Strona 53 z 55 PierwszyPierwszy ... 34349505152535455 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 301 do 1 325 z 1370

Temat: Opinie o produktach Modena Nails

  1. #1301
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Jak dasz go dużo to jest rózowy

  2. #1302

    Domyślnie

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    JA WSZYSTKIE ROBEI NA TYM KAMUFLAZUU I JESTEM ZADOWOLONAAA

    dziewczyny przeszukalam temat trzy po trzy interesuje mnie wasza opinia o ich akrylach...
    bo mam zamiar sie zabrac za akryl i musze wiedziec co kupic na poczatek czy modena sie nadaje?

    Żel UV Quick Step Color Cena: 13,99 zł
    Widze nowośc jakaś czy ktoraś jzu tego zeliku uzywala?ja zamowilam dzisiaj ma przyjechac przesylkaaa 1 kolorek na porbeee zobaczymy co to za cudenka
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 16-01-2014 o 15:33

  3. #1303
    Rozkręcanko Avatar kajka11
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    Żel UV Quick Step Color Cena: 13,99 zł
    Widze nowośc jakaś czy ktoraś jzu tego zeliku uzywala?ja zamowilam dzisiaj ma przyjechac przesylkaaa 1 kolorek na porbeee zobaczymy co to za cudenka

    jak się trzyma ten nowy żelik?

  4. #1304
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Smile Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Witam mam zamiar Kupic zele kolorowe z modeny (az 24 kolory) i tak sie zastanawiam skoro zele kolorwe sa duzo tansze to czemu wszyscy promuja hybryde . wiem ze hybryde mozna sciagac acetonem a zel pilowac . Co sie bardziej oplaca zele czy hybryda ? bylabym wdzieczna za odp.

  5. #1305
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    może dlatego że hybryda jest bardziej uniwersalna, wlasnie przez odmaczanie. mam kilka kolorowych modeny i innych, nie zawsze dobrze kryją, czasem kipią z pojemników.




  6. #1306
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Cytat Napisał kajka11 Zobacz post
    jak się trzyma ten nowy żelik?
    mam jedną szt na próbę , robiłam pazurki i po 5 tyg trzymał się ok więc mogę polecić

  7. #1307
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Dziewczyny mam problem z przezroczystym gestym budujacym . jak na przygotowanego paznokcia nakladam warstwe tego zelu to tak jakby sie sciaga do srodka nie wiem jak to opisac pomozcie

  8. #1308
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Od pewnego czasu pracuję na żelach Modeny i ogólnie jestem zadowolona, ładnie się trzymają, nie odbarwiają się. Zdarza się im kipieć ze słoiczków. O prócz tego niektóre kolory potrzebują minimalnie grubszej bazy.

  9. #1309
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Question Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    cześć. Czy może już któraś z Was miała w rękach nowe żele Modeny? Chodzi mi konkretnie o gęsty biały i nowe kolory coverów. Biały z Modeny bardzo lubię, ale chcę spróbować czegoś gęstszego.

  10. #1310
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Hej dziewczyny. Przeczytałam całość ufff i na temat hybryd za dużo niestety nie było

    Widziałam u kilku dziewczyn na blogach,że używają hybryd z modeny modeny i mają cudne kolory.
    Natomiast jak ze ściąganiem trzeba je spiłowywać jak te z ins lub ntnCzy się ładnie odmaczają jak z MM cz z Gelisha
    czy są trwałe mnie interesuje nie miej niż 3 tyg

    Baaardzo Wam z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.
    Pozdrawiam Aga

  11. #1311
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Mam kilka kolorowych żeli z Modeny i są świetne, kryją po 1-2 warstwach w zależności od koloru, nie zapowietrzają się. Niektóre kolory zmieniają się po utwardzeniu.

    Planuję zakup kolejnych 9 kolorów xD

  12. #1312
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    witam
    czy ma ktoś może żel kolorowy MILK COFFE i mam wrażenie że się nie utwardza
    jak przychodzą klientki po 3-4 tyg to ten kolor robi się taki jakby powycierany po całości a najbardziej na końcach jakby był mokry
    a utwardzam go prawie 6 minut dla pewności

  13. #1313
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    witammam pytanie co do primera bezkwasowego.czy przed nałożeniem bondera lub żelu przecieracie tą lepką warstwę suchym wacikiem?mam problem z małymi zapowietrzeniami mimo że skórek nie zalewam i zastanawiam się czy to nie przez to że przecieram tą lepką warstwę.ostanio zakupiłam bonder z modeny i nie dałam primera i może miałam 2 małe zapowietrzenia ale to raczej przez nabłyszczacz.pomyślałam że widocznie z primerem coś źle robię i jak robiłam ostatnio paznokcie koleżance to też nie dałam primera a żel kładłam na bonder tylko.niestety u koleżanki się to nie sprawdziło i po ok 2 tyg jej 2 zeszły i miała sporo zapowietrzeń.przez tą sytuację zgłupiałam bo już nie wiem czy teraz to wina tego że nie dałam primera czy może za grubo bondera nałożyłam.koleżanka ma też słabsze paznokcie może to też się do tego przyczyniło.czy może któraś z Was miała problemy z bonderem z modeny?

  14. #1314
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Nie przeciera się żelu podkładowego - bondera, kładź bezpośrednio na niego resztę warstw, on jest po to aby zwiększyć przyczepność pozostałych warstw. Ja osobiście zawsze daję primer przed podkładem, inne dziewczyny robią różnie jedne dają, inne nie, to już zależy od Ciebie. A jeśli chodzi konkretnie o bonder modeny to niestety się nie wypowiem bo nie stosowałam go i nie znam, ale jeśli stosujesz resztę produktów również z modeny to nie powinno być problemów. Pozdrawiam i mam nadzieję, że uporasz się z tym problemem

    Jeszcze raz przeczytałam to co napisałaś i widzę, że pytałaś o coś innego niż ja napisałam. Pytałaś czy po nałożeniu primera się go przeciera zanim położy się bonder, teoretycznie nie, czeka się aż odparuje, ale bezkwasowe mają to do siebie, że zostawiają taką warstwę, więc odczekaj chwilę, a później kładź resztę, powinno być ok. Jest jeszcze opcja, że wypróbujesz primer kwasowy, pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kalaa ; 24-10-2013 o 20:48

  15. #1315
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    primera się nie przeciera, ta lepka warstwa jest właśnie po to, żeby zwiększyć przyczepność, nakładasz po odrobince na każdy paznokieć (bezkwasowy może dotknąć skórek i nic się nie stanie), później od razu nakładasz żel bazowy i do lampy, jedynie żel bazowy możesz delikatnie przetrzeć jeżeli zostawia bardzo dużo warstwy dyspersyjnej i inne żele na nim jeżdżą, jeżeli tak się nie dzieje, to nie ma potrzeby przecierania

  16. #1316
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Dziękuję za szybkie odpowiedzi Zastosuję się do Waszych rad a jak dalej będą problemy to spróbuję primera kwasowego

  17. #1317
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    jakis czas temu pracowałam na modenie byłam w miare zadowolona poznniej cos sie zepsulo i zaczely sie zapowietrzac;/ teraz pracuje na ef-led 18k i niestety tez nie zdaje egzaminu . Przeprosze chyba modene i zas powroce. Czy możecie polecic jakis dobry ktory sie nie zapowietrza?

    Teraz własnie przeglądam ich strone i przy żelu który swego czasu zółk jest informacja nie żółknie! czyzby uległ zmianiektoras uzywa tej jednofazowki
    Ostatnio edytowane przez Blejsia ; 26-11-2013 o 16:01

  18. #1318
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Czesc dziewczy, jestem nowa i nie zdazylam przestudiowac calego watku na temat Modeny a interesuja mnie zele hybrydowe tej firmy. Podzielcie sie waszymi opiniami. Pozdrawiam

    przeczytaj wątek , potem zadawaj pytania
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 05-01-2014 o 18:31

  19. #1319
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Cytat Napisał Vampioza Zobacz post
    Mam kilka kolorowych żeli z Modeny i są świetne, kryją po 1-2 warstwach w zależności od koloru, nie zapowietrzają się. Niektóre kolory zmieniają się po utwardzeniu.

    Planuję zakup kolejnych 9 kolorów xD
    Szczęściara . Mi prawie w ogole nie kryły przy dwóch warstwach.
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  20. #1320
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Widzę od dawna cisza w temacie czy ktoś pracuje jeszcze na żelach modeny Kiedys ich jakośc była dobra ale ja bardzo długo nie kupowałam (i nie pracowałam na zadnych żelach ) jestem ciekawa czy nic sie w tej kwestii nie zmieniło czy mozna znowu im zaufać . Czy cover nadal tak dobry ja był

  21. #1321
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Po Świętach zrobili promocję do końca roku było -20% zniżki na wszystko...Trochę się obłowiłam ;p ale nie na żelach. Zamówiłam sobie zmywacze, cyrkonie sv, fajne są ręczniczki do manicure, kuferek 6 szufladek, brokaty kolory fantastyczne, farbki, wzięłam też tipsy tunelowe...ktoś używał? oraz szablony różowe żeli jakoś się bałam wziąć.

  22. #1322
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    asiek a jak te formy to summery Bo wpisałam je sobie własnie na listę zakupu . Na allegro kupujesz

  23. #1323
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    Na stronie modeny, różowe Sumer

  24. #1324
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    A uzywałas juz tych form sztywne są ,mocny klej mają

  25. #1325
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Modena Nails

    slyszalm ze kolorowe zele z modeny za pierwszym razem maja kolorek jak z palety,kryją ślicznie,a covery też są super,zamówiłam i zobaczymy co to będzie każd chwali tę firmę no i cena przzystępna

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 21:51
  2. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 10:25
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 11:28
  4. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •