Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 49

Temat: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

  1. #1
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    moje drogie ... ze wzgledu na to iz poszukuje sterylizatora ( i pewnie nie tylko ja ) , moze te ktore juz maja wypowiedza sie gdzie kupily za ile .... kogo moga polecic , a kogo nie ... no i jaki kupic czy taki np.kulkowy starczy

  2. #2
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Tutaj było trochę o sterylizacji http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...ji-salonu.html

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    ja polecam ten sterylizator kulkowy http://www.kosmed.nazwa.pl/images/sterylizator_nieb.jpg

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    ja zakupiłam sterylizator kulkowy przez allegro 159zł z wrocławia

  5. #5
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    ale jestes zadowolona jakie takie tanie te na allegro wlasnie

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    poprzedni sterylizator kulkowy miałam z biomaku , słuzył mi 3lata i niesety metalowa czesc zardzewiala i nie nadaje sie juz dla sanepidu dlatego teraz wybieralam caly z tworzywa sztucznego... tzw plastiku, mam go juz osmy miesiac i nie narzekam . jestem zadowolona.

  7. #7
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    chciałabym kupić sterylizator ale w ogóle się na tym nie znam czy możecie coś polecić jaki będzie najlepszy czy lepszy jest sterylizator kulkowy czy ultradzwiękowy

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    ultradzwiekowy to nie sterylizator tylko myjka do ktorej wlewa sie roztwor plynu dezynfekcyjnego np seku extra i myje sie narzedzia mozna stosowac go zamiast wanienki
    u nas sanepid i tak wymaga sterylizatora kulkowego bo w myjce sie tylko dezynfekuje a nie sterylizuje

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #9
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    tak jak pisałam wyzej w ogóle sie na tym nie znam widziałam na allegro kilka czy jest jakaś róznica miedzy nimi czym się kierować kupując taki kulkowy sterylizator

    Cytat Napisał cudzilo Zobacz post
    poprzedni sterylizator kulkowy miałam z biomaku , słuzył mi 3lata i niesety metalowa czesc zardzewiala i nie nadaje sie juz dla sanepidu dlatego teraz wybieralam caly z tworzywa sztucznego... tzw plastiku, mam go juz osmy miesiac i nie narzekam . jestem zadowolona.

    cudzilo a który to z biomaku kiepski możesz pokazać fotkę żebym wiedziała jakiego nie kupować
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 09-09-2010 o 10:13

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    ela ja kupila taki z wyswietlaczem lcd narazie sprawuje sie super, ma biper ktory przypomina o wyjeciu narzedzi

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    a ja znalazlam sterylizator uv - wydaje się być świetnym rozwiązaniem, ale nie wiem czy sanepid coś takiego akceptuje;/
    ktos się może orientuje

    ---------- Dodano o godzinie 23:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:12 ----------

    już wszystko wiem

    sterylizator uv nie jest akceptowany przez sanepid jako urządzenie sterylizujące. Sanepid uważa, że może służyć co najwyżej do wcześniej wysterylizowanych narzędzi, a szkoda

    sterylizator kulkowy jest raczej akceptowany tylko do dodatkowej sterylizacji narzędzi, nie naruszających ciągłości tkanek, jak np. patka do henny.

    takie rzeczy jak np. cążki do skórek trzeba sterylizować niestety w autoklawie ;/

  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Dziewczyny ja mam pytanko
    Być może kiedyś będę chciała otworzyć swój mały skromny salonik I zastanawia mnie co można sterylizowac w sterylizatorze kulkowym a co w autoklawie? Autoklawy niestety są drogie I raczej trzeba będzie kombinować coś żeby w przychodni bądź szpitalu można było te narzędzia sterylizowac bo słyszałam że jest taka możliwość

  13. #13
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    tak - podpisujesz umowę ze szpitalem lub np dentystą musisz tam sterylizować na pewno cążki, kopytka i wszelkie metalowe narzędzia, które mają styczność z klientką i mogą naruszyć ciągłość tkanek (skaleczyć w sensie ). A czy coś poza tym? hmmm dobrze jest mieć osobny pilniczek dla każdej Nie wiem czy coś pominełam jeszcze... ?



  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    tak - podpisujesz umowę ze szpitalem lub np dentystą musisz tam sterylizować na pewno cążki, kopytka i wszelkie metalowe narzędzia, które mają styczność z klientką i mogą naruszyć ciągłość tkanek (skaleczyć w sensie ). A czy coś poza tym? hmmm dobrze jest mieć osobny pilniczek dla każdej Nie wiem czy coś pominełam jeszcze... ?
    aha rozumiem Czyli raczej sterylizatoro będzie mi nie potrzebny? A i chyba trzeba codziennie chodzić do przychodni np do dentysty i oddawać narzędzia do sterylizacji bądź kupić kilkanaście takich np kopytek i oddawać raz w tygodniu?

  15. #15
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    tak jest taka mozliwosc zawarcia umowy ze szpitalem i to jest chyba moim zdaniem najlepsze rozwiazanie a co do sterylizatora kulkowego t nadaje sie jedynie na male rzeczy typu cazki peseta pilnik szklany itp ale przy robieniu tipsow itp to kazda klientka powinna miec swoj pilniczek najlepiej zalozyc kazdej kartoteke dac do koszulki i do koszulki wrzucac te pilniczki




    blog makijażowy http://naatajla.pl/

  16. #16
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Natalia z tymi pilnikami to naprawdę dobry pomysł. Żeby każda klientka miała swój pilniczek. A co jak mam kopytko drewniane albo plastikowe? Jak go sterylizować?


    PS. A ten sterylizator jest dobry?
    http://www.splendore.pl/Sterylizator_SR_01_p5381.html
    Ostatnio edytowane przez Tosiaczek ; 19-01-2011 o 14:03

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Bardzo wiele zależy także od budżetu jaki posiadasz na zakup sterylizatora. Oprócz allegro szukaj także w sklepach internetowych z tego typu akcesoriami,wybór jest naprawdę spory. A z pilnikami faktycznie bardzo dobry pomysł
    NeoNail: szkolenia paznokcie, tipsy, żele uv, lampa uv, stylizacja

    www.neonail.pl

  18. #18
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Dziewczyny potrzebuje Waszej rady...
    Myśle o zakupie tego urządzenia- jest to uv plus hot do 120 stopni.
    Jak sanepid sie na to zapatruje?

    Sterylizator UV&HOT BN-208B : : Sterylizatory : Urządzenia fryzjerskie : Wyposażenie salonów fryzjerskich - Splendore.pl
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  19. #19
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    wszystko zależy od sanepidu-każdy rządzi się swoimi prawami (co miejsca mieć nie powinno no ale) i dobrze jest podejść do nich albo zadzwonić i zapytać czy taki i taki może być bo jedni moga mieć bardzo skonkretyzowane wymagania ,innym wystarczy sterylizator a jeszcze inni w ogóle nie przyłożą do tego szczególnej uwagi.



  20. #20
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    to prawda w kazdym miescie wymagają czego innego, u mnie podobno wystarczy myjka ultradźwiękowa (kolezanka ostatnio otwierała salon) ja mam myjkę i sterylizator kulkowy a pilniki dla stałych klientek przechowuję w podpisanym woreczku strunowym
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Cytat Napisał jumpi Zobacz post
    to prawda w kazdym miescie wymagają czego innego, u mnie podobno wystarczy myjka ultradźwiękowa (kolezanka ostatnio otwierała salon) ja mam myjkę i sterylizator kulkowy
    Ja mam kulkowy, ale wkrótce chcę kupić myjkę babka ode mnie ze szkoły z pracowni powiedziała że choć autoklaw jest najlepszy, to w warunkach domowych myjka+sterylizator=

  22. #22
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Czy ktoś w ostatnim czasie zakupił sterylizator i orientuje się na co zwrócić uwagę . Szukam czegoś w przystępnej cenie . Na allegro jest sporo autoklawów używanych , zwłaszcza z Niemczech , niby serwisowane i na gwarancji ale czy nie będzie problemów z sanepidem ?
    Co sądzicie o czymś takim AUTOKLAW KLASY B 2L DOSTAWA 0ZL PROMOCJA FV I GWAR (3016316810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?

  23. #23
    Rozkręcanko Avatar LadyJenova
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Białystok/ Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Witajcie!
    Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem myjki ultradźwiękowej i sterylizatora UV czy któraś z Was stosuje może takie połączenie i czy jest ono skuteczne? Nie posiadam na razie salonu robię czasem pazurki w domu i zastawiam się czy te połączenie będzie wystarczające gdyby ktoś przyczepił się przypadkiem do mojej działalności (wiadomo życzliwość ludzka)

    ---------- Dodano o godzinie 19:30 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 19:46 ----------

    Hop hop nikt nic nie wie ? :-)

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Jenova ja mam sterylizator UV i stosuje go po dezynfekcji w płynach ale ja to jestem bardziej rzęskowa niż paznokciowa. Nie naruszam narzędziami ciągłości skóry więc w moim przypadku w zupełności to wystarczy. Podejrzewam że jeśli dobrze wymyjesz wcześniej narzędzia to i do paznokci powinno wystarczyć ale czy ktoś się przyczepi czy nie to już tylko Twój sanepid wie (bo wszędzie inne przepisy). Najlepiej zadzwonić i podpytać. Chociaż przy robieniu w domu to i nawet autoklaw by Cię nie uratował jeśli nie masz oddzielnego wejścia dla klientek i oddzielnego łącza sanitarnego z umywalką i kratką na mopa. Jak się znajdzie ktoś "życzliwy" to i tak się przyczepią i tak. Ale dla własnego sumienia możesz zadzwonić i powiedzieć że np. masz zamiar otworzyć działalność mobilną i czy takie urządzenia wystarczą - bo ja pewności nie mam, chyba że wypowie się ktoś "z pazurków".

  25. #25
    Rozkręcanko Avatar LadyJenova
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Białystok/ Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?

    Dzięki Izi za odpowiedź w sumie masz racje że jak ma coś pójść nie tak to i tak pójdzie hehe Może ktoś jeszcze chce coś podpowiedzieć

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. gdzie kupic aby bylo duzo i tanio :D
    By barbara_kawka in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 04-01-2022, 13:48
  2. Kropelki odor out - gdzie kupię?
    By japata in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 13:43
  3. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 20:50
  4. pomocy, ratunku gdzie kupic alu sloiczek
    By Agnieszka Praska in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-09-2009, 10:17

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •