Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 153

Temat: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

  1. #101

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    u mnie niektore jak wiedza ze 5zl wiecej to rezygnuja

  2. #102
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    u mni4e dlatego z coverem czy bez to cena ta sama





  3. #103
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja jeszcze mówię (jeśli chodzi o french), że jak chcą bez covera to nie mogą być za długie, bo będą nieproporcjonalne a kichy nie będę robić
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  4. #104
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Ja już nie informuję Po prostu go nakładam

  5. #105
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Ja uwazam, ze nie ma sensu doliczac za cover... To element porownywalny do bialego. A jak sie go ladnie wycieniuje i oczywiscie dobrze dobierze kolorek to wlasnie odrost widac mniej. Mysle, ze jednym z lepszych sposobow jest tez pokazanie klientce zdjecia paznocki z odrostem bez covera i porownanie z odrostem coverowym. Nie dosc, ze odrost przy skorkach, to jeszcze przecwitujacy naturalny wolny brzeg

  6. #106
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja tez nie pytam raczej dziewczyn czy chca czy nie tylko od razu nakladam, zawsze wychodza zadowolone.
    a i nie doliczam tez za cover P

  7. #107
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Ha ha ja tak samo dziewczynki cena jest ta sama i nawet juz nie informuje ze bede kamuflarzem robic Mowia zawsze:" zrob zeby bylo ladnie" no i kazda wychodzi zadowolona A co do bialyh tipsow to bylam ostatnio na pokazie i z bialej koncowki tipsa tez da sie zrobic kamuflarz po prostu naklejasz bialego tipsa na 2 strony koncowki naturalnego paznokcia oczywiscie przedtem opracowujesz itp... a pozniej juz nakladasz cover no i przezroczysty akryl hmm mi sie wydaje ze nie sa zbyt trwale no ale tez dobrze wyglada takze sproboj ja to nie jestem jakos przekonana do bialych tipsow maja taki hmm sztuczny wyglad
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  8. #108
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    U mnie jeszcze nikt nie narzekał na kamuflaż. I jeszcze mi się nie zdażyło żeby ktoś go niechciał
    The world is mine

  9. #109
    Rozkręcanko Avatar Delfa
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Chorzów
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    A ja się nigdy nie pytam klientek czy chcą kamuflaż czy nie.. Mam go ogólnie wliczony w cenę paznokci typu french, i nigdy nikt nie narzekał.. Wręcz przeciwnie ! Klientki chwalą sobie cover, bo nie widać odrostu i mają pięknie długą i "naturalnie różową" (bez przebarwień itp ) płytkę

  10. #110
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    Robie dokładnie to samo, i każda wychodzi zadowolona





  11. #111
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Myślę, ze czasem same musimy podejmowac decyzję- bo bez covera french z odrostem bedzie wyglądał koszmarnie- ja sama miałam kłopot z namówieniem na nie dziewczyny aż po prostu przestałam się tłumaczyć z tego co robie . I tak liczy się efekt koncowy.

  12. #112
    Debiutantka Avatar MagicNemo
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Moje klientki też nie chcą kamuflażu - jeśli o to pytam. Jak nie pytam, to nie zgłaszają sprzeciwu, a potem są zadowolone.
    Wczoraj zrobiłam błąd i spytałam - oczywiście pani nie chciała. Paznokcie miała średnie, więc tragedii nie było, ale z kamuflażem byłoby pięknie. Ogólnie panie niestety nie rozumieją o co chodzi z kamuflażem i myślą że to im nie jest potrzebne. Niektóre salony wprowadziły dopłatę za kamuflaż - domyślam się że w takim wypadku już żadna pani nie będzie tego chciała... nie dość że niepotrzebne nie wiadomo co, to jeszcze dopłata?
    Najlepiej nie pytać, tylko robić tak żeby było dobrze. W końcu dłonie naszej klientki, będą wizytówką naszej pracy.
    Jednej takiej która nie życzyła sobie zaginania tunelu, bo lubi łopaty, powiedziałam żeby nie mówiła nikomu że to u mnie je zrobiła ale w sumie żałuję że się zgodziłam, bo to tak jakby pacjent przyszedł do lekarza i kazał sobie zrobić zabieg z wliczonym w to błędem w sztuce lekarskiej. Kuku na życzenie? o nie...
    Więc już nigdy nie będę pytać o kamuflaż, robię po swojemu albo sio

  13. #113
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    U mnie klientki też czasami próbują zaingerować w moją pracę przy budowaniu, najlepiej chciałyby cieniutkie jak papier, najlepiej jak naturalne, ale zasada jest jedna aby dobrze trzymały pazurki to muszą mieć prawidlową budowe i muszę co niektórej tłumaczyć o co tym w chodzi. Teraz już wychowałam sobie klientki i się nie czepiają. Ale nowe klientki na widok covera to są przerażone zawsze mówię proszę poczekać na efekt końcowy a będzie ok.

  14. #114
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Pomyslalam ze sobie tu cos napisze.... nie dziwcie sie ze klientki nie chca.... moze im to po prostu nienaturalnie wyglada? ja osobiscie tez nie lubie, ale zalezy jak sie go stosuje. Najbrzydziej jest wowczas gdy cover 'wystaje' za naturalna plytke paznokia. Wiadomo, ze czasem mozna przedluzyc, aby pazn wygladal na smukly, ale zauwazcie ze na niektorych fotkach na forum to niestety jest stosowany z przesada.
    choc nie twierdze, ze nie ma tu osob, ktore naprawde spoko robia paznokcie z coverem i super wygladaja.

  15. #115
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Cytat Napisał wiola841 Zobacz post
    U mnie klientki też czasami próbują zaingerować w moją pracę przy budowaniu, najlepiej chciałyby cieniutkie jak papier, najlepiej jak naturalne, ale zasada jest jedna aby dobrze trzymały pazurki to muszą mieć prawidlową budowe i muszę co niektórej tłumaczyć o co tym w chodzi. Teraz już wychowałam sobie klientki i się nie czepiają. Ale nowe klientki na widok covera to są przerażone zawsze mówię proszę poczekać na efekt końcowy a będzie ok.
    Ja mam tak samo. Moje klientki pytają się czy musi być "garb", a chodzi o krzywą C. Muszę się tłumaczyć z tego, że paznokcie są narażone na urazy. Co do kamuflazu to niestety w pudełku wygląda on nieco inaczej, niż na pazurku, dlatego ja się nie pytam, tylko dobieram odcień covera, ewentualnie mieszam dwa rodzaje, albo dokładam białego i tłumacze, że MUSI być, bo ja bez tego nie robię, a to są najnowsze trendy i z reguły się zgadzają na niego klientki
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #116
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Czy klientki w ogóle wiedzą co to jest kamuflaż po co i dlaczego ? po moich koleżankach wydaję mi się że nie, nawet te co trochę interesują się stylizacją, robię po swojemu, tłumaczę jeżeli są pytania, efekt końcowy z kamuflażem idealnie cudowny i każdy zadowolony
    Bez kamuflazu nie wyobrażam sobię już paznokci









  17. #117
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Tak naprawdę klientki, które miały kilka razy tipsy w życiu nie maja pojęcia co nakładamy?, po co? Zdarzają się dociekliwe dziewczyny co pytają o wszystko co robię, ale to wyjątki.
    Jeżeli chodzi o cover ja zawsze nakładam go na paznokcie obgryzione, aby wydłużyć łożysko, nie wyobrażam sobie inaczej. Zakładam wtedy tips z dużym uśmiechem. Nie pytam sie klientki czy tak chce, tylko mówię, że wydłużę płytkę. A dziewczyny mają dość swoich króciutkich paznokci i nie zdarzyło mi się aby się buntowały.
    Przykładowe zdjęcie:

  18. #118
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    kłade czasem kamuflaż ale strasznie nie podobają mi się tak strasznie wydłużone lozyska, tak że az prawie wystaje za opuszek.

  19. #119

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    a ja jestem fanką covera i zawsze zakładam poprostu wygląda to estetyczniej nigdy nie pytam czy coś mogę uzgadniam na poczatku co ma być w jakich kolorach i robie po swojemu

  20. #120
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    Ja już nie informuję Po prostu go nakładam
    ja dokładnie jak Sandra- kładę i już... nie podoba się mogą wybrać białe tipsy u innej stylistki
    do nich nie potrzeba kamuflażu
    Ostatnio edytowane przez Evelyn. ; 22-08-2011 o 09:26
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  21. #121
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Ale biale tipsy w polączeniu z Coverkiem też mogą wyglądać elegancko
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  22. #122
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    to fakt, ale na ogol mimo wszystko wygladaja troche inaczej. Ja nie mialam wiele klientek. ale jak mi ktos mowil, ze chce frencza to kladlam cover potem bialy i wszystko na formie. nie pytam o cover, ani usmiech. Wiekszosc klientek ma wglad w blogi, galerie, wiec jesli praca sie podobala nie powinny nam dykttowac jak mamy pracowaac
    Cytat Napisał murbania Zobacz post
    kłade czasem kamuflaż ale strasznie nie podobają mi się tak strasznie wydłużone lozyska, tak że az prawie wystaje za opuszek.
    a ja wlasnie lubie, ale to zalezy od paznokci przy szpicach do konca formy lozysko musi byc tak wydluzone, zeby bylo proporcjonalnie
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  23. #123
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    Ja tez mam cover wliczony w cene i wogole klientki nie pytam czy chce czy nie.Mam tylko 2 klientki ,które chcą biłą końcówkę na ''zapas'',ale i tak daję im do niej cover i już.

  24. #124
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    jak ja nie cierpie grubej koncówy... zadne pazurky mi nie wychodza jak mam taka zrobić
    jedyna stylizacja do ktorej nie uzywam kamuflazu jest cieniowany brokat
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  25. #125
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(

    ja tak samo jak Edytakon
    w ogóle covera nie używam do cieniowanego brokatu
    A tak zawsze coverek kłade Mialam tylko jedna co coverka nie chciala Ale miala swoja plytke bardzo ładna także aż tak tragicznie nie wyglądało
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •