestią genetyczną lub nabytą długotrwale złą pielęgnacją i takich rzeczy się nie wypiłowuje. Inną kwestią czym te wały są przerośnięte, czy taką po prostu mają budowe bo klientka długotrwale je kiedyś gnębiła i skarłowaciały na starość czy do tego stopnia rogowacieją, ale to też w taim razie do lekarza z tym,, bo przesadne rogowacenie nie jest normalne
    Koniec dyskusji bo zjeżdzamy z tematu robiąc syf, chcesz to zapraszam na PW lub wątku o problemach przy stylizacji
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  9. #1334
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    to może ja sie poprostu źle wyraziłam
    "grube, twarde- prawie tak twarde jak sam paznokieć, zgrubiałe, ostre, zadzierające się,"

  10. #1335
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja akurat uważam że cen nie należy się czepiać , każdy ma swoje, duże miasto czy wieś , wiadomo ceny potrafią się różnić nawet o 40zł.
    akurat mani za 30zł nie jest wygórowaną kwotą. mam taką samą




  11. #1336
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał rzęsowa Zobacz post
    to może ja sie poprostu źle wyraziłam
    "grube, twarde- prawie tak twarde jak sam paznokieć, zgrubiałe, ostre, zadzierające się,"
    Masz na myśli "skórki" z boków paznokci?

  12. #1337
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    Masz na myśli "skórki" z boków paznokci?
    mam na myśli mega grube i twarde "skórki" po bokach i "firanę z błony" na górze paznokcia (płytki), które są wynikiem długotrwałego drastycznego wycinania cążkami ze strony Klietnki
    opracowuje je frezem nie tylko przy mani ale ogólnie cokolwiek bym nie robiła z usług pielęgnacji i stylizacji paznokci u rąk (i stóp też)
    pokazałabym zdjęcie ale nie mam... mniejsza o to...

    na szkoleniu uczono mnie właśnie w ten sposób, ale może po prostu się nie znam (pani szkoleniowiec najwyraźniej też się nie zna) i w mniemaniu innych od lat robię (robimy) to źle...

    temat odpuszczam bo czuje se zlinczowana i wyśmiana

    PS. u mnie mani z malowaniem na kolor 35zł/ french 45
    choć i tak mani robię średnio 3razy do roku

  13. #1338
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Niepotrzebnie czujesz się wyśmiana, nie o to mi chodziło, uważam że na szkoleniu nie do końca powiedzieli Ci co to jest wał i dlatego usilnie probowałam się upewnić, bo wał to część palca otaczająca paznokieć i jego ksztatłu nie zmienisz, a skórki to skórki i inna bajka, ja mam teraz na uczelni wykłady a propo manicuru i wszystkich chorób i deformacji okolicy paznokciowej no i niestety piłowanie wałów prowadzi tlyko do większych problemów, taki ktoś ma kształt palca i okolicy paznokciowej i nic nie zmienisz piłując to, tak samo jak np paznokcie krogulcze, też nie polepszy się ich piłując od góry, taka uroda i już. A co do wałów to chyba że chodzi o delikatne usunięcie martwego naskórka który ma lekko przeźroczysto-żółtawy odcień, to spoko. Nasteonym razem wrzuć fotkę przed i po i nie będzie sytuacji nie wyjaśnionych.
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  14. #1339
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    rzesowa bardzo dobrze na szkoleniu cie uczyli martwa zrogowaciala skore przy walach opracowujemy frezarka ja robie to frezem kamiennym badz diamentem


    ja mani tez mam za 30zl
    uzupelnien nie robie cene za przedluzenie mam 100zł, odnowa do 4 tyg 80zl, a jak po 2 tyg klientce zamarzy sie kolor to klade jej na przedluzonego frencha hybryde i kasuje tyle ile hybryda kosztuje

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  15. #1340
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał rzęsowa Zobacz post
    mam na myśli mega grube i twarde "skórki" po bokach i "firanę z błony" na górze paznokcia (płytki), które są wynikiem długotrwałego drastycznego wycinania cążkami ze strony Klietnki
    opracowuje je frezem nie tylko przy mani ale ogólnie cokolwiek bym nie robiła z usług pielęgnacji i stylizacji paznokci u rąk (i stóp też)
    pokazałabym zdjęcie ale nie mam... mniejsza o to...

    na szkoleniu uczono mnie właśnie w ten sposób, ale może po prostu się nie znam (pani szkoleniowiec najwyraźniej też się nie zna) i w mniemaniu innych od lat robię (robimy) to źle...

    temat odpuszczam bo czuje se zlinczowana i wyśmiana

    PS. u mnie mani z malowaniem na kolor 35zł/ french 45
    choć i tak mani robię średnio 3razy do roku

    E tam bez nerwów ja robię dokładnie tak samo

  16. #1341
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    rzęsowa - ja też robię frezarą, kamiennym najczęściej, szczególnie u pań, które swoje skórki i wały (tak, tak, łącznie z opuszkami) obgryzają

    A co do cen - każdy robi swoje, 30 zł absolutnie nie jest wygórowane.


  17. #1342
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja również uważam, że powinno się te zgrubienia opracować frezem. Jak kogo uczyli i jak komu wygodnie, ale ja używam jednorazowych kapturków o bardzo wysokiej gradacji. Często klientki same o to proszą. A gdybym sama sobie nie opiłowała wałów frezarką to non stop bym obgryzała i wyglądała jak siedem nieszczęść

    Jeżeli chodzi o mój cennik - jakiś czas temu przedłużałam paznokcie za 80zł, a uzupełniałam za 70zł. Ale zróżnicowałam cennik od 70 do 85zł w zależności od tego, czy przedłużam żelem clear, kolorem czy robię french. W tym momencie pracuję w domu, bo z lokalu musiałam zrezygnować, a klientki gdzieś przyjąć trzeba.
    Taki cennik dotyczył moich stałych klientek(ok. dwuletni staż wizyt w poprzednim miejscu pracy), w salonie paznokcie kosztowały 110-120zł, ale nie prosperowało to zbyt dobrze. Najlepsze były klientki, które w okresie promocji -20% wydzwaniały z polecenia, zawracały głowę na FB, a potem koleżankom się żaliły, że stanowczo za drogo...i że one nawet 80zł za paznokcie by nie dały.
    Paznokcie to nie chleb - nie są obowiązkiem, a luksusem. Więc jeżeli ktoś chce oszczędzić kilkadziesiąt zł to zapraszam do tych, co na gumtree za 35zł się ogłaszają...

    Niestandardowe godziny przyjęć, wykraczające poza godziny otwarcia, powinny wg. mnie być liczone indywidualnie. Nie powiem ile, bo to zależy od cennika i stylistki. Ale moja znajoma w soboty liczyła 50% więcej, a w niedziele 100% więcej. I miała prawdziwe tłumy w weekendy! o_O Ja mam to do siebie, że współpracuję w salonie w innej części miasta i swoje klientki muszę przyjmować w weekendy i późnymi wieczorami. Na chodzie jestem 7 dni w tygodniu.

  18. #1343
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    rzęsowa - ja też robię frezarą, kamiennym najczęściej, szczególnie u pań, które swoje skórki i wały (tak, tak, łącznie z opuszkami) obgryzają
    kiedyś też myślałam że to dobry pomysł, kupiłam nawet 4 sztuki żeby mieć zapasowe
    ale na chłopski rozum- kamienne frezy ciężko sterylizować bo mają wgłębienia tu i ówdzie
    i w sumie leżą nieużywane ani razu
    osobiście wolę robić kapturkami i mam 100% pewność "higieniczności" jeden na kazdą panią i czyste sumienie

  19. #1344
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Szkoda, że nikt nie zwrocił uwagi na to co napisałam, że chyba nie do końca dogadałyśmy się co znaczy " przerośnięty wał" a " przerośnięty naskórek na wałach" i probowałam dob re 3 razy dociec czy wał jest przerośnięty sam w sobie od urazu czy jest nadmiernie zrogowaciały i wtedy to inna sytuacja z tym frezowaniem. To jest jak dla mnie oczywiste, że to całkiem co innego i nie rozumiem skąd wielkie oburzenie jak napisałam, że wałów jako część palca frezarką się nie zmieni bo kształt jest genetyczny. Śmiechu warte to nagłe poruszenie
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  20. #1345
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    przecież zamiast uzupełnienia mam odnowę wiec o co chodzi ? chyba tylko raz w zyciu robilam uzupelnienie. Zazwyczaj przychodzą do mnie klientki co 3 tyg i chca zmiane wzoru. Czyli sciagam kolor, opracowuje skórki i jade z koksem.
    Pati przeciez wiadomo ze nie zdejmuje do zera i nie przedluzam na nowo bo po co ?

    Jeśli chodzi o manicure klasyczny, to jest to u nas normalna cena i nikt sie nie oburza
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  21. #1346
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Odpisane na prywatnej, temat cen zamknięty
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  22. #1347
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dziewczyny śmiejecie się że ktoś zrobi za 35zł paznokcie;-) Ja moim stałym klientkom (dwa lata chodzą regularnie co tydzień-dwa) robię za 30zł - i to bez względu czy odnowa czy założenie:-) Pracuje na żelu silcare, wiemy wszystkie że one drogie nie są:-) więc jedną stylizacja u nich i mam żel zapłacony;-) A paznokcie trzymają się jak beton nawet do 2miesięcy:-) Więc proszę. nie śmiejcie się że ktoś robi za 30zł - ja nie płace czynszu, lokalu itd więc mogę sobie pozwolić.
    Mam nawet taka klientke - niepełnosprawna osoba, bardzo się lubimy, że biorę od niej tylko 20zł;-)

    No ale jak przychodzi "obca" osoba to kasuje już 50zł minimum
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  23. #1348
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Patii Zobacz post
    Dziewczyny śmiejecie się że ktoś zrobi za 35zł paznokcie;-) Ja moim stałym klientkom (dwa lata chodzą regularnie co tydzień-dwa) robię za 30zł - i to bez względu czy odnowa czy założenie:-) Pracuje na żelu silcare, wiemy wszystkie że one drogie nie są:-) więc jedną stylizacja u nich i mam żel zapłacony;-) A paznokcie trzymają się jak beton nawet do 2miesięcy:-) Więc proszę. nie śmiejcie się że ktoś robi za 30zł - ja nie płace czynszu, lokalu itd więc mogę sobie pozwolić.
    Mam nawet taka klientke - niepełnosprawna osoba, bardzo się lubimy, że biorę od niej tylko 20zł;-)

    No ale jak przychodzi "obca" osoba to kasuje już 50zł minimum
    szybkie pytanie- działasz legalne ze wszelkimi opłatami zus, srus i cała inna badziejwna złodzijka, czy "dorabiasz" w celach "rekreacyjno-poznawczych"

  24. #1349
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Mam szybkie pytanko - w niedzielę (czyt. Wielkanoc) klientka ma ślub i będę robić makijaże i to u niej w domu - ile byście doliczyły %?

  25. #1350
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    w swieto? ja bym sie wgl nue zgodzila a jakie masz ceny

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •