Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 247

Temat: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

  1. #1

    Domyślnie Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Usuwanie żelu typu ''soak off'' krok po kroku:

    1.Dezynfekcja dłoni swoich i klientki
    2.Skrócenie paznokcia z długości przy pomocy gilotyny bądz pilnikia
    3.Moczenie paznokci w płynie do usuwania sztucznych paznokci-około 10-15 minut
    4.Usunięcie kopytkiem oraz spiłowanie pozostałości z powierzchni paznokcia
    5.Wmasowanie oliwki w skórki i naturalną płytkę paznokcia

    Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

  2. #2
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    czy któraś z was używała takich żeli ? są to żele które można położyć na naturalne paznokcie jak i na tipsa i odchodzi przy pomocy acetonu...
    a tu link do takiego żelu od dobrejrady:
    Żel silikonowy Easy-off 15g Builder Clear :: dobrarada


    ---------- Dodano o godzinie 17:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:52 ----------

    nikt nie miał takiego żeliku

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Niestety nie miałam,ale taka seria z IBD soak off jest podobno bardzo fajna i faktycznie dobzre odchodzi później.

  4. #4
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Ja mam taki zel tylko on sie nazywa soak-off i jest wlasnie przeznaczony do nakladania na naturalna plytke.Pozniej trzeba wlasnie uzyc acetonu i od 15-45 minut i sie rozpuszcza,to znaczy robi sie gumowy i trzeba go sciagnac patyczkiem drewnianym i a co zostanie delikatnym pilniczkiem potraktowac

    Dream Nail Tip Soak Off Gel

  5. #5
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Ja mam ten żel i do naturalnej płytki jest super! Trzyma sie też super, jest taki miękki że tak powiem, czuć to pod piknikiem jak trzeba troszkę kształt poprawić heh ale nie daje się go za duzo bo lepiej go nie piłować za duzo i dlatego tylko naturalka maziasz hehe
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  6. #6
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Ja dzisiaj właśnie dostałam paczkę i tam był tez żel typu Easy-off ale dopóki nie sprawdzę to się nie wypowiem
    SZCZĘŚLIWA

  7. #7
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Ja mam ten żel i do naturalnej płytki jest super! Trzyma sie też super, jest taki miękki że tak powiem, czuć to pod piknikiem jak trzeba troszkę kształt poprawić heh ale nie daje się go za duzo bo lepiej go nie piłować za duzo i dlatego tylko naturalka maziasz hehe

    a uzywałaś go może też na tipsa?

  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    podciągam temat, planuję kupić żele :
    Żel silikonowy Easy-off 15g Cover Peach :: dobrarada

    Żel silikonowy Easy-off 15g Snow White :: dobrarada

    Żel silikonowy Easy-off 15g Builder Clear :: dobrarada

    ale same żelę wyjdą 80zł, a ja w sumie dla mamy je potrzebuję bo mi wycięcie uśmiechu frezarką i podpiłowanie ewentualnych zapowietrzeń zajmuję ok 1,5h :/ Wydaję mi się że elastyczne żele lepij by się sprawdziły na jej naturalkach i na stopach w ogóle. Miał je ktoś? jak kolor covera? biały się rozlewa? z góry dzięki za odpowiedzi

  9. #9
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    ________________________________________


  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Natalia, przeczytałam ten temat ale tam nic nie ma o TYCH żelach... interesuje mnie jak się pracuje i czy nie robią się "gluty" po odmoczeniu (czy dobrze schodzą) i jaki mają kolor te żele, czy cover dobrze kryje, czy nie odpryskują. Napisałam maila do dobrejrady czy można zamówić próbki po 5g. czekam na odpowiedź. Jakbym zamówiła te żele+aceton+przesyłka to wychodzi ok. 100zł a jak będą lipne to bez sensu...wolę dołożyć i kupić lepsze (polecane przez Was). ostatni rok studiów mi został musze pracę inż zacząć pisać więc nie wykorzystam tych żeli na klientkach bo nie będę mieć czasu. Zresztą wszystkie co do tej pory miałam przedłużały pazurki nie zelowały swoich. Naprawdę nikt nie próbował tych żeli?

  11. #11
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    ja mam żele z alle paznokcie.. polecam. trzymaja sie dobrze i nic sie z nimi nie dzieje.. tylko myslałam ze faktycznie beda odchodzic jak sie pomoczy w acetonie.. ale wcale tak łatwo nie jest i musze je normalnie piłowac...

    ________________________________________


  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Żele silikonowe są do pokrywania naturalnej płytki paznokci(tylko), są bardzo elastyczne, usuwa się je za pomocą acetonu, jednak do nakładania takich zeli jest potrzebna wprawna ręka, by później nie zostawały nierówności, ponieważ żeli tych nie traktujemy pilnikami, nawet tymi najdrobniejszymi.
    Nowością są żele tego typu marki CALGEL, którymi można bydować na formie i na tipsie, ale czy są naprawdę dobre nie wiem, znam je tylko ze słyszenia.
    Fajne są te żele na stopy, to fakt

    Natalia by je zdjać trzeba je dłużej moczyć w acetonie, nie tylko przejechać wacikiem


  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    ja czytałam że ten calgel to za przeproszeniem kałżel i ździerają pieniądze a w rzeczywistości to zwykły easy-off i na formę się nie nadaje, a na tipsa można kłaść sylikonowe pod warunkiem że bardzo krótkie będą (nie wystające za opuszek) ale nie wiem, nie miałam, nie znam się, piszę to co przeczytałam

    napisałam na forum dobrejrady o opinie tych żeli easy-off. Napisałam tak:
    Przeszukałam całe forum za pomocą wyszukiwarki, przeczytałam wiele tematów, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania, a mianowicie czy:
    1.możecie mi polecić z ręką na sercu żele easy-off (biały, kamuflaż i clear)? chodzi mi o te od DR oczywiście;
    2.one faktycznie tak ładnie odchodzą w acetonie;
    3.nie zalewają skórek (czy nie są rzadkie);
    4.dobrze się nimi pracuje (biały się nie rozlewa);
    5.faktycznie nie można ich piłować (gdyby wyszły góry i doliny)?
    6.dobrze trzymają się płytki (jak długo mniej-więcej)
    7.można dawać pod nie farbki akrylowe/wtapiać ozdoby
    8.stosuje się pod nie zwykły primer lub podkład, czy się nie stosuje wcale
    9.trzeba zalewać wolny brzeg
    10. nie odchodzą ze stóp od chodzenia w pełnych butach (gdzieś wyczytałam jak DR pisała że można je zdjąć płatami dlatego pytam)



    i dostałam taką odpowiedź od Dobrejrady (nikt inny nie odpisał):
    "odpowiadam:
    2) ładnie odchodzą, zmiekczają sie i łatwo dają się zdjąć z płytki paznokcia
    3) są srednio gęste, a zalewanie skórek raczej nie wynika z wadliwego żelu tylko z wadliwej aplikacji, zbyt grubej warstwy nałozonej naraz, zbyt małej odległości od skórek
    4) pracuje się nimi jak klasycznymi średnio-gęstymi żelikami
    5) można je spiłować z grubsza jesli wybitnie cos jest krzywo, ale generalnie lepiej uzywac bloków polerskich o gradacji 120/120 przy wstępnym nadaniu kształtu i tych o drobniejszej gradacji przy ostatecznej obróbce
    6) żele silikonowe (z poliuretanem) czyli typu easy-off trzymają sie bardzo dobrze plytki, dłużej niż klasyczne żele gdyż są elastyczne. wytrzymuja nawet 6 tygodni i to na problematycznej płytce również.
    7) mozna wtapiać pod nie cieniutkie ozdoby i również wykonywac wzorki i motywy z farbek
    8) nie stosuje się bonderów, zeli podkładowych ale jak najbardziej mozna dać primer
    9) tak trzeba, przy ostatniej warstwie - nabłyszczajacej
    10) nie wiem czy nie zniszczy się żel, bo jesli Ktos ma tendencję do bardzo dużej potliwości stóp i nosi np. tylko takie cieniutkie rajstopki, podkolanówki itd... a jego pot jest agresywny - może wytrącić się zbyt dużo potu o kwasnym odczynie i może żel zacząc liftować, ale sądzę że to bardzo mało prawdopodobne"



    Ostatnio edytowane przez hersa ; 16-10-2009 o 22:38

  14. #14
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Cytat Napisał katkasiek Zobacz post

    Natalia by je zdjać trzeba je dłużej moczyć w acetonie, nie tylko przejechać wacikiem


    10 min. kiedys czekałam... czyzby za krótko? widocznie nie na moje nerwy

    ________________________________________


  15. #15
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    10 min. kiedys czekałam... czyzby za krótko? widocznie nie na moje nerwy
    Za krótko, to raczej jak z akrylem, spiłowujesz wierzch, zostawiasz cienką warstwę i trzymasz w acetonie nawet 20 min. (ja zawijam w folie i pod kocyk), potem sprawdzam jednego i jak ładnie schodzi to po kolei odwijam następne, potem już tylko bloczek i gotowe.

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Hersa dzięki. Chyba wyjaśnione zostały wszystkie problemy

  17. #17
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Nie ma sprawy, chciałam je kupić ale nigdzie nie mogłam znaleźć opinii o nich to w końcu napisałam do DR dziwne tylko, że nikt inny nie odpisał, wiadomo ze DR będzie chwilić swoje produkty, ale spróbuję i dam znać jak to jest w rzeczywistości

  18. #18
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Za krótko, to raczej jak z akrylem, spiłowujesz wierzch, zostawiasz cienką warstwę i trzymasz w acetonie nawet 20 min. (ja zawijam w folie i pod kocyk), potem sprawdzam jednego i jak ładnie schodzi to po kolei odwijam następne, potem już tylko bloczek i gotowe.

    aa tam.. to nie dla mnie juz wole spiłowac

    ________________________________________


  19. #19
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    a jak jest z uzupelnianiem? normalnie? czy zdejmuje sie i na nowo ?

  20. #20
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    a więc zakupiłam owe żele i kilka spostrzeżeń jakby któraś była zainteresowana.

    Clear (jak dla mnie za żadki- uwielbiam b. gęste zele) ale da się nim pracować, w gruncie zeczy ok.

    Biały ma b. dużo pigmentu, nawet cieniutka warstwa kryje ładnie, ale 3 min trzeba suszyć conajmniej bo w innym przypadku się kluszczy i rozmazuje pod clearem, dość rzadkawy ale uśmiech da się zrobić.

    Cover ma ładny kolor (jak na moje oko to taki sam kolor i krycie jak silcare masced lub i-nails masked). Szczerze mówięc liczyłam, że będzie lepiej krył i nie trzeba będzie nakładać kilka warstw skoro i tak nie przedłużamy pazurka to krzywa C (tak mi się wydaje) nie musi być aż tak wydatna, kolejnym jego minusem jest to że jest dość rzadki i robiąc lewą ręką na prawej pozalewałam troszkę wały, a lini uśmiechu nie dałam rady wytrzeć idealnie tak jak chciałam, bo ciągle ten żel ściekał, w efekcie musiałam dać 3 warstwy, bo dając jedną grubszą poprostu zciekał na wały chciaż był wyjęty prosto z lodówki :/

    Ciężko się je płuje bo są jak twarda guma, ale jeśli faktycznie będą się trzymać przynajmniej 2 tygodnie na pazurku i tak ładnie odchodzić po acetonie jak pisała DR to będę zadowolona. Właśnie je zaczynam testować na sobie, a jutro na mamie dam znać jak z przyczepnością i ściąganiem

    Fotka jednego kciuka w różnym oświetleniu bo za każdym razem inny kolor wychodził na focie.

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Ja dzisiaj dostałam żeliki z DR i jutro spróbuje na teściowej
    hihi ciekawe jak wyjdzie
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Polecam wam zele easy-off z Allepaznokcie nadają sie do naturalnej płytki, a przede wszystkim jak dla mnie idealne na tipsa szczególnie polecam clear ( jest dość rzadki, ale bardzo fajnie sie na nim pracuje), coverka nie polecam, bo słabo kryje, białego nie miałam. Clear mi się nie zapowietrza, dobrze się trzyma, a co najfajniejsze po wymczeniu w acetonie schodzi bardzo szybciutko Po prostu rewelacja pozdrawiam

  23. #23
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    ja nie robie w ogóle na tipsach- tylko formy, a ostatnio to w ogóle tylko naturalki mamy.

    No więc tak, mi żele z DR z moich paznokci kiepsko odchodziły po acetonie, a bez primera robiłam i w ogóle nie specjalnie przyłożyłam wagę do porządnego odtłuszczenia itp. Jak robiłam mamie to wszystko tak jak być powinno robiłam starannie i 2 dni później 2 jej odlazły same :/ Może dlatego ze ona cały czas w rękawiczkach w pracy i co chwila myje ręce w mydle antybakteryjnym. No nie mam pojęcia.

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    też mam te żele od DR i są one bardziej miekkie niż te z Allepaznokcie, u mnie wszystko super sie trzyma

  25. #25
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Wychodzi na to, ze zele sylikonowe nie sa znowu takie zle ;-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •