Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 91

Temat: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

  1. #1
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Nai SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Poniewaz nie zauwazylam podobnego tematu , zakładam nowy . Zamieszczajmy tu fotki w/w , piszmy rozne ciekawe pierdółki . Postaram się w najbliższym czasie zamieścic artykuł z PAZNOKCI .

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Basiu fajny pomysl na temat..ale nie wklejaj tego artykulu..juz pisalysmy na temat wklejania calych artykulow...jest to nie legalne..wklejajcie swoje fotki z takimi zdobieniami..i same prowadzmy rozmowy z przeprowadzonych doswiadzcen na ten temat..

  3. #3
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    ja bym go tylko przepisala ... tez nie moznaa albo skany

  4. #4
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Ten artykuł z paznokci jest bardzo ciekawy.... Jeśli nie cały to może Basiu wkleisz tylko tamte zdjęcia i krótki opis do nich?

  5. #5
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    bardzo fajny temat coś czuję, że będę często tutaj zaglądać

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    super pomysł jak znajdę chwilkę to coś porobię

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Widzialam nie tak dawno na zywo dziewczyne ktora miala zrobiony french a po spodem paznokcia cyrkonie. Wygladalo calkiem niezle. Jestem tylko ciekawa czy takie zdobienie paznokci nie jest przypadkiem mniej trwale, podatne na uszkodzenia?

  8. #8
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    rzeczywiście artykuł super, dla mnie samej jednak mało praktyczne, ale efekt powalający


    jak uważacie, zróbmy tak że jeżeli któraś w was nie ma tego artykułu to prześlę na maila (tylko do użytku własnego oczywiście)

    basiu zakręcona jestem, coś mi chyba przeskoczyło i mi wyszło że nie można tego przepisać.. dzięki za uwagę
    Ostatnio edytowane przez asia ; 22-11-2009 o 17:21

  9. #9
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Asiu patrz wyżej ... nie mozemy zamieszczac artykulow z gazety tak jak napisala annamon

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Zdobienia 3D pod paznokciem nie są praktyczne moim zdaniem, wyglądają ciekawie - na konkursy, raczej nie do użytku na codzień zwłaszcza, jeśli mamy świadomość, że klientka do krojenia marchewki nie założy rękawiczek... nie możemy się spodziewać więc, że będzie szczotkować swoje kwiatuszki po przygotowywaniu sałatki

    Wielkie wrażenie natomiast zrobiło na mnie zdjęcie z artykułu prezentujące na spodniej stronie pazurka panterkę. Tak, jak nie jestem jej wielbicielką, ten wzorek na spodzie pazurka naprawdę mnie zauroczył - i takie zdobienie prawie na pewno sobie zrobię (w każdym razie inspirowane artykułem).

    Edit: fotka z "Paznokci" nr.43

    Ostatnio edytowane przez Zgredo ; 22-11-2009 o 17:57
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  11. #11
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Widzialam nie tak dawno na zywo dziewczyne ktora miala zrobiony french a po spodem paznokcia cyrkonie. Wygladalo calkiem niezle. Jestem tylko ciekawa czy takie zdobienie paznokci nie jest przypadkiem mniej trwale, podatne na uszkodzenia?
    Ja ostatnio kleiłam cyrkonie pod spodem pazurka i klientka- przychodząc na korekte po miesiącu- miała wszystkie. Trzeba po prostu dobrze przykleić

  12. #12
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    zgadzam się z tobą zgredo, tez nie jestem fanką panterki ale taka metoda jest fajna

  13. #13
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    fajny wątek niestety ja nie mogę się niczym takim pochwalić

  14. #14
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Spód to jednak nie tylko zdobienia, to również - gdy odrasta naturalna płytka - wolny brzeg paznokcia.

    Artykuł poruszał problem m.in. odstającej od sztucznego pazurka naturalnej płytki, właśnie odkryłam u siebie takie paskudztwo rozpoznając je po niezmiernie irytującym wrażeniu buły pod paznokciem. Okazało się, że wolny brzeg odlazł mi od tipsa, co biorąc pod uwagę zachowanie mojego nowego kleju już podczas przyklejania tipsów nie jest niczym zaskakującym

    Wiemy, że nie należy podklejać pazurka, który odłazi, aby nie zalęgły się zielone potwory na płytce. Wiemy, że "kanapka", czyli akryl zlany pod formę, to coś, czego raczej należy unikać. Tymczasem "Paznokcie" wręcz zalecają takie zabiegi.

    Osobiście jestem skłonna dokleić sobie ten fruwający wolny brzeg, bo mnie denerwuje nie bacząc na groźne konsekwencje bo... bo to tylko brzeg paznokcia a nie płytka, bo pewnie i tak za 2 tygodnie zmienię całkiem paznokcie, co znaczy, że i tak obetnę ten wolny brzeg.

    Widziałam też, że wybielony akrylem spód frencha wygląda faktycznie ładnie, ale znowu pojawia się tutaj problem niemożności wyczyszczenia płytki przed dociśnięciem jej do masy, oraz dodatkowo - problem usuwania akrylu... jakoś nie jestem do końca przekonana

    Co wy o tym sądzicie?
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  15. #15
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Witaj zgredo!
    Osobiscie nie polecam podklejania poniewaz mialam juz problem z klientka przez takie wlasnie dzialanie. Staram sie nie praktykawac podklejania ale czesto zdarzaja mi sie klientki, ktore prosza o podklejenie wolnego brzegu bo im odchodzi... i uleglam jednej z pan poniewaz nie szadzilam , ze konsekwencje bada straszne.
    Kiedys zrobilam to samo sobie i nie bylo problemu... dlaczego?
    bo tak jak Ty i wiekszosc klientek po 2 max 3 tyg zmieniam zel.
    A tu klientka z pretensjami zjawila sie po prawie 5 tyg z zielonymi.....
    na pytanie : Dlaczego nie zareagowala nartychmiast na zielone pazurki odpowiedziala , ze robila kiszone ogórki i myslala ,ze jej to podeszlo!
    Rece opadaja jak sie slyszy coś takiego ale zdarza się dlatego nie stosuje sie juz do wszystkich rad "paznokci".
    A zdobienia piekna sprawa pod warunkiem , ze sa swieże . A i użytkowy charakter tych zdobień pozostawia wiele do życzenia.

  16. #16
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    ja nie podklejam, swoje własne czasami skubie:/ brzydki nawyk.. teraz mam frezareczkę więc jest prościej. również często zmieniam paznokcie więc nic mi się nie dzieje.

    jeżeli chodzi o to wybielanie akrylem, nigdy tego nie robiłam, a jestem bardzo ciekawa jak to się trzyma, jak widzę ile ja robię i jak częst czyszczę w ogole nie wyobrażam sobie praktyczności zabiegów od spodu

  17. #17
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Ja, gdy jeszcze chodziłam do stylistki, która robiła mi paznokcie, w sytuacji odklejania się naturalnego pazurka od tipsa, przy odnowie przejeżdżała mi lekko frezarką od spodu i usuwała to, co odeszło. Nie wiem do tej pory, czy to dobrze, ale mi pasowało takie rozwiązanie

  18. #18
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    czytałam ostatnio w paznokciach ten artykuł.. ciekawy...

  19. #19
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Cytat Napisał czaplutka Zobacz post
    przy odnowie przejeżdżała mi lekko frezarką od spodu i usuwała to, co odeszło. Nie wiem do tej pory, czy to dobrze, ale mi pasowało takie rozwiązanie
    W moim odczuciu to pomysł dobry i rozwiązanie fajne (chyba najlepsze spośród proponowanych) o ile nie rozkleja się pazurek od samej opuszki (kiedy istnieje ryzyko dziabnięcia zbyt blisko palca podczas frezowania odklejonego wolnego brzegu), sądzę jednak, że tak mocne odejście paznokcia od masy może podchodzić już pod korektę całości, więc jestem za frezowaniem
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  20. #20
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    ja tez przy odnowie frezuje naturalka, bo umowmy sie- naturalek odrastajacy nie wyglada estetycznie, a potem od spodu daje gloss. W cyrkonie, kwiatki, panterki na codzien po prostu nie wierze, bo tam sie zbiera brudek , a dziewczyny tego nie szczotkuja-, wychodzac z zalozenia, ze "samo przy kapieli sie odmoczy" tak jak nie wierze w nawilzanie przez klientki oliwką skorek i odrastajacego naturalka, tak jak nie wierze w to ze "ja wcale nie skubalam, samo sie odkleja" i na koniec-nie iwerze w uzywanie przez dziewczyny rekawiczek w trakcie prac domowych

  21. #21
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    ja tez przy odnowie frezuje naturalka, bo umowmy sie- naturalek odrastajacy nie wyglada estetycznie, a potem od spodu daje gloss. W cyrkonie, kwiatki, panterki na codzien po prostu nie wierze, bo tam sie zbiera brudek , a dziewczyny tego nie szczotkuja-, wychodzac z zalozenia, ze "samo przy kapieli sie odmoczy" tak jak nie wierze w nawilzanie przez klientki oliwką skorek i odrastajacego naturalka, tak jak nie wierze w to ze "ja wcale nie skubalam, samo sie odkleja" i na koniec-nie iwerze w uzywanie przez dziewczyny rekawiczek w trakcie prac domowych
    a ja gdzieś słyszałam, że robienie w rękawiczkach czegokolwiek jak się ma pazurki przedłużone nie jest dobre

  22. #22
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    a ja gdzieś słyszałam, że robienie w rękawiczkach czegokolwiek jak się ma pazurki przedłużone nie jest dobre
    Hmmm, ciekawe...mi wszędzie mówią, że jak mam przedłużone pazurki, to powinnam pracować w rękawiczkach i, że tak powinnam mówić klientkom...

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    a ja gdzieś słyszałam, że robienie w rękawiczkach czegokolwiek jak się ma pazurki przedłużone nie jest dobre
    jest dobre, jak najbardziej. Problem lezy jakby w mechanizmie uzywania tych rekawiczek. My Polki jak szorujemy, czyscimy i pucujemy robimy to z uporem godnym lepszej sprawy. Nie wierzę, ze nie mialas kiedys choc jednego "podejscia" do robienia prac domowych w rekawiczkach do ktorych nalala Ci sie woda z domestosem, bo zamoczylas za bardzo rece w wodzie, albo co, no i taka woda z detergenetem, chlupocząca w rekawiczce, czyli jednym słowem kapiel w domestosie np-na pewno nie sluzy pazurkom, ale rekawiczki jak najbardziej ochraniaja przedluzone pazurki, jesli nie naleje sie do nich nic.

  24. #24
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    no tak z tym się zgadzam ale jeśli chodzi o mycie naczyń to nigdy mi się nie chciało zakładać rękawiczek

    ja tak poprostu gdzieś słyszałam/czytałam

  25. #25
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona

    jesli chodzi o detergenty , sprzatanie .... rekawiczki nie tyle sa potrzebne sztucznym pazurkom co naszym dloniom aby sie od w/w nie niszczyly ....

    a rekawiczek przy pracy powinnysmy uzywac dla wlasnego bezpieczenstwa
    Ostatnio edytowane przez barbara_kawka ; 06-12-2009 o 11:31

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  2. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40
  3. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •