Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 37 z 37

Temat: Mikser czy blender

  1. #26
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Hej kochane, ja mam w domu i blender i mikser, każde tych urządzeń jest moim zdaniem niezbędne, bez miksera nie zrobię ciasta, a przy pomocy blendera można zrobić zupę krem, farsz do naleśników, pasty na kanapki, koktajle

  2. #27

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    ja jakos zawsze korzystalam z miksera i blender jest dodatkiem

  3. #28
    Debiutantka Avatar monana
    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Obydwa urządzenia są potrzebne, chyba, że kupi się blender z kilkoma końcówkami. Chociaż ja jednak częściej używam blender

  4. #29
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Bez miksera jak i blendera nie da się niektórych rzeczy zrobić. Oba sprzęty mają zastosowanie w domu.

  5. #30
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Widziałam kiedyś mikser (u mnie w domu był taki stareńki ) któy miał też końcówkę blendującą i montowało się ją na tyłku miksera i takie rozwiązanie jest chyba najlepsze, ale nie wiem czy produkuje się takie urządzenia nadal
    A blendery niektóre mają końcówkę do ubijania jajek, ale np. ciasta na naleśniki się nią chyba już nie zrobi, bo za delikatna jest, więc mi bardziej odpowiada ten stary mikser 2w1 może ci się gdzieś taki uda dostać jeśli dalej takie produkują

    o taki znalazłam, chyba jest 2w1
    http://www.oleole.pl/miksery-reczne/...CW3rw_wcB#opis

  6. #31
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    A ja mam i mikser i blender. Miksera używam przy robieniu ciast, kremów, ubijania śmietany np. A blender wykorzystuje przy robieniu zup-kremów, sosów, do blendowania owoców. Uważam, że to i to się przydaję w kuchni. Ale faktycznie są takie miksery gdzie wystarczy dokupić końcówkę blendującą i ma się2w1

  7. #32
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Najlepiej dwa w jednym. Albo dwa urządzenia osobno. Ja każdego z nich używam do innych rzeczy. Ale teraz widzę, że taki duet znacznie ułatwia pracę w kuchni

  8. #33
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Ja od zawsze używałem miksera, według mnie jest dużo wygodniejszy. Mikser nadaje się do większości prac w kuchni.

  9. #34
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    dlatego najlepsze sa troche drozsze ale urzadzenia typu kombajn kilka w jednym.wiekszy wydatek ale jednorazowy.ja kozystam z obu tych urzadzen i kilku innych ktore mam wlasnie w takim zestawie.zaplacilam wiecej ale jednorazowo.i przynajmniej jak to skladam to mniej miejsca potem zajmuje bo wszystko jest od kompletu i jedno w drugie wchodzi lub do kartonu.a miejsce w kuchni to zawsze poszukiwana sprawa na takie rzezczy.bo nigdzy go nie ma za duzo.

  10. #35
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Dobrze jest miec w domu mikser jak i blender

    Jednak tak naprawdę najczęściej do robienia soków wykorzystuję wyciskarkę. Daje ona wiele możliwości. Wyciskarka umożliwia wyciśnięcie miąższu zarówno z twardych, jak i miękkich jarzyn – możemy więc cieszyć się koktajlem z liści sałaty lub z owocu granatu. Także wielkość składników nie stanowi dla wyciskarki wolnoobrotowej problemu. W otworze o szerokości 70 mm zmieścimy większe i mniejsze składniki – wyciśniemy z owoców aż 80%, co pozwoli nam uzyskać większą i jeszcze bogatszą w wartości odżywcze, porcję.

    Jeśli nie wiecie na jaki model się zdecydować do tutaj jest porównanie modeli https://www.eujuicers.pl/blog/wycisk...ownanie-modeli

  11. #36
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Najlepiej mieć w domu to i to

  12. #37
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Blender

    ___
    landing page

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •