Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Temat: Promocja schabu bez kości :)

  1. #1

    Domyślnie Promocja schabu bez kości :)

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    masakra jakas heheheh ludzie to sa szaleni

  3. #3
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    znajac zycie to pewnie bylo w tesco albo realu lub w podobnym hipermakecie...
    ludzie to jednak maja czasami z glowa jesli chodzi o promocje

  4. #4
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    HAHAHA przypomina mi sie makro o 7 rano jak z mamą pojechalam po telewizor 29 cali hahah oczywiscie nie kupilysmy bo my na luzie szlysmy po tv a za nami churagan leci, miedzy regalami slalomy hahaha nie zapomne tego do konca zycia hihihihi wyrywanie z rąk itp hahaha my rybki na gebach i stoimy jak wryte hahaha ale byla jazda...hehehe
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  5. #5
    Rozkręcanko Avatar liliszym
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    98

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    z tego co widze to był cearrfur

  6. #6
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    u nas za niedlugo bedzie otwarcie nowej galerii zapowiadaja niezle korki a ludzie juz od rana chca ponoc czekac u mojego w pracy na rzezni jak sa jakies promocje to jest podobnie hehe

  7. #7
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    haha mnie rozbrajają "starsze panie" które tak to muszą usiąść w autobusiei wielka afera jak im ktoś nie zaproponuje ustąpienia miejsca w a tak to biorą laske pod pache i biegną jakby zapomniały ile mają lat

  8. #8
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    no niemoge a ja siedze i czekam co sie stanie hihi

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    hehe..dobre.. ale i nas to kiedys czeka..tam byli prawie sami starsi ludzie...masakra coz robia te niskie emerytury...az strach pomyslec...

  10. #10
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    Ja sama nie wiem czy to o niskie emerytury chodzi. Jak stałam na promocjach to babki potrafiły kupować naprawdę zbędne rzeczy tylko dlatego, że są w promocji...
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  11. #11
    No to..wpadłam Avatar goonis
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    No cóż, kilka lat temu pracowałam w hipermarkecie na kasie, pewnego razu zrobili promocję na kurczaki... co tam się działo... pracownicy bali się wyjechać z towarem z magazynu, tyle ludzi było, a atmosfera... pogotowie było w tym czasie ze dwa razy... masakra

  12. #12
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    juz nie chce widziec jak Polska dostanie pod dupie jak Euro wejdzie skoro Niemcy maja problemy to co dopiero ubizsze panstwo...dla przykladu: kiedys za 100 marek niemieckich kupilas caly kosz jedzenia i jeszcze Ci sie wysypywalo a teraz to 100 marek to 50 e wiec polowa ( nie patrzac na walute), a co za tym idzie polowa mniej w koszyku i takie widoki beda czeste i juz tak smieszyc nas nie bedzie ale poki co posmiac sie mozna

  13. #13
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    Ale starsi ludzie to niektorzy wrr szkoda gadac jak bylam w ciazy to babcia mi zrobila awanture w autobusie ze jej miejsca nie chce ustapic to jej mowie ze jestem w ciazy i wogole i przeprosilam ( a tak w nawiasie to babcia dobrze sie trzymala) babka sie wydarla a pol autobusu sie wstawilo za mna paranoja babka sie wkurzyla i wysiadla na nastepnym przystanku heh

  14. #14
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    haha mnie rozbrajają "starsze panie" które tak to muszą usiąść w autobusiei wielka afera jak im ktoś nie zaproponuje ustąpienia miejsca w a tak to biorą laske pod pache i biegną jakby zapomniały ile mają lat
    o tak , to mnie wkur!@#$%
    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    Ja sama nie wiem czy to o niskie emerytury chodzi. Jak stałam na promocjach to babki potrafiły kupować naprawdę zbędne rzeczy tylko dlatego, że są w promocji...
    to jest tak zwany syndrom TV MARKETU MANGO
    Cytat Napisał wercia Zobacz post
    Ale starsi ludzie to niektorzy wrr szkoda gadac jak bylam w ciazy to babcia mi zrobila awanture w autobusie ze jej miejsca nie chce ustapic to jej mowie ze jestem w ciazy i wogole i przeprosilam ( a tak w nawiasie to babcia dobrze sie trzymala) babka sie wydarla a pol autobusu sie wstawilo za mna paranoja babka sie wkurzyla i wysiadla na nastepnym przystanku heh
    oo nieeeeeee.. miałam napisac to samo, tylko mnie sie to przydarzyło w częstochowskim tramwaju.
    ale ja to byłam lepsza, bo baba szła z placu Jacka z walizami jakby robiła zakupy na wesele wieć jej powiedziałam, ze jak ma siłe taszczyć takie toboly to te kilka przystanków tez wystoi, bo ja usiądzie to sie zasiedzi i jeszcze przejedzie swoj przystanek.

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    To ja też parę historii opowiem. Co do tego schabu, ludzie zapatrzeni w promocje są chamscy....no nie wszyscy ale większość. Stoję sobie w kolejce po ten pierdzielony schab. Nagle jedna z babek przyszła wepchała mi się w kolejce i udawała że nie słyszy jak do niej mówie.......na szczęście schabu zabrakło już dawno przed nią. Gdyby jednak dostała ostatni kawałek schabu to bym jej koszyk w oko wbiła i zakręciła aż by się babka uszami nakryła......

    Inna sytuacja gdzie kompletnie nic nie powiedziałam....byłam w takim szoku, że bez ruchu stałam.Patrze sobie na stroje kąpielowe w miarę tanie(w moim rozmiarze tani znaczy powyżej 100 zł). Patrze a tu nagle wydobywają się stroje po 30 zł! czujecie Mam rozmiar 46 więc szukam rozmiaru,szukam,szukam aż w końcu znalazłam i aż z radości mi się krzyknęło " jest moja czterdziestka-szóstka!). Podbiegła do mnie jakaś babka wydarła mi strój i uciekła....ja nie mogę...szkoda, że wam się to nie przytrafiło. Na bank stalibyście bez ruchu.

    Są naprawdę różni ludzie.....teraz nie patrzy się zbytnio na wiek. Młodzież gnoi stare babcie, więc one gnoją innych...co za świat

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar goonis
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    nadya, to niekoniecznie jest w tej kolejności młodzież starych, to starzy mlodych... uwierz mi to co obserwuję dookoła to raczej odwrotność tego co napisałaś... smutne to ale prawdziwe... Przykład niestety idzie z góry skądś ta młodzież ma wzór do naśladowania, sama nieraz spotkałam się z co najmniej nieuprzejmym zachowaniem ze strony starszych ludzi... :/

  17. #17
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    Co prawda to prawda........najgorzej mają Polki w Niemczech opiekujące się starszymi osobami. Na szczęście nie każdy jest taki......hmm...taki.......brak mi słowawow:

  18. #18
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    sie smiejecie ja jakos 2 dni temu w tesco bylam po owy schabik i co ............ niema a ja sie dziwilam dlaczego heheheh
    no to zaczynamy

  19. #19
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    Dobry pomysł na rozruszanie zapyziałych staruszków Gdzie ,to jest Podeślę tam swoją teściową

  20. #20
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Promocja schabu bez kości :)

    total wyslij ja do najbliższego carrefoura
    ja miałam nieszczęście trafić w tym sklepie na promocje kurczaków z rożna
    kolejki jak za komuny czekają godzine na 3 kurczaki(takie było ograniczenie), po 4 osoby z rodziny dzizasss juz wolałabym sama upiec

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •