Pokaż wyniki 1 do 25 z 37

Temat: Mikser czy blender

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Tec Mikser czy blender

    Kochane, jaka jest różnica pomiędzy mikserem a blenderem?
    Co lepiej sprawdza się w kuchni?
    Co lepiej kupić?


  2. #2
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    zaraz Ci napiszę, czek,... xD

    ---------- Dodano o godzinie 17:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:57 ----------

    BLENDER CZY MIKSER?

    ---------- Dodano o godzinie 17:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:59 ----------

    mikser czy blender - Forum Wizaz.pl


  3. #3
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Ja od trzech miesiecy uzywam blendera i jest mi wygodniej wiec osobiscie polecam blender
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  4. #4
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    A ja mam wszystkie dostepne badziewia i wszystko zalezy do czego ma to sluzyc.Ale ja wole jednak mikser ale z micha bez trzymania w rece,micha sie kreci a ja w tym czasie robie cos innego a blender raczej do miksowania warzyw,zupek krem i owocow no i trzeba w rece trzymac,pozatym do blendera potrzebne jest wysokie naczynie bo chlapie po wszystkim.Kwestia gustu

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    A powiedźcie mi czy blender ma też taką funkcję jak mikser znaczy czy można nim mieszać np. składniki na ciasto?


  6. #6
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Blender sluzy tylko do rozdrabniania i tym ciasta nie ukreisz tak jak mikserem.

  7. #7
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    nie prawda blender w 100% po pierwsze, jeżeli będziesz kupowac, to z mocą 600 a nie 300. a używa się tego przyciskając na chwilę, a nie tak że włączasz i zostawiasz, np mielisz cebule-3 przyciski. to sie potem czuje

    i tak, blender może być wyposażony w różne końcówki. jest rękojeść i do tego doczepia się - albo klasyczną głowicę z nożykami dwoma, jest wtedy dobra do mieszania ciast, rozdrabniania zup, robienia szejków owocowo mlecznych itp.

    ja mam do tego drugą nakładkę, jakby pokrywkę, a do tego jet miska i noże, w tym robi się dobre pasty, sieka i mle wszelkiego rodzaju warzywa, orzechy itp.

    są też takie wyposażone w końcówki -trzepaczka do jajek, takie powykręcane jak w klasycznym mikserze, no różne różne. zaraz spróbuję wyszukać.

    w każdym razie blender to jest przyrząd który używam codziennie. miałam kiedyś mikser, ale porównania nawet nie ma


    ja mam coś w tym stylu, tylko 600w i jakiś starszy model jeżeli chodzi o wygląd BLENDER - BRAUN - MR 4000 RHC - NAJTANSZA WYSYLKA (842769625) - Aukcje internetowe Allegro a płaciliśmy chyba 120zł w sklepie saturn, tylko nie przed śswiętami

    ale są też takie z większą ilością dodatków Blender Braun 6550 MFP HC K nast MFP HC + gratis (836655602) - Aukcje internetowe Allegro -tą głowicę główną, ktora na zdjęciu jest wczepiona w dużą miskę, wyjmuje się i wtyka do niej tą trzepaczkę i ten sttandardowy
    Ostatnio edytowane przez asia ; 05-12-2009 o 19:50 Powód: dodanie linka

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Ja od zawsze używałem miksera, według mnie jest dużo wygodniejszy. Mikser nadaje się do większości prac w kuchni.

  9. #9
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    dlatego najlepsze sa troche drozsze ale urzadzenia typu kombajn kilka w jednym.wiekszy wydatek ale jednorazowy.ja kozystam z obu tych urzadzen i kilku innych ktore mam wlasnie w takim zestawie.zaplacilam wiecej ale jednorazowo.i przynajmniej jak to skladam to mniej miejsca potem zajmuje bo wszystko jest od kompletu i jedno w drugie wchodzi lub do kartonu.a miejsce w kuchni to zawsze poszukiwana sprawa na takie rzezczy.bo nigdzy go nie ma za duzo.

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    548

    Domyślnie Odp: Mikser czy blender

    Dobrze jest miec w domu mikser jak i blender

    Jednak tak naprawdę najczęściej do robienia soków wykorzystuję wyciskarkę. Daje ona wiele możliwości. Wyciskarka umożliwia wyciśnięcie miąższu zarówno z twardych, jak i miękkich jarzyn – możemy więc cieszyć się koktajlem z liści sałaty lub z owocu granatu. Także wielkość składników nie stanowi dla wyciskarki wolnoobrotowej problemu. W otworze o szerokości 70 mm zmieścimy większe i mniejsze składniki – wyciśniemy z owoców aż 80%, co pozwoli nam uzyskać większą i jeszcze bogatszą w wartości odżywcze, porcję.

    Jeśli nie wiecie na jaki model się zdecydować do tutaj jest porównanie modeli https://www.eujuicers.pl/blog/wycisk...ownanie-modeli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •