Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 469

Temat: Antykoncepcja

  1. #76
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Moja przyjaciółka zaszła w ciaze za pierwszym razem, zaraz po odstawieniu tabletek i kilku lekarzy potwierdziło, ze własnie dlatego tak szybko jej sie udało. Ja brałam tabletki ok 10 lat, z niewielkimi przerwami i naturalnie nie mogłam zajsc w ciaze, musiałam miec stymulowane cykle, ale to nie przez tabletki.

  2. #77
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja mysle ze nie masz sie co martwic,poprostu jak bedziesz chciala zajsc w ciaze przygotuj sie zmien na lepsza diete,odstaw tabletki oczywiscie,zrob badania i mysl pozytywnie,ja mam kolezanke ktora zaszla w ciaze biorac tabletki,okazalo sie ze jest w 6 miesiacu,pzrestala brac bardzo obawiala sie ewentualnych powiklan,dziewczynka jest zdrowa ,ma juz 10 lat jest wszytsko ok
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  3. #78
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    moja kolezanka odstawila tabletki i zaszla od razu ! ale teraz jest szczesliwa mamuska

  4. #79
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja tak samo odstawiłam tabletki a właściwie chciałam zrobić tylko przerwę miesięczną i klops odrazu ciąża mimo że uważałam ale cieszę się bo pewnie długo bym się nie zdecydowała na drugie dziecko i tak mam parkę i mi już dzieciaczków wystarczy
    i znam wiele dziewczyn które nie miały więkrzych problemów z zajściem w ciążę po ostawieniu tabletek czy plastrów, poprostu jedenj udaje się od razu drugiej po kilku miesiącach ważne by przed planowana ciążą wyleczyć się jeśli na coś chorujemy np stany zapalne, nadżerki, tarczyca...
    Zapraszam na mojego bloga

  5. #80
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja juz od roku biore tabletki, plastry mnie jakos nie przekonywaly, prezerwatywy sa ochydne zadnej przyjemnosci z seksu

    najpierw bralam harmonet ale nie czulam sie po nim dobrze, hustawki nastrojow, wiecznie glodna i libido spadlo do 0, juz nie wspominajac o cenie.

    teraz biore MICROGYNOM i jest super i do tego na 3 miesiace na 20 zl (refundowane). Libido troche spada ale nie jest tragicznie jak w przypadku harmonetu

  6. #81
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    20zł płacisz to chyba lekarki mojej o nie spytam, bo dla mnie 5 dyszek to jednak trochę dużo, choć jestem zadowolona z moich tabletek, bo i cera ładna i zdrowie ok
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  7. #82
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał Ava Zobacz post
    ja juz od roku biore tabletki, plastry mnie jakos nie przekonywaly, prezerwatywy sa ochydne zadnej przyjemnosci z seksu

    najpierw bralam harmonet ale nie czulam sie po nim dobrze, hustawki nastrojow, wiecznie glodna i libido spadlo do 0, juz nie wspominajac o cenie.

    teraz biore MICROGYNOM i jest super i do tego na 3 miesiace na 20 zl (refundowane). Libido troche spada ale nie jest tragicznie jak w przypadku harmonetu
    po microgynonie czułam się okropnie ! brałam go jakiś czas a później kazałam sobie zmienić. Libido spada tak bardzo że głowa mała ... ! Teraz biore rigevidon i płacę 12 zł za dwa opakowania bo są refundowane.
    aha i po microgynonie przytyłam i miałam straszne huśtawki nastrojów, które nie chcą mi minąć do teraz

  8. #83
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ojoj a ja jestem podatna na huśtawki, więc chyba zostanę przy moich...
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #84
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    No właśnie chyba Was się poradzę, niby tabletki nowej generacji no ale też ile można brać... Niedługo będę miała wizyte to zobaczę, ale się boję

  10. #85
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja w srode mykam do lekarza na konsultacje wiec bede sie dowiadywala o plastry i przedewszystkim o implanta jak sie wywiem to napiszeTabletki bralam 10 lat i juz mi starczy....

  11. #86
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    chocolata,a czy ta spirala MIRENA spowodowała u Ciebie jakieś skutki uboczne jak tycie,rozdrażnienie itp?
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  12. #87
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    dziewczyny co do tabletek to pamiętajcie że najlepiej byloby zrobić badania, a nie poprosić o te które polecają inne osoby, co dla jednej dobre dla drugiej niekoniecznie

  13. #88
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja w końcu muszę się chyba po plastry wybrać...

  14. #89
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Bylam dzisiaj u ekarki na rozmowie,plastrow tutaj nie przepisuja niewiem czemu no ale skoro tak mowi to chyba tak jest.Proponowala spirale ale ja niechce.Wiec klamka zapadla 28.01 ide wstrzyknac implanta,jest na 3 lata,na wewnetrznej stronie reki,znieczulenie miejscowe male naciecie i wstrzykniecie malego slupka.Skutki uboczne zobaczymy bo przecierz kazda moze miec inne.Ale mam nadzieje ze przezyje ten zabieg i ze wszystko bedzie ok.Po zadnych tabletkach nie tylam to mam nadzieje ze po tym tez nie....ale sie boje.....

  15. #90
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    nie bój się, będzie dobrze, oni takie zabiegi na pewno czesto robia

  16. #91
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja używam plastrów Evra już dosyć długo i powiem Wam że są rewelacyjne na początku też się bardzo obawiałam czy na pewno dobrze działają itd. a teraz nie zamieniłabym ich na żadne tabletki i nie ma opcji żeby się odkleiły czy coś, raczej jest problem z ich odklejeniem jak się chce zmienić plasterek...

  17. #92
    Nałogowiec Avatar Natii
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    zgadzam się z Nicolą,ja już je prawie 2 lata nosze i nic sie nie dzieje,nawet w wakacje jak tyłek w wodzie mocze po 12 godzin
    Walczę

  18. #93
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    właśnie chciałabym zrobić przerwę od tabletek i spróbować plasterków. Ile kosztują takie plastry i jak często się je zmienia ?

  19. #94
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja płacę za plasterki ok.43 zł...zmienia się je co tydzień i na prawdę są super można je przykleić na ramię, w okolicach łopatki, na dole brzucha i na pośladkach także są zupełnie niewidoczne

  20. #95
    Nałogowiec Avatar Natii
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja ok 45 zł.
    ja je jeszcze na bioderko kleje
    Walczę

  21. #96
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ogólnie najtaniej te plastry można dostać w aptekach Alba...u mnie na osiedlu jest apteka gdzie te plastry kosztują 58 zł, ale wole się przejść kawałek dalej i kupuje je za ok.43 zł więc dużo taniej

  22. #97
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    a tych plasterkow jest ile w opakowaniu ? 3 ? chyba się przejdę do lekarza przy czasie

  23. #98
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    tak w opakowaniu są 3 plastry każdy na jeden tydzień

  24. #99
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja biorę już jakiś czas Cilest i nie narzekam Zawsze zaopatruje się na 3 miesiące W opakowaniu są 3 listki i płacę jakieś 43zł

  25. #100
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    a ja usłyszałam od ginekologa ze np. plastrów to ja nie powinnam stosować bo w moim przypadku mniejsza dawka hormonów powinna byc bo duża ładnie rozwinięta kobieta jestem...
    miałam 2 lata xle przepisane tabletki mercilon, potem dostałam na wyleczenie czoła inne a do tej pory stosowałam krążek nuvaring... świetna sprawa choć droga ok50zł...
    mały silikonowy krązek zaklada sie na 3 tygodnie i nie trzeba pamietac o łykaniu pigułek....
    a co do ciązy to po odstawieniu krązka w 2 cyklu i ... będę mamą
    a mam problemy ze wzgledu na operacje otrzewnej i zrosty na jajniku...
    tak więc problemem z zajściem to nie tabletki a jakis czynnik wewnrzny mi sie udało od razu.... mamy 4 tygodnie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •