Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 130

Temat: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

  1. #51

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Ja robię pazurki od 2003 roku ale na początku robiłam tylko sobie i koleżankom, później zatrudniłam się w gabinecie, w którym szefowa nie inwestowała w nowości, więc nie szalałam za bardzo- tylko french i jakieś brokaciki, od lipca 2008 do marca tego roku byłam na dłuuuuuugim urlopie i nie miałam stycności z pazurkami aż do teraz i przyznam że od tamtego czasu dużo się w stylizacji zmieniło i nawet nie myśłałam że jak zechcę wrócić do robienia pazurków to będę tak w plecy... No ale dzięki naszemu wspaniałemu forum powoli nadrabiam straty bo to forum jest po prostu skarbnicą wiedzy

  2. #52
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    LUTON (UK)
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    az wstyd sie przyznac ja interesuje sie juz 2 lata a dalej robie pazurki jak amatorka moze dlatego ze nie mam odwagi robic komus robie tylko sobie moze 3 razy zdazylo mi sie zrobic mojej przyjaciulce ale juz jej nie robie bo mnie zdenerwowala ja sie nameczylam tyle czasu a ta po 3 dniach wszystkie pozrywala i jeszcze do tego kasy od niej nie bralam, dlatego jestem klijetka sama dla siebie pomalu pomalu malymi kroczkami mysle ze sie kiedys odwaze. A wsumie sobie tez rzadko co robie bo nie za bardzo lubie tak bardzo sie staram ze siedze przy nich az 7 godzin az kregoslup siada

  3. #53
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    ja robie prawie 1,5 roku od ukończenia kursu, a bez kursu prawie dwa latka

  4. #54
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Ja pazurki robię od roku i miesiąca !

    Kocham to ...

  5. #55
    Rozkręcanko Avatar Kaja21
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Postów
    79

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    ja kurs skończyłam w tamtym roku w marcu ale tylko metodą żelową bo na coś lepszego zabrakło funduszy
    i niestety nie mam za dużo klientek bo robie tylko w domku

  6. #56
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Mi się wydaję że w domku lepiej. Nie ma to jak samemu sobie być Panem

  7. #57
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Ja tez pracuje w domu i jest mi najlepiej (na wlasy kacik jeszcze musze poczekac).Wynajmowalam tez miejsce w salonie ,ale wlascicielka zbyt sie wtracala ,wiec dalam sobie spkoj. "Lepie" paznokcie od lipca 2008roku(wtedy ukonczylam moj pierwszy kurs) z malymi przerwami na wychowanie mojego malego kaskadera!.Ciezko czasem sie przebic ,bo kakurecja jest wszedzie ,ale trzeba wierzyc w siebie i tego wam zycze kobietki

  8. #58
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Od grudnia 2009 robiłam z 6-9 razy Tylko koleżankom.
    A od dzisiejszego dnia zaczęłam chodzić na kurs od podstaw

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    od 2kwietnia 2010.Kursów jak na razie brak.Wszelka wiedza jaką posiadam na temat stylizacji paznokci zdobyta tutaj. Ale chyba zacznę zbierać choć na podstawowy kurs żebym w razie czego mogła pokazać potencjalnym klientkom,że nie jestem tak całkiem zielona

  10. #60
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Ja kurs robiłam w 2005 roku ale paznokcie robiłam gdzieś raz na 2-3 miesiące
    dopiero gdzieś od 2 lat wzięłam się za siebie i rozgadałam koleżankom, że czymś takim się zajmuję, zaczynałam od propozycji, że zrobię komuś za grosze a jak się spodoba to już wg "cennika"(którego i tak jeszcze nie miałam )
    kilka dziewczyn do dziś mnie odwiedza z czego się cieszę, ale i tak dopiero od jakiś 6 miesięcy zaczęłam na bieżąco interesować się nowinkami
    i wiecie co? zakochałam się w tym fachu

  11. #61
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Mój zestaw kurier przywiózł mi w andrzejki ubiegłego roku, więc chyba nie tak dawno temu kursu brak, ale może niedługo uda się to zmienić. ćwiczę na kim sie da i nie załamuję się gdy coś nie wyjdzie, w końcu kiedyś musi się udać

  12. #62
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    a ja jakis rok temu hmm moze w lipcu zamowilam swoj pierwszy zestaw zelowy natchniona pseudopazurami kolezanki ktore mi zrobila pomyslalam ze skoro lakierami smigam jak durna od kad pamietam to zelki to nic trudnego i tak metoda prob i bledow zaczelam lepic swoje w kwietniu tego roku skonczylam kurs "z urzedu" na ktorym srednio sie nauczylam czegokolwiek ale ok po kursie jestem jakby co ucze sie nadal

  13. #63
    Rozkręcanko Avatar anka85
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    ogolnie paznokciami zajmuje sie od 4 lat , po kursie jestem od 3 lat . na poczatku bawilam sie w domu teraz mam swoj salonik

  14. #64
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    No cóż . Ja swoje graty do pazurków nabyłam miesiąc temu. Mam na swoim koncie pazurki swoje i siostry. Efekt się na tyle spodobał że za powiedziały mi się dwie koleżanki na ten tydzień.
    Nie mam kursu a całą wiedzę na temat stylizacji jaką posiadam do tej pory czerpałam z Waszego forum .
    Nie chce się podlizywać ale jest świetną skarbnicą wiedzy .
    No i pełno tu babek które potrafią doradzić i pomóc. Czego można więcej chcieć jak na początek?

  15. #65
    Rozkręcanko Avatar moniula
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    A ja paznokciami sie zajmuje juz 6 lat.Pierwszy rok w domu się rozkrecałam a od 5 lat w salonie. W między czasie mała przerwa w zeszłym roku bo urodziłam synka.Wróciłam od marca do pracy.

  16. #66
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    W grudniu będzie rok jak Mąż kupił mi zestaw startowy Jestem samoukiem, a moje klientki są bardzo zadowolone Na początku ćwiczyłam na kim się da, nawet Mąż miał przedłużanego pazuracha hiehiehi.

  17. #67
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    ja robię jakieś 2 latka, ale dopiero w czerwcu zrobiłam kurs ( który i tak za dużo nie dał, tylko papier) najlepszy kurs to jest to forum , niestety nie mam klientek, robie tylko sobie i mamie, czasem jakaś koleżanka się znajdzie, ale cały czas robie co moge aby je zdobyć

  18. #68
    No to..wpadłam Avatar byli
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Ja przed kursem mordowałam się pół roku, w grudniu 2008 skończyłam pierwszy kurs i od tego czasu liczę długość zajmowania się tym więc to nieco ponad 1.5r

  19. #69
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Cytat Napisał mini89 Zobacz post
    ja robię jakieś 2 latka, ale dopiero w czerwcu zrobiłam kurs ( który i tak za dużo nie dał, tylko papier) najlepszy kurs to jest to forum ,
    popieram Ja dość dawno ukończyłam kurs, ale i tak najwięcej nauczyłam się od forumkowych koleżanek
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  20. #70
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Ja tez stwierdzam ze nie ma lepszego kursu niz to forum .
    Kurs oczywiscie tez dobrze miec ,ale wiele rzeczy nie dowiemy sie na kursie,przewaznie produkty sa jednej firmy ,kazda instruktorka ma swoj styl pracy (nie zawsze musi nam on odpowiadac)
    Tutaj mozna zapytac o wszystko,podczas kursu czesto nie mamy nawet pojecia o rzeczach ktore potem nam sie przytrafia i nie pytamy o nie .
    Na forum zasiegam opinii różnych dziewczyn i pytam nawet o ,,pierdoły ,, typu jaka konsystencja farbek itd
    Zawsze uzyskam odpowiedz
    ponad to wiele tematow typu ; jak piłowac, jak nakłafac Zel do frencza itd
    Jednakze na kursie jak nam ktos cos pokaze osobiscie to mysle ze szybciej przyswajamy technike i nauka zajmuje krotszy okres czasu
    Na forum efekt w koncu jest ten sam ,ale metoda prob i bledow dluzej nam schodzi
    Wypysia

  21. #71
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Wiecie forum tworza ludzie a tu jest takze duzo osob ktore zaczynaja swoją dzialalnosc i otwieraja salon ale sa i instruktorzy ktorzy pomogą i doradzą, dziewczyny po zdjęciach też wychwycą bledy, ktore np same kiedys popelnialy i dadza kilka rad jak je zniwelowac, ale jednak profesjonalny kurs to podstawa, bo teoria to nie wszystko.

  22. #72
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Ja zaczęłam zajmować się pazurkami jak miałam 15 lat- 6 lat temu. Najpierw kupiłam "pierwszy zestaw" eheh pamiętam te czasy- oczywiście nie było mowy o klientkach, ale moje dłonie, mamy, koleżanek były moją pracą oczywiście bez pieniędzy. Potem samodokształcanie. Mając 17 lat zaczęłam bawić się na większą skalę, w sensie- koleżanka koleżanki i jakieś grosze zaczęłam brać za pazurki. Mając 18 lat (jeszcze nie miałam kursu) zainwestowałam w produkty IBD. Naprawdę potrafiłam robić trwałe paznokcie. Dawałam już ogłoszenia, terminarz się napinał, cennik... Niedawno udokumentowałam swoje umiejętności i uważam, że jestem profesjonalistką Prowadzę legalnie firmę i oby do przodu Wspaniale jest łączyć pracę z pasją

  23. #73
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Ja robię pazurki 7 lat,ale wcześniej to tylko sobie i mamie, od 4 lat to tak bardziej zaawansowanie, niestety jeszcze w domku, salonik planuje otworzyć po nowym roku. Warsztaty doszkalające staram się odwiedzać dwa razy w roku. Nigdy nie żałowałam że byłam na nich- jeśli chcemy się rozwijać to musimy trochę też zainwestować w siebie

  24. #74
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    Ja paznokcie robię już ponad 5 lat z krótkimi przerwami. Pracowałam w dwóch salonach ale jakoś nie wyszło. Pazurki robię w domku i tak mi teraz dobrze za około dwa lata otwieram coś swojego lokal mam- tylko wymaga remontu

  25. #75

    Domyślnie Odp: Jak długo zajmujecie się robieniem pazurków??

    16 grudnia minie ROK ale zleciało a jakie postępy u siebie widzę szokno tylko jeszcze te małe zapowietrzenia

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •