Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 247

Temat: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

  1. #51

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    odświeżam wątek
    więc tak.... mam żel od DR snow white, cover i zwtkły silikonowy (w koloże rózowym, lecz na paznokciu praktycznie bezbarwny). robiłam klientce i po tygodniu jeden odprysł, chyba słabo zalałam wolny brzeg, więc palucha do acetonu- długośc papierosa i żelu nie było. Więc polecam jesli chodzi o sciąganie. A tak poza tym to mnie nie urzekły te żele, wolę jednak twarde, pękną krzywą c, a one jakby lakier. poza tym biały żadki bardzo, rozmywa się, no i oczywiście te opakowania, po jednym wyjeździe do klientki pół żelu zmarnowane, okropnie się rozlewają, niby szczelnie zamknięte opakowanie, a jednak wyciekają. Jeszcze jedno mnie denerwuje w nich, że nie są tak błyszczące jak twarde, nie można glosa na nie położyć. Moja ocena w skali 1-5 to słabe 3. Poza tym to wytrzymałośc jest ok, dobrze zrobione wytrzymują ok 5 tygodni, lecz niestety jak każde co 2 tyg do uzupełnienia, co zawsze kończy się u mnie actonem i nową warstwą

  2. #52
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Ja pracuję na żelu soak off IBD, dobrze się trzyma płytki, nie zapowietrza się. Mam ochotę wypróbować jeszcze Easy Off Gel PERFECT BEAUTY lub z firmy Nfu Easy off, prosiła bym w związku z tym o informacje jak pracuje się na tych dwóch firmach.

  3. #53
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    a gdzie widzialas zele Nfu soak off?

  4. #54
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Nfu.Oh , ja mam bliżej G-NAILS więc pewnie u Nuki się zaopatrzę. Przeczytałam na nfu.oh że można stosować je również na formie, a to nowość wśród żeli silikonowych
    Ostatnio edytowane przez ewcianka1 ; 18-02-2010 o 09:21

  5. #55
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    ja też pracuje na tych żelach ze Star Nailsa i jestem w nich zakochana .... zresztą nie tylko ja bo klientki ja uwielbiają ....

  6. #56
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    a mam bardzo glupie pytanie czy po zmatowieniu paznokci trzeba dac primer?

  7. #57
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    nie nie trzeba ... tak mi się wydaje bo ja "go" nie stosuje ... ale jak się pomyliłam to sorki ... a żele naprawdę polecam są warte swojej ceny ... i wydajne przez to że żelu nakłada się warstwę porównywalną do warstwy lakieru do paznokci ... nie trzeba nadawać kształtu czyli krzywej "C" itp. ...

  8. #58
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    ale rewelacja a ile taki żel trzyma sie na płytce ?
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  9. #59
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    tak jak przy normalnych żelach tez nakładam primer, wczesniej zmatowię i wszystko się ładnie trzyma

  10. #60
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Nakładam primer kwasowy - wolę mieć pewność

  11. #61
    Rozkręcanko Avatar silverghost
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Bardzo dziękuję za te informacje. Widziałam reklamę w gazecie, ale nie wiedziałam co i jak.
    Mam pytanka.
    Czy da się na te żele nałożyć jakieś ozdoby?
    Czy jest z tego soak of żel clear - żeby go na te ozdoby dać?

  12. #62
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Clear masz z PB - Easy off , z Impressionails, EzFlow, IBD.
    Można wtapiać ozdoby cienkie i drobne typu brokat, holo, trawki. Posypujesz na żel i do lampy lub lepsza wg mnie metoda w przypadku pyłku lub brokatu - mieszasz trochę żelu z pyłkiem lub brokatem w osobnym pojemniczku i na pazurek (tak robiłam z Easy off z PB bardzo ładnie się łączył, bo jest rzadziutki).

  13. #63

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Silverghost, tamat dotyczy zeli kolorowych, czy na nie chcialabys nakladac ozdoby. Akzentz ma rowniez w ofercie zele clear i mozna zatapiac ozdoby.Chociaz w tym przypadku wolalabym uzyc zeli klasycznych.

    Ava, kazda marka ma opracowana swoja technike nakladania zeli. W przypadku Akzentz Options uzywamy primera Sure Bond, ktory jest wlasciwie mocno odtluszczajacym preparatem. Nie ma sensu uzywac do tych zeli primera kwasowego poniewaz bardzo dobrze przylegaja do plytki. Poza tym najwieksza zaleta zeli typu soak off jest wlasnie to ze mozna jedmoczyc, a kiedy uzyjemy mocniejszych primerow nie odmocza sie.
    Efect - Nina Gajewska
    Szkolenia i dystrybucja Akzentz i Luxuslashes
    www.salon-efect.pl
    www.akzentz.pl
    www.luxuslashes.pl

  14. #64
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Nie tylko Nfu oh ma budujący Dziś mi przyszedł z ImpresioNails budulec i muszę go przetestować na formie. Ez Flow i Ibd też chyba mają budulce.

  15. #65
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    ja robilam siostrze tymi zelami soak off, mam taki malinowy ale robilam tak jak lakierem i utwardzalam 2 minuty, tu jedna kolezanka napisala ze trzeba conajmniej 3 minuty suszyc bo sie rozmazuja no ja nie pomyslalam i byly smugi :/ no ale.. nie zdjelam jej jeszcze robilam tydzien temu i chyba w 2 pazurkach przy wolnym brzegu sie ukruszyly i zel troche odskoczyl od pazurka... a tak normalnie to w miare sie trzymaja... aha ja uzylam glossa bo siostra jeczala ze nie sa takie blyszczace

  16. #66
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Kolorowe żele najlepiej utwardzać 3 minuty. Wcześniej jednak po nałożeniu koloru na pazurek, dobrze każdy osobno przymrozić. Glossów nie należy nakładać, bo popękają. Nabłyszyć można, a nawet trza clearem też silikonowym (jego też dobrze dać jako bazę pod kolor).

    Ava z jakiej firmy masz ten malinowy?

  17. #67
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Wczoraj robiłam frencz. Użyłam Natural Pink i French White z ImpressioNails oraz Easy off z Perfect Beauty (potem trochę żałowałam, że nie użyłam budującego, bo miałam problem z wtopieniem naklejek, które są materiałowe).
    Zrobiłam też zdjęcie żeli w słoiczkach. Kilka słów o każdym
    - Builder - gęsty przeźroczysty żel (jeszcze nie testowałam, ale muszę spróbować przedłużyć nim pazurka na formie),
    - French White - średniogęsty, ma dużo pigmentu i należy do wcześniej wymieszać; bardzo ładnie kryje już przy pierwszej warstwie, pracowałam sondą a ewentualne nierówności przecierałam pędzelkiem skośnym,
    - Natural Pink - ciut rzadszy od whiite'a, ale gęściejszy niż Easy off z PB, kolorek raczej przeźroczysty róż, nadaje płytce naturalny odcień.
    Jeśli chodzi o trwałość, to dam znać za jakieś 2-3 tygodnie
    Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona tymi żelkami. Kusi mnie kolorówka z tej firmy

  18. #68
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    Kolorowe żele najlepiej utwardzać 3 minuty. Wcześniej jednak po nałożeniu koloru na pazurek, dobrze każdy osobno przymrozić. Glossów nie należy nakładać, bo popękają. Nabłyszyć można, a nawet trza clearem też silikonowym (jego też dobrze dać jako bazę pod kolor).

    Ava z jakiej firmy masz ten malinowy?


    no to jest ten na naturalne paznokcie easy off od dobrej rady

  19. #69
    Rozkręcanko Avatar silverghost
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Ja swoich żeli nie usuwam acetonem, tylko specjalnym płynem, który nie daje tego przykrego uczucia chłodu i nie wysusza skóry na palcach.
    Skąd wziąć taki płyn?
    Wie ktoś może, jak się odmaczają żele I-nails (z DR)?

  20. #70
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy kolorowe zele soak off

    Są płyny do usuwania żelu soak off - w opisie jest, że mają składniki nawilżające, np. z NSI czy IBD.
    Kupiłam z ImpressioNails o pojemności ok.120ml za 13zł. Właśnie porównałam skład z acetonem różanym z I-nails i mają prawie identyczny skład aceton ma dodatkowo wodę i substancję zapachową. Wniosek - ten z ImpressioNails to ładnie zapakowany i "nazwany" aceton, tyle że dużo droższy To się dałam nabić w butelkę Ciekawe jakie inne tego typu preparaty mają skład - bo to może też być chwyt reklamowy, że niby "specjalistyczny" remover

    Mi aceton nie wysusza skórek wokół pazurka, bo wcześniej skórę wokół smaruję tłustym kremem, a wacik nasączony acetonem staram się przykładać tylko do płytki. Na to oczywiście folia aluminowa. Poza tym, tego żelu nie usuwa się acetonem co tydzień, tylko conajmniej co 2 a nawet 4 tygodnie - w zależności od odrostu. Po stylizacji i tak zawsze wmasowuje się oliwkę.

    P.S. A co to za "przykre uczucie chłodu"? Aceton daje przecież podobne "odczucia" jak zmywacz do paznokci
    Dla mnie przykre uczucie chłodu jest wówczas, gdy wchodzę latem do Bałtyku. Jak pomyślę sobie wówczas o kąpielach w Turcji, czy w Egipcie, to jakoś mi się odechciewa kąpać i zazwyczaj nie zanurzam się więcej niż po uda - brrrr... jak sobie przypomnę.

  21. #71
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    Wczoraj robiłam frencz. Użyłam Natural Pink i French White z ImpressioNails oraz Easy off z Perfect Beauty (potem trochę żałowałam, że nie użyłam budującego, bo miałam problem z wtopieniem naklejek, które są materiałowe).
    Zrobiłam też zdjęcie żeli w słoiczkach. Kilka słów o każdym
    - Builder - gęsty przeźroczysty żel (jeszcze nie testowałam, ale muszę spróbować przedłużyć nim pazurka na formie),
    - French White - średniogęsty, ma dużo pigmentu i należy do wcześniej wymieszać; bardzo ładnie kryje już przy pierwszej warstwie, pracowałam sondą a ewentualne nierówności przecierałam pędzelkiem skośnym,
    - Natural Pink - ciut rzadszy od whiite'a, ale gęściejszy niż Easy off z PB, kolorek raczej przeźroczysty róż, nadaje płytce naturalny odcień.
    Jeśli chodzi o trwałość, to dam znać za jakieś 2-3 tygodnie
    Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona tymi żelkami. Kusi mnie kolorówka z tej firmy
    Wczoraj miały test wytrzymałości - robiłam restart akwa (ten kto ma akwarium lub miał, wie o czym mówię) - wyciągnęłam ponad 20 kg kamienia, piasku + inne duperele. Zurzyłam 3 pary rękawiczek, bo ciągle mi przemakały i się dziurawiły. A żel nie ma odprysków, ani "śladów". W piątek testu ciąg dalszy, bo wrzucam kamyki, substraty, sadzę rośliny. Końcówka biała nie jest żółknięta.
    Z drugiej strony robię im test codziennie , myjąc ciągle ręce - przy maluszku nie mam wyjścia. Dłonie mam suche mimo kremowania, a żel nic Mogę tą firmę z czystym sercem polecić do utwardzania naturalnej płytki.

    Następnym razem użyję covera z PB - myślę, że nic się nie stanie. Ten natural pink jest niekryjący i już zaczyna być widoczny odrost.

  22. #72
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Zrobiłam dzisiaj łapkę z ImpressioNails budującym i pinkiem. Wtopiłam pyłek i muszlę kuszoną oraz cekiny. Budujący spełnił swoją funkcję
    Na drugiej łapce lakier SH Ariabian Night a pazurki naturalne bez żelu

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar kleo
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    na warsztatach AP właśnie był impresional i zaczełam się nad tymi żelami zastanawiać

    kusi mnie kolorówka
    tak na lato na stopy chyba były by super

  24. #74
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: żele easy-off

    Też myślałam nad kolorówką. Teraz zamówiłam od Dobrejrady żele kolorowe (zwykłe, twarde) i spróbuję je połączyć z żelami soak off. Myślę, że na stopach nie powinny pękać, bo paznokcie są krótkie i mniej pracują niż na dłoni. Chociaż te zażelowane pazurki z muszelką, co je mam na prawej - są dosyć twarde, więc te twarde żele nie powinny pękać.

  25. #75

    Domyślnie Odp: Jak nakladamy i odmaczamy zele soak off / easy off

    ja mam z AP easy off ladnie sie naklada fajnie wyglada, nie zapowietrza sie
    ale niestety nie chce schodzić w acetonie..
    moze lekko zszedł ale napewno nie w całości... a trzymałam je dluugooo..
    wiec chyba wole frezarkę do pomocy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •