Strona 11 z 55 PierwszyPierwszy ... 78910111213141521 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #251
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    haha ale wymyslili pierwszy raz vos takiego widze
    ja jestem wierna wacikom bezplanowym

    Bezplanowym?
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  2. #252
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał stefcia92 Zobacz post
    ale aceton rozpuszcza tipsy.
    nie pomyślałam o tym nigdy nie pracowałam na tipsach

  3. #253
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    nie pomyślałam o tym nigdy nie pracowałam na tipsach
    a Ty jak zawsze z poczuciem humoru hiihihi

  4. #254

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    oooh moja klawiatura plata figle "bezplylowym" tym tradycyjnym... szczerze dziwnie mi wygladajaj te plastry miodu ciekawe jak sie to sprawdza

  5. #255
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał przytulanka86 Zobacz post
    stefcia92 - aceton rozpuszcza tipsy ale jak odtłuścisz nim pazurka a później przykleisz tipsa nic się nie dzieje a przynajmniej masz pewność że płytka jest dobrze wytrawiona później wystarczy już tylko odpylić porządnie szczoteczką następnie primer i żelki

    ---------- Dodano o godzinie 19:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:47 ----------

    Dziewuszki a jeśli naprawdę nie możecie pozbyć się kłaczków wypróbujcie gąbeczek bezpyłowych dekorynka GĄBECZKI WACIKI BEZPYLOWE 40szt NOWOSC! (1594567366) - Aukcje internetowe Allegro nie zostawiają resztek są super
    Nie bardzo rozumiem działanie tych gąbeczek,przecież jak od tłuszcze nim pazurka to on jest, jak by to powiedziec zatłuszczony,więc jak go użyc drugi raz?Nie spełni wtedy juz funkcji odtłuszczania.Dla mnie jest to bez sensu.Wacik zużyty wyrzucę i za każdym razem mam czystą powierzchnie no i chyba po to się odtłuszcza żeby pazurek był czysty.Pozatym nawet jak zostanie wam jakiś pyłek na pazurku z wacika to mozna odpylic szczoteczką.Takie rzeczy to mam wrażenie że wymyślaja osoby które nie maja zielonego pojęcia o pazurkach.Do zdobienia np cieniowania to może one się nadają ale chyba tylko do tego

  6. #256
    No to..wpadłam Avatar przytulanka86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    No ale przecież wacikiem "pyłowym" można przemyć kilka pazurków (nie używa się osobno wacika do każdego pazurka) wtedy on sie kruszy i zostawia paproszki a gąbeczką można przetrzec 10 i więcej pazurków bo się nie kruszy
    Obu używa się do przemywania masy dyspersyjnej cleanerem którego nie powinno się używać do odtłuszczania bo do tego są specjalne płyny np PerfectBeauty wszystko do paznokci - Nail Prep 10 ml ewentualnie aceton ( ale rzadziej bo wysusza płytke i skórki)

  7. #257
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał przytulanka86 Zobacz post
    No ale przecież wacikiem "pyłowym" można przemyć kilka pazurków (nie używa się osobno wacika do każdego pazurka) wtedy on sie kruszy i zostawia paproszki a gąbeczką można przetrzec 10 i więcej pazurków bo się nie kruszy
    Obu używa się do przemywania masy dyspersyjnej cleanerem którego nie powinno się używać do odtłuszczania bo do tego są specjalne płyny np PerfectBeauty wszystko do paznokci - Nail Prep 10 ml ewentualnie aceton ( ale rzadziej bo wysusza płytke i skórki)
    Mi się nic nie kruszy a poza tym na rolce jest 500 sztuk za 8zł z groszami więc i tak taniej wychodzi niż jakieś gabeczki .Ja zawsze odtłuszczam cleanerem lub acetonem zależy co mam pod reką i nic sie nie dzieje.A moim zdaniem to jest niepotrzebna strata kaski na takie wynalazki
    Ostatnio edytowane przez Magda pazurki ; 08-05-2011 o 21:10

  8. #258
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał Magda pazurki Zobacz post
    Mi się nic nie kruszy a poza tym na rolce jest 1000 sztuk za 8zł z groszami więc i tak taniej wychodzi niż jakieś gabeczki .Ja zawsze odtłuszczam cleanerem lub acetonem zależy co mam pod reką i nic sie nie dzieje.A moim zdaniem to jest niepotrzebna strata kaski na takie wynalazki
    robie dokładnie tak samo, albo aceton albo cleanerem i też nic mi się nie dzieje z nimi

  9. #259
    No to..wpadłam Avatar przytulanka86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    No generalnie się nie dzieje nic ale prawidłowo cleaner ma przeznaczenie do zmywania warstwy dyspersyjnej jednakże kiedy pojawia się problematyczna płytka i są do tego zapowietrzenia i nie wiadomo czemu warto wrócić do podstaw czyli dobrego oczyszczenia i odtłuszczenia owcze jak pisałam aceton jest ok ale wysusza :/

    ---------- Dodano o godzinie 13:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:37 ----------

    No fakt waciki są o wiele tańsze ale dla tych co maja problem z okruszkami podałam alternatywę - gąbeczki wiadomo że szczoteczką też można sobie z tym poradzić

  10. #260
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    mam pytanie.. moze i głupie ale kto pyta nie błądzi

    czy nabłyszczaczem z modeny mozna najeżdżac na cyrkonie i nie tracą szlifu ?

    ________________________________________


  11. #261
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    natalka kazda cyrkonia troche straci szlif jak ja przejedziesz glossem, w sumiewszystko zalezy od tego jak mocno "utopisz" w glosie cyrkonie

  12. #262
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    mam pytanie.. moze i głupie ale kto pyta nie błądzi

    czy nabłyszczaczem z modeny mozna najeżdżac na cyrkonie i nie tracą szlifu ?
    Cyrkonie powinno się aplikować na sama górę na klej bo tylko wtedy nie tracą swojego szlifu.Ale dużo klientek prosi żeby je czymś przykryć bo haczą ,po czym one je skubiąWięc jak dasz nabłyszczacz to będą się świecić ale nie będzie widać szlifu.



    A co do problematycznej płytki to mam takie zdanie że nie ma takiej,to tylko wymówka stylistki która sobie z tym nie radzi.Sa tylko bardziej lub mniej potliwe dłonie które mogą powodowac gorsze trzymanie się paznokci,zapowietrzenia to tylko źle zrobione paznokcie.Takie jest moje zdanie i mam nadzieje że nikogo tym nie uraziłam.

  13. #263
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    w sumie to Magda pazurki - zgadzam się, że z każdymi pazurkami można sobie poradzić i wiekszość to wymówka stylistki. pamiętam jak pierwszy raz poszłam robić sobie samej paznokcie i pani "stylistka" mi mówi że mam za krótkie paznokcie *nieobgryzane* poprostu krótko ścięte/ i ona na nich nic nie zrobi.. szczęka mi opadła:}

    i sądze że większość paznokci by się nigdy nie zapowietrzała przy dobrym zzrobieniu ich;} poprostu są takie babeczki jak np ja.. które bezlitośnie skubią wszystko

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~

    Tak swoją drogą jeśli o modene chodzi.. czy ma ktoś może akrylowy kamuflaz? ciągle jest niedostępny w sprzedaży;>
    Ostatnio edytowane przez eirvinne ; 08-05-2011 o 17:31
    W sumie to od tych zainteresowań to aż głowa boli:}


  14. #264
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Każdy się uczy ale ważne żeby miec trochę samokrytycyzmu, a nie każde niepowodzenie zwalać na złe produkty
    Pazurki to cięzka praca ale za to ile przyjemności sprawia

    A co do akrylu covera z modeny, to też czekam aż będzie bo kiedyś już go miałam i jest fajny.

  15. #265
    Rozkręcanko Avatar madziaraa
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Cover Modena Nails

    hej dziewczyny. Uzywam tego covera i polecam jest świetny w smiesznie niskiej cenie

    ---------- Dodano o godzinie 21:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:22 ----------

    co do akrylu covera ... ma stradznie jasny odcień jest bardziej mleczny niz cielisty... trzeba "troche" go dac by nic nie przeswitywało

  16. #266
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    a miała któraś szablony z modeny ? które polecacie/

  17. #267
    Rozkręcanko Avatar madziaraa
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    rózowe ładnie wygladaja ale jakos nie bardzo sie kleja... Najlepsze sa złote i te przeźroczyste ))

  18. #268
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał eirvinne Zobacz post
    w sumie to Magda pazurki - zgadzam się, że z każdymi pazurkami można sobie poradzić i wiekszość to wymówka stylistki. pamiętam jak pierwszy raz poszłam robić sobie samej paznokcie i pani "stylistka" mi mówi że mam za krótkie paznokcie *nieobgryzane* poprostu krótko ścięte/ i ona na nich nic nie zrobi.. szczęka mi opadła:}

    i sądze że większość paznokci by się nigdy nie zapowietrzała przy dobrym zzrobieniu ich;} poprostu są takie babeczki jak np ja.. które bezlitośnie skubią wszystko

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~

    Tak swoją drogą jeśli o modene chodzi.. czy ma ktoś może akrylowy kamuflaz? ciągle jest niedostępny w sprzedaży;>

    tak , znam to z autopsji , napracuje się , zrobię sobie pazurki , tydzień się nimi cieszę ,a po tygodniu już mnie drażnią i coś mi się nie podoba i zaczynam skubać

  19. #269
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał stefcia92 Zobacz post
    a miała któraś szablony z modeny ? które polecacie/
    ostatnio zakupiłam przezroczyste - i całkiem nieźle się trzymają.. ale są bardzo giętkie i niestety jak zaleje się trochę skórki pod paznokciem to pali jak w piekle.

    i standardowo mam srebrne również.. można ładny tunel na nich utworzyć, ale klej jest raczej słaby..

    teraz myśle nad zakupem szerokich..

    Cytat Napisał truskaweczka99 Zobacz post
    tak , znam to z autopsji , napracuje się , zrobię sobie pazurki , tydzień się nimi cieszę ,a po tygodniu już mnie drażnią i coś mi się nie podoba i zaczynam skubać
    ja ostatnio po 3 dniach nie wytrzymałam i zaczełam podważać to tu... to tam..;> musze z tym walczyć!
    W sumie to od tych zainteresowań to aż głowa boli:}


  20. #270
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał eirvinne Zobacz post



    ja ostatnio po 3 dniach nie wytrzymałam i zaczełam podważać to tu... to tam..;> musze z tym walczyć!

    no moje już mają tydzień ale już mnie kusi

    wczesniejsze mialam od 9 marca do 22 kwietnia ,ale tylko dlatego ,ze leżałam w szpitalu i nie było siły grzebać ;p

  21. #271
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Jestem ooooogromnie zadowolona z tej firmy !

    Robie zakupy w wielu sklepach intern, ale jeszcze zadna firma
    nie byla tak rzetelna jak ta Wysylke za granice mialam gratis,
    gratisow mnostwo ,swietny kontakt i szybka wysylka

    Z czystym sumieniem ogromnie Wam firme polecam, jak i zelik
    cover ktorego juz nigdy nie zamienie na zaden inny w swiecie -
    a szukalam swojego covera ponad dwa lata !

    najlepsza firma jak dla mnie na dzien dzisiejszy z ktorymi mialam do czynienia

  22. #272
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    Cytat Napisał daisy77 Zobacz post
    Jestem ooooogromnie zadowolona z tej firmy !

    Robie zakupy w wielu sklepach intern, ale jeszcze zadna firma
    nie byla tak rzetelna jak ta Wysylke za granice mialam gratis,
    gratisow mnostwo ,swietny kontakt i szybka wysylka

    Z czystym sumieniem ogromnie Wam firme polecam, jak i zelik
    cover ktorego juz nigdy nie zamienie na zaden inny w swiecie -
    a szukalam swojego covera ponad dwa lata !

    najlepsza firma jak dla mnie na dzien dzisiejszy z ktorymi mialam do czynienia

    zgadzam sie z Toba

  23. #273
    No to..wpadłam Avatar pianka76
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    212

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    ostatnio zamówiłam cover jest rewelacyjny i przez pomyłkę zamówiłam jednofazowy żel zamiast budujący jak na razie pazurki są i nie ma zapowietrzeń.Trzeba będzie jeszcze raz zamówienie zrobić tylko teraz na budujący i go wypróbować

  24. #274
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    mam cover żelowy i jest śliczny, super komponuje mi się z moją płytką
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  25. #275
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Modena Nails

    czesc dziewczyny jestem tutaj nowa wiec nie zloscie sie jesli cos zel napisze albo zrobie. Ostatnio kupilam zele z modeny i chcialam zapytac czy lepiej jest uzyc primer przed gruntujacym czy nie ma takiej potrzeby? Pisza ze zel juz zawira primer ale zastanawialm sie czy nie lepiej go uzyc tak dla pewnosc i czy mozna uzywac primera z inne firmy?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •