Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 153

Temat: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

  1. #51
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    polecam utrzymywanie klientek w nieswiadomosci, poprostu nie pytam i nie tlumacze... czy moze cover czy nie bo i tak wiekszosc nie wie o co chodzi... a liczy sie efekt.

  2. #52
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    moje klientki też nie chcą coverka. najgorsze jest to, że dziewczyny nie chcą uśmiechniętych frenchy (im bardziej płaski tym bardziej naturalny)zazwyczaj robię na tipsie i bez kamuflażu. mam wrażenie, że cofam się w rozwoju staram się stosować formę ile się da ale nie każda chce. masakra.
    one są zakochane a mnie się chce płakać
    Zapraszam na mojego bloga:

    http://kalaga4nails.blogspot.com/

  3. #53
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja mam jedna klientke ktora mimo slabej plytki nie chce kowerka(powiecie co ma slaba plytka do kovera.to jest tak ze po zrobieniu pazurkow sa one czerowne jakby przepilowanedopiero po jakims czase to znika.ma bardzo slabe pazury)
    ale dzis ja przekonalam bo po 4 tyg przyszla bez polowy pazurkow (a nosi bardzo dlugie) i miala poniszczone

  4. #54
    Wczytuje się Avatar Gabuszka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja nawet nie wiem jak mogłam kiedyś robić bez kamuflażu teraz za każydym razem daję nie pytając o zgodę

  5. #55
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Ja też nie pytam - jeśli płytka kwalifikuje się do covera to po prostu go daję, tlumacząc co to! Pytam za to o preferencje co do uśmiechu - prawdą jest że klientki wolą prosty bądź leciutko uśmiechnięty i trochę grubszy... Przynajmniej moje

  6. #56
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    U mnie jak sie płytka kwalifikuje do covera to klientki na ogół same chcą "coś" żeby tą płytke przedłużyć

  7. #57

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja zauważylam ze u mnie jest tak
    tlumacze co to kamuflaz to tak tak bardzo chca
    ale jak powiem ze doplata jest to rezygnuja..
    chcca po jak najtanszych kosztach robic paznokcie
    niektóre oczywisxcie wiekszosc decyduje sie na niego

  8. #58
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja sie nie pytam czy chca czy nie robie z kamuflażem i tyle

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar vanessita
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    193

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja również robiąc pazurki daję cover nie pytając, Reklamuje przed użyciem, że jest to nowość, że idealnie wydłuża płytkę i pozwala uzyskać smukłe i zdrowe pazurki Jeszcze żadna mi się nie oparła:d

  10. #60
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja sama decyduje
    ale jak kiedys w 100 proc frenche robilam z kamuflazem tak teraz na wszystkie klientki mam do frencha 3 z kamuflazem i to dlatego ze paznokcie sie nie nadaja na bez

  11. #61
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    noooooooooooooo... ja tez sie mądrowaam (pamietacie) że nie pytam i daje bez pytania... noooo trafiła kosa na głaz... taką jedną Panią przyjełam jakiś czas temu której oczywiście nie wspomniałam o coverze tylko robiłam swoje... ale jak tylko na pędzlu zobaczyla brudny róż to myślałam że ręce do doopki włoży no i nie przekonałam nie wyszło tragicznie bo nawaliłam muszki żeby zakryło ew. odrost ale i tak słabe mi sie wydają... jedyne co udało mi sie zrobić to ten "mega" uśmiech bo Pani chciała od taki od ekierki... to te... pewnie pamietacie je

  12. #62
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    noo tak myslalam, że to o techodzi jak tylko czytałam
    a jak widac, nie wszystkich da sie do covera przekonac

  13. #63
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    woszczurku jakby im zrobic wiekszy usmiech zeby wszczuplic to byloby perfekt
    one sa sliczne bo sa takie naturalne
    ja nie wiem czy ja inna sie zrobilam ale dla mnie paznokcie bez kamuflazu sa sliczne (jesli sa dobrze zrobione oczwiscie)
    kamuflaz podoba mi sie na poczatku ale jak potem odrastaja to sa wstretne

  14. #64
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja też nie lubię widoku odrastającej płytki z coverem .... ale nadchodzi lato i mam nadzieje że dziewczyny będą chciała coś kolorowego np. z brokatem .. ja jak daje cover to też nie ptytam tylko go stosuje ...

  15. #65
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja z reguły pytam, choć to też jest zalezne jak wyglądają pazurki i czego klientka ode mnie wymaga. Są płytki na których dobrze wygląda zwykły french, ale i są takie na których trzeba użyć covera- wszystko zależy od 3 czynników: stanu paznokci, rodzaju zdobienia oraz preferencji i oczekiwań klientki



  16. #66
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Teraz najczęściej kładę cover na linii uśmiechu, koło wału cieniuję już coś bardziej przejrzystego, ale klientek nie pytam, raczej omawiam, że tu położymy taki, aby nie było prześwitu płytki jak będzie odrastała tu położymy jaśniejszy, żeby się nie odznaczał bardzo odrost. Jak klientka ma tak przedstawione, to trudno się jej dopatrzeć minusów - bo w alternatywie ma wyżej uśmiech, grubszą linię frencha - a to zauważyłam, moim nie pasuje często. No, ale jak płytka ładna, to i nie ma co coverować, dość często buduję tylko clearem, z drugiej strony na ogryzki innej rady nie ma, jak zaszpachlować nieraz po całości coverem. Nie mam też problemu w proponowaniem kryjącego koloru o tyle, że nie mam różnicy w cenie, więc używam jak mi pasuje.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  17. #67
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Najlepiej jest nie doliczać tych kilku zł za kamuflaż i nie pytać tylko robić. No czasem się ktoś uparty trafi jak Izie - trudno. Dobrze jest też dodać, że taki coverek przy wzroście pazurka przysłoni, to co tam pod pazurkiem się znajduje, czyli odrastajce skórki i jakieś ewentualne drobne nieczystości

  18. #68
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja osobiście nie doliczam ....

  19. #69
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    Najlepiej jest nie doliczać tych kilku zł za kamuflaż i nie pytać tylko robić. No czasem się ktoś uparty trafi jak Izie - trudno. Dobrze jest też dodać, że taki coverek przy wzroście pazurka przysłoni, to co tam pod pazurkiem się znajduje, czyli odrastajce skórki i jakieś ewentualne drobne nieczystości
    Popieram to niedoliczanie za covera bo to juz przesada...Uzywam do każdej klientki i wczesniej jak jest jakas Pani pierwszy raz tłumacze to co napisałaś i większośc odpowiada: "To super bo nie lubie tego odrostu koło lini usmiechu."

    Chociaż mam kumpele,która mi łapke zabiera jak widzi cover,ale ja jej na upartego do aplikuje nawet tak leciutko

  20. #70
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    no ja to tez więcej naliczałam za cover, ale mam klientki które chętnie dopłacają za niego. zawsze na początku chwale cover, bo ukrywa to i tamto, wydłuża i wysmukla płytkę itp. itd... a potem klientki już są moje

  21. #71
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    może nie wiedzą jak wygląda paznokieć z przedłużoną macierzą, lub nie chcą ich długich. Poza tym, linia uśmiechu tipsa jest prawie idealna, może to je kusi.

  22. #72
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    mi ostatnio babka na praktykach zrobila z coverem, ble nigdy wiecej tego nie dam sobie zrobic ;p (przydaje sie jak robimy dlugie paznokcie) mi pazurki szybko rosna a kolor pod plytka to siny powiedzmy (bo zmarzluch zem) wiec nie wygladalo to zbyt ladnie, pol pazurka sinego pol brzoskwiniowego

  23. #73
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Cytat Napisał honeypuff Zobacz post
    mi ostatnio babka na praktykach zrobila z coverem, ble nigdy wiecej tego nie dam sobie zrobic ;p (przydaje sie jak robimy dlugie paznokcie) mi pazurki szybko rosna a kolor pod plytka to siny powiedzmy (bo zmarzluch zem) wiec nie wygladalo to zbyt ladnie, pol pazurka sinego pol brzoskwiniowego
    dlatego też ja mam kilka coverków i staram się dobierać cover pod kolor płytki klientki. nigdy nie pracuje tylko jednym, bo nie na każdej płytce ten sam żel kamuflujący wygląda tak samo, różni ludzie mają różny odcień skory i to też ma ogromne znaczenie przy dobieraniu covera

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar maboul
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    Najlepiej jest nie doliczać tych kilku zł za kamuflaż i nie pytać tylko robić. No czasem się ktoś uparty trafi jak Izie - trudno. Dobrze jest też dodać, że taki coverek przy wzroście pazurka przysłoni, to co tam pod pazurkiem się znajduje, czyli odrastajce skórki i jakieś ewentualne drobne nieczystości
    zgadzam się, ja nie doliczam bo to chyba oczywiste, że jak kobietka idzie na pazury to chce takie by wszystko było na tip top, z pewnością każda z nas gdyby szła to nie chciałaby za wszystko mieć doliczane, a covera aż tak dużo nie idzie na jedną turę więc można przeżyć a klientka zadowolona

    co do upartych klientek, też miałam jedną, która powiedziała, że frencz na białym tipsie i bez żadnych coverow ani niczego, zalać tylko żelem , no ale cóż klient nasz pan. W takiej sytuacji co najwyżej można zrobić taniej, bo to też mniej roboty
    zapraszam na mój blog http://maboul.pinger.pl/

  25. #75
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    są dwie strony medalu...weźmy pod uwagę, że przychodzą do nas dwie osoby które się znają...i jedna ma z coverem pięknie wydłużoną płytkę a druga zwykły french...ta ze zwykłym może mieć żal, że zapłaciła tyle samo.
    To jest oczywiście tylko moje zdanie więc proszę mnie tu nie zjeść
    Ja osobiście doliczam



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •