Strona 5 z 98 PierwszyPierwszy 1234567891555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 2440

Temat: Zdobienie stóp - Zdjęcia paznokci

  1. #101
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie

    ja biore za zel 50 zl, a na tipsie lub formie 70 zl-zdobienie w cenie-dodatkowo licze tylko kwiaty akrylowe od 5 do 15 za sztuke

  2. #102
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    moje stopki z krzywymi pazurkami
    I forum
    miłośniczka akrylu

  3. #103
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Madziu śliczności

  4. #104
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    A ja dzisiaj zrobiłam koleżance takie... i kasuje 35 zł heh
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  5. #105
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie

    co tak mało, ja wląśnie mam jutro pierwsza klientkę w tym roku bo miałam nie robić stóp ale mnie klientki zmusiły wręcz i mam zamiar ja skasować 50 zł, a dłonie za ile robisz

  6. #106
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Dłonie 40-50 zł, jest to moje tylko takie hobbystyczne że tak powiem dorobienie sobie Zawsze coś...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  7. #107
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    bardzo ladne stopki dziewczynki,

  8. #108
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie

    ach nio to faktycznie to cena w sam raz

  9. #109

    Domyślnie

    a to moje żele , tzn nie moje nyżki tylko robota hehe , to wygląda na to że najmniej biorę za żel na nogach bo tylko 30 zł , no ale w sumie więcej nie mogę bo u Nas w zakłądach robią od 40 do 70 zł ...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  10. #110
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    I takie sobie dzisiaj zrobiłam...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  11. #111
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie

    to mam kolejne pytanie nigdy jeszcze nie robiłam na stopkach powiedzcie czy cięzko się robi bo koleżanka mnie molestuje żebym jej zrobiła a ja nie wiem jak;/

  12. #112
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    dziewczyny śliczne stopki
    Mariet trudno powiedzieć.. mi na przykład nie sprawiło dużo problemu zrobienie sobie samej najgorzej było z żelem bo mi się rozlewał.. za małe paznokcie a za dużo żelu chyba
    I forum
    miłośniczka akrylu

  13. #113
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie

    no i właśnie nie wiem musze na sobie najpierw zrobic zebym wiedziała co i jakpo raz kolejny dziękuje Basieńko

  14. #114
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Ja na początku popełniałam duży błąd..jak nakleiłam tipsa i opiłowałam próg to kazałam isć dziewczynie umyć ręce..dopiero później dowiedziałam sie, że to poważny błąd a ja tak myślałam dlaczego żel się nie trzyma i wszystko schodzi wiec teraz jak przyjdzie klientka na pedicure do koleżanki to ja pierwsze robie żelowanie płytki, klientka przed przeciera stopy chusteczkami dezynfekującymi i napewno lepiej komfortowo sie czuje

  15. #115
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja jak dwqa lata temu robilam stopy to moczylam ale potem sie zastanawialam czy dobrez bo przeciez nie wolno i tez jestem ciekawa bo u mnie sie zaczyna sezon na stopy.w tamtym roku nie moglam to w tym pytaja

  16. #116

    Domyślnie

    omega dla poczatkujacej? w ogole omegi nie powiini sie uzywacja jak kiedys uzywalam to do dzis mam problemy! Dobra tarka i wszystko...lub frezarka..i z tego co sie orientuje pedicure i moczenie mozna przed zelem...

  17. #117
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    pelny pilling mozna wykonac z pozniejszym nalozeniem zelu..tak najlepiej...ja polecam najpiewrw niech klientka wymoczy stopy w soli do stop czy mydelka z dodatkiem platrow cytryny..najpierw jedna nozke wyciagamy...odsuwamy skorki,zmywamy tary laker
    ta pierwsza noge ponownie zanurzamy wyciagamy nastepna i to samo
    ponownie wyciagamy ta pierwsza i robimy piliing,pamietamy ze stopy muza byc cale az do kostek dobrze wypilingowane,uzywamy do tego szczoteczki z raczka...
    nastepnie namaczamy ijedna stope uzywamy najlepiej tarki o dwoch gradacjach,z jednej strony 80 z drugiej 100,lub polecam frezarke przy ktorej tzreba wiecej wprwy i wyczucia by nie uzkodzc stop,frezarka swietnie sie spisuje przy mocno zrogowacialych stopach ale zaznaczam wszystkiego nie usuwamy robimy to stopniowo by klient nie poczul bolu podczas chodzenia np(3 takie zabiegi),nie polecam omegi ani zadnych tnacych innych narzedzi,skora narasta jeszcze bardziej..tarka jestemy usunac wszystko z zaskakujacym efektem..zamaczamy stopy,po tej czynnosci mozemy zastosowac maske jest ich wiele i te tansze sa dobre i te drozsze,pamietajmy o omijaniu przerw miedzy palcami,tam najmniej pracujemy,tam najszybciej o stany grzybiczne...po takim zabiegu wystarczy dobrze odtluscic tylko paznokcie i mozna zaczac nakladanie zelu na paznokcie...

  18. #118
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    szczerze annamonku ja uzywam omegi i nie mam problemow zadnych ... skora nie narasta mi bardziej i jest ok . no a z tym moczeniem kurcze no ja nie wiem... ale skoro przy dloniach nie poleca sie tego to dlaczego przy stopach mialoby sie to wykonywac ... jestem do tego sceptycznie nastawiona ..

  19. #119
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    dlatego napisalam uzyc calej swiezej cytryny w plastrach,wiec moczyc mozna ...a omega jesli uzywana jest regularnie to nic narastac nie bedzie ale gdyby tak pozostawic na dluzszy czas to wtedy narasta..wiele osob trafilo do mnie wlasnie po uzyciu czestym omega i pozostawieniu na pare miesiecy..rowniez sposob uzywania jest wazny,jesli jest poprawnie uzywana i regularnie..ale ja osobiscie odradzam,kazdy z nas ma swoje sposoby a ja napisalam o tych najbardziej dogodnych bo coraz wiecej kobiet jest raczej zwolenniczkami tarki,kamienia wulkanicznego coraz bardziej popularnego lub frezarki ktora rowniez trzeba sie umiejetnie obchodzic na co potrzeba czasu lub oka fachowca by widziec krok po kroku jak to robic z frezarka..

  20. #120
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    no i masz racje... jesli uzywa sie zle kazda mozliwosc przyniesie nieoczekiwane skutki ...

  21. #121
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    JUUHUUUUUU MOŻE COŚ PRZEOCZYŁAM, ALE CO TO TA OMEGA

  22. #122

    Domyślnie

    omega to "ścinak " do stóp, z żyletką w środku , a tak wygląda
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  23. #123
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    aaaaaaaaaa. to mam cos takiego w rossmanie sobie kupiłam ale nie wiedziałam że to się tak zowie

  24. #124

    Domyślnie

    to teraz już wiesz
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  25. #125
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Ja kiedyś kupiłam omege i wcale mi nie chce ścinać i drugą jak kupiłam to tak samo a żyletki nowe bo były już w zapakowanej omedze i teraz mi koleżanka w gabinecie scina omega...czyli pedicure przy użyciu omegi jest taki sam jak robienie henny na brwi, jak zaczniesz to już trzeba robić zawsze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdobienie paznokci za pomocą gazety
    By natalia268 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 24-11-2017, 16:10
  2. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 23:15
  3. zadanie
    By naatajla in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 28-02-2012, 15:33
  4. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •