Strona 33 z 55 PierwszyPierwszy ... 2329303132333435363743 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 801 do 825 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #801
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    dam znac na pewno najbardziej zalezy mi na tym zeby sie nie zapowietrzaly

    ---------- Dodano o godzinie 21:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:12 ----------

    kurcze zamowilam sobie tez nablyszczacz ale teraz dopiero doczytalam ze nie jestescie z niego zbytnio zadowolone trudno przetestuje nic juz nie zrobie

  2. #802
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    kochana nablyszczacz jest swietny ale nie ten zwykły jak lakier tylko ten uv
    nie zapowietrzają sie, spokojnie, jeszcze jakbys wziela od nich gruntujący 5ml to juz calkiem jak beton beda trzymały.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  3. #803
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    a probowałyscie dawac na przyklad pod bardziej problematyczną płytkę ten bonder pod hybrydy (innej firmy ) ?

    jak ktoś ma to bardzo proszę niech mi ktoś wstawi real foto jak wygląda kolorowy zel choco muse

  4. #804

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Hey dziewczynki wyczytałam ze któraś z was pisała cos o
    Żel Bonder, Podkładowy, Gruntujący
    chciałam sie dowiedzieć czy dobry czy polecacie i czy faktycznie sprawia ze lepiej sie trzymaja pazurki pod nim nie uzywa sie juz primera?

  5. #805
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja mam base tylko z SPNu wiec mysle ze nie bedzie problemu zeby je polaczyc wyjdzie w praktyce czy sie bedzie to razem trzymalo

  6. #806
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    malutkaistotka - tak bonder podkladowy i gruntujacy to jedno i to samo ja nie daje primera pod niego i jest super. nie wiem jak sie zachowa z inna marka ale na modenie jest okej.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  7. #807
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Jak grubo nakładacie COVER, aby było bez prześwitów? Chodzi mi o optyczne przedłużanie naturalnej płytki, bo nakładam 2 grube warstwy i jeszcze widać.. Nie mam porównania z innymi firmami, niestety, ale nie widziałam jeszcze żeby ktoś aż taką warstwę miał...

  8. #808
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    masz cover z modeny? moze masz ten brzoskwiniowy i dlatego nie kryje az tak?

    w kazdym razie ja biore tak dosyc sporo jego(mam ten zwykły rozowy) i zaczynam nakładać od lini uśmiechu tam daje najgrubiej a potem cieniuje w strone macieży. naprawde wystarczy dac jedna warstwe.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  9. #809
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ja tu mam cover modeny bez problemu kryje nie ma zadnych prześwitów http://forum.wzorki.info/members/245...ture25709.html

  10. #810
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał natala258 Zobacz post
    Do zrobienia kwiatków akrylowych wystarczą mi te ich farbki i pędzelek "koci języczek"?

    Chciałam nauczyć się robić kwiatuszki, tak żeby był french biały i kwiatek (różowo-biały), doradzi ktoś między 7+36 czy 37+36? Czy może coś innego? Żeby to się tak jakoś ładnie komponowało, bo taki duży wybór jest, że...

    modena - FARBKI AKRYLOWE NAIL ART 5ml PROMOCJA ! (2275625991) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    do kwiatków akrylowych używa się akrylu a nie farbek a jeśli chcesz malować farbkami to pędzle płaskie lub skośne, a nie koci język, mnóstwo tematów jest na tym forum i o farbkach i o akrylach i o pędzlach do farbek i o pędzlach do akrylu , poczytaj błagam zanim znowu zapytasz o coś co było wałkowane dużo razy, dopiero jak nie znajdziesz tam odpowiedzi to pytaj śmiało

  11. #811
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Hersa to przepraszam, nie czytałam bo mi tak powiedziała kobitka ze stoiska paznokciowego u nas w mieście.. Widocznie wie na ten temat tyle, co ja No albo farbki nie schodziły

    Mam ten cover dokładnie:
    Modena Nails - żel uv COVER KAMUFLAŻ MASKUJĄCY 15g (2259795024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Popróbuję jeszcze, ale w porównaniu z dwiema cienkimi białymi warstwami frencha to tego trzeba dać więęęcej... Albo wybrzydzam, że za grubo, już sama nie wiem

  12. #812
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Bo często kamuflażu jest więcej te schodki potem się warstwą budującą uzupełnia. Kamuflażem dobrze jest uformować jajeczko i po jego stronie od wolnego brzegu powinna być naprawdę gruba i kryjąca warstwa a przy płytce tylko cienka i delikatna by odrost nie był tak widoczny.

  13. #813
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    dokladnie tak jak napisala karchola, wolny brzeg ma byc cieniutki, zaś tam gdzie sie daje kamuflaż ma być grubiej, przecież poźniej i tak czystym zelem budujemy paznokieć, więc te różne grubośći na paznokciu będą niewidoczne. jesli dajesz tak cienko jak białego, to nie dziwie sie, ze nie kryje powinnas wziac porzadna "kuleczke" zelu na pedzelek i rozprowadzic najpierw po srodku czyli tam gdzie kamuflaz jest najbardziej pożadany i coraz mniej w kierunku macieży.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  14. #814
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Dawałam gruuubiej, ale mi tu moje babiszonki narzekają, że "za grubo", że "źle się czują z takim grubym paznokciem" itd.. Spróbuję fotki porobić przy najbliższej okazji

  15. #815
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    tak by było najlepiej popatrz np na moja galerie, kazde jedne sa z tym kamuflazem i nie sa grybe (tak mi sie wydaje)
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  16. #816
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Hmm a coś budującego co nie przytłumi mi bieli? Mam sr. gesty od goldenek i trochę mi żółcieje biały. Zastanawiam się nad budującym z modeny/ czymś z i-nails oraz activ plus

  17. #817
    No to..wpadłam Avatar gosia666
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    kupilam sobie 5ml coverka z modeny i musze przyznac,ze jest swietny ! (tak jak pisalyscie) ))
    Kolor piekny, swietne krycie, rewelacyjna cena -czego chciec wiecej?

  18. #818
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    moje zamowienie juz doszlo i faktycznie jeden budaujacy ma zoltawy odcien ale to nic jego bede uzywala jako szkielet ale mam problem z nablyszczaczem bo on tez zolknie mam tez IBD seal i z nim sie nic nie dzieje w zasadzie pracuje na nim juz o 4 lat i chcialam cos zmienic ale zostane chyba przy nim...czy ktoras z was tez widzi ten zolty odcien?jak bede miala chwilke to wstawie zdjecia dla porownania

  19. #819
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    jejku, ja nablyszczacz wychwalam pod niebiosa, nic nie zolknie bron boze, dlugo sie blyszczy.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  20. #820
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    rudzielcu a mialas juz jakis inny? bo roznica miedzy jednym a drugim jest kolosalna

  21. #821
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    miałyscie takie sytuacje ze jakies kolorki sie nie utwardzaja? robilam te pazurki coralem wydawało sie wszystko oki, robilam 2 cienkie warstwy... dzisiaj kolezanka mi pisze ze tak jakby pękają i że chciała przypiłować trochę boczki i wtedy pociekł jej żel... jestem zmartwiona kurcze mówiąc szczerze bo starałam sie, długo były w lampie.... może żarówki... ale potem na to dawałam clear i bylo oki. chyba ze to inaczej się objawia ( w sensie zużyte żarówki) co Wy na to?


    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    Wczoraj pierwszy raz sciagałam frencha zrobionego kolorowym zelem z modeny i dało mi troche do myslenia bo pierwszy raz z tym sie spotkałam . Zel nie usuwał sie warstwami tylko przy machaniu pilnikiem odchodziły takie duze płaty wy tez tak macie przy tych żelach , żel był taki gumowowaty , chodz raczej dobrze utwardzony


    wiec nawiązujac do mojego posta wyzej dodam ze żel na kciuku odpryskiwał wiec postanowiłam zrobic nim jeszcze raz french tym razem powtórka z rozrywki czyli gdzies po tygodniu zel zaczą odchodzic na brzegu na palcu wskazującym czyli jakas trefna partia mi sie trafiła. I tu pytanie do Zen. bo kupiłysmy w tym samym czasie tez cos pisałaś o swoim żelu że cos Ci sie z nim dzieje czy wymieniałaś żarówki Teraz juz jest ok. Bo ja na żarówki nie mogę zwalic bo mam lampe nową , zel mi sie utwardza tylko po utwardzeniu jest jak guma . Kupie jeszcze dwa kolory ( zaryzykuje ) zobacze jak z nimi będzie

  22. #822
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Wymieniłam zarówki i terz jest juz ok ale coral zawsze trzymam dluzej niz inne kolory (nawet t ciemne o.O ) no i cieniutkie warstwy, nawet 3 czasem...

  23. #823
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    kurcze z tym koralem tez tak mialam za grube warstwy dawalam i na gorze i mi sie utwardzil a w srodku wyciekal daje teraz cieniutko i wszystko jest ok...ale ciekawi mnie to bo w zasadzie tylko z tym koralem mialam taki problem no i jeszcze z kredowo bialym...takze te zele musza byc mocno napigmentowane i przy grubej warstwie promenie uv nie docieraja

  24. #824
    Rozkręcanko Avatar agatulka88
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    mi też sie coral źle utwardzał ale teraz daje już cieniutkie warstwy i jest dobrze

  25. #825
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Zamówiłam sobie przez weekend parę rzeczy od Modeny. Oczywiście kilka woreczków z ozdobami gratis I wiecie co... Nie zaskoczę tym nikogo, ale no muszę.. Po prostu MUSZĘ to powtórzyć po Was Żele są EKSTRA. Cud, miód i orzeszki! Kurczę no, a taka przygnębiona i zła chodziłam cały dzień Jeden pazurek na test poszedł, wcześniej bawiłam się budującym gęstym (nauka na szablonach), a teraz próba: jednofazowy średnio-gęsty i jednofazowy gęsty. Ojjj, a jak szybciutko się robi. Bałam się bałaganu, w końcu to pojemniczek więcej, ale no warto było każdej złotówki wydanej. Zaryzykowałam średnio-gęsty z 30g opakowaniem i był to strzał w 10 Formy też fajniutkie, te co miałam do tej pory to jakieś dziadostwo i gdyby nie to, że ładnie wyglądają, to poleciałyby do kosza Jeden minusik, frenchyk połamałam Ale to moja wina, chyba za cienką końcówkę zrobiłam, aa nie wiem Mam czas, nauczę się jeszcze

    Aa i taka rzecz odnośnie żelu Quick Finish, dając go na naturalną płytkę trzeba primer czy można pominąć? Któraś próbowała?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •