Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 28910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 276 do 300 z 469

Temat: Antykoncepcja

  1. #276
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    mam pytania do dziewczyn które używają krążka.
    Jest tylko jedna firma która robi ten produkt czy można wybierać jak z tabletkami? szperam po necie i szperam i wyszperać nie mogę.
    Wyczytałam na jakiejś stronie, że palenie papierosów jest kategorycznie zabronione przy stosowaniu krążka. To prawda? Czy po prostu palenie jest niewskazane tak jak przy tabletkach?

  2. #277
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    mam pytania do dziewczyn które używają krążka.
    Jest tylko jedna firma która robi ten produkt czy można wybierać jak z tabletkami? szperam po necie i szperam i wyszperać nie mogę.
    Wyczytałam na jakiejś stronie, że palenie papierosów jest kategorycznie zabronione przy stosowaniu krążka. To prawda? Czy po prostu palenie jest niewskazane tak jak przy tabletkach?
    zabronione jak przy tabletkach czyli nie wolno palic choc i tak wiekszosc pali... chodzi to o te problemy z krązeniem na ulotce nouva ring jest tak jak w tabletkach zakaz palenia....

    z tego co weijm to tylko ta firma ma krazki... chcial nie chcial ale niestety 50zl kosztuje to miesiecznie

  3. #278
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ale jaka wygoda... musze sprobować..

  4. #279
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    no jakby nie patrzec plastry tez w takich cenach są
    wygoda wygoda tyle ze dzoanko upewnij sie u lekarza co?
    bo zdarzylo sie ze znajomej spadlo libido kiedy poprosila o krazek... wszystko zalezy od twojej wlasnej gospodarki hormonalnej przynajmniej tak mowi moja doktorka
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  5. #280
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    hahahahahaha wiesz co mi by się przydał spadek libido... przynajmniej może mój by się zaczął trochę starać

  6. #281
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja bym chciala cos na powiekszenie libido bo mi sie nei chce wcale
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  7. #282
    Rozkręcanko Avatar garadiela90
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja uzywalam kiedys cilest, ale zupelnie nie moglam zrzucic z wagi mimo, ze strasznie sie staralam ;/ zmienilam tabletki na krazek i jestem zadowolona, bo waga sama spadla.. jedyny minus to cena, w szczecinie place 47zl za krazek, a kiedys tyle placilam za 3 opakowania tabletek.. Ale duzo wiecej plusow sie pojawilo, wiec wszystkie zabijaja ten jeden minus No i najwazniejsze- nie trzeba o nim codziennie pamietac ;D takze ja szczerze polecam ;D

  8. #283
    No to..wpadłam Avatar anecka17171
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Limanowej
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    libido chyba zależy od danego organizmu bo ja nie miałam z tym problemu a wręcz przeciwnie a wygoda jest naprawdę

  9. #284
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    nie mowie ze po krazku libido spada ale zdarzylo sie tak mojej znajomej... ja mialam dobre libido
    ponoc kobiety ktore maja obfity biust i obfite bioderka potrzebuja mniejszej dawki hormonow wiec lepiej jakis cilest, krazek
    a kobiety ktore raczej sa delikatniejsze w budowie czyli nie zaznacza sie tak mocna roznica miedzy biustem pasem a biodrami powinny miec wieksza dawke hormonow

    wlasnie miedzy innymi po budowie mozna poznac jakimi dwakami nasz orgaznim dysponuje...
    tylko nie mowie ze jak ktos jest chudy albo gruby tylko jesli kobieta jest bardziej kragla tam gdzie potrzeba

  10. #285
    Rozkręcanko Avatar marlena901
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Płock
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja używam tabletek microgynom21 są tanie ale takie mi lekarz zaproponował. kilka razy zapomniałam tabletki i odpukać póki co wpadki nie było

  11. #286
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    mam krążek 2,5 tygodnia iiiiii............ jest super ekstra odlotowo
    w ogóle nie musze o nim myśleć, codziennie czy co tydzień pamiętać o zmianie... w ogóle żadnych skutkow ubocznych (odpukać ) i teraz tylko czeka wyjęcie hmm.. tylko cena... ja płaciłam za jeden 56 zł... no ale cóż, warto
    ale póki co szczerze polecam

  12. #287
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    a nie orientujecie się może ile te krążki kosztują w Czechach? muszę coś zacząć brać, jestem taka sierota że pewnie zapominałabym o tabletkach. Ale nie wiem czy krążek to dobry pomysł, bo mam duże skłonności do infekcji. Nawet na baseny przestałam chodzić, w wannie się nie kąpie- tylko prysznic i ciągle mi się coś paprze od kiedy pamiętam. No i palę papierochy. Muszę iść w końcu do lekarza, badania hormonalne niech robi i coś dobiera

  13. #288
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    hersa ja sie dlugo leczylam z infekcji bo ok 2 lata potem znow cos mnie zlapalo i znow nadzerka a mimo to krazek moglam stosować bez problemu
    krazek to nie tampon waciak ktory zbiera bakterie to jest silikon
    no i tez mam nadal tendencje do lapania infekcji
    (chociaz odpukac ostatnia cytologia ciazowa wydszla mi dobrze, i od czasu krazka nie przypaletalo sie nic nowego)

    Dzoana no niestety cena zwala z nog ale czego sie nie robi dla wygody

  14. #289
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    zyza oj tak, mega wygoda mam nadzieje,ze coś potanieją te krążki heh...

  15. #290
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Wkładka wewnątrzmaciczna bez hormonalna

    Przepraszam jeśli taki wątek gdzieś istnieje, ja go znaleść nie potrafiłam
    W ogólnym temacie piszecie o antykoncepcji, ale jest ona mieszana a mi chodzi o tą niehormonalną.
    Jestem jeszcze młodą osobą i mam już dziecko i nie wyobrażam sobie brania tabletek anty przez najblizsze 10 lat- już odczówam negatywne skutki ich brania co będzie potem?
    Od pewnego czasu zastanawiam się nad wkładką tylko taką która nie wydziela hormonów, zawiera jony metali i można ją założyć na okres 5 lat.
    Najbardziej boję się dyskonfortu przy stosunku- czy jest to odczuwalne i strach przed obsunięciem. Oczywiście też koszt który w razie niespełnienia roli wkładki nie zostanie zwrócony.
    Proszę o wasze opinie i doświadczenia w tym temacie.

  16. #291
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Szerek ja mam zalozona wkladke juz 12rok,oczywisice z przerwami,wkladka jest bez hormonow w miare tania,jestem mega zadowolona,zero stresu,ty nie czujesz nic przy stosunku,mezczyzna moze czuc niteczki,ale to jest znikome odczucie
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  17. #292
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    a nie wypadnie Ci ta wkładka ?

  18. #293
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Kobieto, myslę że nie po to są takie rzeczy wymyslane i to na 5 lat zeby wkładka wypadała.
    Ja mam dosc już hormonów, więc jednak się zdecyduje.
    Kasiu a jesli mogę to podaj mi nazwę firmy twojej wkładki. I sama kupowałaś czy u ginekologa zamawiałaś? Bo to róznie bywa.

  19. #294
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Oj moja koleżanka miała wkładke teraz jest szcześliwą mamą Pamiętajmy, ze żadna antykoncepcja nie daję 100% pewności.

  20. #295
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Kobietko daje! wstrzemiezliwosc hahahaha
    a powaznie to chwila nieuwagi i rachu ciachu mi sie szybko udalo zajsc po odstaiweniu takze nawet zapomnienie tej jednej pigulki to moz ebyc ten jeden setny procent ciaz pigulkowych

  21. #296
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    tabletki jesli wiem że biorę regularnie, nie biore antybiotyków i nie mam grypy jelitowej to sie nie mam o co martwic. a z wkładka o tyle gorzej że nie wiem kiedy mi sie tam coś obusnie no i co miesiac do ginekologa chyba trzeba chodzić na kontrolę?

  22. #297
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Dziewczyny,pisałyście że przy niektórych tabletkach spada libido ja też tak mam przy moich ale właśnie znalazłam w gazecie reklamę tabletek "Asequrella",nie są to tabletki anty ale osłonowe przy antykoncepcji.Piszą,że te tabletki; zwiększają libido, chronią wątrobę, usówają nadmiar wody z organizmu, pomagają w utrzymaniu prawidłowej wagi przy czym nie zakłócają działania antykoncepcji. Idę dzisiaj do apteki i jak będą te tabletki to je kupię i wypróbuję
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  23. #298
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Anchel to daj znać, bo mi się coś wydaje, że to pic na wodę
    ale mogę się mylić, bo zwyczajnie się na tym nie znam.
    Ja już 2 miesiące nie biorę tabletek i jestem zadowolona. Zrzuciłam od czerwca 6 kg i czuję się świetnie .
    Jedyne co, to miesiączka mi się ostatnio spóźniła 3 tygodnie, ale wiem, że bez przyjmowania hormonów, to u mnie normalne.
    Wydaje mi się, że bez hormonów u mnie regularnie miesiączka występować nie będzie, więc chyba czas bym udała się do lekarza.

    A może któraś z Was ma jakiegoś DOBREGO ginekologa w Poznaniu bądź okolicach ? Najlepiej na fundusz ... Proszę pisać na PW w razie co.
    Coś w lekarza nie mogę utrafić...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  24. #299
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja do antykoncepcji mam na razie uraz.
    Gdy miałam siedemnaście lat poszłam do gina bo miałam bolesne i nieregularne miesiączki. Nie wiem dlaczego ale pani doktor od razu dała mi tabletki antykoncepcyjne. A przecież można to było leczyć innymi metodami. Po prostu lekarka poszła na łatwiznę. Tabletki nie były mi wtedy potrzebne do antykoncepcji!
    Dowiedziałam się o innych metodach leczenia po latach od innego lekarza. Ale wychodzi na to ze bardzo wcześnie zaczęłam ich brać. Potem już zaczęły mi być potrzebne tak wiec zażywałam przez osiem lat cały czas. Do momentu planowania ciąży. Po narodzinach córeczki znowu zaczęłam brać tabletki w obawie przed kolejną ciążą . Teraz odstawiłam wszystko . Spadło mi libido . Ogólnie mój stan zdrowia jest w opłakanym stanie i już nawet zaczynam się zastanawiać czy to nie ma jakiegoś powiązania. Wszystkie dolegliwości i problemy ze zdrowiem zaczęły się po odstawieniu tabletek. Nie wiem może sobie dorabiam... Teraz nic nie stosuje . Po prostu uważam. Ale libido nadal mam małe. Co oczywiście ma wpływ na stosunki małżeńskie.
    Ach... jak się pozbierać ?

  25. #300
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    sylla nie wydaje mi sie ze twoje libido spadlo przez tabletki
    mi doktor powiedzial ze ja sie nie obede bez antykoncepcji bo bez niej moje okresy trwaly 7-8 dni dosc obficie takze najlepiej jakbym w tych dniach owogle sie z domu nie ruszala bo co rusz musialam sprawdzac czy nie przecieklam
    takze wydaje mi sie ze towje naturalne libido moze byc slabe a tabletki je zwiekszyly

    mowisz inne dolegliwosci ale nie piszesz jakie... napisz co sie dzieje moze ktoras z nas tez zauwazyla u siebie?
    bo minusem brania antykoncopcji a nie jej niebrania jest spadek libido przy zle dobranych tabletkach oczywiscie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •