Strona 39 z 55 PierwszyPierwszy ... 2935363738394041424349 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 951 do 975 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #951
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał czarna180681 Zobacz post
    Primer do lampy

    ---------- Dodano o godzinie 20:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:35 ----------

    Bonder owszem,ale sie zdziwilam teraz.
    przy primerze chodzi o to aby po prostu szybciej odparował
    dlatego jeśli kobietka ma zimne dłonie
    lub w pomieszczeniu jest zimno,
    to dla szybszego i pełnego odparowania primera
    wsadza się łapki do lampy

    codzienne a jak robisz zdaje się, że ten problem był już wcześniej poruszany - zerknij

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  2. #952
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    mnie też nie było w bazie danych, chodzi o to że wprowadzili nową i trzeba po prostu od nowa się zarejestrować.

  3. #953
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    no tak ale nie beda wtedy mieli mojej historii zakupow

  4. #954
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    a po co Ci ta historia zakupów?

  5. #955
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał czarna180681 Zobacz post
    Primer do lampy

    ---------- Dodano o godzinie 20:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:35 ----------

    Bonder owszem,ale sie zdziwilam teraz.


    temat był poruszany wczesniej trzeba przestudiować historie bo inaczej bedziemy w kolko zadawać i odpowiadać na te same pytanka

  6. #956
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał KATITA Zobacz post
    Dziewczyny mam ogromny problem a moze ktos z modeny to zobaczy i zareaguje bo zamowilam zarowki do lampy,wydawalo mi sie ze beda ok,wedlug opisu,bo moja lampa mruga jak sie ja zapala (bo napewno nie jest to lcd ani nic takiego) no ale widocznie sie pomylilam,napisalam maila czy moge je zwrocic-zareklamowac,odpisali ze tak,zebym im to odeslala i do koperty wlozyla 5 zl (pewnie na zwrot) ze nie wspomne ze za przesylke z koperta zaplacilam 8 zl a efekt taki ze czekam juz miesiac i nic i na domiar zlego nie moge sie zalogowac,nie maja mojego maila w bazie danych czy cos takiego :0 szok!

    Jestem sporadycznym kupujacym i dawno juz nie robie pazurkow no i czekam na moje zarowki,choc 3,bo 1 zamowilam wczesniej i nie wiedzac ze nie dziala wywalilam opakowanie, ale reszta

    Chyba chca o mnie zapomniec
    Dzwonic
    Jestem zaskoczona, bo ja też kiedyś zamówiłam złe żarówki i do nich dzwoniłam, kazali normalnie odesłać, po kilku dniach mialam zwrot na koncie! Koniecznie dzwoń, może zapomnieli o Tobie!

  7. #957
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    a ja mam male pytanie mam zamiar kupic sobie bonder
    i czy pod to kladzie sie primer mozna nie mozna jak to jest

    szczerze to pracowałam na ibd terazna modenie i zawsze stosuje primer i bonderek . pracujac na activ nie stosowalam bondera bo nie było tylko primer

  8. #958
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał codzienne Zobacz post
    Dziewczyny, poradzicie coś z tymi zapowietrzeniami? Robią się szczególnie przy budowaniu krzywej. Może ja coś źle robię?
    chodzi ci o te babelki powietrza moze sproboj nakladac ciensze warstwy i tak nie memłaj w tym zelu tylko nabieraj takim stylem łopatkowatym ten żel.
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  9. #959
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Tez mialam ten sam problem,teraz nakladam zel w taki sposob ze nakladam tak jak napisala kolezanka powyzej i rozprowadzam go na boki w taki sposob aby zel nie stracil kontaktu z pedzelkiem. Hm. Nie wiem czy dobrze wyjasnilam..
    Ostatnio edytowane przez czarna180681 ; 06-06-2012 o 19:34

  10. #960
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Ja kiedyś używałam SF, przerzuciłam się na Modenę i nie miałam podobnego problemu. Napisz jak robisz dokładnie krok po kroku
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  11. #961
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Całe paznokcie?
    Odsuwam skórki, matowię, naklejam tips, wyrównuję. Primer na sam paznokieć, czasami i bonder. Na to jednofazówka, cover, french, i nakładam warstwę jednofazówki potem na to kulkę żelu i rozprowadzam ją na paznokciu, właściwie nigdy nie myślałam o tym aby robić to w jakiś określony sposób- tzn nie odrywając pędzelka, czy robiąc typowe ruchy (?), później albo kształtuję pilnikiem, albo muszę jeszcze jedną warstwę.

  12. #962
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Zależało mi na tym by zobaczyć, czy pod cover dajesz jakiś podkład widzę, że tak, więc nie mam pojęcia, czemu Modena Ci się nie trzyma... Ja z Modeną nie miałam podobnych problemów...
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  13. #963
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja pisalam wczesniej mi sie zapowietrzaly strasznie jak nie uzylam bondera

  14. #964
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja wam powiem, im wiecej covera przy skórkach tym wieksze zapowietrzenia, on jest bardzo napigmentiwany, wiec trzeba z nim uważać. najwiecej po srodku i jak najbardziej wycieniowac w strone macieży, zeby przy skorkach nie bylo nawalone.
    Ostatnio edytowane przez rudzielec ; 08-06-2012 o 22:28
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  15. #965
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Ja także cover nakładam najpierw na środku, dopiero potem delikatnie rozciągam w stronę skórek. Może rzeczywiście ,jak pisze Rudzielec, jest to wina tego covera...
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  16. #966
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    To swoją drogą, dziękuję za rady. Jednak chodziło mi teraz o takie bąbelki powietrza ( chyba źle to określiłam). Takie które są widoczne przy nakładaniu. Oraz już po zastygnięciu żelu. I mam ich masę przy tej nieszczęsnej krzywej C, kiedy robię tę kulkę. Strasznie to wygląda a ja nawet nie mam pomysłu jak z tym walczyć
    Podejrzewam, że temat się przewijał, ale jeszcze nie miałam na tyle czasu aby dokończyć lekturę wątku.

  17. #967
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Takie bąbelki to jak za bardzo paćkasz w żelu zamiast zgarniać na pędzelek z powierzchni. Podczas samego budowania mogą powstawać gdy pędzelek gubi kontakt z żelem. Pojedyncze można delikatnie przeciągnąć do końca paznokcia. Jeżeli są one na paznokciu widoczne zanim włożysz łapki do lampki to nie znikną Jeżeli budujesz pazurka jednofazówką to polecam się przerzucić na budujący wydaje mnie się, że jemu ciężej tego powietrza "na wpuszczać"

  18. #968
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    tez walczylam z tymi bąblami, najbezpieczniej jest brac zel w mniejszych ilosciach i ewentualnie dokladac po trochu. ja nakladam bez ciapania w zelu i w sumie nic mi to nie daje. ale nie za kazdym razem bomble sie pojawiają.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  19. #969
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    zuzaneczka,zdalam sobie sprawe ze te zarowki nie dzialaja dopiero jak domowilam 3 kolejne (1 wzielam na probe ale przy dzialajacych 3 starych nie zwrocilam uwagi)

    napisalam i odpisali zebym odeslala i wlozyla do koperty 5zl przysla inne,wyslalam 8 maja poleconym i odebrali 10 majaczekalam,czekalam,byly swieta,duzo wolnego,teraz tez dlugi weekend,loguje sie a tu ze nie moge,zarejestrowalam sie ale teraz znowu nie ma opcji zeby wyslac do nich maila,wnerwilam sie

    kurcze dzwonie w poniedzialek

    a historia zakupow bylaby mi potrzebna zeby widzieli co zamawialam i kiedy,dobrze ze mam odcinek z poczty za polecony,to pierwszy raz kiedy reklamuje cos poleconym

  20. #970
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Kończy mi się nabłyszczacz więc będę niedługo zamawiać i chciałam się was spytać odnośnie primera kwasowego i bondera, bo bym przy okazji zamówiła. Po pierwsze czy primer może się zepsuć (przeterminować) bo mam z allepaznokci i bardzo go lubię, ale on już trochę u mnie jest mam wrażenie że nie działa jak na początku, a że nie chce mi się zamawiać jednej rzeczy to kupiłabym w modenie, używacie? Jak się sprawuje? A używa ktoś i primera i bondera? Faktycznie coś pomaga bonder bo nigdy nie używałam? Ostatnio wkradają się jakieś drobne zapowietrzenia i wkurza mnie to, może faktycznie primer zwietrzał.

  21. #971
    No to..wpadłam Avatar gosia666
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Od niedawna testuje nablysczacz i cover modeny musze przyznac,ze jestem mega zadowolona !
    cover ma piekny kolor, fajna konsystencja taka typowo srednio-gesta no i cena (cover jest BARDZO podobny do SPN`u (tylko tanszy oczywiscie)
    Nablyszczacz jest faktycznie mega wydajnie i pieknie blyszczy no i cena tez jest zachwycajaca
    polecam!

  22. #972
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    coverek jest super, a bonder i primer wspiera przyczepność choć sam primer użyłam innej firmy
    ja jedynie muszę popracować nad bomblowaniem clearu żeby byl french bardziej krystaliczny i czysty
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  23. #973
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja używam primera i bondera pazurki trzymają się super zawsze miałam ten bez kwasowy. a teraz testuje kwasowy. na razie pazurki się trzymaja (maja tydz,)


    ma może któraś lampe z Modeny ? Lampa Tunelowa UV 36W + 4 żarówki 9W Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci jak sie sprawuje bardzo proszę o opinie.

  24. #974
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Właśnie składam zamówienie i zaciekawiły mnie oliwki Czy któras z was ma? używa? i jak zapach się utrzymuje? bo albo mam pecha albo zawsze kupie g***o po otworzeniu kilka razy mazne i po zapachu

  25. #975
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja mam i polecam, caly czas ladnie pachnie. mam ananasową.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •