Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: [30-31.05.2010 Olsztyn] Warsztaty z Mistrzem Makijażu Olafem Tabaczyńskim

  1. #1
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie [30-31.05.2010 Olsztyn] Warsztaty z Mistrzem Makijażu Olafem Tabaczyńskim

    Witam serdecznie.

    Zapraszamy Państwa na nową edycję warsztatów edukacyjnych w formie Seminarium z zakresu wiedzy o Analizie Kolorystycznej i o Makijażu Ślubnym prowadzonych przez Olafa Tabaczyńskiego - International Make-Up Artist and Style Champion w dniach 30 i 31.05.2010r. w Olsztynie.

    Poprzednie Seminaria zakończyły się fantastycznym sukcesem potwierdzonym pozytywnymi opiniami uczestników, o czym możecie Państwo przeczytać na:
    http://www.awm.pl/index.php?gr=13&pdgr=47&pr=&subpr=73

    Zaproszenie oraz program w załączeniu.

    Z pozdrowieniami
    Akademia Wizażystyki Maestro Olafa Tabaczyńskiego
    ww.awm.pl
    tel. 618-203-061

    Dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać pod nr tel: 693-423-132 lub kierować na mail: maestro@awm.pl



    mam ten progream w zalaczniku pdf dodam jak mi ktos powie jak przerobic to na fotkie

  2. #2
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: [30-31.05.2010 Olsztyn] Warsztaty z Mistrzem Makijażu Olafem Tabaczyńskim

    zrób screany tego
    btw dziękować za info. A nie wiesz może ile kosztuje wstęp?
    Kusi mnie jechać aż do Olsztyna na to
    tylko że to 31.05 jest kontynuacja tego co było 30.05? czy coś innego lub to samo? Bo nie wiem czy z Rzeszowa wracałabym wieczorem 29.05 czy następnego dnia i wtedy jedynie odpowiada mi 31.05

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •