Strona 55 z 55 PierwszyPierwszy ... 5455152535455
Pokaż wyniki 1 351 do 1 370 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #1351
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    jak sprawują się formy to summery? są sztywne i mają mocny klej?

    ---------- Dodano o godzinie 22:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:03 ----------

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    asiek a jak te formy to summery Bo wpisałam je sobie własnie na listę zakupu . Na allegro kupujesz
    Zakupiła Pani te formy to summery? jak sprawują się ? są sztywne i mają mocny klej?

  2. #1352
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Kochane, zastanawiam sie nad kupnem zeli z Modeny. Zastanawiam sie tylko jakie?
    Pracuje na formach i do tego lubie dosc geste zele mysle nad tym zelem Profesjonalne Produkty Do Stylizacji Paznokci , czesto tez wzmacniam naturana plytke paznokcia i tutaj juz nie wiem jaki zel moglby sie nadac. I moze macie jeszcze polecane przez Was jakies produkty tej firmy?

    Dziekuje

  3. #1353
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    witam,

    mam pytanie odnośnie żeli matowych .
    Czy któraś z Was juz ich używała ?
    Czy ładnie się matują ?
    dziękuje.

  4. #1354
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa
    Zaczęłam swoją przygodę z hybrydami jakieś pół roku temu i teraz przyszedł czas na żele, czytam że Modena jest dobra i tania więc co polecacie do kupienia na początek? Chciałabym przedłużać paznokcie na szablonie, więc jaki żel? Liczę na Waszą pomoc i dobrą radę

  5. #1355
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał ankamilutka Zobacz post
    Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa
    Zaczęłam swoją przygodę z hybrydami jakieś pół roku temu i teraz przyszedł czas na żele, czytam że Modena jest dobra i tania więc co polecacie do kupienia na początek? Chciałabym przedłużać paznokcie na szablonie, więc jaki żel? Liczę na Waszą pomoc i dobrą radę
    Na początek to ja bym polecała iść na kurs...
    Boże...skąd się wzięło przeświadczenie, że kupi się byle co, byle gdzie i zacznie się robić paznokcie żelowe? :/ Bo to takie "proste" przecież i bez elementarnej wiedzy każdy może się tym zajmować

  6. #1356
    No to..wpadłam Avatar Sweetestgirl13
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Opole
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Witajcie kochane kiedys używałam żelu budujacego różowego z modeny później zostałam przy activie teraz zakupilam lampe led i zakupilam zel led z modeny i co wielkie rozczarowanie 2 klientki po tyg które mialy zel ten na tipsie odpadly jak guna niewiem co jest grane.... nigdy z zadnyn zelem mi się tak nie dzialo pierwsze reklamacje i to na ten żel. proszę o pomoc co moze byc nie tak.. pozdrawiam

    ---------- Dodano o godzinie 00:23 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 19:56 ----------

    dziewczyny proszę o odpowiedź

  7. #1357

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    dla mnei za grubo nalozone nie utwardzilo sie dobrze na to nalozylas kolejna warstwe i ta pod spodem nadal nie utwardzona i dlatego tak sie stalo
    dlatego ie ufam ledom

    ja natomiast mam problem mianowicie kuuje i pracuj na modenie juz kupeee czasu nei dzialo sie nic osttanio od 1.5miesiaca widze ze kazda kientka kazda ma zapowietrzenia niektore az do polowy pazura nie mam zielonego pojecia co sie stalo zaczelam uzywam kwasowki mocniejszej i nie pomoglo za wiele
    wczesniej nie mialam takiego problemu ...
    zauwazylyscie teraz u siebei ze cos sie dzieje czy wsyztso ok u Was?

  8. #1358
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Dziewczyny,dlaczego nabłyszczacz w pędzelku mi pęka na paznokciu ?

  9. #1359

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    o ktorym mowisz// bez przemywania
    jezeli tak jest to nablyszczacz twardy nie pracuje z plytka a plytka jest elastyczna i pracuje dlatego tak moze sie dziać

  10. #1360
    Rozkręcanko Avatar agatulka88
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Witam ja używam żeli z Modeny od ponad 3 lat i nigdy nie miałam problemu ale ostatnio niestety też coś zaczeło sie dziać kilku klientkom się zapowietrzały niewiem jaka jest przyczyna bo skórki zawsze starannie czyszcze itd i nie wiem co mysleć nie mogę sobie pozwolić żeby klientki odeszły bo i tak jest ciężko ostatnio czy komus jeszcze w ostatnim czasie się to przytrafiło

  11. #1361
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    hej...chcialabym wiedziec czy rozwiazalyscie wasze problemy z modena nails, tez uzywam ich zeli i nigdy nie mialam problemu a teraz jestem na zwolnieniu maciezynskim, za miesiac zaczynam prace i chcialabym zrobic zamowienie ale po waszych komentarzach martwie sie ze moze to wina zeli

  12. #1362
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    A ja Wam chciałam polecic modenowy nabłyszczacz do hybryd ten bez przemywania.
    Pierwszy raz taki kupiłam i nie ukrywam,ze miałam wątpliwości,ale przetestowałam na sobie i śmiało polecam.
    Ma tylko wyjątkowo specyficzny zapach takiej spalenizny/siarki.trudno opisac ten zapach ale nabłyszczacz jest super.

    jeśli któras miała ten z przemywaniem to chetnie sie dowiem czy jest ok

  13. #1363

  14. #1364
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Modene kupiłam jak tylko zaczęła się moja przygoda z pazurkami żelowymi. Jestem po kursie, moja instruktorka chwalila zele modeny i mowila, ze sa nie do zdarcia, i ze spokojnie moge sobie na nich pracowac. Jednak paznokcie zrobione ich zelem odpadaja calutkie po 2-3 dniach... Wszystko robię dobrze, odsuwam skorki, matowie, odtluszczam... Wiec wina na pewno nie jest zle przygotowanie plytki. Myslalam troche o tym i za kazdym razem uzywam primera bezkwasowego z allepaznokcie, czy to moze byc przez to?

    Żel z modeny, którego używam to jednofazowy gęsty

  15. #1365
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    to może być wina primera, ja wcześniej też używałam taniego bezkwasowego i były zapowietrzenia, a potem wypróbowałam indigo i zapowietrzeń zero ale żeli nie mam z modeny. w każdym razie zmiana primera czasem ma ogromny wpływ na trwałość

  16. #1366
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Dzieki za odpowiedz. Wczoraj rozmawialam ze stylistka, ktora jest takze szkoleniowcem i także potwierdzila moje obawy, a caly czas szukalam bledow w technice robienia, dopiero ostatnio pomyslalam, ze probowalam roznych zeli, ale ZAWSZE na tym primerze... Ile nerwów przez taki drobiazg No ale juz teraz przynajmniej wiem o co chodziło, primer już w koszu, zaopatrze sie teraz w kwasowy modeny chyba.

  17. #1367
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Witam, zakupiłam jednofazowy żel z modeny i nie wiem czy coś z nim jest nie tak czy może ja coś źle robie... Uzywam primera bezkwasowego z modeny także. A prawie każde paznokcie które komuś robie łamią się ( robię na formie ) już ostatnio robiłam bardzo starannie żeby forma była ładnie dopasowana i nadal sie łamią nie wydaje mi się żeby były za cienkie

  18. #1368
    No to..wpadłam Avatar Majkaa130
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    wlkp
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Cytat Napisał Jaclyn Zobacz post
    Witam, zakupiłam jednofazowy żel z modeny i nie wiem czy coś z nim jest nie tak czy może ja coś źle robie... Uzywam primera bezkwasowego z modeny także. A prawie każde paznokcie które komuś robie łamią się ( robię na formie ) już ostatnio robiłam bardzo starannie żeby forma była ładnie dopasowana i nadal sie łamią nie wydaje mi się żeby były za cienkie

    pokaż zdjęcia pazurków

  19. #1369
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Cytat Napisał Majkaa130 Zobacz post
    pokaż zdjęcia pazurków
    proszę, wiem że nie są idealne i dużo jeszcze brakuje ale co mam zrović zeby się nie łamało? czy może piłuje po bokach za bardzo ?
    Ostatnio edytowane przez Jaclyn ; 22-07-2015 o 11:37

  20. #1370

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 21:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 10:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 11:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •