Strona 49 z 55 PierwszyPierwszy ... 39454647484950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 201 do 1 225 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #1201
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał magdalenasteinhof Zobacz post
    no i przyszedl żel z mm 3-fazowy konstrukcyjny nie wiem co jest ale szczypie też ;/ kiedys pracowalam na ibd i nic takiego sie nie dzialo hmmm moze dlatego że uzyłam żelu podkladowego z modeny? troche sie juz zajmuje pazurkami i nigdy nie mialam takiego problemu a ty co dajesz po ten konstrukcyjny z mm?

    ja daje tylko primer kwasowy MM i trzyma

  2. #1202
    Wczytuje się Avatar MagdaM_91
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Dziewczyny Przeszukuje ten temat ale powirzchownie bo nie mam zbyt czasu
    A mam pytanie :
    Co lepsze ? Quick Finish nabłyszczający czy Mega Gloss? Co polecacie

  3. #1203
    Rozkręcanko Avatar ave89
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Quick Finish- utwardzasz w lampie, jest trwalszy
    Mega Gloss- jest jak zwykły lakier nabłyszczający

  4. #1204
    Wczytuje się Avatar MagdaM_91
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Jaka jest róznica pomiedzy nimi to ja wiem, chciałam zapytać którą Wy polecacie ? Który lepszy według Was

  5. #1205
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał MagdaM_91 Zobacz post
    Jaka jest róznica pomiedzy nimi to ja wiem, chciałam zapytać którą Wy polecacie ? Który lepszy według Was
    ja osobiscie byla bym za quick finishem. trwalszy, nie trzeba pod niego polerowac masy. pod lakierem beda widoczne wszystkie przejechania pilnikiem no chyba ze wypolerujesz

  6. #1206
    Rozkręcanko Avatar ave89
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    W sumie to moja odp faktycznie może była niejasna
    Lepszy Quick Finish

  7. #1207
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Ja mam oba i wolę quick finisha

  8. #1208
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał magdalenasteinhof Zobacz post
    no i przyszedl żel z mm 3-fazowy konstrukcyjny nie wiem co jest ale szczypie też ;/ kiedys pracowalam na ibd i nic takiego sie nie dzialo hmmm moze dlatego że uzyłam żelu podkladowego z modeny? troche sie juz zajmuje pazurkami i nigdy nie mialam takiego problemu a ty co dajesz po ten konstrukcyjny z mm?

    Magdalenko pisz w odpowiednim do tego temacie ten jest o firmie MODENA a nie o MISTERO MILANO

  9. #1209
    Wczytuje się Avatar MagdaM_91
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    No to się pośpieszyłam Bo zakupiłam mega gloss Alee efekt też jest bardzo fajny Nastepnym razem zaopatrze się w quick finish
    Zakupiłam też trochę kolorowych żeli Gdyby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia kolorkow to służę pomocą

  10. #1210
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Basiu chciałam się tylko dowiedzieć czy to pieczenie mm jest spowodowane żelem podkładowym z modeny właśnie , skoro koleżanka pisze że żel mm nie piecze to pomyślalam że to może wina modeny gruntującego bo jak używałam modeny gestego z ich podkladem pieklo teraz zdesperowana kupilam mm podklad modeny i to samo nie chce zasmiecac forum ale nie wiem co robic i moze jednak nie dawac modeny gruntujacego, a nóż ktoś mial taki przypadek i tyle

  11. #1211
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał magdalenasteinhof Zobacz post
    Basiu chciałam się tylko dowiedzieć czy to pieczenie mm jest spowodowane żelem podkładowym z modeny właśnie , skoro koleżanka pisze że żel mm nie piecze to pomyślalam że to może wina modeny gruntującego bo jak używałam modeny gestego z ich podkladem pieklo teraz zdesperowana kupilam mm podklad modeny i to samo nie chce zasmiecac forum ale nie wiem co robic i moze jednak nie dawac modeny gruntujacego, a nóż ktoś mial taki przypadek i tyle
    Ja nie daje juz zadnego gruntujacego tylko primer i trzyma dobrze

  12. #1212
    Wczytuje się Avatar MagdaM_91
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Kobitki, ostatnio kupiłam chyba 10 kolorowych żeli z modeny. wszystkie są cudowne a z jednym z nich nie potrafie sobie poradzić.
    Mówię o kolorku Milk Coffee. Jest cudowny, ale cos mi sie z nim dzieje po przemyciu cleanerem.. Czy ktras z waas tez ma z tym kolorkiem jakis problem?

  13. #1213
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    mnie sie nic nie dzieje z nim, mam sporo kolorow od modeny i róznią sie od siebie i gęstością i iloscia pigmentu, coral mi sie nie utwardza, zawsze utwardza mi sie tylko wierzchnia warstwa a potem od spodu wypływa nieutwardzony zel... pisalam juz o tym pare razy, nie pomagają nowe zarowki, klade mega cieniutkie warstwy a i tak kicha.... moze to zalezy od partii.

  14. #1214
    Wczytuje się Avatar MagdaM_91
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    opanowałam! ale nadal nie rozumiem dlaczego się tak dzieje na tym kolorku. Może streszcze problem.

    Kolorki sprawdzałam na palcu do ćwiczeń.
    Wzięłam milk coffee nałożyłam jedną warstwe - lampa, druga warstwa - lampa. I potem wszystkie kolory przecieralam cleanerem i nic sie z nimi nie dzialo, a kiedy przetarłam milk coffee zrobił się on matowy, porobiły sie pecherzyki i zaczal sie dziwnie marszczyć.

    no więc spróbowałam drugim sposobem
    jedna warstwa - lampa, druga warstwa - lampa i na to gruba warstwa clearu. dopiero ten clear przemyłam cleanerem. I wszystko grało.

    Moge pokazac zdjecia jesli trzeba jak wyglada ten milk coffee bezpośrednio po przetarciu cleanerem, a jak wyglada po przetarciu kiedy ma te warstwe clearu na sobie.

    Nie wiem, czy składnie i ładnie napisałam, ale mam nadzieje ze zroozumiałyscie


    edit. Czy może po prostu trzeba dłuzej go naswietlać w lampie ? Czy to moze znaczyc ze sie nie utwardził do konca ? Bo nigdy sie nie spotkałam z czyms takim
    Ostatnio edytowane przez MagdaM_91 ; 25-10-2012 o 16:57

  15. #1215
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    MagdaM ale po co przemywasz warstwe koloru? Drugi sposob zdecydowanie lepszy, bo przeciez zawsze jak przetrzesz bezposrednio kolor to troche Ci go zejdzie. Ja przynajmniej zawsze zalewam kolor clearem lub nablyszczaczem i wszytko jest ok. A to ze sie zmarszczył to pewnie sie nie utwardził do konca bo byla za gruba wartwa.

  16. #1216
    Wczytuje się Avatar MagdaM_91
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    przemywałam go tylko dlatego ze to było robione na palcu do cwiczeń i po prostu nie chciałam na kazdy kolor marnowac clearu
    i wlasnie dziwilo mnie to, że z innymi kolorami nic sie nie dzieje a z tym mialam problem

    Ale juz wszystko gra Polecam kolorki modeny


    A o wspomnianym tysiokroć wczesniej coverku - można tylko śnić ) Jest cudowny ! Podzielam zdanie dziewczyn

  17. #1217
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Jak robilas na palcu do cwiczen to moglas clearem maznac tylko by przykryc kolorek i nawet bys nie odczula braku
    Sprobuj tez przytrzymac dluzej ten kolorek w lampie i wtedy przemyc...
    Ja mam tak jak za krotko utwardzam
    Agnieszka

  18. #1218
    Wczytuje się Avatar MagdaM_91
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Okej, jutro na pewno tak spróbuje zrobic )

  19. #1219
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    dziękuje Madziu zastosowałam się do twojej podpowiedzi i wszystko git, dziekuje za podpowiedź, co do kolorówki też bardzo ją lubie ale bardziej wole od DR dla mnie modena na kolorówkę jest zwyczajnie za gęsta przynajmniej te co mam

  20. #1220
    Wczytuje się Avatar MagdaM_91
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja natomiast wole bardziej gęste ;-))także każdy woli pracowac na czyms wygodnym dla siebie

  21. #1221
    No to..wpadłam Avatar przytulanka86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Dziewczyny zamówiłam wcześniej dwa kolorki modeny dzis przyjdzie mi kolejne 8 (mówimy o tych samych ?) modena - ŻEL KOLOROWY 5g SUPER KOLORY 8+1 GRATIS (2740328515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    mam nadzieję ze się nie zawiodę
    Ogólnie są dość gęste więc nakładam jedną grubszą warstwę sondą i utwardza się super nigdy nie przemywam tylko buduję clearem i nabłyszczam
    Nie wiem natomiast jak wy dajecie radę nakładać 2 cieńsze warstwy skoro to takie gęściochy

    Fakt trochę kipią ale mam z PB są rzadsze i tez kipią



    Polecam też ich brokat pyłek super kolory i dobrze sie aplikuje

    QF tez super - fajnie błyszczy i nie pęka

    Jeśli chodzi o cover to pierwszy przyszedł fajny kolorek ostatnio zamówiłam drugi i już ma inny nieco ciemniejszy odcien więc nie wiem jak wyjdzie na pazurku

    A czy możecie się wypowiedzieć na temat pilników Zakupiłam dość sporą ilość banan zebra 80/80 i nie wiem czy się nie pospieszyłam bo cena to 1,79 a mam wrażenie że szybko się tępią a używam jedynie do opracowania paznokcia bo do ściągania starej masy to frezarka ( jakoś nie umiem się przestawić aby opracowywać też frezarką )
    Ostatnio edytowane przez przytulanka86 ; 31-10-2012 o 14:32

  22. #1222
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Przytulanko ja kiedyś zaopatrywałam się w ich pilniki i byłam z nich zadowolona, ale od jakiegoś czasu stwierdziłam, że właśnie się za szybko tępią, nie potrafię już nimi piłować :/ ja używałam 100/180, niestety szukam dalej naprawdę dobrych pilników w dobrej cenie

    a używała już któraś tych nowych hybryd? jestem ciekawa jak z ich trwałością

  23. #1223
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał przytulanka86 Zobacz post

    A czy możecie się wypowiedzieć na temat pilników Zakupiłam dość sporą ilość banan zebra 80/80 i nie wiem czy się nie pospieszyłam bo cena to 1,79 a mam wrażenie że szybko się tępią a używam jedynie do opracowania paznokcia bo do ściągania starej masy to frezarka ( jakoś nie umiem się przestawić aby opracowywać też frezarką )
    Raz kupilam łodeczki zebry 100/180 musze przyznać że były super ,po jakims czasie gdy chciałam kupić mieli ich brak wiec kupiłam gdzieś indziej , za jakis czas gdy znowu mi sie skończyły oni ponownie ich nie mieli wiec znowu kupiłam gdzie indziej teraz widzę są dostępne ale mnie jedno zastanawia czy to ta sama jakosc hmm trudno określić moje miały oznaczenie WP chyba i obok gradacja .

  24. #1224
    No to..wpadłam Avatar przytulanka86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    No tak ciężko trafić z tymi pilnikami no ale jako jednorazowe mogą być może to i lepiej bo nie trzeba dezynfekować

  25. #1225
    Rozkręcanko Avatar ave89
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Używam pilniczków z Modeny i jak dla mnie są ok w domu to wiadomo aż to ostatniego ziarenka są nieraz zdzierane he he, a w pracy mamy taką zasadę, że każda klientka ma "swój" pilniczek, więc jakoś mocno eksploatowane nie są i starczają na dłużej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 21:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 10:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 11:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •