Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 5678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 469

Temat: Antykoncepcja

  1. #201
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Jesli chodzi o plastry to ja nawet 43 zł placiłam- zależy od producenta i apteki
    Fakt, że plasterek, tzn. klej z rogów się troszkę zabrudza jak się daje ubranie na to, ale nie jest to tak bardzo uciążliwe, zawsze mozna nakleić na tyłek żeby nie bylo widać

    Anecka a ile taki krążek kosztuje i jak się go aplikuje? nie przeszkadza Ci...?

  2. #202
    Nałogowiec Avatar Kasiaczek
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Z-ne/Krk
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    dziekuje Ci Kochana z calego serducha poczytam poczaje i chyba sie na nie zdecyduje
    prosze bardzo zdecyduj sie bo warto naprawde

  3. #203
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    co anty koncepcji ja juz polecalam ale mi sie sprawdzil nuvaring -mala zawartosc hormonow raz na 3 tygodnie zakladam dopochwowo (taki silikonowy krązek ktory nie przeszkadza absolutnie w wieczornych igraszkach) i sciaga sie go na 1 tydzien tak jak przy tabletkach w tej przerwie powinien wystapić okres...

    a ja dostalam krazek ze wzgledu na moja skleroze... zdarzalo mi sie nie brać tabletek albo zostawaly w listku jak powinnam juz je skończyc
    dzoana ja pisalam o nim wczesniej
    ani trochę...
    to jest taki silikonowy krazek ktory w środku ma hormony i pomijając calkowicie watrobę nie szkodząc jej dostarcza hormony do organizmu, zaklada sie go szybciutko i szybciutko wyciąga jest bardzo elastyczny
    cena kolo 50zl

  4. #204
    No to..wpadłam Avatar anecka17171
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Limanowej
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Anecka a ile taki krążek kosztuje i jak się go aplikuje? nie przeszkadza Ci...?[/QUOTE]

    za dwa w opakowaniu 100 ,aplikuje się samemu ściskając w palcach i wkładając do pochwy potem tylko popchnąć palcem żeby się dobrze umiejscowił ,jest elastyczny więc mi akurat nie przeszkadza a baraszkowanie jest z większym doznaniem,partner czuje krążek ale mojemu mężowi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie

  5. #205
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    no a jak się go potem wyjmuje...?

  6. #206
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    tak dziwnie nosić coś w sobie.

  7. #207
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Moja mama miała i ponoć nic się nie czuje Tylko, że ona ma problemy z żylakami i hormonami, więc musiała zrezygnować z krążka a wcześniej z tabletek.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  8. #208
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    no pewnie samemu się go nie czuje tak samo jak tampona, ale tak dziwnie ze partner czuje ten krążek.

  9. #209
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    to jes takie kolko ktore zgina sie w środkowej sześci i powstaje takie cos jak osemka waskie...
    wsuwa nie to do pochwy i popych palcem, krazek umiejscawia sie jakby do okoła szyjki macicy, nie czuc wogole...
    wyjmuje się wkladając palec, hacząc o kolko i po klopocie no chyba ze hardcorowo macie dluuugie szpice to raczej bym sie bala
    meżczyzna czuje delikatnie ten krazek ale to go dodatkowo stymuluje a my nie mamy z tego powodu zadnego dyskomfortu...
    krazek to jak okrąg nie kolo wypelnione w środku
    zakladanie
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    wygląd krązka
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    wyciaganie
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    dosadniej juz nie wytlumaczę

  10. #210
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    no chyba ze hardcorowo macie dluuugie szpice to raczej bym sie bala
    ooo to nie dla mnie

    a tak na serio to hardcorowo wyglada juz samo zakladnie go

  11. #211
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    eeee tez sie balam bo ja sie zawsze boje na zapas... ale idzie szybko i latwo

  12. #212
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    oo ciekawe to, ja myślałam ze on wypełniony ma środek a on pusty, to na jakiej zasadzie on zabezpiecza? Wydziela jakieś hormony czy jak?

  13. #213
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    tak krazek ma hormony

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    to jest taki silikonowy krazek ktory w środku ma hormony i pomijając calkowicie watrobę nie szkodząc jej dostarcza hormony do organizmu, zaklada sie go szybciutko i szybciutko wyciąga jest bardzo elastyczny
    cena kolo 50zl

  14. #214
    Nałogowiec Avatar Kasiaczek
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Z-ne/Krk
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    widzialam juz te krazki, ale przy moich szpicach dlugich to raczej odpada ja bym sie bala hehe dobrze, ze mam te plastry

  15. #215
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    on ma hormony wlasnie w tej otoczce jest zel z hormonami

  16. #216
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    aha to na takiej zasadzie. No jakieś to rozwiązanie jest. Ale chyba plastry wydają mi się taką najwygodniejszą opcją. Ale ja jak narazie zostanę przy gumkach

  17. #217
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Hej
    tak Was czytam kochane i pozwoliłam sobie aby Wam coś napisać
    żadne hormony nie są obojętne dla zdrowia czy to trzustkowe ,nadnerczy lub inne
    kiedy je bierzemy to musimy liczyć się,że gdzieś jest jakiś haczyk,na jedno nam pomagają a na inne szkodzą
    najlżejszym skutkiem ubocznym niektórych z nich jest nadwaga a najcięższym ,mam na myśli antykoncepcję to zatory żył
    sprawa poważna,bardzo
    wiem,że któraś z Was może powiedzieć,że ona bierze i nic jej nie dolega,chwała za to Bogu,że zdrowa jest,ale nie przesadzajcie,proszę Was
    nie ryzykujcie własnym zdrowiem
    sama mam dwójkę dzieci, nie chcę mieć więcej
    hormony powinnam brać ze względu na polipy w macicy,ale nie biorę gdyż jestem z tych co mają powikłania po hormonach,w moim przypadku,niewydolność żylną
    zawdzięczam ją mojej ginekolog ,starej doświadczonej lekarce
    bo niczym innym nie umiała leczyć tylko tabletkami anty!

    proszę Was ,zastanówcie się dziewczyny zanim zaczniecie stosować antykoncepcję czy warto się narażać?

  18. #218
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    oczywiście ptaszki mi uciekły, ale jak wrócą to podziękuję zyza

    Kurcze dość duże to jest ale ciekawy sposób na antykoncepcję, ja tylko bym się bała, że nie będę umiała tego wyjąć...

  19. #219
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    no tak cesarki tez nie mozemy sobie robic najlepiej urodzic za krzakiem w kucki
    wydaje mi sie ze dziewczyny ktore decyduja sie na hormony sa świadome
    ja nie mam problemow ani z zyłami ani z wagą (bo za zyly odpowiadają też jedzenie papierochy przed wszystkim ktore nalezy rzucić przy braniu tabletek aletakze wszelkie uzywki i nie zdrowe zarcie) jak ktos ma mocny dobry organizm i o niego dba to antykoncepcja mu nie zaszkodzi co do wagi to jak mialam tendencje do tycia to mam i sama musze zadbac o figure a nie zwalac ze to nie chipsy ale tabletki mnie tuczą
    a pomijając caly uklad pokarmowy nie rujnuje wątroby trzustki itd...
    takie teorie sa wyssane z palca
    a wogole to rypmy sie wszyscy i miejmy tyle dzieci ile dala nam natura

    dzoanka to jest nie większe od zaketki sloika po majonezie winiary zeby ci to zoobrazować i dopasowuje sie do kształtu..
    tyle ze najlepiej spytaj sie doktora czy tobie wolno taka metodę bo ja np. z racji tego ze jestem dośc duza mam duzy biust i kawal tylka to np. nie moge plastrow bo sa w większosci z duża zawartością hormonow a ja akurat nie wyglądam na taka to co ma malą ilośc hormonow bo wygladam nad wyraz kobieco (co dal mi do zrozumienia lekarz ze nie wygladam na niedozywioną) dlatego mowie ze mala ilosc hormonow ma i powinnas spytać lekarza
    Ostatnio edytowane przez zyza ; 08-05-2010 o 16:42

  20. #220
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    LUTON (UK)
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    widze dziewczyny ze większość z was ma problem nie może brać tabletek zapytajcie swojego ginekologa o implant antykoncepcyjny wstrzykują go w rękę i to chyba jest na trzy lata koleżanka ma i nie narzeka chociaż przez pierwsze dwa miesiące miała nieregularną miesiączkę to w sumie tez zależy ob organizmu ale zawsze warto zapytać

  21. #221
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Zyza nie będę sprzeczać się z Tobą(
    to nie w moim stylu !
    rób jak uważasz
    tylko trochę Twoja wypowiedź mnie obraziła(
    ja jestem szczupła,nie żrę ,żyły mam chore nie od żarcia!
    to tyle
    a rodzić w krzakach też nie rodziłam(

  22. #222
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    ojejku dziewczyny! Każda ma swój rozum, jedna będzie bardziej przezorna, inna mniej. Jesteśmy wolnymi ludźmi zatem robimy to co chcemy. Nie ma o co się sprzeczać. Aczkolwiek Aniu dobrze ze napisałaś taka wiadomość, bo może niektóre kobiety nawet nie wiedzą o skutkach ubocznych takiej antykoncepcji.

  23. #223
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Bozeee. zabiłabym sie, gdybym w moim wieku zaszła w ciążę. Na szczescie jesczez nic takiego mi nei grozi. Za młoda jestem









    Ale jedna typinka, rok młodsza ode mnei neidawno urodzila. HELOŁ! ONA MIAŁA 14 lat!

  24. #224
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Etna-przed braniem jakichkolwiek tabletek antykoncepcyjnych każda kobieta powinna mieć wykonane USG narządów rodnych
    przyznajcie się teraz szczerze,czy robiłyście to badanie,każdy lekarz wie o tym ,że to konieczność a powiedział Wam o tym?
    niejednokrotnie byłam świadkiem jak dziewczyna wchodzi do gabinetu,płaci i dostaje receptę

    ja nie chce straszyć nikogo tylko uświadomić
    to koniec moich wypowiedzi w tym temacie!

  25. #225
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Antykoncepcja

    Moja przyjaciólka ma krążek i jest zadowolona całkowicie,nie mogła brac tabletek ani jednych bo miała "jazdy" po nich dopiero po krążku się uspokoiła...

    Biore tabletki ponieważ nie mogę używać prezerwatyw ponieważ jestm uczulona,zaraz swędzi i piecze mnie Nie ukrywam,że to wygodne dla mnie i dla mojego partnera,a czemu to kazda wie

    Gdybym zmieniała facetów często to pewnie bym zabezpieczała się dodatkowo bo choroby weneryczne istnieją,ale mam drugiego partnera z którym jestem 1,5 roku,a z pierwszym byłam 7 lat i dlatego też wybrałam tabsy.

    ja miałam robione USG i badane hormony przed przepisaniem mi tabletek,a USG mam co 6m-c czyli przed kolejna recepta na tabletki...Jestem świadoma,że one nie sa obojetne na moje zdrowie,ale w moim wypadku to tez jedyna walka z trądzikiem..I tak wszytsy umżemy na raka patrząc na to co pakuja nam do żywności i to chociaż seks chce mieć udany jak chcę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •