Strona 1 z 17 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 406

Temat: Jak uzyskać taki efekt?/ czym te paznokcie są zrobione - zbiorowy ;)

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie Jak uzyskać taki efekt?/ czym te paznokcie są zrobione - zbiorowy ;)

    Witam Was moje drogie koleżanki.
    Gdzieś na naszej-klasie znalazłam konto z pazuraskami. Dziewczyna ma przepiękne wzory. Tylko czym ona je robi?Poniżej dodaje kilka fotek jej autorstwa, a może ta Pani jest wśród Nas Podpowiedzcie mi czy robiłyście coś takiego i jak zabrać się do roboty z takimi pazurkami? Głównie chodzi mi o cienie wykonane na tych pazurkach.
    TIPSY ŚWIDNICA

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Mi sie zdaje, że to Airbrush jest ale moze sie myle..
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Mi sie zdaje, że to Airbrush jest ale moze sie myle..
    Też mi się tak wydaje Agusiu ale nigdy nie pracowałam z air-brushem i nie wiem jak się nawet do tego zabrac
    TIPSY ŚWIDNICA

  4. #4
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Mi tez sie wydaje ze to airbrusch,poszukaj w postach bo byl ten temat zalozony.I jezeli dobre pamientam nasza kochana annamon opisala ta metode

  5. #5
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał annie82 Zobacz post
    Witam Was moje drogie koleżanki.
    Gdzieś na naszej-klasie znalazłam konto z pazuraskami. Dziewczyna ma przepiękne wzory. Tylko czym ona je robi?Poniżej dodaje kilka fotek jej autorstwa, a może ta Pani jest wśród Nas Podpowiedzcie mi czy robiłyście coś takiego i jak zabrać się do roboty z takimi pazurkami? Głównie chodzi mi o cienie wykonane na tych pazurkach.
    to jest na 100% cieniowany akryl, air brush no i kwiatki 3d.... dam sobie na żywca pazurki oderwać...

  6. #6
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie

    temat o airbrushu jest tutaj http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...irbrushem.html

    ---------- Dodano o godzinie 09:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:16 ----------

    i tutaj ? http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...irbrushem.html

    http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-p...air-brush.html a w tym poście jest nawet filmik

    te tematy chyba powiny być połączone

  7. #7
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    nie umiem wstawiać na gotowo filmów ale wklejam link na you tube z metoda air brush:

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    // poprawione Kamis

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    A mam pytanie. Czy zdobienie takie robimy na skonczonym i wymodelowanym pazurku czy na opiłowanym tipsie i dopiero zel (akryl). a jesli na wymodelowanym pazurku(opiłowanym czy pokrytym żelem?) to czy na koniec pokrywamy go nabłyszczaczem, lakierem bezbarwnym czy warstwą żelu?
    TIPSY ŚWIDNICA

  9. #9
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    wiekszosc dziewczyn robi to juz na zakonczonym pazurku tylko go trzeba zmatowic.

    a na zdjeciach jest Airbrush 100 %,trzecie i ostatnie robione jest lakierami do paznokci i akrylowe kwiatuchy.

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał donna69 Zobacz post
    wiekszosc dziewczyn robi to juz na zakonczonym pazurku tylko go trzeba zmatowic.

    a na zdjeciach jest Airbrush 100 %,trzecie i ostatnie robione jest lakierami do paznokci i akrylowe kwiatuchy.
    Ale jak można taką kratkę zrobić lakierem?Ja to siedze w tym fachu 4 lata, ale nadal mnie szokują takie wzorki. Ale oczywiście pozytywnie.
    Dobra matowimy pytke malujemy wzorek air-brushem i co? na koniec czymś nabłyszczamy?

    sory że tak pytam ale jakoś nie jestem w ogóle obyta w tym temacie
    TIPSY ŚWIDNICA

  11. #11
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    tak po skonczonym brushu,dajemy mu dobrze wyschnac i nablyszczamy albo zelem w butelce albo normalnym,ale musi miec dobra przyczepnosc,bo czesto sie zdaza ze Nablyszczenie odpryskuja.

    a linie cieniutkie robi sie cieniusienkim dlugim pedzlem,ja swoje czesto gesto do fryzjera wysylam-hi,hi,hi
    tzn. obcinam im pare wlosow zeby byly cieniutkie.
    dobra firma z pedzlami wszelakiego rodzaju to Da Vinci

  12. #12
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    http://www.nailclub.ru/forum/foto/file.php?n=14826&w=o


    Dziewczyny jak uzyskać taki efekt? te paznokcie są nieziemskie, boskie, cudowne i wspaniałe. Wiecie jakie materiały zostały użyte do ich zrobienia?

  13. #13
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    Cytat Napisał Skajler Zobacz post
    http://www.nailclub.ru/forum/foto/file.php?n=14826&w=o


    Dziewczyny jak uzyskać taki efekt? te paznokcie są nieziemskie, boskie, cudowne i wspaniałe. Wiecie jakie materiały zostały użyte do ich zrobienia?
    na pewno tam jest cover, czerwony akryl/żel kryjący- przy granicy z coverem, na wolnym brzegu jest transparentny czerwony akryl (dziewczyny dodaja czerwonek farbki witrażowej do liquidu), ozdoby to widzę: złotą i czerwoną folię - i chyba zatopione malowanki czarnej farbki akrylowej

    no i oczyhwiście mega błyszcący nabłyszccacz

  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    A mnie się wydaje, że tam jest pazłotko... ?


  15. #15
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    na pewno tam jest cover, czerwony akryl/żel kryjący- przy granicy z coverem, na wolnym brzegu jest transparentny czerwony akryl (dziewczyny dodaja czerwonek farbki witrażowej do liquidu), ozdoby to widzę: złotą i czerwoną folię - i chyba zatopione malowanki czarnej farbki akrylowej

    no i oczyhwiście mega błyszcący nabłyszccacz
    ja sie zgadzam z Woszczurkiem. Wymieniłą wszystkie ozdóbki i materiały i wydaje mi się z na pazurku juz nic więcej nie ma

    ---------- Dodano o godzinie 19:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:20 ----------

    Cytat Napisał dudejla Zobacz post
    A mnie się wydaje, że tam jest pazłotko... ?
    ooo no właśnie to zapomniałam dodać nie folia tylko pazłotko, folia troche inaczej wygląda


  16. #16
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    a czy wiecie może mniej więcej w jaki sposób wycieniować akryl żeby był taki efekt? ja pracuje na żelu i z akrylami nie mam styczności, ale jeżeli jest on potrzebny by wykonać takie paznokcie to ja się naucze co to za farbki witrażowe? niegdy nie słyszałam o takich...ten cover to troszke mi kolorkiem przybomina baby blush z spn, ale moge się mylić...

  17. #17
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    Cytat Napisał Skajler Zobacz post
    a czy wiecie może mniej więcej w jaki sposób wycieniować akryl żeby był taki efekt? ja pracuje na żelu i z akrylami nie mam styczności, ale jeżeli jest on potrzebny by wykonać takie paznokcie to ja się naucze co to za farbki witrażowe? niegdy nie słyszałam o takich...ten cover to troszke mi kolorkiem przybomina baby blush z spn, ale moge się mylić...
    o tak tak.. macie racje, zapomnialam jak to sie nazywa, PAZŁOTKO.

    co do cieniowania to żelem da sie tak samo jak akrylem ale ten efekt to jest transparentny akryl, osiąga sie ten efekt przez dolanie do liqudidu fanrki witrażowej

    jesli chcesz osiągnąc taki efekt w żelu to ja tego nie próbiwałam, ale zmieszałabym kilka kropek kolorowego zelu z cearem

  18. #18
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    ciekawy pomysł zmieszania żelu kolorowego z clearem aż spróbuję

  19. #19
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie

    Asiek to daj znać jak to wyjdzie

    Przepraszam, że post pod postem, ale nie działą mi edytowanie mojego postu, w sumie to nie działą mi też odpowiedz (działa tylko szybka odpowiedź )

    Wracając do tematu...mam pytnie odnośnie pazurków zamieszczonych niżej

    http://www.liliya.od.ua/gallery/pics/0040.jpg

    czy to wszystko jest malowane farbkami akrylowymi? czy trzeba do tego jakiś specjalny pędzel? wogóle jakie farbki są najlepsze? macie może w posiadaniu jakieś filmiki jak się robi takie zdobienia?
    Ostatnio edytowane przez aga ; 28-12-2009 o 12:25

  20. #20
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    przejrzyj sobie tamat http://forum.wzorki.info/przedluzani...ne-stroke.html
    tu są tutki i filiki jka sie takie kwaitki robi, choc to nie jest proste,

    ja osobiście zespułam juz chyba z 8 pedzli, ale teraz wpadłam na to żeby użyć tego którym nakładam żel- jest z naturanego włosia, bardzi mięciutki i dośc długie włoski ma, tym mi sie robi nalepiej

    co do farbek to mam takie jaapee - AKRYLOWE FARBKI farby do zdobien NAIL ART (863086907) - Aukcje internetowe Allegro

  21. #21
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    ale czy pędzelkem do żelu namaluje tak cieniutkie linie czy do tego jakiegoś linera musze użyć? czym się później czyści pędzelek?

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    do cieniutkich kreseczek jest najlepszy pedzel 00 lub 01
    to co jest namalowane na tych rozowych szpicach(te babelki) sa malowane wlasnie takim pedzlem

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  23. #23
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    A myślicie że kwiaty też są malowane? Bo mam wrażenie że są akrylowe zatapiane. Ale cudownie wyglądają...

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    mnie sie wydaje ze sa akrylowe i nie zatopione sa poprostu mega cieniutkie bo wzorek przez nie przeswituje

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #25
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak uzyskać taki efekt? - zbiorowy ;)

    Aaa faktycznie nie zauwazyłam tego jednego

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •