Pokaż wyniki 1 do 25 z 153

Temat: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wczytuje się Avatar turkusova
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wielkopolska:-)
    Postów
    27

    Domyślnie Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Tak się cieszyłam kiedy opanowałam technikę frencza przy użyciu covera. Tymczasem moje klientki zamiast pięknie przedłużonej płytki coverem wybieraja nienaturalnie długą białą końcówkę - kosztem płytki, ktora jest przez to optycznie wydłużona. Pracuje na kamulfażu z SF więc kolorek jest w porządku.
    Kiedy słysze że zamiast frncza malowanego żelem klientka życzy sobie białą końcówke tipsem frencz aż trace zapał do pracy. Pocieszam się że trafiają mi się poprstu Panie o pewnych przyzwyczajeniach... <myśli> ale dlaczego do licha nie chcą subtelenej elegancji tylko białą wulgarną wielką końcówę...:/

    No to się wygadałam

    Co sądzicie...?

  2. #2
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą lamuflażu ;(

    juz to pisałam kilka razy

    ja od razu mówię jesli dziewczyna chce frencha : "dobrze, będzie frech w którym zastosuje kamuflaż- (...) i tu wyjaśnienie- bo bez kamuflażu nie robie."

    i dziewczyna ma wybór:

    albo robimy po mojemu, albo wypad

    zawsze wychodzi na moje, a one przy nastepnym razie nie chcą inaczej i przyzanja mi rację

  3. #3
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą lamuflażu ;(

    a ja mam dziewczyny które nie lubią covera, bo jest to dla nich nienaturalne, na szczęście wybierają króciuśkie frencze lub migdały (i malujemy lakierem).

    turkusova, zrób na wzorniku, żebyś mogła do palca klientki przyłożyć i pokazać, ale prawda jest taka że jeżeli im się podoba to znaczy że mają inny gust po prostu

  4. #4
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą lamuflażu ;(

    moje zdanie jest takie po 1 wyrzuc tipsy french i jeden problem zniknie.moznaprzeciez pieknie namalowac frenchosa.

    a co do kamuflazu.ja kieds ubustwialam go.uzywalam nawet na ladne pazurki.na kursie babka mi pokazala ze french bez kamuflaza moze byc bardzo ladny.dlatego ja teraz robie tak.jesli pltka jest ladna to robie bez kamuflaza nawet jesli french bylby ciut grupszy.ale jesli widze ze plytka jest brzydka to nie ptam klientki tylko tlumacze dlczego bym polecala-z regoly nie sprzeciwiaja sie

  5. #5

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą lamuflażu ;(

    o tak jak mala pisala wyrzucic te tipsy ja mam sposob na klientki , po prostu sie nie pytam tylko robie po swojemu
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  6. #6
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą lamuflażu ;(

    hihi ja tak zaczelam robic z szablonami
    zawsze ptalam tips czy szablon chociaz tipsow nie lubie.a one zawsze ze tips bo szablonow nie znal
    to potem sie przestalam pytac i nic nie mowia -czasem sie nowedziwia co to jest

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą lamuflażu ;(

    a u mnie nowe klientki dziwia sie co ja im nakladam bo inne stylistki nigdy na oczy nie widzialy coverka i po tygodniu wychodzil pazurek spod frenchyka

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Kiedy jakaś moja klientka nie chce kamuflażu, daję cieniutką warstwę i pokazuję na jednej dłoni jak piękniej prezentuje się "zakamuflowana" płytka
    Z reguły się sprawdza

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Pamietam ze kiedys balam sama przeciwniczka kamuflazu a terza bez niego zyc nie moge...
    Jak mialam przerwe w pazurkach poszlam raz do salonu zrobic sobie pazurki na jakies wesele i babka od razu nawet mnie nie pytajac dala kamuflaz wtedy sie wystraszylam co to jestNie bylam w temacie na biezaca-narzekalam przez pare dni no ale pozniej sie przyzwyczailam i stwierdzilam ze bardzo ladnie to wyglada

  10. #10
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja nie pytam czy chcą czy nie. Zawsze daję
    Ostatnio postanowiłam coś zrobić z moim jakże 'najukochańszym' kamuflażem sun flower i troszeczkę go sobie pomieszałam z odrobiną białego, mleczno-różowego i trochę innych żeli wyszło takie coś:

  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą lamuflażu ;(

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Dokładnie robię tak samo i dodaję jeszcze że usmiech robię głęboki bo prostych białych końcówek nie znoszę :/

    ukrywamy duże cytaty 4 ikonką od prawej-czerwonym wykrzyknikiem / Emila

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja z coverkiem nie mam problemu - wręcz same go proszą gdy pokazuje różnicę

    tłumaczę, że nie każda płyteczka wygląda elegancko i że dzięki niemu "ukryjemy" niedoskonałości płytki

    ja jestem zadowolona bardzo bo efekt końcowy jest bardzo zadowalający a klientka wychodzi zadowolona

    może zrób zdjęcia pazurków klasycznego frenczyka bez żadnych ozdób z coverem i bez i pokaż jak to wygląda - może si przekonają, że warto i wyjdą zakochane w swoich pazurkach

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja zaczynam stosować technikę niektórych dziewczyn z forum nie pytam o kamuflaż przy frenchu tylko robię, czasem się pytają co to
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  14. #14
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    może odcień im nie odpowiada?
    trzeba wytłumaczyć, że wielka końcówka nie jest modna, wręcz przeciwnie, nikt tak nie robi itd. U mnie to zazwyczaj działa

  15. #15
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Cytat Napisał białaaaa Zobacz post
    ja zaczynam stosować technikę niektórych dziewczyn z forum nie pytam o kamuflaż przy frenchu tylko robię, czasem się pytają co to
    tez tak robie
    Kolezanka zapytała co to.. ja tak sobie mysle głupie pytanie to głupia odpowiedź.. czyli odp.jej 'żel' Była nieco zaniepokojona... ja robiłam swoje a ta później ogladała z kazdej strony, ale nic nie skomentowała pod wzgledem negatywnym wiec chyba sie spodobało

    ________________________________________


  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    a ja tez nigdy nie pytam, nakładam i już tyl, ze ja na tym nie zarabiam w sumie, bo robię tylko znajomym i to częściej dla relaksu
    ostatnio nałożyłam 2 babkom sam kamuflaż bo chciały baaaardzo delikatnie i do tego romby w kolorach stroju jaki miały i wyszły niesamowicie zadowolone

    a co do pytania czy chcą... ja mowie będzie taki kolor pazurka jaki mam ja

  17. #17
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    No ja od tego czasu jak robie kamuflaz to babki sa super zadowolone i same pytaja czy dzisiaj tez im zrobie z tym dziwnym zelem.

  18. #18
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja robie z kamuflazem,jesli ktoras protestuje to mowie ze ja tak jestem nauczona inaczej nie robie,zawsze moga isc do kogos innego
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  19. #19
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    moje klientki juz nie protestują, tyk wręcz żądają kamuflaż





  20. #20
    No to..wpadłam Avatar oldka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Łaziska Górne
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja się też nigdy nie pytam, a jak się pytają to mówie, że nie będzie widać tak bardzo odrostu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •