Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 101

Temat: paznokcie odlaza w calosci

  1. #26
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    dziekuje wam dziewczyny
    wypytalam ja o leki mowila ze nic niebierze,w ciazy itp nie jest
    bierze tylko antykoncepcje (cz to tez moze byc powodem?)wiem ze to hormony ale czy to tez mozebyc powod.pytalam o kremowanierak ale niepamietala.teraz przed poprawa kremowala to pow jej ze niedobrze i wyjasnilam ze nei moze tego robic.kurde mam nadzieje ze nei zadzwoni za dzien znow.
    z nia razem byla dziewczyna ktorej tez robilam i jej sie trzymaja super.wczoraj byla na sciagnieciu dziewczyna po 5 tyg i tez zero powietrza nic.nie mam pojecia

  2. #27
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Unhappy ratunku!!!!!

    robilam dziewczynie paznokcie zelowe na formie.na drugi dzien "wszystkie"paznokcie przy jednej dloni odpadly.ona twierdzi ze samo tak sie stalo.druga trzyma sie tak jak powinna.myslalam ze moze zle przygotowalam plytke ale zastanawia mnie ze to tylko jedna dlon nie dwie.CO MOGLAM ZROBIC ZLE?(wiem ze jest wiele mozliwosci ale zastanawia mnie ze tylko jedna reka)

  3. #28
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    poczytaj sobie tutaj Anetko.. Mała miała podobny problem..
    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...-odpadaja.html
    I forum
    miłośniczka akrylu

  4. #29
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie

    dwa dni temu mialam to samo.nie ma co porownywac mojej pracy do Twojej Mala ale dziewczynie na nastepny dzien odpadly wszystkie przy jednej dloni a druga jes ok

    ---------- Dodano o godzinie 15:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:32 ----------

    teraz widze ze to mogla byc nie calkiem moja wina choc nie zaprzeczam ze moglam cos sknocic ale druga reka wyglada super i trzyma sie wszystko jak nalezy

  5. #30
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie

    może ? klopoty z tarczyca, przyjmowanie lekow na nadcisnienie, zaburzenia hormonalne.
    może coś tutaj jeszcze znajdziesz
    odpadające paznokcie

  6. #31
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    widze ze nie tylko ja mialam ten problem

  7. #32
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    dziewczyny pomocy bo padne albo nie wiem co zrobie
    dziewczyna dzwonila ze odpadly jej nastepne paznokcie tzn dorabialam jej chyb a 5 czy 6 aterz odpadly jej dwa te co robilam w sobote .nie wiem cojest grane.przyjdzie 1 lipca bo nie mam nic wolnego wczrsniej.niewiem ona chce zrobic paznokcie
    powiedzcie jak mam jejzrobic podwojnie primer (teraz na poprawie tak zroilam)?czy mam wziasc kase za stylizacje czy nie?
    nei mam pojecia co zrobic

  8. #33
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    mi sie wydaje że z paznokciami albo organizmem tej dziewczyny jest coś nie tak... moim zdaniem powinnaś ją porządnie wypytać jakie ma problemy zdrowotne itp. czy kiedyś takie coś sie zdarzało.. to napewno nie Twoja wina! może za usługe policzyłabym jej troche mniej, ale tylko troche
    I forum
    miłośniczka akrylu

  9. #34
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    hmmmmm....a gdzie jest napisane na żelu SF czy jest nylonowy?u mnie nic nie jest napisane tzn że chyba nie jest?
    bo faktycznie tak jak piszesz to przy używaniu tego SF jakby częśćiej.....
    już nic nie powiem.....znów mi w pracy w nocy odpadł...znów ten sam....
    męczące to jest troche. najabrdziej mi żal mojej płytki, no bo nie wyglada dobrze, zwłaszcza na końcu teraz.i muszę czekać z takim brakiem
    a ja mam pytanie.od jak dawna kładziesz sobie żel na pazurki zrób sobie przerwę w nakładaniu tipsów żelu i akrylu na pazurki. niech odpoczną troszkę. a jeśli pracujesz w rękawiczkach to ręce się pocą i płytka paznokcia też. po prostu może być przemęczona. i wtedy uruchamia się proces obronny i po prostu będzie odpadać.
    Ostatnio edytowane przez zizia ; 20-06-2009 o 16:53

  10. #35
    Wczytuje się Avatar Sethra
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    23

    Domyślnie

    Znam osobę której też żelki nigdy się nie trzymały, po paru godzinach, góra 2 dniach odpadały bez bólu. Jak założyła sobie pazurki akrylowe, ten problem zniknął, wszystko się trzyma jak powinno.
    Prawdopodobnie płytka nie przyjmuje żelu, że nie może się on z nią dobrze połączyć.

  11. #36
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie

    a pracuję też czasami na nylonowym z sf i jest ok, ale to kwestia indywidualna każdego pazurka, czy się trzyma czy nie. Dobry jest z sf róż ptrzezroczysty lub twardy. a co do przerwy to ja tez tak miałam rok temu że odpadały, ale stwierdziłam, że przetrzymam i teraz juz jest nieźle, trzymaja sie ok 21,5 tyg, lub 3 tyg, potem robie mini odnowe i wypiłowuje zapowietrzenia i jeszcze 3 tyg chodzę, a pazur4ki mam długości, od 3,5 cm najmniej do 5 cm.

  12. #37
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    kurcze chyba musze isc na kursik akrylu znow

  13. #38
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    mala a ty nie zmienialas przypadkiem ostatnio produktow?

  14. #39
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    nie wlasnie robie na moich starych
    nowymi robie tylko sobie bo mam malo bo dostalam tylko probki
    i to jewt to ze moje zele znam
    i wiem jak trzymaja dlatego sie dziwie

  15. #40
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    Mala ja tez sie trochu zalamalam bo ostatnio co robilam jednej dziewczynie pazurki napisala mi ze dwa jej odpadly,ale nawet niewiem w jaki sposob bo tego nie napisala.Pretensji nie miala ale i tak sie zle z tym czuje i zastanawiam sie jak to moglo sie stac,pazurki robilam tak jak zawsze,te same produkty.Przypuszczam ze tez mogla lapki moczyc,przed i po zrobieniu.Byla na weselu wiec mogla gdzies walnac,ale kto to wie?I tez wiele sie nie dowiesz co robila przed i po zabiegu,bo prawdy moze nie powie.I tak jak piszecie moga byc rozne przyczyny wiec juz mi lepiej

  16. #41
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    Dziwna sprawa z tymi pazurkami...
    Ja miałam raz taką Panią, która sama sobie "dopieszczała" tipsy przy okazji podrywając żeli i podcinając krawędzie boczne, a potem do mnie dzwoniła z pretensjami, że się paznokieć złamał lub opadł... Masakra...

  17. #42
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    do mnie przyszły kiedyś dwie koleżanki jednej miałam tylko zażelować naturalki i pomalować a drugiej zrobić brokaciki.. nie zdążyłam skończyć brokatów drugiej koleżance bo już musiałam poprawiać tej pierwszej.. grzebała przy tych paznokciach non stop na moich oczach
    I forum
    miłośniczka akrylu

  18. #43
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    mala moja kolzanka tak ma ze p stylizacji zelem paznokcie odpadaja na drugi dzien, miala zalozone akryle przez ta samo osobe i sie trzymaly, kumpela wlasnie czeka az skoncze kursik na akryl bo odnowy potrzebuje

  19. #44
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    Ja miałam za to inną gigantkę paniusia kompletnie nic nie robiła w domku a tipsiki zaczęły się odpadać tak jak wcześniej opisywała mała - nawet śladu po nich nie było na płytce a ja jestem pewna że zrobiłam wszystko tak jak należało. Przyszła do mnie z pretensjami mówiąc "ja nawet nie zmywałam ręcznie bo mamy w domu 3 zmywarki!". Doskonale wiedziałam, że niekiedy zdarza się tak, że żel nie trzyma się płytki i niezależnie od tego jakby stylistka się starała to te tipsy i tak odpadną. Tym bardziej że akurat ja miałam już swoje tipsy 4 tygodnie i robiłam jej taką samą techniką jak sobie. Ale oczywiście widziałam że szanowna Pani jakoś nie mogła w to uwierzyć No i powiedzcie co z takimi robić?

  20. #45
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    niektóre przypadki są poprostu krytyczne i nic sie z nimi nie da zrobić
    I forum
    miłośniczka akrylu

  21. #46
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    Ale najgorsze jest to, że ja tak naprawdę dopiero zaczynam i stałych klientek jeszcze nie mam. Żeby mieć stałe klientki muszą nabrać do mnie zaufania a taka jedna osoba może mi zszargać opinię mówiąc że jej źle zrobiłam

  22. #47
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    ja sie ostatnio tak wkurzyłam na jedną laske że wolałam o tym zapomnieć.. kupiła sobie zestaw do robienia pazurów wcześniej niż ja bo stwierdziła że ona za takie coś nie bedzie komuś płacić.. zrobila sobie paznokcie które na drugi dzień odpadły.. ze 3 razy sobie zrobiła.. tydzień temu zadzwoniła do mnie czy może przyjść na paznokcie.. zrobiłam jej forme (była zaskoczona że akryl jest taki cienki), wybrała zrobienie z muszelki kruszonej.. zrobiłam jej te paznokcie a ona do mnie "boże Madzia co Ty mi zrobiłaś?! one już nie są cienkie" tłumaczyłam jej że muszelka jest troche grubsza niż brokat.. w końcu zapytała ile to sie będzie trzymało.. powiedziałam że naszej wspólnej koleżance trzymają sie ponad miesiąc a robi nimi wszystko a ona mi na to "oby mi sie tyle nie trzymały" no myślałam że ją zabije.. w końcu powiedziałam jej żeby sama sobie robiła albo chodziła do salonu i robiła za 80 zł jak jej nie pasuje.. na szczęście nie jest zbyt lubiana wiec nie musze się bać że ksieżniczka wyrobi mi złą opinię..
    I forum
    miłośniczka akrylu

  23. #48
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    och sa rozne klientki moja jedna pazury zrywala widelcem w restauracji
    wchodzac zaczepila o drzwi i zlamala wiec podczas kolacji zerwala reszte zeby glupio bez jednego nie wygladacwariatka juz widze miny gosci jak ona widelcem grzebie i podchacza i jeden po drugim zrywa

  24. #49
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    haha nie moge ale sie nasmialam a ta klientke z tym widelcem jest najlepszahihih super chcialabym to widziecmniam mniam

  25. #50
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: na drugi dzien po stylizacji pazurki odpadaja

    Ja ostatnio miałam też niefajny przypadek. Zrobiłam pazurki siostrze, to były moje pierwsze na formie. I tak jak któraś z was pisała już na drugi dzień zaczęły odpadać z jednej reki. Dokładnie schodził cały żel. A na drugiej trzymało się wszystko jak "beton" . Pomyślałam, że skoro to moje pierwsze formy to musiałam coś sknocić ale przecież obie łapki robiłam dokładnie tak samo...Jestem pewna, że skórek nie zalałam bo naprawdę zwracam na to uwagę, zresztą przypadkiem mogłam zalać w jednym placu i nie zauważyć ale nie w pięciu!

    Po przegrzebaniu licznych książek i internetu doszłam do wniosku, że przyczyna tkwi w tym że pokryłam obie łapki równocześnie primerem. Najpierw zrobiłam jedną rękę (właśnie tę na której wszystko się ładnie trzyma) a potem drugą a jak to w domu w między czasie siostra biegała otwierac drzwi, wysłac sms-a itp...poza tym spinała spinką włosy i myśle ze to jest przyczyną. Powinnam jeszcze raz zmatowic płytkę i nałożyc primer. Zrobiłam tę łapkę jeszcze raz i teraz wszystko jest cacy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •