Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 101

Temat: paznokcie odlaza w calosci

  1. #76

    Domyślnie Odp: odchodzący żel - cały paznokieć

    Przyczyna moze byc rowniez to ze zarowki sa zuzyte, zwlaszcza ze wczesniej nie mialas takich problemow.

    Juz jakis czas temu zauwazylam ze bardzo czesto nie przyklada sie nalezytej uwagi do jakosci zarowek i nie wymienia sie ich na czas. Ja zawsze na kursie zwracam wszystkim na to szczegolna uwage, poniewaz widze ze nawet osoby bardziej doswiadczone o tym nie pamietaja.
    To jeden z najczesciej popelnianych bladow
    Efect - Nina Gajewska
    Szkolenia i dystrybucja Akzentz i Luxuslashes
    www.salon-efect.pl
    www.akzentz.pl
    www.luxuslashes.pl

  2. #77
    Wczytuje się Avatar turkusova
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wielkopolska:-)
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: odchodzący żel - cały paznokieć

    Zmieniałam lampę 2 miesiace temu więc to też nie to
    Ale temat lampy przypomniał mi jeszcze jeden problem mianowicie - na sam koniec kiedy jade już tylko żelem nabłyszczającym wszytkie pazury ładnie lśnia, a kciuki nie. Czy ma wpływ na to ilość odziałujących żarówek na 1 pazur? może to dlatego że kciuk jest bardziej z boku w stosunku do pozosłach paluszków i tylko 1 lapma jest bezpośrednio na niego skierowana?
    Czy poprostu za mało nabłyszczacza na niego kłade?

  3. #78

    Domyślnie Odp: odchodzący żel - cały paznokieć

    a może jakiś stary zel
    mi raz się trafił jaki felerny zel i każde pazury niz sie zapowietrzały nie wiem dlaczego jakoś dziwnie pachnial...

  4. #79
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: odchodzący żel - cały paznokieć

    Cytat Napisał turkusova Zobacz post
    Zmieniałam lampę 2 miesiace temu więc to też nie to
    Ale temat lampy przypomniał mi jeszcze jeden problem mianowicie - na sam koniec kiedy jade już tylko żelem nabłyszczającym wszytkie pazury ładnie lśnia, a kciuki nie. Czy ma wpływ na to ilość odziałujących żarówek na 1 pazur? może to dlatego że kciuk jest bardziej z boku w stosunku do pozosłach paluszków i tylko 1 lapma jest bezpośrednio na niego skierowana?
    Czy poprostu za mało nabłyszczacza na niego kłade?


    Mi tez czasami sie tak dzieje.

    Przyczyna jest taka ze na kciuk swiatlo nie pada prosto dlatego matowieje.
    Nalezy jeszcze raz nablyszczyc i wlozyc samego kciuka prosto do lampy.

    ---------- Dodano o godzinie 08:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:33 ----------

    Cytat Napisał turkusova Zobacz post
    Witam
    Słuchajcie, wcześniej nie miałam tego problemu a od jakiegos czasy niektóre klientki które przchodzą na nadlanie mają połowe żelu nie przylegającego do płytki. Tak jakby zaczął odchodzić od skórek i na mniej więcej połowie pazura jest "odklejony". To nie jest zwykłe zapowietrzenie tylko normalnie jakby sie cały żelik odklejał. Co jest?:/ Wczesniej tak sie nie działo, ani metody ani żelu nie zmienialam...
    co może być trego przyczyną?

    taki przypadek tez mialam i poprostu nastepnym razem mocjniej zmatowilam paznokcia pilnikiem i bylo ok.

    ---------- Dodano o godzinie 08:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:35 ----------

    Cytat Napisał turkusova Zobacz post
    Witam
    Słuchajcie, wcześniej nie miałam tego problemu a od jakiegos czasy niektóre klientki które przchodzą na nadlanie mają połowe żelu nie przylegającego do płytki. Tak jakby zaczął odchodzić od skórek i na mniej więcej połowie pazura jest "odklejony". To nie jest zwykłe zapowietrzenie tylko normalnie jakby sie cały żelik odklejał. Co jest?:/ Wczesniej tak sie nie działo, ani metody ani żelu nie zmienialam...
    co może być trego przyczyną?

    taki przypadek tez mialam i poprostu nastepnym razem mocjniej zmatowilam paznokcia pilnikiem i bylo ok.

  5. #80

    Domyślnie Odp: odchodzący żel - cały paznokieć

    A jakiej firmy masz zarowki? Jaka lampe?

    Nowe to nie zawsze znaczy ze dobre.
    Efect - Nina Gajewska
    Szkolenia i dystrybucja Akzentz i Luxuslashes
    www.salon-efect.pl
    www.akzentz.pl
    www.luxuslashes.pl

  6. #81
    Wczytuje się Avatar turkusova
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wielkopolska:-)
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: odchodzący żel - cały paznokieć

    mam taką lampę LAMPA UV AUTOMAT LCD SUSZARKA TIMER 600 SEK (869919263) - Aukcje internetowe Allegro
    tyle ze dałam za nią 250 bo w sklepie w realu.

    mam w zapasie jeszcze taką wiekszą pięciożarówkową.. chyba sie na nię przeniosę...

  7. #82
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: odchodzący żel - cały paznokieć

    a mi sie wydaje ze to wina zelu lub tak jak pisalas zaczelas uzywac primera , gdy wczesniej tego nie robilas. moze akurat ten primer z twoilm zelem sie gryzie.
    u mnie jest tak ze primera uzywam tylko na czesc paznokcia do tipsa na tipsa juz nnie bo tez mialam problemy z rozwarstwianiem sie zelu . wiec moze cos z tym pokombinuj , a co do lampy ja bym jedna dlon utwardzila w tej nowej a druga w starej i zobaczysz czy bedzie roznica
    a odnosnie kciukow wystarczy je dobrze wraz z pozostalymi palcami ulozyc w lampie pokombinuj i napisz efekty
    pozdrawiam buziaki
    no to zaczynamy

  8. #83
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    A ja podzielę się moimi spostrzeżeniami, otóż od zawsze pracuję żelem, nigdy nie lubiłam akrylu, z bólem zmęczyłam kurs na akryl Moim klientkom żel trzymał się świetnie, czy to na tipsie, czy na formie czy naturalkach. Mnie natomiast niekoniecznie, szybko miałam zapowietrzenia przy skórkach, czasem na niektórych paznokciach żel w całości odchodził. Nie przejmowałam się tym jakoś bardzo bo jako stylistka ciągle sobie coś poprawiałam przy pazurkach i nie było problemu. O żelowaniu naturalnych nie było mowy - żel po prostu mi się nie trzymał Tłumaczyłam sobie że może moja płytka już jest "zmęczona" noszeniem przedłużanych pazurków. Jakiś czas temu dostałam w gratisie fajne tipsy french, akurat byłam "bez paznokci" i czasu na ich zrobienie, postanowiłam wypróbować te tipsy, ale żeby nie było zbyt łatwo - pracowałam akrylem. Mimo iż zrobiłam to nieporadnie, bo jak wspominałam, nie wychodzi mi praca akrylem, to efekt końcowy był zadowalający (a czas pracy 2 razy krótszy niż przy żelu) Największą niespodzianką było jednak to że pazurki trzymały się bez najmniejszego zapowietrzenia prawie 4 tyg kilka dni temu je uzupełniłam i nadal wygladają świetnie. Nie chcę generalizować, że żel jest słabszy a akryl lepiej się trzyma, ale wydaje mi się że są osoby którym jeden z tych materiałów trzyma się lepiej a drugi gorzej i należy znaleźć odpowiednią masę dla poszczególnej klientki

  9. #84
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    zel jest materialem "wybrednym" i nie u kazdej osoby bedzie sie trzymal
    w klientek u ktorych zel nie zdaje zadania swietnie sie trzyma przewaznie akryl

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #85
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    A ja mam dwa problemy. Pierwszy to taki że kiedy chce uzupełniać pazurki to przy piłowaniu cały tips z żelem mi odpada. Nic nie boli, nie ma pozostałości....po prostu odpadają mi paznokcie przy piłowaniu. Wina mojego haratania pilnikiem czy jak?

    Druga sprawa...kładłam żel na naturalnych paznokciach u 2 babek. Córki i matki. Miały pazurki prawie identyczne. Po tygodniu usłyszałam że żelki im odpadły wszystkie....jakto możliwe? Dwóm babkom w jednym czasie równo tydzień po stylizacji Niedługo mam mieć klientkę na naturalki- żel. Boję się aby jej nie odpadły bo co sobie o mnie pomyśli

  11. #86
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    Cytat Napisał nadya188 Zobacz post
    A ja mam dwa problemy. Pierwszy to taki że kiedy chce uzupełniać pazurki to przy piłowaniu cały tips z żelem mi odpada. Nic nie boli, nie ma pozostałości....po prostu odpadają mi paznokcie przy piłowaniu. Wina mojego haratania pilnikiem czy jak?

    Druga sprawa...kładłam żel na naturalnych paznokciach u 2 babek. Córki i matki. Miały pazurki prawie identyczne. Po tygodniu usłyszałam że żelki im odpadły wszystkie....jakto możliwe? Dwóm babkom w jednym czasie równo tydzień po stylizacji Niedługo mam mieć klientkę na naturalki- żel. Boję się aby jej nie odpadły bo co sobie o mnie pomyśli
    a ja kilka pytań
    1. używasz primera?
    2. odtłuszczasz płytkę?
    3. matowisz płytkę?
    4. usuwasz dokładnie skórki itd?
    5. na jakich produktach pracujesz?
    6. ile czasu temu wymieniałaś żarówki w lampie?

    powodów może być kilka,również z ostatnim włącznie,przez słabe żarówki żel może nie ulegać do końca polimeryzacji i stąd brak wiązania.

  12. #87
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    ja kiedyś poszłam do "salonu" i po tygodniu mi odeszły całe paznokcie kupę kasy zapłaciłam, ale nie wiem co ta kobieta robiła źle, bo nie pamiętam...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #88
    No to..wpadłam Avatar WALENTYNA
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kalety
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    Zgadzam się z Emist
    Powodów może być kilka - najlepiej jak przeanalizujesz co robisz a czego nie ... Czy żarówki w lampie nie są już "wysłużone", zwróć uwagę na dobre przygotowanie płytki paznokci

  14. #89
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    Cytat Napisał Emist Zobacz post
    a ja kilka pytań
    1. używasz primera?
    2. odtłuszczasz płytkę?
    3. matowisz płytkę?
    4. usuwasz dokładnie skórki itd?
    5. na jakich produktach pracujesz?
    6. ile czasu temu wymieniałaś żarówki w lampie?

    powodów może być kilka,również z ostatnim włącznie,przez słabe żarówki żel może nie ulegać do końca polimeryzacji i stąd brak wiązania.

    1. Tak z powodu, iż pazurki nie trzymały się dobrze o wiele wcześniej primer nakładam 3 razy.
    2. Tak
    3) Tak
    4. tak
    5. Akryle IBD, (sequent itp do ćwiczeń). Żel exfashion obecnie
    6. Kurde nie pomyślałam o lampie.... za ok 2 miesiące minie jak kupiłam lampę. Ale troszkę przeleżała bo przysłali mi z kijowymi żarówkami i musiałam dokupić. Dzięki za info co do lampy zmienię żarówy i zobaczymy

  15. #90
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    łódzkie
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    Żarówki w lampie powinno sie zmieniac co 3 miesiące. Wiadomo, ze większość stylistek pewnie odwleka tą czynność, ale może to czasem skutkować problemem utwardzania żelu.
    Trzeba pamiętac, że to, że żarówki świecą, nie zawsze musi oznaczać, że utwardzą żel.

  16. #91
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    MałaMi zarówki sie wymienia po tyle godzinach po ilu nakazuje producent jedni maja po 250 godzin inne po 500 zalezy od firmy. 3 miesiące to za bardzo ogolne, bo jak lampa jest używana np. raz dziennie to wiadomo, że dłużej....

  17. #92
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    ja tez musze w koncu wymienic swoja,bo coraz słabsza jest

  18. #93
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    Cytat Napisał nadya188 Zobacz post
    1. Tak z powodu, iż pazurki nie trzymały się dobrze o wiele wcześniej primer nakładam 3 razy.
    2. Tak
    3) Tak
    4. tak
    5. Akryle IBD, (sequent itp do ćwiczeń). Żel exfashion obecnie
    6. Kurde nie pomyślałam o lampie.... za ok 2 miesiące minie jak kupiłam lampę. Ale troszkę przeleżała bo przysłali mi z kijowymi żarówkami i musiałam dokupić. Dzięki za info co do lampy zmienię żarówy i zobaczymy
    czekasz , aż primer wyschnie? chyba, że masz utwardzany w lampie...
    już wcześniej gdzieś pisałam,że pierwszą warstwę cieniutką "wcieramy" pędzelkiem w płytkę, a nie malujemy- tym też zwiększa się przyczepność. może to nie ma związku, ale mam klientkę od 5 lat pierwsze trzy razy pazurki trzymały się super- pewnie bardzo o nie dbała, ale potem zaczęły odpadać mimo to raz w miesiącu przychodziła z brakiem 2, 3 sztuk, czasem 10-ciu i choć wiedziałam o tym dawno to dopiero pół roku temu poprosiłam ją żeby mi pokazała jak wykręca po ręcznym praniu(a że dużo tak pierze)... skręcała w ten sposób, że odrywała żel z paznokci, kazałam jej tylko wyduszać bez zwijanie dłoni i teraz trzymają sie bez nawet najmniejszego zapowietrzenia, jestem sobą zawiedziona,że tyle lat się męczyłam zanim ją spytałam dodam ,że ma żel na naturalnych
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  19. #94
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    Jezu dziewczyny ale wstyd! Miałam wczoraj klientkę, ładne, zdrowe paznokcie, z tym że krótka płytka. Zażyczyła sobie frencza, tylko chciała żeby jej nakleić białego tipsa żeby szybciej. Tłumaczyłam że płytka się bardziej skróci bo przecież na czymś muszę go nakleić, i ten frencz nie będzie wyglądał naturalnie. Zrobiłam wszystko jak zawsze, wyszło okropnie- jej się podobało. Za 1,5h telefon że odpadł jeden, przyszła zrobiłam. Dziś odpadło6szt dostałam smsa. Matko kochana jaki wstyd, nigdy wcześniej takiej sytuacji nie miałam. Owszem coś tam kiedyś poszło ale po paru dniach, i to 1 paznokieć pękł, a nie odpadło łącznie 7szt! Nie wiem gdzie leży błąd, może klej , nie wiem. Odpisałam, przeprosiłam zaproponowałam nowe na formie lub zwrot pieniędzy. Jak sie zgodzi zrobię jej nowe za darmo. nie odzywa się,.

  20. #95
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    nastepnym razem przy takiej sytuacji od razu mow ze na tipsie dłużej będzie dziwne, że odpadły w całości , wszystko robiłaś tak jak normalnie? akryl czy zel?

  21. #96
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    Żelowe. bez moczenia wycięłam skórki, zmatowiłam, odtłuściłam, tips, primer, żele nigdy tak nie miałam.
    a zaprezentowałam jej jak to będzie mało efektownie wyglądać, ale klient nasz pan.

  22. #97
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    masa czasami odpada z powodow hormonalnych, jezeli zawsze robisz tak samo i innym paniom nic się nie dzieje, to wina moze lezec po stronie tej konkretnej klientki, a nie twojej. zrob sobie na swojej plytce na tipsie szybko i zobacz jak się będą trzymać
    Ostatnio edytowane przez asia ; 25-11-2012 o 18:34

  23. #98
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    No ja mam zrobione paznokcie, z tym że na szablonach, i się trzymają. Nie wiem może klej był jakiś stary, zwietrzały czy co.

    Na szczęście się odezwała, zła bardzo nie jest. Kasy jeszcze nie odebrała, ale będę namawiać na to że zrobię jej darmo i dłonie i stopy, niech mi się da jakoś zrekompensować.

  24. #99
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    Cześć dziewczyny.

    Nie wiem, czy odpowiedni wątek, ale mam problem.
    Przy przedłużaniu paznokci od podstaw nie mam problemu, wszystko trzyma się super. Jednak, gdy przychodzi do uzupełniania to po kilku dniach wszystkie paznokcie odpadają. Bez różnicy, czy robię akrylem czy żelem. Nie mam pojęcia, co robię źle.
    Może napiszę jak wykonuję od początku:
    1. Spiłowanie lakieru i części paznokcia
    2. Usunięcie zapowietrzenia
    3. Nałożenie primera na odrost
    4. Nałożenie nowej warstwy akrylu/żelu

    Dziewczyny, pomóżcie, bo klientki po założeniu są mega zadowolone a później po uzupełnianiu uciekają, bo wszystko odpada. Jestem załamana tym faktem.

  25. #100
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: paznokcie odlaza w calosci

    może masz problematyczną płytkę na tym paznokciu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 20:46
  2. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 18:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •