Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 76

Temat: Prostownica

  1. #51
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: Prostownica

    ja od 2 lat mam Prostownica Remington i jestem mega zadowolona ! Polecam moje siostry tez kupily a wczoraj szwagierka hehe ja mam mega krecone loki i ona daje sobie z nimi rade

  2. #52
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Prostownica

    a ja kupiłam mojej siostrze pod choinke prostownice z philipsa i ona wydziela jakieś coś, nie wiem czy to jony jakieś...mam nadzieje ze jest dobra max do 230 stopni nagrzewa sie...moze ma któraś z was?
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  3. #53
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Prostownica

    A ktos z was uzywał Hair Goddess? Słyszałam, że to znakomita prostownica, bo podobno tak strasznie nie niszczy włosów, a prostuje idealnie. Znalazłam ja na kalamis.pl i tak się zastanawiam czy warto kupić. Opinie sa w zasadzie bardzo dobre. Może wy coś podpowiecie?

  4. #54

    Domyślnie Odp: Prostownica

    trochę minęło od ostatniego postu dlatego podnoszę pytanko jakie prostownice polecacie Jak do 200zł bo niestety nie stać mnie teraz na droższą oglądałam prostownice na allepaznokcie niby profesjonalne ale nie znam się może jakaś fryzjerka by udzieliła rady

  5. #55
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Prostownica

    ja mam z Babyliss i z goracym sercem moge polecic jest rewelacyjna!

  6. #56
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Prostownica

    ja bez zmian, polecam prostownicę Ga.Ma nie zamieniłabym na inną
    tu masz takie do 200 zł
    GA.MA PROSTOWNICA DO WŁOSÓW 170W GAMA (1981879259) - Aukcje internetowe Allegro
    Prostownica Ga.ma CP1 jonizacja 170W profesjonalna (1984780008) - Aukcje internetowe Allegro

    zalety szybko sie nagrzewa i ma jonizację

  7. #57
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Prostownica

    ja mam taka

  8. #58
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Ja posiadam prostownicę z rowenty (zakupiłam 1,5 miesiąca temu) nie niszczy mocno włosów, można dopasować moc do jakości włosa, nie trzeba zaciskać mocno by prostowała dobrze i prostuje dosyć szybko. Jest jednak dosyć ciężka i trochę droga.
    Moja fryzjerka używa prostownicy WAHL CUTEK i mówi, że to rewelacyjna prostownica w dobrej cenie doradzała mi zakup prostownicy tytanowej, ja jednak chciałam coś na już i kupiłam rowente. CUTEK jest fajny tylko nie można ustawić w nim temperatury.
    Kiedyś miałam prostownicę BABYLISS i nie mogłam narzekać, są dosyć przystępne cenowo.
    PROSTOWNICA ROWENTA RESPECT CF 7710 JONIZACJA (1987231874) - Aukcje internetowe Allegro
    PROSTOWNICA TYTANOWA Wahl Cutek 25 mm PROMOCJA (1999340885) - Aukcje internetowe Allegro
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  9. #59
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Prostownica

    ostatnio widzialam tą Babyliss na allegro w promocji po 49 zł szok

  10. #60
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Prostownica

    tak moj tata ja kupil zza granica za grosze jest swietna

  11. #61

    Domyślnie Odp: Prostownica

    kupiłam taką
    PROSTOWNICA REMINGTON S6500 TYLKO TERAZ 118,99ZŁ (1989260095) - Aukcje internetowe Allegro

    dzisiaj już kurier przyniósł oczywiście przetestowałam i jak narazie jestem wniebowzięta 15 sek. i nagrzana włosy idealnie gładkie do teraz a na zakupach mnie śnieg trochę przy atakował a niestety moje włosy nie należą do najprostszych i jak tylko łapią troche wilgocii robi się siano , a tu nic im się nie stało jednak temperatura musi mieć spory wpływ szukałam takiej co się nagrzewa powyżej 200stopni a ta ma 230 myślę że do moich włosów jest super i do tego jaka ładna

  12. #62
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Prostownica

    ja od kilkunastu już lat kupuję prostownicę Remingtona. I jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Mają duży wybór modeli i są na parwde dobre. Dobrze prostują i nie niszczą przy tym tak włosów. Polecam poszukać czegoś w ich ofercie.

  13. #63
    Wizażystka Avatar Kamcia20
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Ja używam prostownicy Remington i jest rewelacyjna

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Zeby prostownica byla dobra ,moze byc firmy ''krzak" ,wazne by miala moc powyzej 100W.Slabsza to mozna grzywke wyprostowac i trzeba robic to codziennie.Dobrze,jak ma regulacje temperatury,ale wszystkie bajery typu tytanowa itp.sa niepotrzebne.Ja mam brauna satinliner z jonizacja i ma 170W i wystarczy,ze wyprostuje wlosy raz po myciu ,a mam krecone wlosy,a myje raz na 5 dni.

  15. #65
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Prostownica

    ja mam Remingtona z 7lat - jest dobra i nadal dział

    a moja ulubiona to prostownica firmy Cortex
    ta też mam juz dość długo z 4 lata na pewno.
    dobrze prostuje jest dość cienka żeby zrobić nią ładne loki. (ale nie wiem czy są juz w Polsce)


    zrodło: Ceramic na sprzedaż w Różne

  16. #66

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Spróbuj może Prostownica Philips HP 8309/00 - Prostownica taką. Moja koleżanka od niedawna używa i mi polecała.

  17. #67
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Zgadzam sie olao ,ja mam z biedronki :-D i ładnie prostuje , ale mam ceramiczną a slyszalam ze teflonowe są lepsze,bo nie niszczą włosów tak?

  18. #68
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Przez długi czas korzystałam z prostownicy, jednak strasznie spaliła i zniszczyła mi wlosy

  19. #69
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Prostownica

    W swoim życiu miałam już trzy prostownice i najbardziej zadowolona jestem z firmy Remington. Co do spalenia włosów - wina pewnie leży w tym, że zbyt często prostowałaś albo robiłaś to źle. U mnie odżywka podczas prostowania to rzeczy niezbędna.

  20. #70
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Prostownica

    ja tez przetestowałam sporo prostownic ( w tym remingtona które nie sa złe) i rewelacja, nr 1 dla mnie to GA.MA CP1
    takiej jeszcze nie miaąłm, z 40 minutowego prostowania włosow remingtonem (ktore i tak sie z tyłu pofalowały po krótkim czasie) zrobiło się 10-15 min prostowania prostownica GA.MA

  21. #71
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Ja mam babyliss i jestem zadowolona. Jednak od pewnego czasu daję odpocząć swoim włosom od prostowania i innych tego typu zabiegów i nie używam żadnej

  22. #72
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Ja mam z remingtona i jestem bardzo zadowolona

  23. #73

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Ja przez długi czas używałam najzwyklejszej prostownicy na świecie. Do momentu, kiedy moja fryzjerka nie wyprostował mi włosów po farbowaniu, za pomocą jakiejś tam właśnie super prostownicy wygładzającej. Efekt super, zwłaszcza dla mnie, ponieważ mam problem z otwartymi łuskami włosa. Koniecznie muszę sobie taką kupić bo moje włosy preznetowały sie po jej użyciu, o niebo lepiej

  24. #74

    Domyślnie Odp: Prostownica

    A macie może którąś z Was taką prostownicę od Philipsa Porównaj nasze produkty z kategorii Prostownice | Philips chcę którąś kupić, ale kompletnie nie wiem którą. Pomożecie?

  25. #75
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Prostownica

    Ja mam prostownicę Philips ProCare Keratin HP8361 już chyba z 3 lata. Jestem w niej bardzo zadowolona, mogę ją polecić każdej z Was. Zresztą co tu dużo mówić, znajduje się ona w czołówce w rankingu prostownic https://prostownice-ranking.pl/jaka-...kupic-ranking/ więc nie mamy o czym rozmawiać

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •