Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 247

Temat: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

  1. #26
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Te pazurki które robiłam też się narazie dobrze trzymają a żelami z DR
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    jak będę mogła założyć album to pokaże wam moje pazurki żelami easy-off

  3. #28
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    mojej mamie dzisiaj żel od DR z jednego paznokcia zlazł całkiem nawet nie wiedziała kiedy ja tak patrze, i mówie pokaż pazura bo coś mi nie pasowało, a tam zero, nawet śladu żelu nie było, a pod dwoma następnymi paznokcie się uszczerbiły na wolnym brzegu. Na moich trzyma tak że odleźć nie chce może to zależy od paznokci? moja mama ma bardzo cienkie, kruche i łamliwe pazury. No nic pojutrze będę walczyć od nowa, bardziej się przyłożę przy zalaniu wolnego brzegu, bo moze coś skiepściłam ostatnio poprostu

    mini89 a odchodzą Ci ładnie w acetonie? jak długo moczysz? jednym płatem schodzą? bo mi nie chcą

  4. #29
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    trzymam tak 15-20 minut, i ładnie odchodzą, nie w całości tylko tak sie kruszą, a to co ewentualnie zostanie to pilikiem delikatnie przejade. I jeszcze aceton daje na wacik owijam paznokieć i zawijam w folię aluminiową i do tego zeby dobrze sie tzymał zakładam recepturkę. po 20 min ściągam, kiedyś trzymałam mniej czasu i faktycznie nie schodził tak jak schodzi teraz, ale może to też zalezy od żelu, te z Allepaznokcie ładnie miękną

  5. #30
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    mojej mamie dzisiaj żel od DR z jednego paznokcia zlazł całkiem nawet nie wiedziała kiedy ja tak patrze, i mówie pokaż pazura bo coś mi nie pasowało, a tam zero, nawet śladu żelu nie było, a pod dwoma następnymi paznokcie się uszczerbiły na wolnym brzegu. Na moich trzyma tak że odleźć nie chce może to zależy od paznokci? moja mama ma bardzo cienkie, kruche i łamliwe pazury. No nic pojutrze będę walczyć od nowa, bardziej się przyłożę przy zalaniu wolnego brzegu, bo moze coś skiepściłam ostatnio poprostu

    mini89 a odchodzą Ci ładnie w acetonie? jak długo moczysz? jednym płatem schodzą? bo mi nie chcą
    moze tamten sie po prostu zapowietrzył ? ciach i go nie ma.

    ________________________________________


  6. #31
    Debiutantka Avatar magda57
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Wspomniałyście o żelach Calgel (kałżel - fajna nazwa). Sa drogie ale naprawdę warte swojej ceny. Nie mówię, że są super bo je sprowadzam, tylko zaczęłam je sprowadzać po 1,5 roku testowania , bo są super. Jest to alternatywa dla innych żeli tego typu, gdyż dobrze jest mieć jakiś wybór.

    Calgel jest naprawdę jednofazowym żelem, nie używamy żadnego primera, nie ma żelu bazowego, budującego ani nawierzchniowego.Wszystkie te funkcje spełnia Clear Calgel.

    Co go odróżnia od inych systemów to to, że
    p
    rzyklejamy do uprzednio nałożonej warstwy żelu, a nie bezpośrednio do płytki paznokciowej ( nie ma znaczenia długość tipsa) Z praktyki wiem, że tips doskonale trzyma się żelu, lepiej niż płytki, nie odklei się , możemy go najwyżej złamać. Oczywiście musi być prawidłowo położony. Calgelem można przedłużyć paznokieć na formie do dowolnej długości i to odróżnia go od innych żeli.

    Ważne jest ( przy innych żelach też) przygotowanie paznokcia do aplikacji i nasączanie wolnego brzegu żelem, aby nie było problemów z odchodzeniem.

    Pokażę Wam kilka fotek

    BUDOWANIE NA SZABLONIE + FRENCH ( w dużym skrócie)

    Załącznik 12118 Załącznik 12119 Załącznik 12120 Załącznik 12121 Załącznik 12122 Załącznik 12123 Załącznik 12124


    A TERAZ TIPS:

    Załącznik 12125 Załącznik 12126 Załącznik 12127 Załącznik 12128 Załącznik 12129 Załącznik 12130 Załącznik 12131 Załącznik 12132
    Ostatnio edytowane przez magda57 ; 26-11-2009 o 10:11

  7. #32
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    wrzuć może jakis link do sklepu internetowego
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  8. #33

    Domyślnie Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Zele soak off to zele elastyczne, jednofazowe zazwyczaj, i odmaczaja sie w acetonie. Ze wzgledu na swoja elastycznosc nie nadaja sie do wiekszych przedluzen. Moga sie wtedy poprostu nieprzyjemnie "wyginac" i nie jest to trwale przedluzenie. To ze odmaczamy go w acetonie jest bardzo wygodne i nie ma przy tym wiele pracy. Ich elastycznosc jest tez pozadana przy stylizacji paznokci u stop. Jest duza wygoda "noszenia " ich w bucie

    Swietne na stopy sa tez zele kolorowe tego typu. Nakladamy dwie warstwy bez budowania paznokci. Bardzo szybka usluga. Odnowa polega na tym ze odmazcamy zel i nakladamy 2 warstwy innego lub tego samego koloru.

    Tutaj pokaze jak nakladamy i odmaczamy zele kolorowe soak off. Wykonalam to na pazn. u dloni. Tak samo postepujemy w przypadku paznokci u stop.

    Paznokiec naturalny przed stylizacja


    przygotowany do nałozenia zelu


    nalozona baza


    pierwsza warstwa koloru


    druga warstwa koloru i gloss


    po 2-3 tyg odmaczamy w acetonie( zalezy od wrazliwosci klientki na odrost )


    tak wyglada odmoczony zel, wystarczy go delikatnie sciagnac patyczkiem drewnianym np.


    po usunieciu zelu i ponownym przygotowaniu plytki nakladamy baze


    nowy kolor
    Efect - Nina Gajewska
    Szkolenia i dystrybucja Akzentz i Luxuslashes
    www.salon-efect.pl
    www.akzentz.pl
    www.luxuslashes.pl

  9. #34
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Również posiadam tego typu żele z firmy Star Nails. Są fantastyczne Wspaniała przyczepność do płytki, niesamowicie elastyczne i usuwa się je po pięciominutowym odmoczeniu bez uszkodzenia płytki paznokcia. Ja swoich żeli nie usuwam acetonem, tylko specjalnym płynem, który nie daje tego przykrego uczucia chłodu i nie wysusza skóry na palcach.
    Ciekawostką jest również to, że żel nakłada się tak jak lakier. Nie ma potrzeby podwijania go pod paznokieć jak w przypadku żeli do naturalnych paznokci.
    Ja swoje już sprawdziłam na sobie i klientkach. Panie są bardzo zadowolone i wracają po jeszcze.

  10. #35
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    bardzo fajnie że aki temacik poruszacie, ale czy dacie radę podac jakies linki np z allegro czy gdzies gdzie można je kupić..

    albo chociaż jakie fotki, coby okiem rzucic jak wygląda pudełko, mysle że i ja i dziewczyny będziemy wdzieczne

  11. #36
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Zaraz zrobię zdjęcia tych, które mam. Ja swoje kupuję bezpośrednio w Star Nails w Łodzi, ale wiem, że mają swoje sklepy również w innych miastach. Cena na obecną chwilę, to 19zł za 3,5g. Niestety od nowego roku ma się to mocno zmienić.

    No to już. Jeszcze jedna ważna rzecz. Żele trzeba dokładnie wymieszać przed aplikacją, aby rozprowadzić pigment. Przed nałożeniem koloru stosujemy żel bazowy. W przeciwnym wypadku przebarwimy płytkę paznokcia.
    Oto moje żele i paznokcie nimi pomalowane.
    Ostatnio edytowane przez ivonna70 ; 29-12-2009 o 19:50

  12. #37

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Zele Akzentz, na ktorych pracuje kosztuja 65 zl - 7 g. Sa bardzo wydajne bo nakladamy cienkie warstwy.

    Mamy az 90 kolorow.








    A to link do naszego sklepu - EFECT-AKZENTZ, sklep internetowy
    Efect - Nina Gajewska
    Szkolenia i dystrybucja Akzentz i Luxuslashes
    www.salon-efect.pl
    www.akzentz.pl
    www.luxuslashes.pl

  13. #38
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    dziękuję dziewczyny, jesteści wileki... na razie sie wstrzymam bo to jednak spore koszty a chciałabym od razu kupić sobie całą gamę kolorów... no może wieksza częśc ... każdego p;o trochu, ale mma jeszcztakie pytanie (może głu[pie ale lepiej sie dopytam) : bo skoro to żel to potzrbujemy lampę uv, ale ile mamy je utwarzdać jesli już
    i jeszcze takie pytanko oldnośnie tego podkładu, czy to ma być podkład konkretnej firmy, czy to może byc bonder z dololnej czy co to ma być

    bardzo bym była wdzięczna.

    oczywiście jak tylko wrócą podziękowania to do was wywędrują

  14. #39
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Izunia moje utwardza się trzy minuty w lampie. Podkład musi być konkretnej firmy i przeznaczony do tych właśnie żeli.

  15. #40
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    och Ivonko, rączki i giczki całuję błyskawica jezdeś

  16. #41
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Hi hi hi nie ma sprawy

  17. #42

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Wszystkie zele Akzentz, rowniez kolorowe utwardza sie 2 min. i oczywiscie zel bazowy najlepiej miec z tej samej firmy.
    Efect - Nina Gajewska
    Szkolenia i dystrybucja Akzentz i Luxuslashes
    www.salon-efect.pl
    www.akzentz.pl
    www.luxuslashes.pl

  18. #43
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Zastanawiam się nad serią z ImpressioNails albo NSI. Chcę zamówic "komplecik" do frencza. Miałyście je może?
    Obecnie mam easy off z PB i jest bardzo dobry. Można w nim zatapiać drobne ozdoby, ładnie pazurek wybudować. Ściąganie to ok. 15-20 min: na wacik aceton i zawijam w folię aluminiową. Wcześniej smaruję tłustym kremem skórki,aby je zabezpieczyć. "Kruszy" się przy ściąganiu, ale ładnie schodzi.

  19. #44
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Zarąbiaszczy temacik Dzięki laseczki Tylko powiedzcie mi jedna rzecz. Czy przed nałożeniem tych żeli trzeba matowić płytke? Z góry dziękuje
    The world is mine

  20. #45
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Tak, płytkę trzeba zmatowić, ale tylko zmatowić.

  21. #46
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    dzięki
    The world is mine

  22. #47
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    super gama kolorkow z tej firmy Akzentz Nino G . Cena dosyć wysoka ale myśle ze jesli sa dobre i wydajne to warto ...

  23. #48

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Anika, plytke nalezy zmatowic pilnikiem o gradacji 240. Jesli to zrobisz grubszym ziarenem, zel sie nie odmoczy.

    Barbara_kawka, bardzo sie ciesze ze podoba Ci sie nasz gama kolorow Moje klientki sa szczesliwe ze kazda moze wybrac cos dla siebie

    Cena to rzecz wzgledna. Po pierwsze wazna jest jakosc, tak jak wspomnialas, po drugie wydajnosc.

    Kiedys zrobilam test dla ilu klientek wystarczy mi zel Clear firmy X o poj. 30 g ( kosztowal 100 zl.) . Wystarczylo na 20 klientek Czyli 100 podzielmy na 20 = 5 zł dla jednej klientki za sam Clear.
    Zel Clear Akzentz o poj. 45 g kosztuje 249,9 zł. To opakowanie wystarczy na ok. 80 klientek.
    249.9 podzielmy na 80 = 3.12 zł

    To sa prawdziwe testy. Dziewczyny jak uda Wam sie o tym pamietac, to warto zrobic taki test w swoim salonie. Wtedy wiemy co sie oplaca a co nie, co jest tanie a co drogie...

    ---------- Dodano o godzinie 23:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:04 ----------

    Zapomialam wspomniec ze ta roznica w wydajnosci to nie zadne czary. Poprostu jeden zel po utwardzeniu pozostawia wiecej warstwy dyspresyjenej drugi mniej. Jesli duzo warstwy dyspresyjnej wycieramy to znaczy ze ten zel musi byc wczesniej nalozony w wiekszej ilosci, co sie rowna wiekszemu zuzyciu.
    Efect - Nina Gajewska
    Szkolenia i dystrybucja Akzentz i Luxuslashes
    www.salon-efect.pl
    www.akzentz.pl
    www.luxuslashes.pl

  24. #49
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Dzięx NinaG A z tych żeli rzeczywiście jest co wybierać. Tyle kolorów, nie wiadomo które brać pierwsze
    The world is mine

  25. #50

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Akzentz mają super kolorki.
    warto byłoby się w nie kiedyś obkupić.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •