Strona 27 z 55 PierwszyPierwszy ... 1723242526272829303137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 651 do 675 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #651
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Dokladnie. Z grubej rury zmien sobie firme napisali mi i juz hehe. Maja tyle klientow ze maja w du... czy ta jedna czy nawet pare osob zamowi u nich czy nie...

  2. #652
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Evelina.J na Twoim miejscu odesłałabym im ten żel i napisała jeszcze parę słów, bo to co Ci odpisali to bezczelność,
    a myślę sobię, że to jakaś paniusia otwiera te żele zrobi sobie pazurki, a potem taki żel idzie do wysyłki, albo sobie odleje na jednego seta i ma pazury za darmo, bo przecież ewidentnie ktoś też żel otworzył skoro nie było zabezpieczenia i była różnica w ilości czyli został albo użyty albo odlano cześć
    nie ważne że towar jest wart 10 zł, ma być nowy i zgodny z opisem

  3. #653
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Odpisali mi ze mam 10 dni na zwrot a jesli nie jestem zadowolona z ich usług to mam sobie zmienić firme heheh
    oooo to nie ładnie Ewelina czy ty wystawiłaś juz im za te produkty komentarz Jesli jestes nie zadowolona to powinnas odesłać i poczekac albo na zwrot pieniedzy albo poczekac na produkty ,ktore ci przysla ( wymienia) na wolne od wad . A potem wystawic komentarz ( ODPOWIEDNI) .Łaski nie robia płacisz i wymagasz . Takim postepowaniem to klientów nie zyskaja Tacy mądrzy
    bo to produkty firmowe i tylko oni je sprzedaja , jeszcze porzadnie nikt chyba ich nie postraszył dlatego uwazaja że jak maja w miare dobre produkty to klienci beda do nich walic dzwiami i oknami . Ale moze czas im pokazac ze nie tedy droga . Jak to sie mówi KLIENT NASZ PAN

  4. #654
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Odkrecilam i nie zabezpieczony byl folią i mniej ciut w pudełeczku.

    Kolorówkę biorę od nich od kilku miesięcy i pojemniki są dokładnie takie same jak Twój z zielonym żelem. Nigdy nie było w żadnym tego sreberka o którym piszesz. Kiedys mieli czarne pojemniczki i różowe (takie jak na zdjeciu po lewej) ale to była porażka bo wszystko z nich kipiało (zresztą widać na Twoim żelu)

    Te które mają teraz są suchutkie i nie ma na nich ani kropelki żelu który by wyciekł

    myślę sobię, że to jakaś paniusia otwiera te żele zrobi sobie pazurki, a potem taki żel idzie do wysyłki, albo sobie odleje na jednego seta i ma pazury za darmo
    Przecież oni sa producentem tych żeli to po co mieli by odlewać

    Nie chciej zobaczyć ile oni tych żeli mają na półkach w hurtowni Chodzę osobiście do nich do hurtowni na zakupy i tam czasem jest jak w ulu, takie zamieszanie .. wątpię aby ktoś coś kombinował z żelami.
    Ostatnio edytowane przez Magda pazurki ; 07-03-2012 o 15:32

  5. #655
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Magda pazurki Zobacz post
    Nigdy nie było w żadnym tego sreberka o którym piszesz. :
    Ja w tym tygodniu zamówilam jeden kolorek coral i był zabezpieczony tym sreberkiem chyba ze maja kolory ,ktorych niezabezpieczaja ,bo z tym sie spotkalam w innej firmie ze jedne miały sreberko inne nie

  6. #656
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Było sreberko czy taka biała przekładka w zakrętce ?

    Ja dostawałam tylko w takich pojemnikach Modena Nails - Hurtownia Produktw do Paznokci - Pojemnik na Żel 5g

  7. #657
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Ja też mam parę kolorowych po 5g i nie przypominam sobie, żeby były zabezpieczone sreberkiem. Białą przekładką jednofazówkę zabezpieczoną miałam.
    Za Waszą namową kupiłam cover i jestem zachwycona. Idealnie pasuj koloru mojej płytki. Farbki akrylowe trochę się różniły kolorystycznie od tych na zdjęciach ale żele kolorowe dokładnie takie same jak na zdjęciach.

  8. #658
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Ewelina J. Szczerze to tez miałam kiedyś z nimi taka nieprzyjemna sytuacje. Napisałam po jakiś miesiącu (bo po takim czasie otworzyłam klej do tipsów) że jest jest glut a zamówiłam chyba ze 3 i mi odpisali że zapewne źle przechowywałam żel i dlatego jest jak jest i widocznie nie znam się na robieniu paznokci.

    Ale co ma piernik do wiatraka

    Ja byłam w szoku to co mi napisali a ja im ładną wiązankę puściłam a oni na to że jak nie chcę to nie muszę u nich kupować i tak to się skończyło...

    Szkoda że nie ma innego dystrybutora Modeny bo na pewno bym u nich nie zamawiała tylko u kogoś innego...

    Poczuli się zbyt pewnie i teraz świrują że tak powiem

    Eh... normalnie brak słów

  9. #659
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Magda pazurki Zobacz post
    Było sreberko czy taka biała przekładka w zakrętce ?

    Ja dostawałam tylko w takich pojemnikach Modena Nails - Hurtownia Produktw do Paznokci - Pojemnik na Żel 5g
    dokładnie w takim pojemniczku jest i bylo sreberkiem zabezpieczone

  10. #660
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Dziewczyny ja rowniez nie przypominam sobie aby kolorowe byly zabezpieczone. tej starej seri owszem byly ale te w bialych pudelkach to mam z 15 kolorkow i w zadnym nie mialam hmm. Czuja sie pewnie, bo czytaja to co tu piszemy hehe, jak ich zachwalamy itp. wiec obrastaja w pioreczka, fakt ze napewno maja kociol i juz leci masowka wiec nie przykladaja juz wagi i nie sprawdzaja wszystkiego. Niestety... tak jest w wiekszosci firm, wazne aby jakos sie niezmieniala, bo ja np zauwazylam ze troche zaczynaja mi sie zapowietrzac, albo juz sie stara robie heh... zrezygnowalam z ich primera bezkwasowego i kupilam kwasowke w PB i juz jest ok, moze to wina troche i zelu i primerka ich...sama nie wiem.W kazdym razie co do kleju jak kolezanka pisala ze po miesiacu glut, to ja rowniez to mialam, za to oni chyba duzo skarg mieli co do tego kleju bo az zaczeliu robic za rzadki ktory w ogole nie wiazal albo wiazal ale 15 minut nad jednym pazurem MASAKRA, pisalam do nich to powiedzieli zeskladu nie zmieniali aczkolwiek robia bardziej rzadszy poniewaz skargi maja wlasnie na te "gluty" . Ja teraz kupuje klej ale miesiac przed zanimgo uzyje bo masakra :C

    ---------- Dodano o godzinie 17:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:25 ----------

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Dziewczyny dostałam dzis paczkę z Modeny. Zawsze do zamowienia dobieram jakis kolorek żel. Dzis trafiły mi brudne tipsy i żel jakby używany. Dla przykladu pokaże kolorek granatowy kupiony poprzednim razem i uzyty juz 3 razy na frenche i zielony dzis dostarczony niby nowy. Ostatnio mialam zamkniety folią a dzis nie. Odkrecilam i nie zabezpieczony byl folią i mniej ciut w pudełeczku. To niby nic istotnego ale płacimy za nowe a nie używane rzeczy. Nie chce byc jakas wymyślaczką i nie bede skladac reklamacji ale wysle im te fotki i zaznacze zeby nastepnym razem sie nie zdazyla taka sytuacja. Teraz nie wiem czy ten żel jest nowy czy, stary czy świerzy...

    Same zobaczcie ile jest niebieskiego ktory używałam kilka razy a ile zielonego dzis otrzymanego kurierem...
    Te tipsy na żywo jakby je ktoś świeczką okopcił


    Co wy o tym sądzicie?

    Hej a moze sprzedali ci zel powystawowy ( w takim sensie ze moze uzywali go do wyeksponowania koloru na wzornikach) z tego coogladamna zdjeciach to troche nazmieniali kolejnosci w zelach na wzornikach wiec pare razy moze byl uzyty? anie jak dziewczyny sugeruja ze odlali hehe
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  11. #661

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Link do tego tematu podesłała nam wczoraj na maila jedna z użytkowniczek tego forum - nasza klientka. Zazwyczaj nie mamy zwyczaju odpisywać na różnego rodzaju zaczepki i pomówienia, ale niektóre osoby przeszły już same Siebie.

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    myślę sobię, że to jakaś paniusia otwiera te żele zrobi sobie pazurki, a potem taki żel idzie do wysyłki, albo sobie odleje na jednego seta i ma pazury za darmo, bo przecież ewidentnie ktoś też żel otworzył skoro nie było zabezpieczenia
    Rozgryzła nas Pani. Mamy tajny kącik oszustw. Pracują w nim 4 zawistne "Paniusie" które przed włożeniem każdego żelu do przesyłki, odlewają sobie po trochę na czarną godzinę, wyciągają po jednym tipsie z paczek - a jeśli się nie da to biorą świeczkę żeby "okopcić" tipsa, a przed wysyłką płynów - acetonem lub cleanerem zmywają sobie makijaż no bo skoro nie było zabezpieczeń, to ktoś ich używał.

    Jedna prośba. Jeśli nie ma Pani pojęcia na temat Naszych produktów oraz nie miała ich Pani w ręku, to proszę się na ich temat nie wypowiadać w taki sposób jak zrobiła to Pani powyżej. Bo jak ktoś wcześniej wspomniał w białych i srebrnych słoiczkach, zabezpieczeń w postaci sreberka nigdy nie było i nie ma. Było kiedyś w pojemniczkach różowych i czarnych z których zrezygnowaliśmy ponieważ była inna pojemność termosu w pojemniku i żel musiał być dozowany pod korek. Później żel wyciekał i były z tym same problemy. Białe pojemniki mają inną pojemność termosu dzięki czemu nie muszą być nalewane pod korek i nic z nich nie kipi. Zabezpieczenie które jest teraz - jest w zakrętce osadzone na stałe.

    Ja w tym tygodniu zamówilam jeden kolorek coral i był zabezpieczony tym sreberkiem chyba ze maja kolory ,ktorych niezabezpieczaja ,bo z tym sie spotkalam w innej firmie ze jedne miały sreberko inne nie

    dokładnie w takim pojemniczku jest i bylo sreberkiem zabezpieczone
    Nie rozumiemy też dlaczego ktoś wypisuje takie herezje. Nie ma takiej możliwość aby dostała Pani w tym tygodniu żel zabezpieczony sreberkiem, ponieważ technicznie jest to nie wykonalne. Zabezpieczenia te są robione na gorąco maszyną przez prąd indukcyjny - a takiej maszyny aktualnie nie używamy.

    Proszę wstawić zdjęcie tego pojemniczka z zabezpieczeniem które rzekomo Pani od nas otrzymała. Srebrnej patynki nie da się zdjąć bez śladu a nawet jeśli się uda, to od temperatury maszyny która je zamyka góra pojemnika jest przytopiona.

    Jeśli na Pani pojemniku będzie srebrna folia zabezpieczająca, to ma Pani gratis całą kolorówkę naszych żeli.

    Szczerze to tez miałam kiedyś z nimi taka nieprzyjemna sytuacje. Napisałam po jakiś miesiącu (bo po takim czasie otworzyłam klej do tipsów) że jest jest glut a zamówiłam chyba ze 3 i mi odpisali że zapewne źle przechowywałam żel i dlatego jest jak jest i widocznie nie znam się na robieniu paznokci.
    Kolejna osoba która mija się z prawdą. Czy Pani myśli, że nie archiwizujemy historii zamówień i treści maili ?
    Nigdy tego nie robiliśmy, ale wkleimy treść naszej korespondencji, bo to co Pani napisała jest co najmniej nie odpowiednie.

    Ja Pani nie zarzuciłem złego przechowywania tylko zapytałem o przechowywanie.
    Pani za to zarzuca że sprzedajemy buble. Każda sztuka jest odkręcana przed wysyłką i jeśli byłby glut to nie psuli byśmy sobie opinii za 5zł, bo nie mamy na to czasu ani tym bardziej ochoty.
    Mamy Pani historie zakupów od 18 lipca i w żadnym zamówieniu nie ma kleju. Nawet jeśli Pani go nie używała, to jest Pani zobowiązana po otrzymaniu przesyłki sprawdzić towar i wtedy byłaby uznana reklamacja. Wysłalibyśmy nowe na nasz koszt jeśli byłby zastygnięty.

    Pisze Pani po co najmniej 4 miesiącach i domaga się reklamacji.
    Ciekawe czy Pani by takową uznała. Proszę się zastanowić co Pani w ogóle pisze.
    Nie napisała Pani po miesiącu jak twierdzi, ale po 4 miesiącach od zakupu. Gdzie w tej wiadomości jest napisane, że nie zna się Pani na robieniu paznokci ?

    Dlaczego ktoś wymyśla w ogóle takie rzeczy ? Szczerze, to nie przypominamy sobie aby ktoś usłyszał od nas, że nie zna się na robieniu paznokci. Może ze 2-3 razy, ale to już były ekstremalne przypadki typu: "nie jestem zadowolona z farbek akrylowych, bo nie chcą utwardzić się w mojej lampie"

    Nikt też nie usłyszał w prost: "nie pasuje Ci - zmień firmę" co wiele osób oczywiście przekolorowało.
    Owszem kilka razy zdarzyło się napisać Że jeśli ktoś nie jest zadowolony z naszych produktów, to zamówi sobie towar z innej firmy a nasz odeśle i zwrócimy mu całkowity koszt + koszt przesyłki.

    Jeśli ktoś zarzuca nam, że sprzedajemy używany towar (którego de fakto jest tyle ile być powinno) ma problem z przykurzonymi kilkoma tipsami, które wystarczyło zdmuchnąć lub przetrzeć, a problemu szukał już przed zamówieniem towaru (maila od Pani dostaliśmy zaraz po zakupie aby nie trafił sie Pani felerny towar) to niestety nie mamy jak postąpić.

    Oczywiście nie powinna Pani dostać zakurzonych tipsów, ale jeśli nie chce Pani odesłać towaru to co mamy zrobić ?

    Nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdej paczki z tipsami przed wysyłką i obejrzeć każdego tipsa z paczki w której jest 500szt. Towar leży na magazynie i może dostać się kurz do środka. Wszystkich paczek na magazynie jest kilka tysięcy paczek potem trzeba dowieźć je na hurtownie.. takie sytuacje mogą się zdarzyć. Ale bez przesady że jest to tak bardzo uciążliwe, żeby robić zdjęcia wysyłać je do nas i robić z tego jakąś afere.


    Aby 2 strony były zadowolone z transakcji obie muszą zagwarantować poprawny jej przebieg. Pani tez nie potrafiła przeczytać opisu odnośnie kosztów wysyłki i musieliśmy dopominać się o dopłatę. Ale czy to powód żeby robić aferę ?
    Przesyłka była u Pani w ciągu kilkunastu godzin.


    Pomyłki się zdarzały, zdarzają i zdarzać będą, dopóki będzie sprzedaż wysyłkowa. Osoby które kupują u nas na miejscu nie mają z niczym problemu. Chociaż u nas takie przypadki nieporozumień w ciągu roku można policzyć na palcach dwóch rąk. Nasi pracownicy są tylko ludźmi i także im zdarzy się pomyłka.
    Ze zwrotami w naszej firmie nie było nigdy problemów. Jeśli reklamacja była uzasadniona, to w ten sam dzień zwracaliśmy pieniądze lub wysyłaliśmy właściwy towar pokrywając koszt w obie strony.

    Trudno aby uznać reklamacje kogoś, kto zużył połowę towaru i kolor mu się nie podoba, lub przypomniał sobie że cos jest nie tak po kilku miesiącach.

    Ktoś powyżej napisał, że na zwrot za tipsy czekał tydzień, ale numer konta dostaliśmy po ok 5 dniach. Wszystko zostało załatwione w przyjemnej atmosferze.


    Nie zmuszamy nikogo do robienia u nas zakupów, nie wysyłamy kolorowych maili, sms-ów, nie ma nas na bilbordach w gazetach.. Nie zachęcamy do kupna bzdurnymi zdaniami typu: chcesz być wyjątkowa - kup sobie nowy pilnik. Każdy ma wolny wybór zakupu towaru. Dla jeden osoby nasze produkty są super, dla innej do niczego. Firmy powstają jak grzyby po deszczu i jest w czym wybierać. Nie obrośliśmy także w piórka jak pisze Pani powyżej. Jeśli by tak było, nie odbieralibyśmy telefonów, nie odpisywalibyśmy na maile. Jeśli nie odpisujemy na jakiegoś maila, to tylko dlatego, że odpowiedź była by adekwatna do zadanego pytania.

    Wczoraj zadała nam Pani kilka pytań na które dostała odpowiedź w ciągu 10 minut. Proszę wysłać te pytanie do kilku innych firm. Zobaczy Pani po jakim czasie dostanie Pani odpowiedź a część nie będzie wiedział o co Pani chodzi. Nie mamy też zwyczaju obrażania się na klienta za słowa krytyki. Konstruktywnej krytyki - a nie wypisywania głupot i obrażania naszych pracowników.


    Proszę porównać z innymi firmami obsługę klienta, czas realizacji zamówień, jakość zabezpieczenia otrzymanej przesyłki, cenę i przede wszystkim jakość produktów. Później można pisać, że obrośliśmy w piórka i mamy klientów w d....

    Większość przesyłek jest pakowana w locie, bo kurier stoi już nad plecami po paczki - a przecież każdemu się śpieszy.
    Jeszcze nie dostaliśmy zamówienia z dopiskiem "proszę się nie śpieszyć" każdemu się śpieszy bo ma poumawiane klientki, a niektórzy chcą otrzymać paczkę w ten sam dzień, zaraz, już i nie ma w ogóle rozmowy. Zazwyczaj jest tak, że dziewczyny które pakują paczki, nie mają czasu na zjedzenie kanapki, bo chcą się wyrobić jak najszybciej, aby każdy był zadowolony z szybkiej dostawy.

    Niestety choć będziemy stawać na rzęsach, to nie dogodzimy wszystkim. Tak niestety było jest i będzie, a do dalszej działalności motywuje nas zadowolenie naszych klientów. Nie mamy zamiaru "obrastać w piórka" i firma będzie się rozwijać co najmniej jak dotychczas.


    Pozdrawiamy, Zespół Obsługi Sklepu Modena Nails

  12. #662
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Szanowną ekipę z Modeny chyba trochę poniosło.
    To jest forum i tutaj wymieniamy swoje spostrzeżenia na temat danej firmy i żadna inna firma jeszcze w taki sposób nie odpisała. Wystarczy poczytać wątek o Dobrej Radzie. Też im się dużo wpadek zdarza, ale zawsze z uśmiechem do nich wracam Niestety niektóre produkty z waszej firmy są super, a nie które nie godne uwagi zupełnie. Tak jest i będzie zawsze Nie ma co się oburzać.
    A tak to mnie ciekawi czy forumka która pisała wyżej, da fotkę żelu ze sreberkiem Dostać gratis zestaw kolorówki
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  13. #663
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Jedyne z czym się nie zgadzam to "Białe pojemniki mają inną pojemność termosu dzięki czemu nie muszą być nalewane pod korek i nic z nich nie kipi." Śmiem stwierdzić, że chyba mam same "felerne"

  14. #664
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    wiec moze ja jako pierwsza napisze bo Modena tez zacytowala mój post

    Wiec ja dostalam od Was zel kolorowy w takim pojemniczku ( fotka ponizej ) to czy przeciez on byl zabezpieczony sreberkiem czy nie to nie napisałam tego złosliwie . Dałabym sobie ręke uciac ze takie sreberko było ale skoro modena twierdzi ze to nie mozliwe to powiem szczerze że troche sie z tym pogubiłam i sam juz nie wiem , a ze mam juz swoje lata to moze mnie skleroza dopada zreszta powiem ze dla mnie osobiscie nie mialo to znaczenia .

    Dodam ze kupowałam u was jakies trzy razy fakt przesyłka jest ekspresowa . Jakosc tez odpowiednia do ceny , takze ja nie narzekam .Z niczym co u Was kupiłam nie miałam problemu Kupujac przez neta staram sie ufac sprzedajacym a z tym sreberkiem to sama juz nie wiem ale musicie mi to wybaczyc ,bo latka mi leca ,a starosc nie radosc dodam tylko ze pojemniczek miał chropwata obwódke ,nawet gdyby to sreberko bylo to ja takie rzeczy likwiduje od razu po zakupie ,a szkoda chetnie bym przygarneła taki zestawik żeli kolorowych od Modeny



    Załącznik 52492

  15. #665

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Szanowną ekipę z Modeny chyba trochę poniosło.
    Nie ma co się oburzać.
    Nikogo nie poniosło. Odnieśliśmy się do kilku nieprawdziwych informacji które rozpowszechniają niektóre osoby.
    Nie odnosimy się do tego, co kto pisał wcześniej, bo dostaliśmy linka do konkretnego postu i na niego odpisaliśmy.

    Każdy ma prawo pisać i krytykować to co chce, ale niech to będzie prawda.

    Czy nam jako sprzedającym nie należy się prawo wypowiedzenia Swojego zdania ? Rozumiem, że nie, więc był to nasz jedyny post w tym temacie i forum który został umieszczony na prośbę naszych pracowników.

    Ps. Tak mniej więcej wyglądał pojemniczek po zdjęciu patynki srebrnej.
    Ostatnio edytowane przez Modena Nails Shop ; 08-03-2012 o 20:19

  16. #666
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Modena Nails Shop Zobacz post
    Ktoś powyżej napisał, że na zwrot za tipsy czekał tydzień, ale numer konta dostaliśmy po ok 5 dniach. Wszystko zostało załatwione w przyjemnej atmosferze.

    To ja i fakt numer konta dosłałam po kilku dniach ale w przyjemnej atmosferze się wszystko potoczyło
    Odpowiedz na maila dostałam tego samego dnia


    Słuchajcie nie ma co się denerwować... Po co się kłócić



    Ja uważam że każdy ma prawo do swojego zdania i też ktoś ma prawo się "bronić". Każdy by chciał żeby transakcje przebiegały sprawnie i po jego myśli (czas, jakość, cena). Każdy ma prawo wypowiedzi na dany temat- pozytywnie jako i negatywnie wedle przemyśleń i odczuć... Mi się zrobiło przykro jak dostałam nie te tipsy a innym się robi przykro jak się źle o nich mówi- no ale wszystko można załatwić w pozytywnej atmosferze, bez nerwów itp


    Buziaki

  17. #667
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Ojojojoj narobilo sie. Dyskusję tu i rozdrapywanie ran czy czegokolwiek uwazam za niepotrzebna na tym forum... nieprzyjemnie sie robilo. w kazdym razie nie wiem co na celu mial "donosiciel" chyba zeby dolac oliwy do ognia ...Niepotrzebnie...Eh
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  18. #668
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Moim zdaniem, nie jest potrzebne takie zamieszanie i ono raczej nikomu ani niczemu nie służy... Na forum jest masa tematów dotycząca różnych sprzedawców i w każdym z tych tematów dziewczyny z forum wymieniają się doświadczeniami, informacjami na temat produktów danego sprzedawcy i w każdym z tych tematów są posty które nie będą podobały się firmie o której mowa. Moje zdanie jest takie, jeśli klient będzie zadowolony z Waszej usługi to wróci i to że ktoś miał jakieś przykre zdarzenie (które jak wiadomo może przytrafić się każdemu) nie będzie miało wpływu na to czy chce kupić od Was produkty czy nie... Moim zdaniem, wypowiedzenie się na dany temat należy każdemu, tak więc nie ma się o co obrażać.

  19. #669
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    dziewczyny! a ma może któraś z Was jakieś kolorki z Modeny

  20. #670
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    tak mamy, sa godne polecenia geste i ladnie kryja. tylko musisz uwazac z przechowywaniem bo mi bynajmniej niektore kolory 'kipia'.
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  21. #671
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    fantazja przejrzyj temacik

    ________________________________________


  22. #672
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Modena Nails
    Rozgryzła nas Pani. Mamy tajny kącik oszustw. Pracują w nim 4 zawistne "Paniusie" które przed włożeniem każdego żelu do przesyłki, odlewają sobie po trochę na czarną godzinę, wyciągają po jednym tipsie z paczek - a jeśli się nie da to biorą świeczkę żeby "okopcić" tipsa, a przed wysyłką płynów - acetonem lub cleanerem zmywają sobie makijaż no bo skoro nie było zabezpieczeń, to ktoś ich używał.

    Jedna prośba. Jeśli nie ma Pani pojęcia na temat Naszych produktów oraz nie miała ich Pani w ręku, to proszę się nie wypowiadać w taki sposób jak zrobiła to Pani powyżej.



    Po pierwsze daruj sobie ten ironiczny ton, po drugie nie wyrażałam opinii o produktach ze sklepu modena a tylko napisałam komentarz do postu forumowiczki na temat jednego żelu. Komentarz do mojej wypowiedzi uważam za żenujący, mowa była o jednym żelu a nie o tipsach , acetonie itd,
    Widzę, że cię bardzo poniosło, wparowałaś tu na forum z wielką wściekłościa żeby skarcić wszystkich którzy napisali o swoich złych doświadczeniach z produktami modeny , takie zachowanie jest wysoce nieprofesjonalne.Skąd taki pomysł żeby na forum załatwiać sprawy ze swoimi klientkami, nie tędy droga, pozostał duży niesmak po twojej wypowiedzi
    Ostatnio edytowane przez malinowa ; 09-03-2012 o 15:55

  23. #673
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Smiac sie chce jak sie to czyta jednym zdaniem.. Fakt, nieprofesjonalne podejscie do sprawy... Trzeba zalatwiac sprawy dyplomatycznie wtedy bedzie bez ostrej atmosfery...
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  24. #674
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ilonkjapazurek masz rację, śmiać się chcę jak się czyta ten komentarz o tym zmywaniu makijażu acetonem...

  25. #675
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Hehe Sory bo to chyba ja to zapoczątkowałam. Dostałam paczkę i pierwsze co napisałam do was jako do przyjaciółek bo tak traktuję nasze forum a tu się okazuje nie do końca można tak je potraktować bo mamy tu osoby ktore zamiast podyskutowac sobie z nami zgłaszają sprawy tu i tam...

    I atmosfere i szczerość na forum szlak trafil bo teraz kochane musimy uważac na to co piszemy itd... Podziękujmy zdrajczyni!

    Piszemy o Modenie, Dr i wielu innych sprzedawcach. Piszemy dobrze, piszemy źle...

    Jesteśmy tutaj zadomowione na tyle ze cokolwiek sie wydarzy pędzimy sie ze sobą tym podzielić.

    Czy to zamowienie udane, czy nie udane, czy to pochwalić sie wykonaniem rzęs, paznokci, fryzurą, obiadem... Wszystkim, poprostu wszystkim. A tu ktoś nam to wszystko zakłucił



    A wracając do Modeny dla porównania wysłałam te same zdjęcia ktore zrobiłam aby pokazac i zapytac was o zdanie i w odp dostalam



    "Witam,
    Żeli ze sreberkiem nie sprzedajemy już prawie od roku...."

    A ja sprawdziłam kiedy zamawiałam żelik niebieski ktory na zdjeciu nawet widac ze z nim byl. Wiec cos tu nie gra. Żel zamawiałam 16 stycznia wiec przypuszczam ze 17-18 stycznia go dostałam wiec cos tu nie pasi...

    Poza tym incydentem jest ok i napewno bede zamawiac cos nie cos w Modenie bo jak ktos wspomnial niektore produkty godne uwagi, niektore wybieram w innej firmie. Wszystkie mamy sprawdzone kilka firm i czesc produktow zamaiwiamy jednej a czesc w innej itd.

    Nie pisalam tego po to aby jakies klutnie wywolywac lecz po to aby sobie z wami dziewczyny podyskutowac jak na wszystkie inne tematy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •