Pokaż wyniki 1 do 25 z 184

Temat: Jaki macie ruch w salonie??

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Jaki macie ruch w salonie??

    Dziewczyny jak tam u was ruch w salonie? u mnie od wakacji caly czas spadek a ostatni tydzien to zupelna porazka.... nawet nie czuje , ze to Andrzejki! w porownaniu do poprzednich lat - totalna masakra(

  2. #2
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    Lipa po całosci ja miałam dzis przez 8 godzin henne za 25 zł

  3. #3

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    a ja narzekac nie moge powiem szczerze ze w tym miesiacu tylko jeden tydzien mialam do bani -tylko 10 klientek... a tak to az mnie dziw bierze ze niby kryzys a tu szal na paznokcie ... dziewczynki glowa do gory ruszy sie w koncu swieta ida
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #4
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    u mnie w porownaniu do wakacji 4 klientki w domu dziennie to etraz do bani kilka w tygodniu
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    dzięki dziewczyny za odp. u mnie zalamka przez caly tydz. 5 klientek a dzis dwie ktore nie przyszly i nie odwolaly..... tego niecierpie!

  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    eeeehm to może ja się nie wypowiadam... nie no kilka jest na tydzien, czasami mniej... nie ma to jak mieszkac na wsi

  7. #7
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    u nie raz tak raz tak
    w tym tyg mialam tylko wczoraj wolne nastepny tydzien mam tylko jedna i reszta wolne.tez cienko no ale coz zrobic

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Zapisy przed Wigilią i Sylwestrem - wasze opinie

    dziewczyny zmieniają się- przecie nikt nie będzie pazurków klepał 24h/dobę i potem jeszcze dalej dzień nastepny- dziewczyny same sobie szefują a po nocach pracują te co chcą- ogólnie ja sobie bardzo chwalę i wiem, że inne klientki też po prostu trafiły w niszę i oczekiwania klientek... skoro robimy zakupy w tesco o 2 czy 3 w nocy to czemu nie paznokcie? wierzcie mi ja w swoim tesco o 3 nad ranem mam kolejkę i muszę stać, a wydawać by się mogło, że powinny być pustki i wiatr na półkach
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Zapisy przed Wigilią i Sylwestrem - wasze opinie

    Ja postanowiłam sobie i pierwszy raz w życiu dotrzymam słowa - nie będę pracować 24.12 ani 31.12 Zostało mi kilka pojedynczych miejsc na "gorące dni" i już wiem że będę pracować 9-21, może dłużej..? Stałe klientki są już dawno zapisane, nowe hmm... w zeszlym roku miałam plagę Ann Kowalskich i Janin Nowak na rzęsy - żadna nie przyszła, a wielu osobom musiałam przez to odmówić - więc zraziłam się i niechętnie widzę nowe osoby w tych ważnych dniach.

  10. #10
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Zapisy przed Wigilią i Sylwestrem - wasze opinie

    ja 31 pracuje, to jest bardzo fajny dzien w salonie zawsze

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Zapisy przed Wigilią i Sylwestrem - wasze opinie

    ja 31.12 0d 9 do 15 robie makijaze
    jest mega wesolo

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #12
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Zapisy przed Wigilią i Sylwestrem - wasze opinie

    u nas jakies doklejanie cyrkonii, kwiatki, dorobki polamane ewentualnie jak cos sie przydarzylo podczas wigilijnych biesiad... nowych pazurow praktycznie nie (tego dnia)

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar przytulanka86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Zapisy przed Wigilią i Sylwestrem - wasze opinie

    Ja na grudzien zapisywałam już w październiku stałe klientki i mogę spać spokojnie a jeśli nadarzą się nowe to wtedy dokoptuję w luki no a pt i sb zostawiłam na zapominalskie mam nadzieję że niedziela mi nie grozi

  14. #14
    Debiutantka Avatar aniamak
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    Kiedyś pracowałam przy hennie i całkiem mi się to podobało.

  15. #15
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    U mnie listopad był padaką, tylko 5 stałych Pań miałam. Natomiast grudzień zapowiada się świetnie. 10-17 jestem na szkoleniu, ale po powrocie nie mam już praktycznie wolnych miejsc. Niestety to na dojazd głównie, ale w pracy w salonie jest bardzo kiepsko.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    A jak klientki przed sylwestrem? Bo u mnie większość rzuciła się przed świętami
    Ostatnio edytowane przez Sorcha ; 26-12-2012 o 16:25
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  17. #17
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    Sorcha ja mam klientki przed sylwestrem, ale wiekszosc juz robila przed swietami
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #18
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    u mnie chyba podobnie ... wiekszosc przed swietami ciekawa jestem jak bedzie w styczniu

  19. #19
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Nie wiem jak u Was ale u mnie obecnie stylizacja paznokci idzie fatalnie żeby nie pisać że nie idzie wcale . 5 lat temu gdy zaczynałam po kursie miałam klientki , co prawda tylko koleżanki ale była to jakaś nowość , ludzi pchało do tego . A może teraz bardziej kobitki oszczędzają ? Teraz nie miałam bym szans nawet na zwrot kosztów materiałów , nie biorąc już pod uwagę kursu który wtedy wcale nie mało kosztował , jednym słowem na chwilę obecną to jest najgorsze czym można się zająć w małych miejscowościach i z daleka od cywilizacji , dużych miast . A w miastach to i konkurencja jest już spora i tak jakby się ludziom już to przejadło . Wystarczy poczytać w internecie , dziewczyny nakładają olejki na paznokcie , udzielają rad jaką kupić odżywkę , sama straciłam klientki przez pewną odżywkę na bazie formaliny której nazwy tu nie wymienię , klientki potem pokazywały mi jakie mają długie i moce paznokcie . Dużo osób wykonuje samodzielnie w domu manicure hybrydowy bo ceny lakierów poszły w dół i nie opłaca się już chodzić do salonu . Teraz to może bardziej idą rzęsy bo to nowość i na samodzielne wykonanie trudne . Może się mylę ? Ale początkującym to bym poleciła od razu iść w innym kierunku niż sama stylizacja paznokci , to samo chyba tyczy makijażu . Dzisiaj w internecie można kupić wszystko w dobrej cenie i w dobrej jakości , na youtube są "kursy" , wystarczy odrobina chęci i po co wydawać na manicurzystkę czy wizażystkę , makijaż od biedy można wykonać w każdej drogerii , perfumerii , z tego co mi mówiły znajome - za 20 zł , a ja za taką cenę to chyba tylko na paliwo .
    Mam nadzieję że nie napisałam poza tematem ? Co do samych cen stylizacji to też jest racze krucho .
    Ostatnio edytowane przez losek78 ; 12-08-2013 o 08:07

  20. #20
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Losek teraz to zrobilas niezla antyreklame ja tak nie uwazam. Mam zupelnie inne zdanie na ten temat.

    Mam coraz wiecej nowych klientek, ktore przychodza od klientki z polecenia, kolezanka kolezanki, od innej stylistki ktora skopala im pazury. Moja szefowa na pedicurach siedzi caly dzien (pietki, modzele i stopa cukrzycowa to jej specjalnosc), makijaze tez idą. Wlasnie u nas rzesy mniej bo klientki wola Revitalash.
    Ale zapisy mamy czasami takie ze na ten dany tydzien nie idzie sie wcisnac.

    Ceny uslug mamy od otwarcia gabinetu wciaz takie same, ale postanowilysmy je podniesc i klientki sie nawet nie sprzeciwiaja...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  21. #21
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    nanami7 , widzę że jesteś z Poznania ? weź pod uwagę to że tam gdzie Polska się rozwija jest też druga strona medalu czyli biedne okolice gdzie młodzież pcha za granicę i jak najdalej stąd , mam więc na myśli malutkie miejscowości z daleka od dużych miast i tam bym nikomu nie polecała zajmowania się stylizacją paznokci

  22. #22
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    Ja akurat jestem z małej miejscowości. Może nie mam zawrotnego ruchu ale jednak jest.
    Zawsze ktoś jest chętnych zawsze ktoś potrzebuje paznokcie. A można powiedzieć , że dopiero się rozkręcam. Nawet ostatnio podniosłam cenę o 10 zł co wydawało mi sie ryzykownym posunięciem. Ale i tak nikogo to nie odstraszyło. Trzeba być dobrzej myśli, dobrze wykonywać swoją pracę i postarać się o dobrą reklamę . Musi zadziałać

  23. #23
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    a macie dg ? skoro się reklamujecie ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. jaki macie staz
    By mala in forum Uczucia
    Odpowiedzi: 520
    Ostatni post / autor: 25-10-2022, 23:36
  2. cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki
    By majkarodzik in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 21-07-2017, 09:28
  3. Jaki akryl do zdobień najlepszy???
    By Hanuszka22 in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 12-02-2014, 23:48

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •