Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 376 do 400 z 469

Temat: Antykoncepcja

  1. #376
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    nanami to leć do ginekologa po inne, miałam podobnie po pierwszych tabletkach (nie pamiętam jak się nazywały), ale bolały mnie piersi,głowa i byłam rozdrażniona. Zmieniono mi na Yasminelle i było rewelacyjnie, ale potem podwyższyła mi się prolaktyna i 1,5 roku nie mogłam brać tabletek, teraz dostałam Naraya, bo powiedziałam , czy mogłaby dać jakiś tańszy odpowiednik Yasminelle, które u mnie kosztowały 50-60zł. Zacznę brać pod koniec marca i zobaczę czy naprawdę są takie jak Yasminelle.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  2. #377
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja po YAZach tez miałam nerwy zmieniłam na Qlairę ale miałam plamienia, bo w którejś tabletce było zbyt mało hormonu (one są wielofazowe - każda tabletka ma inny poziom). Najlepsze dla mnie były jakieś taniutkie takie, niepozorne, Stediril czy jakoś tak.


  3. #378
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja juz tyle roznych bralam, ale po YAZ mam nerwy straszne i to juz pol roku jak nie wiecej i jakos nie myslalam ze to od tabletek, no ale nigdy taka wczesniej nie bylam.
    Pojde w kwietniu do lekarza bo tak mi przypada cytologia
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #379
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja biore tabletko dopiero 2 miesiące lekarz mi przepisal Naraya i wszystko jest bez zadnych skutkow ubocznych ze tak powiem

  5. #380
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja brałam Yaz a później Naraya bo mają identyczny skład i to był koszmar. Na początku miałam doła, ale myślałam że organizm musi się przyzwyczaić i faktycznie później było ok, ale zaczęły się dolegliwości żołądkowe. Było mi cały czas niedobrze, nie mogłam jeść. Przez pierwsze dwa tyg jak brałam Yaz to schudłam 7 kg a później kolejne 5 kg chyba dlatego że nie mogłam nic przełknąć. Nie wiedziałam że to od tabletek, ale jak tylko odstawiłam to jak ręką odjął. Moje dwie koleżanki też brały Naraya i jednej bardzo służyły a jej siostra miała takie same objawy jak ja. Wszystko zależy od organizmu.

  6. #381
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    a bralyscie diane 35 bo ja biore dopiero 2 tygodnie.

  7. #382
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Diamond ja kiedyś brałam, ale to już było dawno temu. Nic się po nich nie działo, jak dla mnie były ok.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  8. #383
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja brałam diane i wszystko było ok, pamietaj ze nie mozna jej brac dłuzej niz pól roku... tak mi moj gin powiedział.... jak przyszłam po niemal 2 latach brania diane....dostalam ochrzan i zmienił mi ją na harmonet
    a mam pytanie po co tak młodej dziewczynie diane35?

  9. #384
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    A ja nadal twierdze (choc wiem ze w pl jest chyba jeszcze nie dostepny ?) najlepsiejszy jest implant.U mnie niedlugo bedzie dwa lata jak go mam,a niedawno moja starsza corka zalozyla i kolezanka

  10. #385
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    tusia nie rozumiem pytania, jak po co?

  11. #386
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    moze zle sie wyraziłam...diane są dosyc "mocnymi" tabletkami hormonalnymi, istnieją opinie, ze mocno rozregulowują organizm.....i tak zastanowiło mnie, ze gin przepisał Ci akurat takie tabletki......Mógł wybrać jakieś, hmmmm delikatniesze np?(nie kwiestionuje jego kompetencji, poprostu głosno mysle)

  12. #387
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Jade a na czym polega zalozenie tego implantu ?
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #388
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    rozumiem oj niewiem czemu akurat te mi przepisal

  14. #389
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja już drugi rok stosuję wkładkę nuva ring i powiem szczerze że jest to najlepsza antykoncepcja jaką do tej pory stosowałam, wygodna, nie wymaga codziennego łykania leku, najmniejsza dawka hormonu, nie obciąża wątroby, jedym słowem mój faworyt

  15. #390
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Jade a na czym polega zalozenie tego implantu ?

    Implant to mała pałeczka o wymiarach 4 cm długości i 2 mm grubości, którą lekarz umieszcza pod skórą po wewnętrznej stronie przedramienia.
    Przez trzy lata wydziela do krwi tylko progestagen.Ponieważ Implanon nie zawiera estrogenu, jest przyjazny dla kobiet palących i z chorobami układu krążenia.Skuteczność implantu antykoncepcyjnego: ok. 95% Usuniecie implantu to niegroźny zabieg, ale wymaga nacięcia skóry.

  16. #391
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Dla mnie te krążki nuva ring były do bani. Mimo na prawdę głębokiego osadzenia i tego, że go nie czułam, więc komfort noszenia był, tylko po prostu mi wypadał Czy był seks czy nie to kiedy chciał to wyłaził wywaliłam pieruństwo i wróciłam go gumek. Jak będą w Polsce te implanty to chciałabym skorzystać. Jedno mnie tylko w tym kraju boli, że nie ma nic trwałego dla kobiet, które nie rodziły i z pewnych powodów, np. najbliższe 8-10 lat nie zamierzają rodzić. Tylko tabletki, po których ja się pasę jak kotlet, cellulit mam nawet nawet na uchu heh, choć ruchu mi nie brakuje. Pytałam gina o wkładkę to dostałam opiernicz, że za młoda jestem, trza dzieci rodzić najlepszy wiek
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #392
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał tusia Zobacz post
    ja brałam diane i wszystko było ok, pamietaj ze nie mozna jej brac dłuzej niz pól roku... tak mi moj gin powiedział.... jak przyszłam po niemal 2 latach brania diane....dostalam ochrzan i zmienił mi ją na harmonet
    a mam pytanie po co tak młodej dziewczynie diane35?
    Tusia coś w tym jest, ja od dwóch ginekologów słyszałam, że Diane jest raczej dla kobiet dojrzałych, nie dla nastolatek. Ja też dostałam Harmonet (mało hormonów, idealne dla młodych dziewczyn) i czułam się znakomicie. Kasiu zorientuj się, jak to naprawdę jest z tymi tabletkami, bo szkoda się truć mega dawką.

  18. #393
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Mi na szczeście nigdy się nie zdażyło zeby krążek wyleciał

  19. #394
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał InfinityNails Zobacz post
    Ja już drugi rok stosuję wkładkę nuva ring i powiem szczerze że jest to najlepsza antykoncepcja jaką do tej pory stosowałam, wygodna, nie wymaga codziennego łykania leku, najmniejsza dawka hormonu, nie obciąża wątroby, jedym słowem mój faworyt
    Jak pytałam już dawno temu mojego ginekologa o ten krążek to powiedział że jest to końska dawka hormonów i mi nie przepisze. Więc nie wiem czy to tak jak piszesz najmniejsza dawka hormonu, ale fakt że fajnie jest nie pamiętać o łykaniu czegoś, ale na razie nie chcę nic z hormonami więc trochę poczekam.

  20. #395
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    Jak pytałam już dawno temu mojego ginekologa o ten krążek to powiedział że jest to końska dawka hormonów i mi nie przepisze. Więc nie wiem czy to tak jak piszesz najmniejsza dawka hormonu, ale fakt że fajnie jest nie pamiętać o łykaniu czegoś, ale na razie nie chcę nic z hormonami więc trochę poczekam.
    No tak przynajmniej powiedzial mi mój lekarz i chyba mu wierzę w każdym bądź razie nie mam żadnych efektów ubocznych, w ogóle nie czuję się jak w czasie np. łykania leków a i od plastró chwalę sobie bardziej. I co dla mnie najważniejsze bardzo urególowały mi sie miesiączki i w końcu przechodzę je bez bólu a zwykle to w pierwszy dzien nie wstawałam w ogóle z łóżka tak mnie bolała.

  21. #396
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    DiamondShine - potwierdzam wypowiedzi dziewczyn co do tabletek Diane, zorientuj się kochana dlaczego akurat takie Ci przepisał, bo też słyszałam, że są dla wiele starszych (dojrzalszych) kobiet, ja je brałam przez 2 lub 3 miesiące, więcej nie dałam rady bo w przeciwieństwie do Was, ja akurat bardzo źle się czułam

  22. #397
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    tzn wiem dlaczego mi przepisal . minal rok od porodu a ja mam strasznie obfite miesiaczki normalnie masakra musze przez 2 dni miesiaczki uzywac podpasek poporodowych czaasami to nawet w domu siedze w pierwszy dzien nawet do szkoly nie chodze bo boje sie ze przemokne albo ze bedzie widac ta duza podpaske. a po drugie mam okropną twarz wysypało mnie niemiłosiernie i to podobno tez na cere.

  23. #398
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja też już brałam kilka różnych tabletek. Na początku bez jakichkolwiek badań lekarz przepisał mi tanie chyba Rigevidon, czy jakoś tak. Potem po jakimś czasie dostawałam plamienia między miesiączkami, zmienił na inne i jeszcze inne aż wkońcu dostałam Triquilar. Po żadnych nie przytyłam, tylko bardzo zmienne nastroje mialam i wszystko mnie wkurzało. W sumie brałam ok 5 lat tabletki, teraz czas na zmiany. Od grudnia 2011 nie biore tabletek bo chcemy mieć dzidziusia Niestety nie jest tak, że od razu sie zachodzi, my próbujemy 3 miesiące i nic,okresy mam ciągle idealne jak przy braniu tabsów, cykl mi się nie rozregulował i jak minie ok pół roku pójdę do ginekologa. Od odstawienia tabletek bardzo, ale to bardzo pogorszyla mi sie cera, mam tylko cicho nadzieję, że wkońcu to się jakoś uspokoi.

  24. #399
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Diamnod jesli chodzi o te obfite miesiaczki to Diane powinna pomóc, mi pomogła....ale badz czujna i nie bierz ich za długo

  25. #400

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    A jak z wkładkami Czy któraś z Was może powiedzieć coś na temat spiralki...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •