Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 101

Temat: paznokcie odlaza w calosci

  1. #1
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie odpadający.....żel....dlaczego?

    wiem, ze temat brzmi dziwnie. ale jest prawidłowy. nie chodzi mi ani o odpadający tips, ani o odpryckujący żel. sama robię paznokietki i już kilkakrotnie zdarzylo mi się robiąc coś"pozbyć się" calego żelu z paznokcia. ciągle dotyczy to tego samego paznokcia(i nie jest to najczęsciej używany). razm mi się to zdazryło po 2 dniach od zrobienia, naprawiłam i za 3 dni znowu.nie czuję tego wogóle, nie boli po prostu patrzę i nie ma.....czy macie jakiś pomysł co może być przyczyną?podobno jak płyka jest przepilowana to może tak być?ale moja nie jest....
    klientkom robię pazurki ręakwiczkach, poza tym w swojej pracy również bardzo duzo pracuje w rękawiczkach, podobno to też wpływa na zapowietrzenia?wypowiedzcie się proszę

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    A to ciekawe. Powiedz, w jakim czasie to Ci się zdarza? Czy nie jest to w czasie menstruacji?

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    o rękawiczkach pierwszy raz słyszę,z tego co staralam się zrozumiec to dotyczy jednego paznokcia-czy tak?,ja jak tak mam ale dotyczy to przede wszystkim połozenia żelu na naturalnej płytce to kupuje specjalny żel bardzo gesty on jest do paznokci nie trzymających innych żeli a jest z firmy Rendeżvous i wtedy już po kilkukrotnym sprawdzeniu na klientce wiem że się trzyma

  4. #4
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    hmmmm....szczerze to nawet nie wiem czy w czasie menstruacji......muszę to zaobserwować.....

  5. #5
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja nie twierdzę, że to jest powód, zwłaszcza, że dotyczy jednego paznokcia, ale u siebie zauważyłam, że w tym czasie gorzej mi się trzyma.

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Ja nie twierdzę, że to jest powód, zwłaszcza, że dotyczy jednego paznokcia, ale u siebie zauważyłam, że w tym czasie gorzej mi się trzyma.
    A TO CIEKAWE JA MAM TAK SAMO ŻE JAK JEST OKRES TO ŻELE MI ALBO ODPRYSKUJĄ ALBOŻEL ODPADA...CIEKAWE

  7. #7
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    ja kiedyś miałam taka klientkę, że jak była w ciąży to żel na palcach wskazujących ww obu dłoniach) w ogóle nie chciał się utwardzić i musiałam na nich kłaść akryl... takiego numeru nigdy wcześniej nie miałam hi hi hi
    SZCZĘŚLIWA

  8. #8
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Czyli może to być rzeczywiście związane z poziomem hormonów. Do pewnego czasu wiedziałam, że w czasie menstruacji nie będą się trzymać żadne przetwory w słoikach i nie wyjdzie trwała ondulacja, ale po tym jak nie chciały mi się trzymać paznokcie rozszerzyłam swoją listę. Ciekawe co jeszcze?

  9. #9
    Wczytuje się Avatar trina
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Siemianice
    Postów
    15

    Domyślnie

    podobnie bylo z moja kolezanka.zrobilam jej zele a 3 dni po tym dostala miesiaczke a wraz z nia paznokcie odchodzily tak jak by byly wogole nie przyklejone a na plytce nie zostawalo nawet odroiny zelu.

  10. #10
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie

    Moze problem jest w przetluszczajacej sie plytce(tylko dziwne ze niektore palce) albo zbyt intensywne obgryzanie paznokci. Mialam takie przypadki.

  11. #11
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    akurat w tym przypadku to przed ciążą żel się super żelował, a płytkę ma długą
    SZCZĘŚLIWA

  12. #12
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    a nie masz na tym paznokciu jakis hm jak o powiedziec grudek albo takich wglebien?

  13. #13
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    ja mialam tak gdy pracowalam na SF nylonowymZałącznik 448 odchodzi od tipsa w calosci,nie kupujcie to jest porazka

  14. #14
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    hmmmmm....a gdzie jest napisane na żelu SF czy jest nylonowy?u mnie nic nie jest napisane tzn że chyba nie jest?
    bo faktycznie tak jak piszesz to przy używaniu tego SF jakby częśćiej.....
    już nic nie powiem.....znów mi w pracy w nocy odpadł...znów ten sam....
    męczące to jest troche. najabrdziej mi żal mojej płytki, no bo nie wyglada dobrze, zwłaszcza na końcu teraz.i muszę czekać z takim brakiem

  15. #15
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    zobacz na zdjecie,z boku jest napisane nylonowy

  16. #16
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    faktycznie...dziękito mój nie jest nylonowy

  17. #17
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    hm ciekawe... ja jakoś nie zauważyłam żeby cykl wpływał na to jak trzyma mi się żel ale za to moja mama ma teraz problemy hormonalne związane z przekwitaniem i w czasie kiedy ma przerwę w braniu leków paznokcie pod żelem zaczynają ją swędzieć i żel odchodzi..

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Czytam i jestem bardzo zdziwiona tym co piszecie. Ne mialam pojecia, ze u niektorych kobiet okres ma taki wpyw na pazurki.

  19. #19
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Unhappy na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    dziewczyny pierwszy raz mi sie zdazylo ze na drugi dzien po stylizacji pazurki zaczely odpada
    dziewczyna yla u mnie w sobote a dzis byla na poprawce.zostaly zostaly jej tylko chyba 4 pazurki
    reszta odpadla
    pierwszy raz mi sie to stalo ,nie mam pojecia czemu.
    nigdy mi sie to nie zdazylo
    co moglo byc przyczyna?
    ps.paznokcie robilam jak zawsze

  20. #20
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    Mała ja już o tym wspominałam kiedyś....nie wiem czy to nie zależy od pazurków. ja np mam bardzo problematyczne.zanim robiłam żelki to jak sobie pomalowalam i poprzykejam coś i zrobiłam utwatrdzaczem to dwa razy zamoczyłam w wodzie i po pazurkach.i mnie się też tak robi.czasem jak zrobiężelki to trzy razy potrafi mi odpaść ten sam żel-wygląda jak tips-dokłądnie cała kształtka pazurka odpada....teraz też robiłam we wtorek i w śrdoę patrzę jednego nie ma i bezboleśnie odpada....i też zawsze roibię tak samo....

  21. #21
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    wlasnie tak mi sie wydaje ze albo jej plytgka nie przyjmuje zelu albo kij wie
    pow jej ze tak moze byc
    bo te pazurki co jej odpadly na pewno nei byly zerwane bo niebylo nicna nich.tak jakb nigdy nie bylyrobione,nicposzarpanego znaczy sie

  22. #22
    Rozkręcanko Avatar beniulek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    56

    Domyślnie

    a moze ma jakies zaburzenia hormonalne lub cos z tarczycaja długo nie wiedziałam ze mam niedoczynnosc i wciaz mi sie zapowietrzały albo kilka odpadło po paru dniach teraz jestem na lekach i jest ok z tym ze ja akryle robie...

  23. #23
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    moja mama dostaje jakiegoś uczulenia na żel przy zmianach hormonalnych.. najpierw paznokcie swędza, potem odpadają
    może ta dziewczyna ma jakieś problemy ze zdrowiem albo coś? wątpie że to Twoja wina bo masz za duże zdolności i doświadczenie żebyś coś robiła źle
    I forum
    miłośniczka akrylu

  24. #24
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie

    dziewczyny mówiły że niektóre osoby przed okresem tak mają przez zmiany hormonalne

  25. #25
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Mala jak wiadomo problemow zwiazanych z odpadaniem zelu moze byc wiele...twoje stylizacje sa ladne i wierze za sa trwale..powodem moze byc zbyt tlusta plytka,moze zazywa jakies silne leki ktore rowniez moga byc powodem ze paznokcie odpadaja..moze sama ja natluscila myjac dzien wczesniej wlosy ktore czesto same sie prztluszczaja uzywajac przy tym silnej odzywki do wlosow..a czasami trzeba bardziej zwrocic uwage na matowienie paznokci...paznokiec naturalny zbudowany jest z ponad 150 keratyn w wiekszosci matowimy tylko kilka aale przy niektorych trzeba bardziej mocniej potraktowac je pilnikiem...pisalam juz wczesniej w ktorys postach..na pocztku warto porozmawiac z klientka na temat wykonywanej pracy czy przyjmowanych lekow...nie zawsze jest to latwe poniewaz nie wszystkie kobiety otwieraja sie przed nami jak ksiega i na to potrzeba czasu a niektore sie bardzo krepuja rozmawiac na temat wykonywanej pracy czy zazywanych lekow lub chorob ktore posiadaja...i tu wcale nie musi byc Twoja wina tylko cos co moze ukrywac klijentka...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •