Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 91516171819
Pokaż wyniki 451 do 469 z 469

Temat: Antykoncepcja

  1. #451
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Patii u nas tego jeszcze nie ma, musisz pojechac na wyspy albo gdziekolwiek indziej....

  2. #452
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    asiu dzięki za info;-) polska to jednak zacofany kraj -.- ;-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  3. #453
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ciekawe z tym yasmin, nie widzialam, a ostatni raz bylam u lekarze poł roku temu i nic mi nie powiedziala że je wycofują, tut tut. teraz jak pójdę to ją przyatakuje .......




  4. #454
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    moze jeszcze nie uzbierala na wycieczke :x :x :x :x wieeeem jestem okropna, ale teraz tak czesto sie to spotyka jakis czas temu bylam na nfz u lekarza pierwszego kontaktu, dostalam jakies tam leki, a przy wykupywaniu okazalo sie ze wszystkie sa z jednej firmy

  5. #455
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    asiu no niestety, prawie każdy lekarz ma jakiś kontrakt z jakas firma:-) przepisuje leki, nie zawsze najlepsze, ale musi swoją firmę promować;-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  6. #456
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    rudzielec, nie bałaś się wszczepiać implant? jakoś trochę inwazyjna wydaje mi się być ta metoda. czytałam na TopLibido.PL - Wszystko co dotyczy Twojego libido że może wystąpić więcej skutków ubocznych, niż przy np tabletkach, czy to prawda? na chwilę obecną stosuję krążki antykoncepcyjne i w sumie też dobrze załatwia sprawę i nie trzeba codziennie pamiętać...

  7. #457
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja boje się tabletek, branie ich przez wiele lat może mieć nieciekawe konsekwencje.

  8. #458
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja je biorę już kilka lat, z przerwą na dzidziusia i powiem że to zanim zaczęłam je brać miałam ogromne problemy z bolesnymi miesiączkami i nieregularnymi cyklami, teraz biorę belarę i wszystko działa idealnie, co do dnia i żadnych krwotoków

  9. #459
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    u mnie niestety tabletki też nie zdały egzaminu, a nawet spowodowały ogromne zaburzenia mojego układu hormonalnego ;/ ewidentnie ginekolog źle je dopasował. Ostatecznie poprosiłam o alterantywę, bo i włosy też zaczęły wypadać i wysypka na plecach się pojawiła... Wybrałam wkładki levosert Wcześniej o nich nie słyszałam, ale moja kuzynka po drugiej ciąży zdecydowała się właśnie na takie. Mam już wkładki 3 msc i nprawdę rewelacja. Nie tylko nie martwię sie o regularność przyjmowania tabletek (o czym zapominałam wczesniej), ale i w dodatku krawienia sa krótsze
    Ostatnio edytowane przez olkaFA ; 02-07-2017 o 14:31

  10. #460
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja już nie mam zdrowia do tabletek antykoncepcyjnych, a wkładki nie mogę mieć ( mam mięśniaka, próbowałam wkładki, ale takie połączenie skutkowało krwawieniami). Z kolei prezerwatywa w stałym związku to dla mnie kiepski pomysł i mało komfortowy. Mąż zaproponował niedawno wazektomię i wydaje sie to być sensownym rozwiązaniem, poczytalam troche w sieci. Znacie taka metode?

  11. #461
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Wazektomia to rzeczywiście dobre rozwiązanie. Skutki uboczne może mieć jak każdy zabieg, ale ma zdecydowanie mniej niż tabletki, wkładki i i inne cuda. Mój mąż miał robiony zabieg u dr Siwika 3 lata temu. Wszystko bez problemów. Po 2 tygodniach już można było resztę antykoncepcji odprawić do śmietnika.

  12. #462
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    O nie, ja jednak wole jak antykoncepcja lezy po mojej stronie niz partnera, dlatego tak jak @olkaFA zdecydowalam sie na wkladke levosert. Ja widze same plusy - lepsze samopoczucie, regularny cykl, zadnych skutkow ubocznych.

  13. #463
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja polecam tabletki Vixpo. Lekarz mi je zalecił kiedy powiedziałam mu, że mam od lat problemy z PMS. Faktycznie jest dużo lepiej - nie denerwuję się tak przed okresem, nie jestem rozdrażniona. Myślę, że warto się zainteresować tymi tabletkami i zapytać o nie swojego ginekologa.

  14. #464
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Najlepsza forma antykoncepcji dla mnie - jest wkladka, ale nie hormonalna - po co sie szprycowac hormonami, skoro zwykla wkladka miedziana jest prawie tak samo skuteczna? Skutecznosc to 97-98% wiec naprawde duzo. A w razie czego - sa jeszcze przeciez dostepne tabletki poronne bez recepty - ale wiadomo - to tylko i wylacznie w krytycznym momencie i to nie jest forma antykoncepcji, tylko 'pomocy' przy stosowanej juz metodzie, ktora zawiodla.

  15. #465
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja biorę pigułki belarę. Dobrze mi służą nie mogę narzekać, też początkowo się bałam i chciałam założyć sobie spiralę ale z powodu alergii nie mogłam. Mam uczulenie na chrom i nikiel co byłoby komplikacja. Jednak moja ginekolog mnie uspokoiła i powiedziała ze pigułki pomogą mi tez na inne dolegliwości. Między innymi okres mam krótszy i niebolesny. Co jest ogromnym plusem bo czynnie uprawiam sport a ten czas całkowicie mnie z niego wykluczał.

  16. #466
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja jestem na takim etapie, że rozważam różne opcje i nie do końca wiem co będzie dla mnie najlepsze... eh

  17. #467
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    .......
    Ostatnio edytowane przez Janka102 ; 03-04-2019 o 18:33

  18. #468
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja tez biore tabletki.. rozwazalam plastry ale niestety nie posluzyly mi i czulam sie przy nich bardzo zle. Na tabletkach jest calkiem inaczej. Biore ultralekką vines z mala iloscia hormonów ktora poprawila mi libido i zmniejszyla bol i obfitosc krwawienia przy okresie wiec jestem zadowolona

  19. #469
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    U nas facet zakłada prezerwatywę, a ja mam wkładkę. Czemu tak śmiesznie? Żadne zabezpieczenie nie daje 100 proc. a my po prostu nie chcemy już mieć dzieci. Wkładkę mam na 5 lat, a prezerwatywy durex zamówisz tutaj, mają duże opakowania. Tak wychodzi o wiele taniej niż przy kilku sztukach, a to przecież dokładnie ten sam produkt.
    Ostatnio edytowane przez monkas ; 09-11-2020 o 14:44

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •