Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 153

Temat: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

  1. #126
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    No i stało się. Zrobiłam frencha bez covera, mało tego paznokcie były robione na ślub, ale panna młoda szczerze nie lubiła różu i jego pochodnych więc chyba nie było wyjścia
    The world is mine

  2. #127
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    anika to trzeba było użyć covera w kolorze cielistym pod beż wpadającym

  3. #128
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    kurcze ja to nigdy nawet nie pytam, ja robię, więc tak ma być, większość nawet nie wie co to cover ale wam wspolczuje, bo jak sie uprą to nie ma bata.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  4. #129
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    rudzielec ja tam pytam, ale zawsze sugeruję, że z coverem lepsze i jeszcze mi się nie zdarzyło robić bez

  5. #130
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja nawet nie pytam, tylko nakładam od razu i jeszcze nikt nie narzekał w końcu najważniejszy jest efekt końcowy no^^
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  6. #131
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja rzadko robię pazurki, ale jak już robię to zawsze z coverem i raczej nie pytam czy ktoś chce czy nie...Jak french to zawsze z coverkiem

  7. #132
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Jak ja robiłam pazurki częściej, to też się nie pytałam, tylko od razu robiłam.

  8. #133
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Podpisuje się! Ja też nie pytam tylko robię tak jak uważam. Efekt koncowy jest super i nikt nie narzeka.

  9. #134
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Ja też się nie pytam chyba że ktoś sobie życzy mega naturalne paznokcie

  10. #135
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja tez zawsze robie z coverem i nie pytam do frencha musi byc cover i juz!
    mam tylko jedna taka klientke ktora jest tak zakochana w coverze ze zawsze chce na caly paznokiec! bez bialej koncowki ))
    i sie non stop zachwyca nimi

    ale najwazniejsze zeby sie klientowi podobalo, no ale wiadomo ze musi byc technicznie dobrze wykonane .
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  11. #136
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Cytat Napisał rudzielec Zobacz post
    kurcze ja to nigdy nawet nie pytam, ja robię, więc tak ma być, większość nawet nie wie co to cover ale wam wspolczuje, bo jak sie uprą to nie ma bata.
    dokladnie....Ja rowniez nie pytam....

  12. #137
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja również nie pytam, nie pytam także co do zdobienia jedynie kolorki i takie tam bzdety, bo gdyby pytał o wszystko to by oszalał, klientki są tak niezdecydowane i mają czasem taki gust że człowiek by oszalał

  13. #138
    Rozkręcanko Avatar Palusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    GRudziądz
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Mieszkam w takiej dziurze ,że moje klientki często widzą kamuflaż pierwszy raz na oczy , gdy trafiają do mnie pierwszy raz, zawsze mówią ,że nigdy nic takiego nikt im nie robił , ale podoba im się Nie zdarzyło mi się robić bez covera

  14. #139
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    właśnie przeczytałam sobie co to kamuflaż i jako klientka muszę napisać że mi się to wooogóle nie podoba parę razy widziałam dziewczyny z "wystającym poza paznokcieć łożyskiem" i dla mnie to totalnie nieestetyczne jest...może dlatego że sama posiadam długą płytkę i nie noszę "szponów" ale rozumie że przy długaśnych pazurkach lub króciutkim łożysku jest to konieczne...ale tak się zastanawiam czy musi to być widać od spodu?...(pytam bo zawsze mnie to ciekawiło, mam nadzieje że nikt się nie pogniewa)

  15. #140
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    No musi być widać, bo jak inaczej ? przeciez to ma imitowac paznokiec

    ________________________________________


  16. #141

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Ja o cover również nie pytam Jedynie co do zdobienia klientki mają głos wiadomo, one będą nosić te pazurki i nawet jeśli mi one się nie podobają to grunt, że one same są zadowolone Pozdrawiam Ale moim zdaniem bez covera paznokcie nie były b te same!

  17. #142
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Natalia nie wiem czy dobrze zrozumiałaś Anusiakową, jej nie podoba się ten efekt http://www.nailclub.ru/forum/foto/file.php?n=53580&w=o mówię o dłoni ze spodu (dobrze zrozumiałam Anusiakowa?)
    Nie, nie musi być widać kamuflażu od spodu, ale jeśli ktoś ma króciutką płytkę a chce długie pazurki, to aby uzyskać ładny efekt trzeba przedłużyć łoże nawet jeśli będzie je widać od spodu.
    Wolałabyś takie paznokcie http://www.wzorki.pl/zdjecia_maxi/11447.jpg czy takie http://www.nailclub.ru/forum/foto/file.php?n=52404&w=o ? Długość chyba jest mniej więcej podobna, a na drugim widać cover od spodu
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  18. #143
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    tak właśnie o to pytam
    oczywiście te drugie wyglądają pięknie te pierwsze po prostu bym skróciła...no;D
    Tylko niektóre dziewczyny posiadają krótkie paznokcie a mają zrobione tak że wystaje im łoże...moim zdaniem wygląda to nienaturalnie..
    Np. mi choć mam długą płytkę i dość krótkie paznokcie a dziewczyna wciąż chciała zrobić właśnie kamuflaż i mega wysoki "uśmiech" i cieniutkie końcóweczki french tak że było by widać kamuflaż od spodu...i tak się zastanawiam po co przedłuża się łoże jeśli nie ma takiej potrzeby?...zawsze myślałam że im bardziej naturalne "realne" paznokcie tym ładniejsze
    Ostatnio edytowane przez Anusiakowa ; 29-03-2012 o 22:08

  19. #144
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Anusiakowa czasami stylistki popadają w skrajność. Ja zawsze przy frenczy daję cover, ale czasami nie wydłużam łoża, a jedynie zamaskuję przebarwienia odpowiednim odcieniem covera.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #145
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Askar dobrze zrozumiałam.. chyba inaczej tego nie da się odebrać? Bynajmniej nic innego do głowy mi nie wpadło..

    Myślę, że nie ma sensu dyskutować bo to temat rzeka. Jeden lubi french uśmiechnięty, drugi pod linijkę a trzeci na skos...

    Swoja drogą Anusikowa..
    piszesz:
    Cytat Napisał Anusiakowa Zobacz post
    ale rozumie że przy długaśnych pazurkach lub króciutkim łożysku jest to konieczne...(...)
    a później:
    Cytat Napisał Anusiakowa Zobacz post
    (...) ale tak się zastanawiam czy musi to być widać od spodu?...(...)
    Czyli rozumiesz ale jednak nie do końca...

    Cytat Napisał Anusiakowa Zobacz post
    (...)
    oczywiście te drugie wyglądają pięknie te pierwsze po prostu bym skróciła...no;D
    Tylko niektóre dziewczyny posiadają krótkie paznokcie a mają zrobione tak że wystaje im łoże...moim zdaniem wygląda to nienaturalnie..
    Np. mi choć mam długą płytkę i dość krótkie paznokcie a dziewczyna wciąż chciała zrobić właśnie kamuflaż i mega wysoki "uśmiech" i cieniutkie końcóweczki french tak że było by widać kamuflaż od spodu...i tak się zastanawiam po co przedłuża się łoże jeśli nie ma takiej potrzeby?...zawsze myślałam że im bardziej naturalne "realne" paznokcie tym ładniejsze
    Chodzi o PROPORCJONALNOŚĆ Paznokcie muszą być lekkie i delikatne, a nie ciężkie od frencha. Ma to wyglądać estetycznie i imitować naturalne paznokcie.

    a jeśli chce się mieć jak najbardziej 'realne' paznokcie to się ich nie przedłuża
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 30-03-2012 o 10:35

    ________________________________________


  21. #146
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    dzięki dziewczyny za pojaśnienie tematu szkoda że nie mam zdjęć swoich zrobionych pazurków to napisałybyście co o nich sądzicie...bo ja właśnie nigdy nie chciałam covera...i pewnie byście mnie pogoniły od siebie hehehe.

  22. #147
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Nie no, gdy byś chciała krótkie pazurki to bez covera się da, ale jak dłuższe to hm.... zresztą klient nasz pan.. wiec wiesz

    ________________________________________


  23. #148
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Natalia zmyliło mnie to, co napisałaś, że "musi być widać". Bo przecież tak naprawdę nie musi ale ok, nie zrozumiałyśmy się (urok wypowiedzi pisanej)

    Moim zdaniem nawet przy krótkich pazurkach przyda się cover, bo nawet jeśli ktoś ma ładną, długą płytkę, to przecież nie namalujemy frencha zbyt wysoko, by łożysko skrócić. Ja osobiście namalowałabym french delikatnie wyżej z użyciem covera, bo za jakieś (pewnie niecałe nawet) 2 tyg. pazurek odrośnie i spod spodu ukaże się nam wolny brzeg naturalka. A jakoś nie wierzę, że klientka przyjdzie do nas za te 2 tyg. Ale z drugiej strony klient nasz Pan

    To takie moje osobiste zdanie
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  24. #149
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja też zawsze daję cover, bo właśnie ja piszesz, nawet przy idealnej płytce widać odrost naturalka a nie namaluję przecież frencha w połowie łożyska, zwłaszcza że znajome którym robię pazurki lubią przychodzi po 2 miesiącach.

  25. #150
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    No właśnie i tu czasem pojawia się dylemat: posłuchać klientki, która nie chce kamuflażu, czy jednak odrobinę coverka przemycić (bo to jednak nasza wizytówka)?
    Moja sis zawsze biadoliła, że kamuflaż jej się nie podoba, bo wygląda sztucznie i kiedyś robiąc jej pazurki zagadałam ją + telewizor włączyłam (a włączam go od wielkiego święta- kiedyś mama powiedziała, że myślała cały czas, że nam się tv zepsuł, bo nigdy włączonego nie widziała, wprawiłam siostrę w szok ) i nałożyłam jedną warstwę kamuflażu, a jak zauważyła to zagrałam: "O masz! Z przyzwyczajenia zrobiłam..." na drugiej ręce też już dla wyrównania efektu nałożyłam jedną warstwę a teraz Karla nie wyobraża sobie pazurków bez covera. Okazało się, że nie wygląda on tak sztucznie jak jej się wydawało- myślę, że największe znaczenie ma odcień. (Kiedyś miałam z SF i okazał się totalną porażką...)
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •