Strona 47 z 55 PierwszyPierwszy ... 37434445464748495051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 151 do 1 175 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #1151
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    okurcze a ja to też tylko na naturalne kładłam

  2. #1152
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Dziewczyny wydaje mi sie, ze najpierw primer - przyczepiamy tipsy - opracowujemy i na to wcieramy (jakbysmy szmatka jezdzily po podlodze) bonder - ja zawsze tak robie i wszystko jest ok

  3. #1153
    Rozkręcanko Avatar ave89
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    podsumowując
    bonder- żel gruntujący nakładamy cienką warstwą (wręcz wcieramy pędzelkiem) na naturalną płytkę i opracowany tips? dobrze zrozumiałam?

  4. #1154
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja robię tak:
    skórki
    zmatowienie płytki, jak trzeba to poprawiam frezem piaskowcem koło skórek
    odtłuszczam cleanerem,
    potem ciutke primer na naturalka (ja robie zawsze na formie wiec cały paznokieć)
    jak odparuje primer wcieram bonder na całą płytkę,
    potem przedłużam.

    na tipsie wyglądałoby to tak:
    skórki, zmatowienie płytki, ewentualnie frez, tips, opracowanie go, cleaner, primer tylko na naturalnego paznokcia, jak odparuje primer wówczas bonder na całość (czyli naturalny + tips) no i dalej jedziecie z koksem.

    Poza tym poczytajcie sobie tematy o przygotowaniu płytki primerach bonderach i tak dalej, tam było to juz opisywane wiele razy.

  5. #1155
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Bogusia1984 Zobacz post
    Dziewczyny wydaje mi sie, ze najpierw primer - przyczepiamy tipsy - opracowujemy i na to wcieramy (jakbysmy szmatka jezdzily po podlodze) bonder - ja zawsze tak robie i wszystko jest ok
    primer aplikujemy PO przyklejeniu tipsa i jego opracowaniu
    choćby dlatego , że w trakcie klejenia są takie sytuacje że dotkniesz nat. paznokcia
    choćby dociskając tipsiora więc ponownie musiałabyś odtłuszczać płytkę paznokcia ...

    ---------- Dodano o godzinie 18:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:51 ----------

    Cytat Napisał ave89 Zobacz post
    podsumowując
    bonder- żel gruntujący nakładamy cienką warstwą (wręcz wcieramy pędzelkiem) na naturalną płytkę i opracowany tips? dobrze zrozumiałam?
    tak , tylko należy uważać na odpowiednie nakładanie żelu Bonder , zbyt cienka warstwa powoduje kurczenie się produktu i przy płytce problematycznej będzie dochodzić do liftowania masy ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  6. #1156
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Kurcze ja nie wiem jak ja sobie ubzdurałam, żebonder tylko na naturalną i tak robię. Wszystko się ładnie trzyma, ale skoro mówicie, że tak być powinno to zmodyfikuję proces.

  7. #1157

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja rowniez slsyzlam ze zel gruntujacy nakaladamy TYLKO na naturalnego paznokciqa]

  8. #1158
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Macie może dziewczyny zdjęcia białego z modeny?

  9. #1159
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    ja rowniez slsyzlam ze zel gruntujacy nakaladamy TYLKO na naturalnego paznokciqa]
    Ja z kolei jeśli robię pazurki na tipsie to nakładam bonder głównie na naturalną płytkę, ale też lekko przeciągam na tipsa...

  10. #1160
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał magdalenasteinhof Zobacz post
    Macie może dziewczyny zdjęcia białego z modeny?
    to jest Modenowa biel
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  11. #1161
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    gorzkajakmokka, kochana a po co modyfikowac jesli robisz tym sposobem i ladnie sie trzymaja? kazdy robi po swojemu i jesli idziesz swoim systemem i nic sie nie dzieje to ja bym nie zmieniala ja robie zawsze na naturalka i tipsa tak dla pewnosci
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  12. #1162
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał magdalenasteinhof Zobacz post
    Macie może dziewczyny zdjęcia białego z modeny?


    U mnie ta biel wygląda tak. Co do tego bondera to może faktycznie źle robię. Ostatnio mimo dobrego zmatowienia ito odpryskuje mi biały żel. Żaden inny. Nie wiem dlaczego

    I teraz też postanowiłam primer modeny zamienić na alle ciekawe czy lepszy może być

  13. #1163
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Gorzka, robisz na tipsach tak? Na tipsa nakładasz jedną warstwę bezbarwnego, czy od razu biały?
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  14. #1164
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Askar Zobacz post
    Gorzka, robisz na tipsach tak? Na tipsa nakładasz jedną warstwę bezbarwnego, czy od razu biały?
    warstwę jednofazowego. Później biel, kamuflaż i znowu jednofazowy a na koniec nabłyszczacz.

  15. #1165
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Mam pytanko dziewczyny czy któraś z was używała hybryd od modeny?
    Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci
    pierwszy raz widzę że mają hybrydy w buteleczkach z pędzelkiem , nowość czekam może ktoś cuś już wie

  16. #1166
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Gorzkajakmokka Zobacz post
    warstwę jednofazowego. Później biel, kamuflaż i znowu jednofazowy a na koniec nabłyszczacz.
    Myślałam, że może "gubisz" pierwszą warstwę bezbarwnego,bo mi wtedy biel odchodziła (rozwarstwiała się), niestety nie wiem, co poradzić?
    Może biały się popsuł, ja kupowałam dość dawno, może ktoś inny Ci pomoże
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  17. #1167
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał magdalenasteinhof Zobacz post
    Mam pytanko dziewczyny czy któraś z was używała hybryd od modeny?
    Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci
    pierwszy raz widzę że mają hybrydy w buteleczkach z pędzelkiem , nowość czekam może ktoś cuś już wie
    Hybrydy z Modeny to porażka. Wyrzuciłam 120 zł w błoto. Nie utwardzają się, odpryskują, kolor ściera się z wacikiem...
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  18. #1168
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    UUUUU a szkoda a liczyłam że skoro żele są naprawdę jak dla mnie bardzo fajne to i na hybrydach też bym się nie zawiodła dzięki za odp a nadają się chociaż jako kolorowy żel? może chociaż tak będziesz mogła je wykorzystać

  19. #1169
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Hybrydy z Modeny to porażka. Wyrzuciłam 120 zł w błoto. Nie utwardzają się, odpryskują, kolor ściera się z wacikiem...


    To nie są te same hybrydy ,tych na pewno nie miałaś bo są w sprzedaży od tygodnia.

  20. #1170
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    No to będzie trzeba jeszcze troszkę poczekać na opinie, ja już zainwestowałam moje miliony w hybrydy ale wiadomo że chce się poszerzać gamę kolorystyczną

  21. #1171

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Magda pazurki Zobacz post
    To nie są te same hybrydy ,tych na pewno nie miałaś bo są w sprzedaży od tygodnia.
    Bardzo słuszne spostrzeżenie

    Wysyłka nowych hybryd rozpoczęła się od zeszłego Piątku - o czym zainteresowani klienci byli informowani.

    Hybrydy z Modeny to porażka. Wyrzuciłam 120 zł w błoto. Nie utwardzają się, odpryskują, kolor ściera się z wacikiem...
    Pierwsze paczki z nowymi lakiero-żelami podochodziły do klientów w Poniedziałek po południu, (czyli wczoraj) więc uwinęła się Pani z recenzją naszego nowego produktu nie ma co... Tym bardziej, że nie przypominamy sobie aby kupowała Pani cokolwiek u nas w ostatnim czasie

    Pozdrawiamy

  22. #1172
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Poplacze sie dziewczyny normalnie... Albo w depresje wpadne

    Napisalam komentarz na stronie modeny odnośnie zmywacza który nie był zmywaczem bo wogole nie zmywal... Sama prawdziwa opinia mojego zmywacza co mi przyslali. oczywiscie komentarz poszedl do sprawdzenia przed jego wstawieniem na strone i co sie stało? Firma nie przyjmuje wogole negatywnych opini nie umieszcza ich.
    Niestety juz nie moge go zobaczyc bo firma "ZA KARE" zablokowała mój adres IP. Jezu taka tragedia mnie spotkała, ale nie tylko mnie moje pół miasta ma ten sam adres od jednego dostawcy.

    Ojej jak mi przykro gdzie ja będe zamawiała produkty do paznokci skoro to tylko jedyny sklep... na świecie
    Chyba jedyny z taka dużą ilością produktów słabej jakości

    Moge wspomnieć również o piekących żelach w lampie. Z i-nailsami nigdy nie mialam takiego problemu... pieką nawet na grubszej, zdrowej płytce. Ale jedyne co mi sie podoba to metalowe słoiczki... no ale domyślam sie że firma ich nie produkuje


    Pewnie za napisanie prawdy zostane potępiona, mam to gdzieś. Napisałam samą prawde i sumienie mam czyste...
    I mam nadzieje dziewczyny że też się otworzycie
    Ostatnio edytowane przez gonia1203 ; 09-10-2012 o 14:35

  23. #1173

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Pani jako jedyna dostała zmywacz "który ponoć nie był zmywaczem".
    Przesłaliśmy Pani zdjęcia tego samego produktu który bez problemu zmywa lakier.

    Napisaliśmy Pani, żeby odesłała Pani ten zmywacz i zwrócimy Pani pieniądze, bo nie będziemy się doktoryzować na odległość dlaczego akurat Pani zmywacz nie zmywa lakieru.
    Pani stwierdziła, że nie chce się Pani chodzić na pocztę i "obsmarowała" nas na forum.
    Na to Pani znalazła czas ? Więc o co chodzi ?

    Pani konto zostało usunięte ze sklepu i IP zablokowane aby nie musiała Pani więcej kupować naszych kiepskich produktów i aby nie musiała Pani wpadać w depresje z naszego powodu.
    My także nie chcemy z Panią mieć więcej do czynienia.


    Chyba jedyny z taka dużą ilością produktów słabej jakości
    Moge wspomnieć również o piekących żelach w lampie.
    Proponuje Pani zainwestować w dobre szkolenie lub poświęcić swój cenny czas na poczytanie dlaczego żele pieką w lampie, bo Pani poziom wiedzy na temat paznokci jest tak samo wysoki jak kultura osobista.

    Pozdrawiam

  24. #1174
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Do Szacownego Właściciela Firmy Modena Nails


    Nie często firmy wypowiadają się bezpośrednio na tym forum. Jestem wdzięczna za to,że Państwo komentujecie Nasze wypowiedzi o Państwa produktach i zachowaniu się pewnych osób. Szkoda że kierunek tych wypowiedzi można nazwać jednym słowem-ATAK
    Jako Państwa klientka,a także osoba która skrytykowała jeden z Państwa produktów (patrz wyżej) proszę o zablokowanie mojego IP również.
    Dziwię się Państwu,że nie tylko obrażacie Swoich Klientów taką postawa i wypowiedziami, to blokujecie im dostęp do swoich, powiedzmy sobie szczerze średniej klasy produktów.
    Zarzucacie Państwo brak szkoleń i wiedzy więc za nim i mnie to zarzucicie pozwolę sobie nadmienić,że posiadam 10 szkoleń w renomowanych firmach i moja wiedza jest wystarczająca aby ocenić jakość produktu z Państwa firmy , z którym mam w danym momencie do czynienia.
    Oburzająca jest Państwa postawa nie tylko z punktu marketingowego, ale również jako firmy tworzącej markę.
    Mądry przedsiębiorca docenia opinie Klientów o swoich produktach( nawet te negatywne) , bo ta wiedza pozwala mu udoskonalać produkt który sprzedaje. Co więcej takich firm jak Państwa jest więcej i niech mi Państwo wierzą, że jako klient będę miała gdzie zostawić swoje pieniądze.
    Powiem więcej.... zablokujcie wszystkim niezadowolonym klientom konta to zobaczymy jak długo utrzymacie się na rynku.
    Konkurencja już teraz jest olbrzymia a i nadal branża się rozrasta.
    Ja osobiści zniechęciłam się do Państwa.... pytanie czy tylko ja ?


    Pozdrawiam Gorąco
    Małgorzata Poddębska
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  25. #1175
    No to..wpadłam Avatar agaretka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Syrenko zgadzam się z Tobą. Sama postawa firmy bardzo zniechęca.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •