Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 130 z 130

Temat: pedzelek do kwiatkow akrylowych

  1. #126
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: pedzelek do kwiatkow akrylowych

    Nena, jeśli chcesz coś dobrego a nie drogiego to z ręką na sercu moge polecić Ci ten pędzelek
    Pędzelek KOLINSKY szpiczasty <br> (rozm 4) szpic 4 | Pędzelki | Pędzelki KOLINSKY | Paznokcie tipsy Lady's Nails Cosmetics - sklep hurtownia kosmetyczna LNC.
    Robi się nim naprawdę super, i pędzlem oval, lepi się kwiatki dużo lepiej niż kocim. Przynajmniej takie moje odczucie.
    Także ten pędzel polecam w 100%. Nie jest drogi ale włosie ma naprawdę dobrej jakości.

  2. #127
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: pedzelek do kwiatkow akrylowych

    Dziewczyny a który z tych pędzelków poleciłybyście na początek
    dekorynka PĘDZEL DO AKRYLU #4 KOMPAKT KOCI JĘZYK B (1976406737) - Aukcje internetowe Allegro
    dekorynka PEDZEL DO AKRYLU KOCI JĘZYCZEK #6 (1953008328) - Aukcje internetowe Allegro
    dekorynka ZESTAW 6 PĘDZELKÓW NCS DO ŻELU I AKRYLU (1975930070) - Aukcje internetowe Allegro

    na początek chciałabym coś niedrogiego czym mogłabym poćwiczyć
    a jeszcze mam takie pytanie, jakim pędzelkiem cieniuje sie akryl? bo nie wiem czy takimi jak wyżej czy potrzebowała bym jeszcze innego

  3. #128
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: pedzelek do kwiatkow akrylowych

    akryl mozesz cieniowac tym samym ktorym budujesz, lepiej jest wziac wieksza kulke(jeli to jest na tipsie, takim pokazowym)niz dziubac malymi...
    ja proponuje kupic sobie pedzelek do akrylu(nie uniwersalny do akrylu i zelu, bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego)
    przejrzyj sobie te pedzelki Akcesoria - Pędzle - Pędzle do akrylu :: dobrarada :: str. 2, ciezko tez powiedziec czy 2 czy 4 bedzie lepiej Ci sie lepilo, ale jesli chodzi o kwiatki to dla poczatkujacych chyab takie rozmiary byyby najlepsze
    GLAMOUR Pędzel koci języczek #4 KOMPAKT - Czarny z otworkami na cyrkonie :: dobrarada
    Pędzel koci języczek #2 z obsadką typu KOMPAKT - ORANGE :: dobrarada
    Pędzel koci języczek #4 z obsadką - BIAŁY - typu KOMPAKT :: dobrarada
    GLAMOUR Pędzel koci języczek #2 KOMPAKT - Czarny z otworkami na cyrkonie :: dobrarada
    moze np te...

  4. #129
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: pedzelek do kwiatkow akrylowych

    ja kupuję od kozłowskiego, to producent pędzli , ceny przystępne a jakość wysoka, większość firm paznokciowych kupuje od niego i wkleja swoje logo, do zdobień też ma fajne i do makijażu tez od niego kupuję Pędzle do paznokci, pędzle do żelu, pędzle do akrylu

  5. #130
    Wczytuje się Avatar fetunia
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: pedzelek do kwiatkow akrylowych

    polecam koci jezyk nr 4

    Bielawa, woj. dolnośląskie
    e.fedorowicz@indigo-nails.com
    gg:7136925

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •