Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 469

Temat: Antykoncepcja

  1. #151
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    a prywatnie za samą recepte ginekolog bierze ok10-20zł
    wiesz Madziu tu sie nie zgodzę, jak sie dobrze dogadasz z lekarzem i lekarz nie jest naciągaczem to jest inaczej.

    ja póki nie chodziłam regularnie na zabiegi to umówiłam sie z lekarzem w ten sposób:

    pierwsza wizyta jest płatna za badanie i przepisanie antykoncepcji, potem nie chodze na wizyty ani za wypis recepty tez nie płace, tylko ide lub dzwonie do recepcji, podaję dane i do jakiego lekarza jaki lek, on mi przepisuje po 2 opakowania i tak przez rok czasu, po roku brania antykoncepcji obowiązkowo na wizyte bo jak nie to nie wypisze recepty

  2. #152
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    A co do recept, to woszczurek masz rację. Ja też jak brałam tabletki, to do lekarza na wizytę szłam raz w roku, a potem tylko po recepty i nic za to nie płaciłam.

  3. #153
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Mój wcześniejszy gino brał po 20zł za receptę.

  4. #154
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    U mnie czasem bierze, czasem nie. Za to jak chodzę z mamą to czasem liczy jak za jedną osobę.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  5. #155
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    kombinatorzy z tych naszych pipkologów ( ups sorki )

  6. #156
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał xena607 Zobacz post
    kombinatorzy z tych naszych pipkologów ( ups sorki )
    dokładnie

  7. #157
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja pewien okres chodziłam prywatnie, za kazdą wizytę płaciłam 80 zł bez względu czy był zabieg czy nie, pierwsza wizyta kosztowała 100 ale każda kolejna już 80. A po recepte jak prywatnie chciałam to po prostu zamawialam w recepcji i nic za to nie płaciłam.

  8. #158
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja za recepte nic nie płacę, tylko musze iśc odpowiednio szybciej (lub zadzwonic) i uprzedzic na kiedy bedzie mi potrzebna

  9. #159
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    to u mnie po recepte ( podobno bo jeszcze nie bylam) 30 zet eł ....

  10. #160
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ja tez mialam bezplatna recepte
    jak szlam po recepte to umawialam sie tak jak na wizyte duzo wczesniej
    pielegniarki wypisywaly to co bylo poprzednio ( zawsze trojpak bo taniej ), a lekarz podpisywal miedzy wizytami dziewczyn
    czasami sie zdarzalo, ze w tym samym dniu dostalam


    a za badania tez nic nie placilam, szlam do "ogolnego" ginekologa i bylam z niego zadowolona

  11. #161
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Ja też chodzę prywatnie i mój lekarz bierze za wizytę tylko wtedy kiedy jest badanie, jeśli po receptę, poradę, itp, to nic nie bierze.


  12. #162
    No to..wpadłam Avatar madzivlek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    200

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    kochane moze ktoras z was brala novynette moglybyscie mi powiedziec jak sie czyulyscie po tych tabletkach i ogolnie co powinnam wiedziec podczas ich brania.. bede baaardzo wdzieczna

  13. #163
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    no ja niestety nie

  14. #164
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    madzivlek, moja kolezanka od 3 lat bierze te tabletki i dobrze sie po nich czuje.....chociaz przez pierwszy rok przyjmowania narzekała na silne bóle piersi......

  15. #165
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał madzivlek Zobacz post
    kochane moze ktoras z was brala novynette moglybyscie mi powiedziec jak sie czyulyscie po tych tabletkach i ogolnie co powinnam wiedziec podczas ich brania.. bede baaardzo wdzieczna
    jak wiadomo,każde tabletki powinny być odpowiednio dobrane przez lekarza.jeśli dobrze je dobierze,praktycznie nie będziesz odczuwała skutków przyjmowania,prócz okresu przystosowawczego organizmu (regulacji) o czym zapewne wiesz od swojego ginekologa - jak nie poinformował,radzę zmienić.
    Od początku brałam novy ze względu na rozhuśtany okres,później zmieniłam na yasmine (horror mało powiedziane,organizm w ogóle ich nie tolerował - przykład lekarza olewacza)i na powrót do novy wróciłam - w sumie biorę je od XX czasu - zero problemów,zero spadków libido,zero skoków hormonalnych,cycki urosły jak ta lala a i złagodziły bóle menstruacyjne,bo przed nimi to siup i leżałam nieprzytomna.

  16. #166
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    mialam je na samym początku przyjmowania tabletek i bardzo źle się czułam- miałam silne bóle piersi, migreny, zle samopoczucie...ale to od organizmu zależy np.po Yasminelle czuję się świetnie a znam wiele osób, którym spada po nich libido i źle się czują. Niech lekarz da Ci po prostu najpierw jedno opakowanie na spróbowanie apotem sama zobaczysz, czy chcesz przy nich zostać, czy wolisz inne.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #167
    No to..wpadłam Avatar madzivlek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    200

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ojej dzeikuje kochane wszystkiego mozne sie tu dowiedziec.. a u lekarza bylam i mam na 1 recepcie jedno opakowania a na nastepnej 2 op jakby sie nic nie dzialo.. jedynie teraz czekam na TE DNI bo dopiero zaczne brac

  18. #168
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    piszcie kochane i doradzajcie, bo pozwolicie, ze z tematu WYJATKOWE DZIEWIEC MIESIECY przeniose sie teraz na stale w temat ANTYKONCEPCJA za niecale 5 tyg mam wizyte po połogowa u gin i musze poprosic o cos z antykoncepcji, a kompletnie nie wiem co teraz najlepsze mysle o plastrach, ale nie wiem czy sa dobre
    no chyba, ze Emi mnie nauczy kregi "przeciwciązowe" na podlodze malowac

  19. #169
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    hym...ja o plastrach nienalejpesze opinie słyszałam Szczepionki są świetne, ale drogie. No a moim zdaniem tabletki ok, o ile uda się pod organizm fajne dobrać
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  20. #170
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    hym...ja o plastrach nienalejpesze opinie słyszałam Szczepionki są świetne, ale drogie. No a moim zdaniem tabletki ok, o ile uda się pod organizm fajne dobrać

    tylko ja mlodego mam na cycu i sie boje hormonow brac tym bardziej ze to chlopiec
    a ile te szczepionki kosztuja wie ktos

  21. #171
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    moja siostra po ciazy zalozyla spiralke na okres 5 lat i nic jej nie dolegalo
    sa chyba na rok, dwa lub 5 jak dobrze pamietam
    o szczepionkach i plastrach nie slyszalam opinii bo zadna z kolezanek ich nie bierze, ja od zawsze biore tabletki anty ( zeby nie wpasc ) i jestem zadowolona
    a jesli karmisz piersia to lepiej zapytac lekarza

  22. #172
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    no własnie przy karmieniu to w ogole inaczej to wygląda, zapewne lekarz ci powie, na mój rozum to spiralka bedzie dobra, ale w ciąży nie byłam to nie wiem..

  23. #173
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    dla kobiet karmiących są jakieś specjalne tabletki podobno moja kumpela bierze i dobrze się czuje ale nie wiem co to za nazwa...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  24. #174
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    aj zeby dobrać tabletki to powinno sie znać swoj cykl i w odpowiednie 2 dni cyklu zrobic sobie badanie na hormony... ale tego zaden lekarz u nas nie zleca... przepisują tabletki tylko na podstawie wywiadu niestety... a do konca nie wiadomo ile i jakich hormonow mamy duza a jakich za malo...
    co anty koncepcji ja juz polecalam ale mi sie sprawdzil nuvaring -mala zawartosc hormonow raz na 3 tygodnie zakladam dopochwowo (taki silikonowy krązek ktory nie przeszkadza absolutnie w wieczornych igraszkach) i sciaga sie go na 1 tydzien tak jak przy tabletkach w tej przerwie powinien wystapić okres...

    a ja dostalam krazek ze wzgledu na moja skleroze... zdarzalo mi sie nie brać tabletek albo zostawaly w listku jak powinnam juz je skończyc

  25. #175
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    piszcie kochane i doradzajcie, bo pozwolicie, ze z tematu WYJATKOWE DZIEWIEC MIESIECY przeniose sie teraz na stale w temat ANTYKONCEPCJA za niecale 5 tyg mam wizyte po połogowa u gin i musze poprosic o cos z antykoncepcji, a kompletnie nie wiem co teraz najlepsze mysle o plastrach, ale nie wiem czy sa dobre
    no chyba, ze Emi mnie nauczy kregi "przeciwciązowe" na podlodze malowac
    Jeśli karmisz to plastry chyba odpadają,dla karmiących są specjalne tabletki jednoskładnikowe czy coś takiego,ja osobiście mam złe wspomnienia po tych tabletkach,jak je brałam to miałam okres 3 razy w jednym miesiącu więc je odstawiłam. A po skończeniu karmienia zaczełam brać Mercilon i mi podpasowały. A o zastrzykach słyszałam różne opinie,plusem jest że działają 3 miesiące i nie musisz pamiętać codziennie o braniu tabletek ale jak nie podpasuje organizmowi to 3 miesiące męczysz się ze skutkami ubocznymi.
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •