Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910
Pokaż wyniki 226 do 247 z 247

Temat: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

  1. #226
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Ja silikonowe robie tak jak zwykłe żelki, trzymają się bez liftowania 3 tygodnie potem je piłuje bo odrost mam za duży (jakoś po ciąży mi szybciej rosną). mam silikony te z alle paznokcie clear i cover, spokojnie mozna je łączyć z innymi żelami. używam pod nie primera kwasowego z neo nail.
    Robiłam nawet silikonowe na tipsie, ale odchodziły od tipsa.
    Nie odchodzą od tipsa jak podkład zwykłym jednofazowym zrobiłam mam 3 tygodnie i nic się nie dzieje

  2. #227
    Rozkręcanko Avatar kiniusia01
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ZARSZYN
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Cześć dziewczyny! Przeczytałam cały watek i mam metlik w głowie odnośnie kilku kwestii więc prosze oświećcie mnie bo w wątku było kilka wersji
    -jedne piszą że nie można na te żele nakładać lakieru do paznokci a inne odwrotnie
    -jedne, że dajemy primer a drugie, że nie
    i jeszcze jedno pytanko czy jak nakładacie pierwszą warstwę kolorowego żelu to czy ją po utwardzeniu w lampie przemywacie cleanerem czy odrazu nakładacie kolejną warstwę koloru

  3. #228
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Co do lakieru może on popękać (stworzy się taka pajęczynka), bo żel soak off jest elastyczny i pracuje z naturalną płytką.
    Primer ma na celu zwiększyć przyczepność żelu, więc możemy go dawać, ale nie musimy

    Po nałożeniu pierwszej warstwy kolorowego żelu nie przemywamy pazurka, bo zetrzesz warstwę która pomaga trzymać się następnej (chyba że firma wymaga sobie inaczej)

  4. #229
    Rozkręcanko Avatar kiniusia01
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ZARSZYN
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Dzieki serdeczne za odpowidz: ) a powiedzcie jeszcze czy sa jakies twarde zele easy off Moze jes
    t jakis temacik o tym to odeslijcie mnie gdziesk

  5. #230
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Z tego co wiem, nie ma czegoś takiego, żele te stworzone sa do naturalnej płytki, więc musza byc w miarę elastyczne

  6. #231
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    mam pytanko
    niegdy wczesniej nie mialam takich zelikow i zakupilam sobie tak na test dla siebie. I teraz mam ogrom pytan do Was
    czy przy takich zelach robi sie uzupelnienie jak przy zwyklych czy sie odmacza i naklada wszystko od nowa?
    czy przy obgryzionych pazurach gdy zwykly zel sie nie trzyma mozna zastosowac zel silikonowy w celu lekkiego przedluzenia paznokcia itd ?
    Czy przy slabej kondycji natularka zele beda sie trzymac czy beda odlazic jak hybrydy

  7. #232
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Ja miałam do czynienia z tymi żelami, na moje oko to można zrobić normalne uzupełnienie, jednak żele te są dość gumiaste i źle się piłują, dlatego ja odmaczałam je . Potem matowisz tylko odrost, a resztę odtłuszczacz i możesz od nowa nakładać. Całego pazurka nie matowisz, bo on i tak matowy jest
    Ja robiłam i silikon na szablonie i na tipsie i wsio się trzymało. ogryzków nie robiłam, ale wydłużałam do 1 na szablonie i na to kładłam normalny cover od Dobrej Rady i kładłam też kolorowe zwykłe żele. Na tipsie robiłam metoda z białym tipsem i tez było ok.
    Ja nakładałam na swoją zmasakrowaną płytkę, to mi się każde żele zapowietrzały, bo była przepiłowana i dlatego, ale nie wiem jak by było u innych.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  8. #233
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    na mojej płytce też niestety silikonowy się nie trzymał nigdy , za to 1 klientka chodzi i 2 miesiące z tym żelem z tym że ja jej daję dosyc grubo i buduje krzywą C

    za to płyny do odmaczania wcale nie dają rady i trzeba piłowac i to najlepiej frezarką bo pilnik się ślizga

  9. #234
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    agaciorka, ja tez niedawno kupila kilka zelikow i powiem Ci tak, ja mocze ja je w acetoniei pieknie odchodza, jesli chodzi o przedluzanie nimi plytki to raczej nie wchodzi to w gre, bo to sa zele raczej do utwardzenia naturalnej plytki, ale nie probowlaam tego wiec moze jakby sie uparl...aha i jak jest plytka mozcno spilowana po tipsach to sie kompletnie nie trzymatyle co zauwazylam po dosc krotkim czasie uzywania

  10. #235
    Rozkręcanko Avatar AguchaG
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Wybaczcie ze tak nagle wyskakuje z tym pytaniem ale nie moge znalesc odp a wole miec jasne wszystko co to sa te zele?

  11. #236
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    poczytaj na pierwszych stronach

    ________________________________________


  12. #237
    Wczytuje się Avatar elarto.pl
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Cytat Napisał kiniusia01 Zobacz post
    Cześć dziewczyny! Przeczytałam cały watek i mam metlik w głowie odnośnie kilku kwestii więc prosze oświećcie mnie bo w wątku było kilka wersji
    -jedne piszą że nie można na te żele nakładać lakieru do paznokci a inne odwrotnie
    -jedne, że dajemy primer a drugie, że nie
    i jeszcze jedno pytanko czy jak nakładacie pierwszą warstwę kolorowego żelu to czy ją po utwardzeniu w lampie przemywacie cleanerem czy odrazu nakładacie kolejną warstwę koloru
    Kiniusia, chętnie odpowiem na Twoje pytania. Jeżeli chodzi o żele hybrydowe to:
    1. Nie spotkałam się, aby po nałożeniu lakieru i zabezpieczeniu utwardzaczem, cokolwiek działo się z kolorem. Ba, nawet jego trwałość jest zwiększona. Pamiętam jak żele miekkie zaczęły pojawiać się na rynku paznokciowym, jeszcze mało popularne. Wtedy głównie były stosowane te bezbarwne, na stopy lub dłonie dla Pań, które szukały alternatywy dla paznokci przedłużanych standardowymi metodami, a z gwarancją długiego utrzymania się koloru. Pod koniec 2006 roku w naszym gabinecie zaczęłyśmy "utwardzać" płytkę bezbarwnym, elastycznym żelem, lakierując ją potem. Reklamacje się nie zdarzały. Teraz, kiedy kolorystyka hybryd jest tak bogata, sposób ten odchodzi już do lamusa...
    2. Tak jak napisała emila, primer ma na celu zwiększenie masy do naturalnej płytki paznokcia. Nie trzeba go używać (przypomina mi się odwieczny problem "przedłużanie żelem - z primerem czy bez?"), ale można. Większość firm zaleca jego stosowanie. Standardowo nakłada się bezkasowy (są takie, które specjalnie pozostawiają lepką warstwę na płytce), a przy tzw. trudnych paznokciach - kwasowy.
    3. Nie zaleca się przecierania paznokci między kolejnymi krokami, a dopiero na końcu po warstwie zabezpieczającej. Jeżeli jest to konieczne bo np. nasza klientka dotknęła paznokci, po przemyciu warstwy zmywaczem UV trzeba zaczekać aż on dokładnie odparuje! Zbyt szybkie nałożenie kolejnej warstwy może spowodować marszczenie sie i kurczenie koloru!
    Hurtownia Kosmetyków Profesjonalnych

    Firmowy Salon Kosmetyczny

  13. #238
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Witam wszystkich serdecznie. Szukałam i już sama nie wiem więc może zapytam Was. Czym różni się żel soak off od lakierożelu tj. hybrydy? Z góry dziękuję za pomoc.

  14. #239
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    cześć dziewczyny, mam problem, ostatnio zamówiłam sobie żel easy off z allepaznokcie no i dziś wypróbowałam go, po utwardzeniu kilku warst w lampie ( każda po 3 min) zmyłam cleanerem i normalnie mi sie rozmazał ten żel i tak jakby zmył do naturalnej płytki. Miała tak kiedyś któraś z was Prosze o odpowiedz.

  15. #240
    Rozkręcanko Avatar Asieńka K
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lenggries
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Witajcie,do mnie przyszły dzisiaj EO od DR i się tak zastanawiam bo mam migdałki na tipsie zrobione twardymi żelami,czy zrobić uzupełnienie twardymi czy odnowę ale tymi EO,obawiam się tylko jak już wyczytałam powyżej że od tipsa ten żel zacznie odchodzić,kurczę,szkoda mi czasu żeby robić dwa razy,ale w sumie chyba lepiej wypróbować te EO tak dla siebie żeby wiedzieć.Co o tym myślicie?

  16. #241
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Easy Off to żele miękkie do odnowy twardego żelu sie nie nadają. Tylko na naturalna płytke lub jako baza pod hybryde.
    żele easy off proponuje nakładac cienkimi warstwami tak jak lakier ... jednak gdy płytka jest słaba , badz klientka ma klopoty hormonalne to nie polecam bo odejdzie płtem. Czy nim przedłużać? Miałabym wątpliwości bazując na własnych doswiadczeniach...
    Ja stosuje easy off dla klientek które chca wzmocnic własna płytke lub gdy dobra klientka stawia na czesta stylizacje hybrydowa. Mam grupę Pań które prosza o baze easy off nawet pod twarde żele i akryle ale tylko dlatego że nie chcą niszczyć płytki i nie chca jej spilowywać. Wiąże sie to z czesta aplikacja ok co 2 tygodnie ale nawet przy twradych żelach pięknie sie odmacza i odchodza skorupki.
    Sam proces przygotowania płytki w takiej styliacji nie różni sie dalece od przygotowania płytki pod twardy żel.
    Nie spiłowuje płytki.... manicure pełny + 240 gradacji do wyrównania płytki plus odtłuszczenie i primer kwasowy. wtedy aplikuje easy off. i trzyma się bardzo długo.
    Nawet ja korzystam z tej opcji przy konkursach... wtedy pazurki odchodza jak ta lala
    Dla osób obgryzajacych easy off nie ma sensu.. za miekki.
    Stosujcie twardy
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  17. #242
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Hej! Mam pewien problem i nikt nie może mi chwilowo w nim pomóc! Od pół roku robię paznokcie hybrydowe. Słyszałam, że ostatnio pod lakiery nakłada się warstwę żelową, która chroni długie paznokcie przed pękaniem. Czy to są właśnie żele soak off? Jeżeli tak to jakiej firmy polecacie oraz w jakiej kolejności się nakłada przed bazą czy po ? Nigdzie nie można znaleźć takich informacji

  18. #243
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Na początek możesz nakładać bazę 2 razy,
    ja dla wzmocnienia łamliwych kruchych paznokci, daję warstwę akrylu, można dać zwykły żel jednofazowy, bądź jakiś soak off, pod bazę lub zamiast.


  19. #244
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Cytat Napisał syrena16 Zobacz post
    Easy Off to żele miękkie do odnowy twardego żelu sie nie nadają. Tylko na naturalna płytke lub jako baza pod hybryde.
    żele easy off proponuje nakładac cienkimi warstwami tak jak lakier ... jednak gdy płytka jest słaba , badz klientka ma klopoty hormonalne to nie polecam bo odejdzie płtem. Czy nim przedłużać? Miałabym wątpliwości bazując na własnych doswiadczeniach...
    Ja stosuje easy off dla klientek które chca wzmocnic własna płytke lub gdy dobra klientka stawia na czesta stylizacje hybrydowa. Mam grupę Pań które prosza o baze easy off nawet pod twarde żele i akryle ale tylko dlatego że nie chcą niszczyć płytki i nie chca jej spilowywać. Wiąże sie to z czesta aplikacja ok co 2 tygodnie ale nawet przy twradych żelach pięknie sie odmacza i odchodza skorupki.
    Sam proces przygotowania płytki w takiej styliacji nie różni sie dalece od przygotowania płytki pod twardy żel.
    Nie spiłowuje płytki.... manicure pełny + 240 gradacji do wyrównania płytki plus odtłuszczenie i primer kwasowy. wtedy aplikuje easy off. i trzyma się bardzo długo.
    Nawet ja korzystam z tej opcji przy konkursach... wtedy pazurki odchodza jak ta lala
    Dla osób obgryzajacych easy off nie ma sensu.. za miekki.
    Stosujcie twardy
    syrena, jakiej firmy używasz easy -off

  20. #245
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Ja dziś eksperymentuję i zamiast bazy hybrydowej położyłam pod hybrydę base gel SPN.
    Zobaczymy jaka będzie trwałość

  21. #246
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    Witam,
    chciałabym jako bazę pod hybrydy używać żelu, mógłby ktoś mi polecić jakiś sprawdzony, który ładnie będzie się odmaczać i utwardzać trochę płytkę?
    Pozdrawiam

  22. #247
    Rozkręcanko Avatar SylVal
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Holandia
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    osobiscie uzywam bazy pod shellaca , jesli chcesz uzywac bazy od zelu i zeby ladnie odchodzilo ,to chba tylko baze od zeli miekkich,tak mi sie przynajmniej wydaje

    ---------- Dodano o godzinie 20:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:33 ----------

    syrena-pod hybryde dajesz easy off?czy dajesz jeszcze baze lub primer?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •