Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 469

Temat: Antykoncepcja

  1. #226
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    nO
    Moja koleżanka [age(wiek) - 25 ;p] mi mowiła ze stosuje prezerwatywy i pigułke jakaś xD

  2. #227
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    jootka ja mialam 21 lat jak sie puscilam i to byl i jest jedyny facet w moim zyciu
    a wszyscy mieli mnie za łatwa lekka i przyjemną bo chodzilam w krotkich mini, wysokich szpilkach i mam glupie zboczone dowcipy a zobacz spodnie zostały na dupce
    mamusia mi powtarzala ze jak mam sie puscic to musi byc to męzczyzna ktory w razie wpadki bedzie dobrym ojcem i męzem tak wiec taki sposobem stalam sie prawie dinozaurem hahahahaha

    Aniu nie obrazaj sie nie chcialam ci zrobić przykrosci ale nie bede zgadywac jakich gabarytow jesteś, nie kazdy ma takie problemy i oczywiscie sedno mojego postu bylo ze dziewczyny biorace antykoncepcje sa swiadome jej skutkow ubocznych bo jesli ktoras jets na tyle głupia ze idzie do znajomego lekarza bez badania i wywiadu prosi o recepte to juz jej wola...
    u lekarza co badanie mam usg, a nawet mialam badanie taka kamerka w kolorze tak więc teraz u lekarzy to norma | u dobrych lekarzy mowię...

  3. #228
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    najwazniejsze jest by sie zabezpieczac,kazdy wybierze cos dla siebie,najgorsze jest jak ktos sie nie zabezpiecza i liczy na cud,a jesli chodzi o wstzremiezliwosc w mlodym wieku to zawsze to popieram,ja mialam moj pierwszy raz w wieku 21 lat,nie byl mily,ale to musi byc pzremyslana decyzja,z milosci i jesli oboje chca,nie warto tego robic dla kogos,bo ktos chce,
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  4. #229
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Popieram kasiassss .

    Albo ta meroda kalendażykowa OMG, żenada. Ponoć większość dziecików jest własnie z tejj mmetody, bo rodzice myśleli, ze wtedy będe 'dni niepłodne'
    xD Jkaoś tak.. jakbym miła sie kochać. to nei ufałabym tej metodzie xD

  5. #230
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Jeśli ktoś jest zdrowy i zna swój organizm to czemu nie Ja nie mam nic przeciwko naturalnym metodom. Ale dla mnie lepsze hormony, bo i cera ładniejsza i okres się unormował, no i można kochać się bez stresu i w każdym momencie.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #231
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Oczywiście - jeśli ktoś komuś ufa,. to tak

    ALe ja np. bym nei chciała dziecka

  7. #232
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    mozna sobie nie wiem jak ufac.ale metody naturalne zawodza z wielu powodow,nie polecam
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  8. #233
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    a ja nie rozumiem co ma zaufanie do kalendarzyka przecież to kobieta musi o to zadbac, no chyba, że chodzi o to czy mężczyzna jej ufa...
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #234
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    w tym przypadku to jeden drugiemu powinien ufac..kobieta sobie sama dziecka nie zrobi i na odwrot

  10. #235
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    w tym przypadku to jeden drugiemu powinien ufac..kobieta sobie sama dziecka nie zrobi i na odwrot
    Dokładnie! Popieram. Poza tym, jeżeli ktoś nei chec dzieciaczka, a przecież o to chodzi w antykoncepcji, to myślę, ze najlepiej zostać przy jakbardziej sprawdzonych metodach, bo kalendażyk , z tefgo, co czytałam, nei zawsze działa A skoro ktoś chce dziecko - po co w ogole sie zabezpieczać ?
    Ostatnio edytowane przez jOotka ; 09-05-2010 o 18:00

  11. #236
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Niektórzy nie mogą stosować metod hormonalnych a np.mają podrażnienia od lateksu, albo są bardzo religijni. Różne są przypadki
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #237
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja bym się bała stosować takiej metody ze względu na to, że nigdy dokładnie nie wiesz czy ten dzień np. 10 będzie jeszcze niepłodny czy też już będzie płodny, jeśli ktoś ma nieregularne cykle to tym bardziej odpada, a ja takowe mam/ miałam najbardziej po karmieniu piersią, więc antykoncepcja jednak jak najbardziej wskazana w takich przypadkach

  13. #238
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Na onecie pojawił się dzisiaj artykuł na temat antykoncepcji: Bezpieczna antykoncepcja - Medonet.pl


  14. #239
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Kiedyś czytałam to samo w 'ŚWIAT WIEDZY"
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #240
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    kasiassss dokładnie! ja tez popieram wstrzemięźliwość i nawet nie rozumiem jak można się kochać w wieku lat 14 czy 15! jakby moja córka w tym wieku współżyła to bym jej tak dupę zbiła ze by już żaden chłop jej nie chciał ;/ ja współżyłam pierwszy raz gdy miałam lat 20 i zawsze koleżanki się ze mnie śmiały dlaczego jeszcze jestem dziewica. a ja wiedziałam ze chce to zrobić tylko z jednym jedynym! a po za tym bardziej sie wtedy podobasz dla faceta i bardziej się o ciebie stara gdy wie ze jesteś dziewica.

  16. #241
    No to..wpadłam Avatar anecka17171
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Limanowej
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    [QUOTE=dzoana;150648]no a jak się go potem wyjmuje...?[/QUOT


    zahaczasz paluszkiem pociągasz i gotowe nie ma nic prostszego

  17. #242
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał Etna Zobacz post
    kasiassss dokładnie! ja tez popieram wstrzemięźliwość i nawet nie rozumiem jak można się kochać w wieku lat 14 czy 15! jakby moja córka w tym wieku współżyła to bym jej tak dupę zbiła ze by już żaden chłop jej nie chciał ;/ ja współżyłam pierwszy raz gdy miałam lat 20 i zawsze koleżanki się ze mnie śmiały dlaczego jeszcze jestem dziewica. a ja wiedziałam ze chce to zrobić tylko z jednym jedynym! a po za tym bardziej sie wtedy podobasz dla faceta i bardziej się o ciebie stara gdy wie ze jesteś dziewica.

    Etna... Ja słyszłama, ze u nas w mieście, w innym Gimnazjum pierwszoklasistka rodziła




    Też chce sie z tym wstrzymać. NIE bedzie tak, bynajmneij nei powinno być tak, ze ktoś to robi pod presją grupy, albo partneta. Bez przesady

  18. #243
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    nie powinno tak byc ale niestety...
    pomijajac fakt nacisku grupy czy partnera to dochodzi fakt ze dzieciaki po 13, 14 lat chleja łaza po dyskotekach i mysla ze jak jeszcze do tego dojdzie sex to juz beda dorosli i tyłkiem świat rozwala...
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  19. #244
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    otóż to! do czego zmierza ta młoda społeczność?! Ehh....

  20. #245
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Też się nad tym zastanawiam...


    ale to tak, jhak z tymi galeriakami.,.. miały być przestrogą, a stały się autorytetem.



    ___________________________________


    DZIECI ZAPEZPIECZAJCIE SIE, JEŚLI JUŻ CHCECIE UPRAWIAĆ SEX! [xD]

  21. #246
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał jOotka Zobacz post
    Też się nad tym zastanawiam...
    ale to tak, jhak z tymi galeriakami.,.. miały być przestrogą, a stały się autorytetem.
    ___________________________________

    DZIECI ZAPEZPIECZAJCIE SIE, JEŚLI JUŻ CHCECIE UPRAWIAĆ SEX! [xD]
    jOotka czy ty aby nie przesadzasz...



    ile ty masz lat dziewczyno dorosła sie odezwała...

    koniec offtopa...
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 15-05-2010 o 17:40

  22. #247
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    po raz kolejny uprzejmie prosze o powrócenie do tematu antykoncepcji...

  23. #248
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    NJa nie zaufałabym ani kalendarzykowi ani tez braniu tabletek przez faceta...
    Co do pierwszego to wystarczy zmiana temperatury i juz może się pomylić,no i trzeba znać swój organizm w 100% a ja nawet nie pamietam nigdy kiedy miałam ostatnią miesiączkę,ale zawsze poznaje zblizająca się
    A co do męskich tabletek to jakoś musiałabym bym chyba sama te tabletki dawać mojemu aby mieć pewność że zażył o właściwym czasie i właściwą tabletkę,a że nie mieszkamy razem to niestety

    Ja brałam te novynette i niestety moj organizm się zbuntował nie wiadomo kiedy i nabrałam 20kilo które mam do teraz.Poszłam na zmiane albo na przerwanie.To poradził mi przerwać gdyż sam mi mowił jak to działa na pozostałe organy.
    Teraz to mam tyle lat że nie boje się że "wpadniemy" ale kiedyś to tabsy+gumki ,potem same gumki...a teraz mi to obojętne ale jednak uważamy i tak od 3 lat jedziemy bez zabezpieczenia (no czasem sie zdarza ale na prawde poradycznie)Seksik uprawiam od 14roku życia ale wiedziałam że robię to z odpowiednim facetem,że mój organizm oraz psychika jest gotowa.Razem przygotowywaliśmy się do tego i nie żałuję że za wczas czy coś.Siostra zawsze mnie uświadamiała,szła ze mną do ginekologa pierwszy raz no i wiedze na ten temat miałam sporą.I tak do teraz jestem z moim pierwszym facetem a jutro stuka nam 9 lat )))

  24. #249
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    dziś mówili w radio, że pracują nad nową metodą, tym razem dla mężczyzn, chodzi o jakies naświetlanie / fale czy coś w tym stylu, ma nie wpływac na organizm tak jak hormony, ma się to powtarzac co pół roku. niedługo ma być niby wprowadzone. słyszałyście o tym?

  25. #250
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    nie ja tylko o tabsach,i jakims małym urządzeniu właśnie jakies fale czy cos ale dla kobiet...
    "Dłonie są krajobrazem serca"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •