Strona 6 z 19 PierwszyPierwszy ... 234567891016 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 469

Temat: Antykoncepcja

  1. #126
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    zmieni, właśnie goslavka mówi że masz konkretny cykl przy braniu tabletek i po prostu musisz je miec na czas idz sobie prywatnie po sama receptę, taka wizyta gdzies 20zł kosztuje i sie nie czeka

  2. #127
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał gattina Zobacz post
    goslava, a przeczytałaś dokładnie to co napisałam? Przecież napisałam, że po skończonym opakowaniu mam tydzień przerwy, a potem powinnam zacząć brać drugie opakowanie, tylko że go nie mam i za późno zapisałąm się do lekarza. I bede je miała dopiero jak minie kolejny tydzień. I pytam czy to coś zmieni.
    No zmieni, tak jak goslava napisała trzeba brać z 7-dmio dniową przerwą,
    jak przerwa jest większa, to nie ma efektu anty.


  3. #128
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Pisałam też, że mi antykoncepcja nie jest potrzebna, ginekolog przepisała mi je tylko po to, aby cera mi się poprawiła, więc efektu anty nie muszę mieć.
    Moja koleżanka chodzi prywatnie, za wizytę płaci 100 złotych. Chodzi tylko po recepte, bo ona jej nawet nie bada.

    Ja pytam o to, czy coś się stanie z miesiączką jeśli przerwa bedzie dłuższa.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  4. #129
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    przecież tabletki to hormony jak nie będzie się ich brać o odpowiedniej godzinie porze dniu itp itd zafundujesz sobie totalne rozregulowanie organizmu

  5. #130
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    a ja tak oderwe od tematu i powiem wam że dla mnie Yasmin i Yasminelle to było to samo, mysłaam że to taki skrót myślowy

    ja zawsze mam recepte na 2 opakowania i tylko dzwonie do recepcji podaje dane i porzychodze po odbiór

    mówie babie przez tel że chciałam recepte bla bla bla na yasmin, a ona do mnie "ae yasmin czy yasminelle" mówie no te co zawsze nie wiem jak tam one sie nazywają chyba yasminelle

    za lika dni poszłam po tą recptę ide do apteki a bab mi mówi cene- pyam co tak zdożały aż o 13 zł jedno opakowanie a ona że tak zawsze... podaje mi opakowanie a ja w szoku

    co sie okzało- mówie babce że ja to te hormony tylko na cere biore i powiedziała mi ż yasinelle mają mniej "czegos tam" tego składnika co poprawia cere a yasmin ma więcej...

  6. #131
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    No bo nazwy w sumie są bardzo podobne, to nic dziwnego, że myślałaś, że to te same. Ale to już taka chyba głupota jest wymyślanie podobnych nazw, nawet jak się różnią tylko składnikiem, jednym, czy dwoma, to jednak można się nie raz pomylić nieźle.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  7. #132
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ale ogólnie tabletki strasznie teraz zdrozały ja dwa miesiące temu yasmin kupowałam za 36 zł dziś dałam 44 zł.... jak tak dalej pójdzie to niedługo za jedno opakowanie bedziemy płacić 100zł

    gattina nazwy są podobne bo skład jest prawie ten sam

  8. #133
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ysaminelle też zdrożały, płaciłam wczoraj 49zł za opakowanie...
    Jak ktoś jest w podbramkowej sytuacji to lekarz internista tez może przepisać
    a prywatnie za samą recepte ginekolog bierze ok10-20zł
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #134
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja właśnie wczoraj byłam u internisty i mi jedno opakowanie przepisała, chociaż mało chętna była, ale kobieta zrozumiała Więc biorę dobrze, bo tylko jeden tydzień przerwy był.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  10. #135
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja od swojego gina dostałam Diane 35 jak poczytałam na necie o niej to się przeraziłam....ale jak na razie wszystko jest ok, w miarę dobrze znoszę tebletki...jedyny problem był na poczatku pierwszego opakowania....mdłosci, wymioty...teraz juz się uspokoiło

  11. #136
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja brałam tabletki (Harmonet) przez rok... Czułam się świetnie Niestety kilka miesięcy temu przestałam właściwie z winy ginekologów... Grrr... moja pani ginekolog odeszła na macierzyński, poszłam do innej to odmówiła mi przepisania tabletek, następnym razem nie było terminów, w końcu prywatnie jedna babka skosiła ode mnie podczas wizyty 300zł i więcej do niej nie poszłam nieźle, co? Dałam sobie spokój bo zwyczajnie nie mam gdzie iść do lekarza!

  12. #137
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Zuuzaneczka, akurat w Wawie z tym problemów nie powinno być, to jest mnóstwo lekarzy, ja chodzę do swojej przychodni i całkiem niezła babka jako ginekolog, moja koleżanka chodzi na Bemowo i płaci 100 złotych za wizytę, bo niestety prywatnie, ale też chwali sobie.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  13. #138
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    pewnei ze nie ma problemudd, chcesz to ci dam namiary na świetną babke, przyjmuje przy toruńskiej. wizyta tylko po recepte kosztuje 25zł

  14. #139
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Asiu, byłabym bardzo wdzięczna za namiary.

  15. #140
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    poszlo na pw

  16. #141
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    to ino ja tu tabletek nie biorę?









  17. #142
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Zastanawiam się nad wkładką. Mam już dwójkę dzieci i na tym raczej dość Troszę tylko się boję, czy to się nie będzie wysuwało...

  18. #143
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    to teraz mój czas.. mam plastry od prawie miesiąca.... na początku nie było kolorowo- strasznie nerwowa byłam, ale teraz jest ok. W zasadzie zadnych zastrzezen nie mam poza jednym- gdzie nie nałożę plastra to leciutko na około się odkleja i zabrudza pod spodem ten klej od ubrań... strasznie mnie to denerwuje, bo jak np. na ramieniu mam i założe bluzeczkę to ktoś może pomyśleć, że się nie myję czy coś
    Czy ktoś nosi tu plastry i ma ten sam problem?

  19. #144
    Wczytuje się Avatar Olzunia
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    Zastanawiam się nad wkładką. Mam już dwójkę dzieci i na tym raczej dość Troszę tylko się boję, czy to się nie będzie wysuwało...
    witam, ja mam wkladke od trzech lat, od razu sie przyjela i nic sie nie wysuwa

  20. #145
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja mam wkładkę Mirena od 5 lat, czas wyjąć niby, ale lekarz powiedział, że może dłużej zostać, bo nadal działa. Jestem nią zachwycona. Nie mam wcale miesiączek, czuję się super, nie tyję. Cena może jest wysoka(ok 1000zł), ale biorąc pod uwagę fakt, że nie kupuję podpasek, tabletek i mnóstwo bielizny zaoszczędziłam, to i tak tanio wyszło. Tylko na raz to zapłacić... Polecam

  21. #146
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał xena607 Zobacz post
    Ja mam wkładkę Mirena od 5 lat, czas wyjąć niby, ale lekarz powiedział, że może dłużej zostać, bo nadal działa. Jestem nią zachwycona. Nie mam wcale miesiączek, czuję się super, nie tyję. Cena może jest wysoka(ok 1000zł), ale biorąc pod uwagę fakt, że nie kupuję podpasek, tabletek i mnóstwo bielizny zaoszczędziłam, to i tak tanio wyszło. Tylko na raz to zapłacić... Polecam
    Właśnie się nad tą Mireną zastanawiałam. Też to u mnie kosztuje 1000zł. Tabletek nawet nie biorę pod uwagę, kiedyś zażywałam, ale za dużo z tym zachodu - trzeba pamiętać o zażywaniu, chodzić po recepty (ja chodzę prywatnie, więc tanio by nie wyszło), no i opakowanie też nie jest tanie.

  22. #147
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja też prywatnie chodzę. Jeżeli o mnie chodzi, to szczerze polecam. Jest super.

  23. #148
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Skuszę się Już rozmawiałam niecały miesiąc temu z moim gino (jak byłam na kontroli po urodzeniu) i tak się zastanawialiśmy nad dobrym dla mnie rozwiązaniem- tabletki powiedziałam, że odpadają i tak go dopytywałam o wkładkę. Jednak inaczej się rozmawia z tym o facetem, który nigdy nie będzie miał takiej wkładki założonej, a inaczej z dziewczyną, która ją nosi Na razie używamy prezerwatyw, ale dla mojego jest to uciążliwe

  24. #149
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Na początku się obawiałam, że ją będę czuć, albo że sznurki będą mi się plątać albo nie wiem co jeszcze wymyśliłam ale okazało się, że jest idealnie. W ciągu tych lat tak ze 3 razy bolało mnie podbrzusze (jak na okres), ale jedna nospa i ok. Muszę teraz uzbierać kasę i nową założyć, bo do tablet wolałabym już nie wracać. Zresztą lekarz powiedział, że po takim luksusie.... to tak jakby z limuzyny do małego fiata wsiąść ;D

  25. #150
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Dobre porównanie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •