Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 42 z 42

Temat: prostowanie włosów na stałe

  1. #26
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    ja sobie ostatnio (jakis miesiąc 1,5 mies temu) zrobiłam prostowanko bo nie mogłam wyrobić z falowaniem. teraz mam święty spokój

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    Dziewczyny podziwiam za odwage ja sama juz nie cuduje z wlosami .. dosc je wymeczylam kiedy z brunetki sie na blondzie zrobilam hehe
    Ja mialam robieone stale prostowanie w salonie w poznaniu w farouk i naprawde polecam wlosy byly lsniace jak z okladki nie puszyly sie ,poprostu idealna! wiecei jak sie balam je umyc haha ale umylam susze i co?!?! one byly takie jak przed jakbym wyszla od fryzjera poprostu mega wygoda dla mnie.... podkusilo mnie sie zrobic na blondzie po po roku kiedy nosilam te idealne proste ( nic a nic sie z nimi nie dzialo) i niestety zaczely po rozjasniaczu sie puszyc krecic ,po jednym frugim razie i znow mam siano na glowie.... robbiac zabieg mialam loki jak owieczka hehe a teraz hm jak jakis kudlaty pies ni to loki ni to nie wiem co........ blee
    pofarbowalam je na ciemno z 2 miesiace temu dzownilam do farouk i pow mi pani ze zabieg rzeczywiscie nie moze byc wykonywany na blondzie chyba ze naturalnym , i musze odczekac az cala farba mi zejdzie bo niestety w srodku wlosa napewno jeszcze jest rozjasniacz i mam przyjechac sprawdza mi kondycje wlosa i wtedy postanowia czy robia zabieg...

    Wtedy ok 3 godz siedzialam u nich o ile dobrze pamietam byly to 3 fazy rzecywiscie cly czas byly wlosy rozczesywane i panie uwazaly aby nigdzie na ramieniu czy cos wlos sie nie zagiol bo inaczej zostanie tak...mialam wtedy nawet grzywke to mi ja rowniez zrobily...naprawede z reka na sercu polecam cena zalezy od dlugosci wlosow od 250zł do max 450 zl.... duzo wiem ale wiem tez za bylo mi warto ...

    Godziny spedzenia przed lustrem aby cos wyczynic na tej glowie... a na plazy hihi albo nie zamaczlam glowy albo odrazu je szybko wiazalam bo robilo mi sie "siano"...

    a jeszcze moge napisac ze pamietam jak moja znajoma byla u jakies fryzjerki ktora tez niby wykonywala prostowania zabieg placila chyba 70zł dziewczyna miala proste wlosy koncowki tylko sie wywijaly a efekt zaden jak po prostownicy hehe i trzymal sie do umycia wlosow naciagactwo mlodych dziewczy to sie nazywa
    pozdrawiam

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar Joan
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    Ja też lubię proste, ale na stałe pewnie by mi się znudziły, dlatego polubiłam swoje lekkie fale.

  4. #29
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    Jakbyś miała już takie proste włosy, to na pewno chciałabyś mieć takie na dłużej. A na twoich ten efekt naprawdę by się pięknie prezentował, bo masz długie, ładne włosy. Jakbyś miała trochę czasu, to zerknij sobie na stronę Berendowicz&Kublin - bardzo dobry warszawski salon na ulicy Tamka, robią prostowanie włosów metodą Global Keratin, więc można mieć pewność, że włosy zachowają zdrowy wygląd.

  5. #30
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    samej najlepiej nie kombinować ze stalym prostowaniem . nie jeden fryzjer potrafi je tak zniszczyc przy tym zabiegu ze nadają się tylko do ścięcia. przede wszystkim jesli decydujecie się na to prostowanie powinnyście zrezygnować z farbowania włosów

    z moich znajomych którzy zdecydowali się na ten zabieg jeszcze nikt nie był zadowolony.

  6. #31
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Hai Odp: prostowanie - na stałe nowy sposób

    a moze zamiast niszczyć włosy warto zafundować sobie taki zabieg

    Na polskim rynku jest dostępna nowa metoda prostowania włosów na stałę, która różni się od pozostałych tym, że może być stosowana nawet na włosach rozjaśnianych i zniszczonych.

    Metoda, o której mowa to Keratin Complex Hair Therapy by Coppola. Jej formuła opiera się na keratynie, stanowiącej naturalny budulec włosa. To jest podstawowa cecha, odróżniająca tę metodę od tzw. trwałej prostującej, w której substancja chemiczna (najczęściej tioglikol amonu) powoduje zrywanie mostków dwusiarczkowych, odpowiedzialnych za utrzymanie naturalnego wzorca skrętu włosów. Metoda keratynowa zaś nie ingeruje w we wnętrze włosa (a więc nie nie ma ryzyka zniszczenia jego struktury). Polega na zaprasowywaniu w pasma włosów keratyny, która szczelnie otacza włos. Dzięki temu dochodzi do wygładzenia włosów i zredukowania ich nadmiernej puszystości (czupryna przestaje być "pierzasta"). Przy odpowiedniej metodzie prasowania można uzyskać podniesienie włosów u nasady, by uniknąć nadmiernego przylegania pasm do skóry głowy.
    Efekt zabiegu
    Ostateczny rezultat zabiegu zależy od typu i gęstości włosów. Im grubsze i bardziej gęste, tym trudniej poddają się wygładzeniu. Najlepszy efekt uzyskiwany jest na włosach bardzo puszących się, ale z natury cienkich.
    Fryzjerzy zajmujący się wykonywaniem tego zabiegu zastrzegają, że nie należy oczekiwać, iż po wyjściu spod prysznica będziemy mieli od razu idealne włosy bez potrzeby ich ułożenia. Metoda keratynowa ma na celu skrócenie czasu potrzebnego na modelowanie włosów, nie eliminuje zaś konieczności ich układania. Po każdym umyciu włosów zalecane jest wysuszenie pasm przy użyciu szczotki szkieletowej (płaskiej) i suszarki.









    efekt utrzymuje Od 3 do 5 miesięcy w zależności od rodzaju włosów ( grube, kręcone), ilości zabiegów chemicznych (koloryzacje, rozjaśnianie) wykonanych po terapii.


    Jedyna przeszkodą może być cena ( ok. 450- 800zł )

  7. #32
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: prostowanie - na stałe nowy sposób

    ja się mećzę z tym samym problemem i juz próbowąła wszytskiego chyba oprócz tego zabiegu o którym pisze stefcia92 a kusi mnie on bardzo. niepolecam za nic w swiecie prostowania płynem do trwałej (ja mam suche i kręcone sianowate włosy) miałam po min gorzej niz masakrę :/ pasemka blond które miaąłm na głowie zrobiły sie rozciagliwe jak guma do żucia i przy kazdym czesaniu mokrych włosów wyrywały sie .... porażka na całej linii a robiąm to u fryzjera i cos koło 150 zł wtedy płaciłąm
    w zyciu nie skusze sie na nic podobnego
    w koncu trafiłam na fryzjera pasjonata - on ma ręke do moich włosów jak je wyprostuje to mam spokój do mycia kolejnego i mogeb chodzic po wilgotnym powietrzu i nawet po padającym sniezku natomist on maniak kręconych włosów takk mnie obciął jakąs specjalną metoda na kręcone włosy ze teraz tylko wgniatam piankę i polubiłam juz swoje siano

  8. #33
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    właśnie to prostowanie kreatyna fajnie brzmi. ale gdzieś wyczytałam ze dziewczyna zrobiła sobie takie prostowanie i fakt wlosy sa zdrowe, lśniące i piekne. ale strasznie uklapniete ;/ ciezko zwiekszyć ich objetosc

  9. #34
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    Cytat Napisał stefcia92 Zobacz post
    właśnie to prostowanie kreatyna fajnie brzmi. ale gdzieś wyczytałam ze dziewczyna zrobiła sobie takie prostowanie i fakt wlosy sa zdrowe, lśniące i piekne. ale strasznie uklapniete ;/ ciezko zwiekszyć ich objetosc
    jesli to jedyna wada to ja bym sie zdecydowała bo ja tylko próbuje ciągle zmniejszyc objętośc i mi nie wychodzi

  10. #35
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    Cytat Napisał zołzella Zobacz post
    jesli to jedyna wada to ja bym sie zdecydowała bo ja tylko próbuje ciągle zmniejszyc objętośc i mi nie wychodzi
    z jednej strony tak ale pomysl ze chcesz isc na impreze a wlosow nie mozesz ułoży i wygladaja jakbybyly tłuste


    a zeby zmniejszyc objetosc czasami wystarczy dobre ciecie i dobrze dobrane kosmetyki do stylizacji (wygładzające, ciężkie typu zele gumy najlepiej

  11. #36
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    Cytat Napisał stefcia92 Zobacz post
    z jednej strony tak ale pomysl ze chcesz isc na impreze a wlosow nie mozesz ułoży i wygladaja jakbybyly tłuste


    a zeby zmniejszyc objetosc czasami wystarczy dobre ciecie i dobrze dobrane kosmetyki do stylizacji (wygładzające, ciężkie typu zele gumy najlepiej
    zgadzam sie z toba...tylko moje włosy są bardzo specyficzne niestety
    nie tłuszczaa sie w zasadzie wcale wiec nie sadze by ten zabieg je az tak zmienił - mam bardzo suche włosy wiec ja pragnę wręcz prostych
    a cięcie to swoją droga - mój rewelacyjny fryzjer mnie tak obcina ze sie kręcąw zasadzie same i to ładnie
    tylko teraz mam problem bo sobie palce dwa obciął piła do cięcia drzewa i nie przyjmuje póki co

  12. #37
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    A czy po takim prostowaniu włosy się nie odkształcają ? Ba ja na co dzień nosze rozpuszczone włosy, a po domu spinam i jak jeden dzień ponoszę gumkę na włosach to już mi się takie odkształcenia od niej robią




  13. #38
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Hai Odp: prostowanie włosów na stałe

    Cytat Napisał zołzella Zobacz post
    bo sobie palce dwa obciął piła do cięcia drzewa i nie przyjmuje póki co
    o matko współczuje mu juz do zawodu raczej nie wróci ;/

    katerina15 - wydaje mi sie ze nie powinny ale 100%%% pewności nie mam

  14. #39
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    moja kolezanka miala zrobione raz trwale prostowanie . ma loki. no to miala takie proste ze wam mowie cudne . po jakims czasie juz nei miala takich wlosow jakie powinny byc wiadomo ze to niszczy wlosy . jak i trwala ondulacja. noi jak zaczela miec odrosty
    cos okropnego u gory zaczely sie jej krecic taka szopa ze masakra

  15. #40
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    Moje kochane jestem fryzjerka i powiem Wam że keratynowe prostowanie to świetna sprawa, lecz nie dla kazdej z Nas Jeżeli ma się mało wlosów, bądź bardzo cieńkie to efekt uzyska się taki-PRZYLIZANA ZMOKŁA KURA
    Natomiast jak ma sie gęste grube krecone lub sianowate włosy efekt uzyskamy oszałamiający-piękne błyszczące i gładkie włosy
    Taki zabiek trwa średnio 3h-4h. Każde pasmo naly 7-8 razy przejechac prostownica pod temp.230'C . A następnie nalezy stosować szampon i odzywke z tej firmy-oczywiście klienci dostaja w prezencie po zabiegu. U nas koszta za zabieg keratynowy to 500-700zł i ja osobiście polecam
    SZCZĘŚLIWA

  16. #41
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    uwiiieelbiem keratyne wcale nie sa oklapniete jesli jest dobrze nalozone polecam salon na starym miescie R E W E L K A

  17. #42
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: prostowanie włosów na stałe

    ja własnie dzisiaj miałam to zrobione i powiem wam ze jak zwiazałam wlosy to tak nie odcineła sie gumka jak normalnie zawsze samemu prostowałam. a ile sie utrzyma to nie wiem. dostałam porade zeby myc wlosy w szamponie dla dzieci z baby dream bo nie zawiera soli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  2. Odżywki do włosów
    By aga in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 125
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 10:24
  3. Maszynka do włosów
    By Kamis in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 15:43

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •