Strona 5 z 55 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #101
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    zdaj relacje jak już przetestujesz na pazurki

  2. #102

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    Ja poszłam za radą Zuzaneczki Zuuzaneczka Nails - blog dostępny pod adresem paznokciezuuzaneczki.pinger.pl i kupiłam wszystkie żele z Modeny- prawie wszystkie. a dokładnie to
    cover którego nigdy nie zamienię na inny koolorek idealny w 90%kryje a przy 2 warstwach 100% ,
    mleczny różowy -cudowny do frenczów bardzo naturalny kolor ale nie kryje wiec nie nadaje sie do przedłużania plytki,
    clear gesty budujący idealna konsystencja jak dla mnie nie spływa i nie zalewa skorek,
    różowy gęsty budujący również idealny,
    bonder gruntujący nie wiem czy cos daje ale jak dla mnie jest ok i pazurki sie trzymaja,
    nabłyszczacz -ładnie sie błyszczy, ja trzymam dłuzej tak z 5min,
    biały -jest super biały i nie spływa
    i jeszcze tipsy tunel rewelacyjne

    nie kupowałam cleara i pinka jednofazówek bo są ponoć rzadkie wiec nie dla mnie
    primera tez nie kupowałam bo właśnie inwestuje w dehydrator i primer od DR

    Nie wahałam sie i zamówiłam największe pojemności wszystkich żeli i nie żałuję NAPRAWDĘ POLECAM

    Wcześniej pracowałam na żelach z ricoo z Magnifficco a cover miałam z ra nails.
    Szukam jeszcze ciekawych żeli kolorowych. Jak narazie mam kilka z reni nail i w sumie jestem zadowolona kosztują grosze. Znacie jakieś inne dobrze kryjące w przybliżonych cenach? Te z modeny No Name? Są ok czy nie bardzo?


    A i czy używałyście może akryle i liquid z Modeny? Przede wszystkim chodzi mi o podstawowe. Jestem ciekawa czy akryl cover ma równie piękny kolorek jak żel. No i czy trzymają się i nie zapowietrzają.
    Ostatnio edytowane przez aneta-galecka ; 01-02-2011 o 19:55

  3. #103
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    czy któraś miała z modeny żel clear średniogęsty i gęsty napiszcie czy jest duża róznica w konsystencji między nimi ?

  4. #104
    No to..wpadłam Avatar renatka1717
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Siedliska k/Tuchowa
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    Ja mam kamuflaż z Modeny i jest baardzo zadowolona z niego ma cudny kolor i 100% kryje

  5. #105
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    mam jednafazowy i ten gesty i powiem ze prawie niczym sie nie roznia uzywam podkladowki i trzyma sie jak git bylam wierna goldenkom 3 lata a teraz zostane przy modena, bialy mnie zachwycil ,tipsy maja rewelacyjne i tunelowe i bez tunelku pilniki sa dobre ale nie takie jak i-nails no coz cena sama mowi za siebie ale z i-nals sa nie do zdarcia wiec modena mnie nie przekonuje nie mam kleju od nich wiec jesli ktos mial niech cos mi o nim powie

  6. #106
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    Cytat Napisał acia78 Zobacz post
    mam jednafazowy i ten gesty i powiem ze prawie niczym sie nie roznia uzywam podkladowki i trzyma sie jak git bylam wierna goldenkom 3 lata a teraz zostane przy modena, bialy mnie zachwycil ,tipsy maja rewelacyjne i tunelowe i bez tunelku pilniki sa dobre ale nie takie jak i-nails no coz cena sama mowi za siebie ale z i-nals sa nie do zdarcia wiec modena mnie nie przekonuje nie mam kleju od nich wiec jesli ktos mial niech cos mi o nim powie
    a podkładowego też od nich używasz a prawie sie nie róznia to znaczy ten gesty nie jest bardziej gęsciejszy

  7. #107

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    A akryle ktoś używa?

  8. #108
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    ja miałam akryl clear i jest ok



  9. #109
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    Acia78, ja miałam od nich klej i niestety to jedyna rzecz, której od nich nie polecam. Bardzo szybko mi zasechł i w ogóle od samego początku był gumowaty.

    W tym tyg.odebrałam od nich paczkę i może jutro namówię moja klientkę na mleczny (muszę go wypróbować! ), bo Zuzaneczka go używa i jej frenczyki wyglądają cudnie

    A co do akrylu, to ja mam od nich clear (buduję nim szkielet pod żel) jest naprawdę dobry. Mam też biały ale nim uczę się kwiatków jak na razie
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  10. #110
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    Cytat Napisał Askar Zobacz post
    A co do akrylu, to ja mam od nich clear (buduję nim szkielet pod żel) jest naprawdę dobry. Mam też biały ale nim uczę się kwiatków jak na razie
    Askar a z jakim liquidem łączysz też od nich

  11. #111
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    o którym nabłyszczaczu z modeny piszecie? Modena Nails Shop - Sklep Hurtownia Tipsy Gliwice Akcesoria Zabrze Paznokcie - Żel Quick Finish, Nabłyszczający DUŻY 15ml - o tym ? czy można nim wyjechać na naturalka ? 2. jak on sie zachowuje na farbkach akrylowych ? czy wymagane dać na farbke jednofazowy i dopiero ten nabłyszczacz ?

  12. #112
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    tak ten ja kładę go bezpośrednio na farbkę i tak można nim wyjechać na naturalka



  13. #113
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    no to nabłyszczacz- marzenie , czemu ja go jeszcze nie mam

  14. #114
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    Ja jestem wierna Modenie już mniej więcej pół roku. Tak jak wspominałam, wysoka jakość, niska cena i zawsze profesjonalne podejście do klienta - każde z wielu zamówień było u mnie niemal natychmiast solidna firma. A oto jak wyglądają pazurki wykonane żelami tej firmy (prócz białego i czerwonego):

    1. Mleczny róż
    2. Mleczny róż + kamuflaż (mlecznoróżowy żel ładnie rozjaśnia kamuflaż, jest bardziej naturalny wtedy)
    3. Kamuflaż + clear

    Ostatnio wzięłam róż przeźroczysty i też jest spoko waciki, pudełeczka, kasetki, wzorniki są fajne i taniuuuchne natomiast co do QF to jestem przeciętnie zadowolona - miałam lepsze, ten z Modeny "przyżółca" mi pazurki wkrótce zamawiam biały od nich, ale obawiam się konsystencji, bo ja pracuję tylko na gęstych żelach

  15. #115
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    ja własnie mam biały u siebie - to samo co cosmic white DR , nie wiem czy dam radę nim pracować bo na cosmic nie dałam rady
    wysyłka - fakt :ekspresowa

  16. #116
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Nai Odp: produkty Modena Nails

    właśnie chce zmienić zele najwyższa pora i jak tak czytam i patrze na te piękne zdjęcia to nabrałam niesamowitej ochoty na Modena zamówię i będę próbować

    polecacie jakieś inne produkty jeszcze oprócz zeli i tipsów tunelowych ?
    zamawiała któraś z Was ze strony ?
    Modena Nails Shop - Sklep Hurtownia Tipsy Gliwice Akcesoria Zabrze Paznokcie - Strona główna

  17. #117
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    wystarczy przeczytać aż 5 stron tego tematu-dziewczyny wymieniają tu dużo więcej rzeczy leniuchy no



  18. #118
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    elaxx76 ja akryle łączę z liqiudem od Modeny bezzapachowym. Ale następnym razem nie pokuszę się na tzw. "bezzapachowe" liquidy, bo one i tak śmierdzą i bardzo wolno schną (przynajmniej ten, ale czytałam też już na forum o takich liquidach i dziewczyny miały podobne doświadczenia)

    stefcia, ja wciąż zamawiam z ich strony, którą podałaś, wysyłka jest szybka i obsługa bardzo profesjonalna! Zawsze odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Kiedyś napisałam do nich, bo 2 tyg czekałam na paczkę- odpisywali ekspresowo na każdy mój mail, doradzali i gwarantowali pomoc, gdyby paczka zaginęła. Okazało się w końcu, że paczka od nich już po 2 dniach leżała na poczcie a listonoszowi nie chciało się zostawić nawet awizo!
    Ostatnio edytowane przez Askar ; 12-02-2011 o 09:19
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  19. #119
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    a moje klientki nie chcą mlecznego bo twierdza ze mocno odrost im widać

    ja tez jak Zuzaneczka jestem fanką modeny, nie zdarzyły mi się przypadki odpryśnięcia żelu na naturalku, pazury są mocne, nie zapowietrzają się.

    biały jest rzeczywiście średniogesty, ale takie zele nakladam na zmatowiony pazur, na jednofazówkę. i nic sie nie rozlewa
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  20. #120

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    ja bialego od nich nie mam wiec nie wiem czy sie rozlewa

    Zuzaneczka mleczny dajesz tez na biala koncowke

  21. #121
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    Tak :-) mlecznym buduję całego pazurka.

  22. #122
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Nai Odp: produkty Modena Nails

    przyszla mi paszuszka wszystko elegancko i do tego dostalam duzo ozdobek w gratisie dzisiaj robie probe mam nadzieje ze wyjdzie super

  23. #123
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    stefcia daj znac co i jak

  24. #124
    Rozkręcanko Avatar Sroka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    Ja w tamtym tygodniu dostałam od nich zamówienie. quick finish jest suuuperowy Ta bomba witaminowa również, normalnie mi paznokcie zaczęły rosnąć po zdjęciu żeli, bo wcześniej od razu się łamały, a pomalowałam nią sobie tylko raz Zamówiłam też czarny żelik i jest fantastyczny super się nakłada i elegancko kryje za pierwszym razem, jeśli inne kolory mają też taki pigment, a myślę, że mają, to nie mam po co szukać innej firmy. (białego jeszcze nie rozpakowałam).
    Trochę brokatu, a tyle radości

  25. #125
    No to..wpadłam Avatar ela-k
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zawoja
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: produkty Modena Nails

    Hmm dziewczyny, ale kusicie tymi opiniami . Ja tak wchodzę w ten temat i myślę skąd znam nazwę tej firmy, a w tamtym tygodniu zamówiłam u nich kuferek na moje paznokciowe czary .
    Jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciach, polecam .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •