Pokaż wyniki 1 do 24 z 24

Temat: Problem z pazurkiem

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar ilonia123
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Postów
    189

    Domyślnie Problem z pazurkiem

    Dziewczyny mam problem jest pewna Pani która chce zrobić pazurki (żel na formie) sobie ale ma uszkodzonego pazurka. Kochaniutkie doradźcie mi co mam zrobić bo nigdy nikt taki do mnie nie przychodził. Co mam robić? Poniżej fotka chorego pazurka.


  2. #2
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Ja bym chyba nie zrobiła moja koleżanka wbiła sobie nóż w półksiężyc i paznokieć odrastał jej z dziurą. Była z nim u lekarza i nie pozwolił na to żeby coś na nim robić. Wiem że tutaj żadnej dziury nie ma ale wydaje mi się że problem może być podobny...

  3. #3
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Przedluza sie paznokcie bardzo krotkie, ale ten faktycznie jest mega krociutki i nawet gdybys probowala go przedluzyc do opuszka to prawde mowiac nie wiem czy by sie w ogole trzymal, bo tak naprawde nie ma prawie do czego.

    www.insanenails.blog.onet.pl

  4. #4
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Niech lepiej klientka poczeka aż odrośnie chociaż połowę i potem by można bylo zalozyć bo faktycznie nie bedzie miał się czego trzymać
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Jestes w stanie takiego pazurka udobruchac tylko w jeden sposob,choroby zadnej nie widac wiec jest szansa przedluzenia czyli najpierw robisz przedluzke na takim pazurku mozesz to zrobic clearem lub coverem do dlugosci jak naturalny..i po tym dopiero mozesz zaczac stylizacje,pamietaj ze po zrobieniu przedluzki musisz oddzielc ta przedluzke od lozyska by nie przykleila sie do skory..no i paznokiec nie moze byc dlugi..

  6. #6
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Myślę, że ja bym próbowała, zaproponowała bym przedłużenie nawet nie do końca palca (bo takie są bardziej płaskie, a więc mniej to masy do utrzymania) i tylko pod lakier aby w razie gdyby jednak się nie utrzymał nie raził na tle innych pięknie ozdobionych paznokci.

    Edit: Uważam, że stylizacja paznokci nie powinna ograniczać się do upiększania i tak pięknych - powinna też pomagać właśnie wtedy, gdy kobieta musi ukryć tak nieestetyczny paluszek zwłaszcza w święta i sylwestra, kiedy chce szczególnie być piękna a nie straszyć urazem i być obiektem "negatywnego" zainteresowania. Dlatego próbowała bym szczególnie w takiej sytuacji pomóc i jednak poradzić coś na pazurka, choć oczywistym jest, że nie zawsze musi wyjść, niestety.
    Ostatnio edytowane przez Zgredo ; 21-12-2009 o 18:01
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  7. #7
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    zgodze sie ze zgredo, tez bym przedłużyła, bo widac że formę podłożyć sie jakos tam da, może być kłopot od lewej strony, ale ... no.. ja gorsze kiedyś zrobiłam... z tym że: przedłuzyłabym go przed opuszek, jeśli pani by się upierała to max- równo z opuszkiem

  8. #8
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Ja równiez jestem za przedłużaniem ... A jak sie nie da to wtedy spasowac ale zawsze sie probowalo i ta pani tez bedzie inaczej na ciebie patrzec
    pozdro
    no to zaczynamy

  9. #9
    Nałogowiec Avatar Natii
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    ja też bym przedłużyła,tak jak mówią dziewczyny formę jakoś się założy,wiadomo z długością bez szaleństw niestety.

  10. #10
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    i jak poszlo z tym pazurkiem ilonia123 daj znac
    no to zaczynamy

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar ilonia123
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Wsumie to zrobiłam tego pazurka
    Zrobilam zaczep podłozyłam formę i w miarę go ozdobiłam jak pozostale
    Tylko nie mam dobrego zdjęcia żeby było go dobrze wiadać ale czerwonym kółkiem zaznaczyłam go

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    ladne pazurki ale balabym sie robic az tak wystajacego poza opuszek poniewaz naturalek ma bardzo mala powierzchnie przylegania do loza i kazde zachaczenie moze spowodowac oderwanie pazurka, pisze z doswiadczenia bardzo bolesnego

    przy takim uszkodzeniu nie powinien za bardzo wystawac poza opuszek

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #13
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    ladne pazurki ale balabym sie robic az tak wystajacego poza opuszek poniewaz naturalek ma bardzo mala powierzchnie przylegania do loza i kazde zachaczenie moze spowodowac oderwanie pazurka, pisze z doswiadczenia bardzo bolesnego

    przy takim uszkodzeniu nie powinien za bardzo wystawac poza opuszek
    dokladnie agulusia tak jak mowisz ja to to najlepiej dałabym mu spokój żeby sobie odrósł ewentalnie jak już tak bardzo chcialaś zrobic to króciótkie wtedy jest mniejsze ryzyko uszkodzenia

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar ilonia123
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Jego przedłuzyłam do 1.5 miarki formy
    Niestety moja siostra się uparła i chciała... wiec na jej odpowiedzialnosc jej zrobilam natomiast zaraz po sylwestrze sciagnelam go
    Teraz pazurek rosnie sobie i jest juz dosyc długi

  15. #15
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    Witam serdecznie,dziewczyny moja przygoda z paznokciami dopiero się zaczyna więc mam nadzieję że będziecie w stanie mi pomóc.

    A więc chciałabym przedłużyć na szablonie teściowej paznokcie problem w tym że jej paznokcie ,płytka są nie równe z wiekiem zaczęły jej się robić jakby zygzaki na płytce oczywiście można to spiłować ale to odrasta i zastanawiam się czym przedłużyć żelem czy akrylem boję się że żel może odpaść gdy paznokcie będą odrastać te nierówności na płytce co uszkodzi konstrukcję żelu i nic z tego nie będzie....jak myślicie? mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi z nierówną płytką....czasem starsze kobiety tak mają....będę wdzięczna za pomoc,pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    to nie piłuj tego, po co jak masa to zakryje. wystarczy zmatowić i heja...

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    OKi,dzięki a jak myślisz zrobić żelowe czy akrylowe? akrylowe mocniejsze,bo nie chciałabym by odeszły przez te nierówności.

  18. #18
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Probelm z pazurkiem

    sorry za off top, ale najpierw (do zalozycielki tematu)niby przyszla pewna pani z chorym paznokciem, a pozniej ze to siostra nalegala na taka dlugosc wiec kto wreszcie?
    ja tez bym jedynie zmatowiła, bo po co to pilowac, wystarczy pozbawic naturalnego polysku. akrylem nigdy nie pracowalam wiec niestety ci nie doradze
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problem z pazurkiem



    Przedłuzałam sobie ostatnio na formie pazurki... Było to przedwczoraj... W dniu dzisiejszym odpadły mi az 3, tzn nie w całosci - zwyczajnie sie polamaly, jak widać na zdjęciu (niewyraźnie ). Co może być tego przyczyną Nie mam doświadczenia w przedłużaniu, ale starałam zrobić to tak jak trzeba... :/

  20. #20
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Problem z pazurkiem

    prawdopodobnie budowa paznokcia zła, z tego co widzę na zdj
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  21. #21
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problem z pazurkiem

    Mogę liczyć na więcej informacji. Co masz na myśli? Co w tym wypadku można zrobić?

  22. #22
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Problem z pazurkiem

    Blondyna zajrzyj tutaj, na pewno znajdziesz odpowiedź
    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...rzywa-c-4.html
    http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/15-paznokcie-do-oceny-budowa-technika-krzywe-paznokcia-73.html- -w tym możesz wstawić wymagane zdjęcia i na 100% dziewczyny pomogą
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  23. #23
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Problem z pazurkiem

    blondyna musisz zbudowac prawidłowo paznokcie, czyli najwazniejsze to krzywa c (wypukłość na paznokciu) z resztą askar juz wstawiła pomocne tematy wiec napewno znajdziesz tam odpowiedzi na wszelkie pytania.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problem z pazurkiem

    podbije temat i nawiążę do extremalnie problematycznych paznokci, czy wręcz mocno uszkodzonych ..
    właśnie po to jesteśmy aby pomagać kobietom, które prawie że nie posiadają paznokci - najczęściej po prostu je zjadają ...
    Każdy paznokieć da się odbudować, to prawda rekonstrukcja jest trudna ale jeśli wykona się ja z głową i nie obciąży zbytnio paznokieć właściwy, to po kilku tygodniach właścicielka będzie cieszyć się swoim nowym paznokciem.
    Pokażę Wam jedną z moich ostatnich rekonstrukcji - wypadek na urlopie ( na szczęście w drodze powrotnej do kraju)

    Pamiętajcie, jeśli robicie już taka rekonstrukcję, to wystylizowany pazurek nie może wychodzić poza opuszek ( niwelujemy do minimum obciążenie "świeżaka" )
    Klienta zobligowana jest do wizyty co tydzień w celu kontroli oraz minimalnego skrócenia przedłużenia
    Poza tym klientka musi w szczególności uważać na takiego pazurka oraz należycie dbać o niego. Jeśli pracuje bez rękawiczek i często je moczy powinna dokładnie wysuszać dłonie ( pod stylizacją powstała zapewne mała kieszeń, gdzie wilgoć i brak światła oraz ciepełko mogą przyczynić się do rozwoju grzybka ) ...
    Ostatnio edytowane przez Nysza ; 20-01-2012 o 13:17

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko
    By Tonija in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 580
    Ostatni post / autor: 19-04-2018, 12:49
  2. farbki akrylowe??
    By marta01_11 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 05-02-2016, 11:32
  3. nablyszczanie
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 473
    Ostatni post / autor: 21-10-2014, 12:59
  4. kwiatki i duży problem
    By doma89 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-06-2013, 17:29
  5. Problem z białym żelem / rozmazuje sie
    By Smarta28 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 06:33

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •