Strona 31 z 55 PierwszyPierwszy ... 2127282930313233343541 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 751 do 775 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #751
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Tak to mój pierwszy gęscioch ever. ale nie będę go odsyłać ani nic w sumie to szkoda ze ostatnio nie robilam fotek tych paznokci z tym zelem bo nawet nie jestem teraz w stanie powiedzieć jak to juz wszystko na koniec wyglądało bo opilowaniu i nablyszczeniu, przy budowaniu na pewno był przygaszony....

  2. #752
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    no właśnie to też jest 50tka czyli ze mną wszystko ok i faktycznie cos nie halo ?
    Zen a czy Ty kochana kupilas Zel jedno fazowy gesty i budujacy gesty ? Bo miedzy nimi faktycznie jest rozniaca chcialam kupic gesta jednofazowke ale sie zastanawiam hmm czy french nie bedzie zolty yyy
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  3. #753
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    to jest jednofazówka gęsta a ten po prawej to zwykła jednofazówka

  4. #754
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Zen ja mam tak samo zelonkawy. No jakaś masakra. I ja mam 30-ke. Ale nie ma tragedii po prostu zuzyje ten do konca i kupie juz zwylky budujący tego już newer newer

  5. #755
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Ten biały do frencha modeny ma taka samiutką konsystencje jak ich te kolorowe żele

  6. #756
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Ich kolorowe żele mają różną konsystencję...

    mam różowy który taki podchodzący pod gęścioszka jest.. wszystkie by mogły byc takie
    a jak mam inne to są raczej 'normalne' w konsystencji.. tak jak wiekszosc żeli

    ________________________________________


  7. #757
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja mam właśnie koral i jak by biały mial taka konsystencje to własciwie to mam bialy prawie cały pojemniczek i nie potrzebuje ,ale chce od nich kupic kilka drobiazgów i tak mnie bialy kusi sprobowac

  8. #758
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja mam biały i tez jest troszke gesciejszy. zauwazylam, ze te wszystkie ciemniejsze sa bardziej wodniste. ale mniej wiecej wiekszosci konsystencja idzie w strone gesciejszą
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  9. #759
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Dziewczyny, a nie ma któraś odsprzedać odlewkę tego Corala? Tak aby na jedne pazurki starczyło. Bo jak kupuję u nich całe kolorki 5 ml, to nie zużywam, tylko mi kipią strasznie. Granatowy to dwa razy użyłam i poszedł.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  10. #760
    Rozkręcanko Avatar ewciamikusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Żabnica
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Elizabeth76 ty pytałaś o ten biały z modeny ja powiem tak nie wiem jak dla innych ale dla mnie jest za rzadki to po pierwsze a po drugie jak go dałam trochę grubiej to się w środku nie utwardzał a używam od nich wszystkich żeli oprócz tego białego.Więc porównując np do korala to jest dużo rzadszy ale to jest moje zdanie

  11. #761
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    jasne ze sie nie utwardza w srodku jak jest duzo dane, tez to zauwazylam nie jeden raz, ale to wiadomo, trzeba dawać ciensze warstewki, ja w rezultcacie daje jedną cienka i naprawde pokrywa i dobrze sie utwardza. ale kazdy robi jak lubi
    raz mialam biały od nich rzadki, to fakt, ale za nastepnym razem juz byl gesciejsy
    Ostatnio edytowane przez rudzielec ; 11-04-2012 o 17:42
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  12. #762
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Mnie też się wydaje, że biały jakby im trochę zgęstniał (co wg. mnie wyszło im na korzyść). Ja przeważnie też daję tylko jedną warstwę, ale kupuję od nich już od dawna i nauczyłam się dawać go odpowiednią ilość by ładnie się polimeryzował
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  13. #763
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    3

    Question Odp: Modena Nails

    Dziewczyny, mam pytanie jakiego żelu z modeny używacie do zrobienia podstawy na formie? Robiłam ostatnio budującym, pod niego dałam podkładowy ale przecież po przemyciu cleanerem pewnie starłam ten podkład i nie wiem czy nakładać go drugi raz? Dopiero zaczynam przygodę z modeną bo wcześniej pracowałam na jednofazówkach

  14. #764
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    kaemka20, a po co przemyłaś żel podkładowy? żelu podkładowego się nie przeciera, przemywasz na końcu po zbudowaniu paznokci, opiłowujesz i nabłyszczasz

  15. #765
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    kaemka20, a po co przemyłaś żel podkładowy? żelu podkładowego się nie przeciera, przemywasz na końcu po zbudowaniu paznokci, opiłowujesz i nabłyszczasz
    No właśnie wiem,że się go nie przeciera, ale jak przedłużyłam paznokcia na formie budującym, to musiałam go przemyć, opiłować żeby nadać kształt i dlatego go przetarłam przy okazji także ten podkładowy od góry...
    Ostatnio edytowane przez kaemka20 ; 11-04-2012 o 17:02

  16. #766
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Kaemka to dawaj żelu podkładowego malutko, tylko wcieraj go w płytkę pędzelkiem. Na to dawaj budujący , jakiś gęsty najlepiej, cienką warstwę. Ja na początku też opracowywałam szkielet, ale z czasem dojdziesz do wprawy bez tego. Sądzę, że piłujesz za mocno i dokopujesz się do podkładu, dlatego albo zrezygnuj z piłowania, albo rób to delikatniej.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #767
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Kaemka to dawaj żelu podkładowego malutko, tylko wcieraj go w płytkę pędzelkiem. Na to dawaj budujący , jakiś gęsty najlepiej, cienką warstwę. Ja na początku też opracowywałam szkielet, ale z czasem dojdziesz do wprawy bez tego. Sądzę, że piłujesz za mocno i dokopujesz się do podkładu, dlatego albo zrezygnuj z piłowania, albo rób to delikatniej.
    Spróbować muszę na kimś jak mi wyjdzie np. french na paznokciu bez piłowania he he bo czasami może wyjść masakra...Chociaż gdybym nie piłowała to mniej czasu mi zejdzie

  18. #768
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Hej czy kamuflaż Modeny pakowany po 50g ma jakiś termin ważności? Zastanawiam się czy kupić 30g czy 50g... Chciałam zapytać też o primer. O ile dobrze patrzę to w ofercie tylko bezkwasowy. Dobry jest? Aktualnie używam RaNails i zastanawiam się czy nowy kupić z modeny czy dalej na Ra lecieć bo i tak muszę dokupić dehydrator, którego Modena w swojej ofercie nie ma o ile się orientuję.

  19. #769
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja mam 30 i nie zauwazylam na nim daty ważności, wiec na innych tez nie ma, ale z boku tam gdzie są takie trzy obrazki tzn taki x pod spodem jest ogień a pod spodem jest otwarty słoiczek i na nim napisane 24m, wiec moze wazny jest do 24miesiecy po otwarciu?
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  20. #770
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    napewno,to tak jak z kremami czy kosmetykami,data liczy sie od otwarcia

  21. #771
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Wczoraj pierwszy raz sciagałam frencha zrobionego kolorowym zelem z modeny i dało mi troche do myslenia bo pierwszy raz z tym sie spotkałam . Zel nie usuwał sie warstwami tylko przy machaniu pilnikiem odchodziły takie duze płaty wy tez tak macie przy tych żelach , żel był taki gumowowaty , chodz raczej dobrze utwardzony

  22. #772
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    moj sie raczej spiłowywuje normalnie, ale kolorówka czasem płatami też sie przytrafia, że schodzi.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  23. #773
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    12

    Smile Odp: Modena Nails

    Witam wszystkie Dziewczyny!
    Jestem tutaj nowa. Konto założyłam niedawno, ale żeby uniknąć zdań typu "najpierw czytaj forum, a potem pytaj" to właśnie tak postanowiłam zrobić.
    Na te 31 stron tego tematu przeczytałam ponad 20 (na raty) i już mam dość, bo zgłupiałam do reszty. Nie jestem po żadnym kursie, pazurkami mnie zaraziła koleżanka, oczywiście na użytek domowy (sobie, mamie) i dla najbliższych koleżanek.
    U Modeny zamawiałam żele już jakiś czas temu (cover, biały french, budujący clear). Pracowałam na nich, chcę się nauczyć pracy na formie (klejenie tipsa nie podchodzi ani mnie, ani moim króliczkom doświadczalnym). Różne to sposoby dziewczyny prezentują, no i właśnie ciekawi mnie jaki żel będzie do tego najlepszy. Robię je tak:
    1)przygotowanie paznokcia bla bla bla
    2)naklejenie formy, primer
    3)i tu już są schody Proszę bardzo się nie śmiać, nie stać mnie na kurs, dopiero mogę myśleć o odkładaniu pieniędzy.. No więc robiłam tak, że paćkałam dodatkowo paznokieć żelem podkładowym (chyba niepotrzebnie nie był z modeny jak coś), na to potem przedłużenie paznokcia żelem clear budującym gęstym, potem cover i french, a na to znowu przezroczysty budujący gęsty
    4)nabłyszczający lakier wet look (nie z modeny)

    To miało być coś a'la trójfazówka (z której rezygnuję), ale gdy zamawiałam to jeszcze myślałam, że ten wet look a quick finish żelowy to jest to samo. No i operowałam tym, co miałam w domu,żeby tylko nauczyć się choć trochę budować paznokieć Teraz ambicje poszły w górę, żeby ten paznokieć się TRZYMAŁ i biel była ładna

    Dlatego waham się nad następującymi żelami:
    -jednofazowy przezroczysty - z tym że do pierwszej warstwy kładzionej na formie będzie chyba za rzadki, co?
    -jednofazowy przezroczysty gęsty - tutaj znowu się zakłopotałam, bo niby na sam spód byłby ok, ale co z wierzchnią warstwą?
    -jednofazowy mleczno-różowy - kusi mnie bardzo Z tym że nie wiem czy warto, bo w sumie coverek mam, więc efekt na jedno wyjdzie...

    Odnośnie budującego clear gęstego to mam wrażenie, że biel pod nim "szarzeje", ktoś tu już wcześniej o tym wspomniał.. I również nie wiem od czego to zależy
    Proszę o odpowiedź, będę bardzo wdzięczna
    Natalia

  24. #774
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    jeśli chodzi o żele które wymieniłaś to jednofazowy przezroczysty rzeczywiście do budowania szkieletu może być za rzadki, jednofazowym przezroczystym gęstym spokojnie zrobisz szkielet, także możesz nim budować (jak kto woli, jeśli lubisz gęste żele to będzie ok) natomiast mleczno-rozowy jest rzadszy od jednofazowego przezroczystego i nie jest to cover wiec nie zakryje niedoskonałości, da jednak bardziej naturalny, delikatniejszy efekt paznokciom, pozdrawiam

  25. #775
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    12

    Smile Odp: Modena Nails

    Dzięki wielkie To w takim razie zamawiam ten gęsty i może mały mleczny na próbę... A jakie są te żele pink? On ma jakiś połysk różowy czy cały jest taki? I jeszcze jedno pytanko, widziałam, że dużo osób kupuje pojemniczki te po 5ml, przelewacie większe żele do nich czy nabieranie z dużego opakowania (15 albo 30) jest także w porządku?
    I odnośnie ostatniej warstwy to lepiej dokupić Quick Finish czy sam nabłyszczacz będzie OK?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •