Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 122

Temat: Tipsy we wzorki, air brush, wycinane, ażurowe, geometric

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie Tipsy we wzorki, air brush, wycinane, ażurowe, geometric

    czy pracowałyscie na gotowych we wzorki już tipsach a jeżeli tak to proszę o opinie i ewentualnie gdzie kupowałyscie

  2. #2

    Domyślnie

    nie pracowałam bo się jakoś do nich przekonac nie mogę...

  3. #3
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Nai

    Tak ja czasami (bardzo rzadko) pracuje na gotowcach
    Kupuje zazwyczaj na allegro , bo maja ciekawe wzory
    A oto moje pazurki własnoręcznie zrobione z takich właśnie gotowców ....

    SZCZĘŚLIWA

  4. #4
    Wczytuje się Avatar trina
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Siemianice
    Postów
    15

    Domyślnie

    jak to jest z tymi gotowymi tipsami ? po naklejeniu matuje sie je czy nie

  5. #5
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    ja matuje tipsy, ale bardzo delikatnie blokiem ( tym delikatniejszym kolorowym) i delikatnie spiłowuje progi tipsa-minimalnie. Wymaga to precyzji aby nie naruszyć wzoru na tipsie
    SZCZĘŚLIWA

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    możesz matowic w ten sposób że kładziesz na tipsa warstwę cienką kleju pedzelkiem czekasz aż wyschnie i matowisz-tak mnie na kursie uczono

  7. #7
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    A czy ktoras z was uzywala tipsow z powycinanymi wzorami np.serduszka,kwiatki?Chcialabym zakupic takie i potrzebuje opinii na ich temat

  8. #8
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie gotowy tips..

    a tu jedna z moich fotek na gotowym tipsie Załącznik 722

  9. #9
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    a tu jedna z moich fotek na gotowym tipsie Załącznik 722

    Ale slicznybardzo mi sie podoba.Ciekawe te tipsiki

  10. #10
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    te gotowe malowane roznorodnie tipsy nie sa zle przy nich tez mozna poszalec,zawsze cos dodac i efekt koncowy moze ciekawie wygladac przy minimalnym wkladzie..

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    te gotowe malowane roznorodnie tipsy nie sa zle przy nich tez mozna poszalec,zawsze cos dodac i efekt koncowy moze ciekawie wygladac przy minimalnym wkladzie..
    no właśnie widzę , chyba się jednak do nich przekonam
    Ps. Śliczna ta Twoja praca
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  13. #13
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    o dziekuje a dodam ze te pazurki zrobione byly na samym poczatku mojego kombinowania z pazurkami..i to ze byly gotowe,robilam je bardzo dlugo,chyba ponad dobre 3god.

  14. #14

    Domyślnie

    to Ty miałaś ładne początki
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  15. #15
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    raz wychodzily ok a nieraz to byly masakratos jak patrze z perspektywy czasu np.te..

  16. #16

    Domyślnie

    oj już nie gadaj i tak nie było najgorzej ,widziałam i to o wiele gorsze... u mnie w mieścinie jest taki salon <jeden z wielu> i jak ja patrzę co ta dziewuszka tam robi to masakra.... szkoda że nie robiłam zdjęc jak przyszły do mnie ze trzy babeczki od niej na poprawę ... Jedna była najlepsza jak przyszła, powiedziała tylko "proszę mi to ściągnąc i założyc nowe"

    ---------- Dodano o godzinie 12:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:25 ----------

    ale jeszcze pomyśl sobie jak teraz robisz <mmmm> możesz byc z siebie dumna
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  17. #17
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ale wiesz,chyba jetem bardzo wymagajaca wobec siebie,i tak mam czasami jakies zastrzezenia do swoich prac,na samym poczatku mialam jeden miesiac taki ze jak zombi chodzilam bo siedzialam dniani i nocami nad paznokciami,snily mi sie,budzilam sie z nowymi wizjami i na nowo..oj pamietam ta determinacje..a uczac dziewczyny widze odrazu ktora to pasjonuje a u poniektorych to tylko chwilowa satysfakcja lub tylko z przyczyn finansowych...

  18. #18
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Tak ja czasami (bardzo rzadko) pracuje na gotowcach
    Kupuje zazwyczaj na allegro , bo maja ciekawe wzory
    A oto moje pazurki własnoręcznie zrobione z takich właśnie gotowców ....
    aaaaa piekne na jakiej aukcji kupilas takie gotowce ja chce louis'a vuitton'a

  19. #19

    Domyślnie

    i to jest najgorsze jak laska robi kurs tylko dlatego że chce sobie zarobic czy tam dorobic do naszych 'duuużych' zarobków w Polsce, bo jak dla mnie to taka będzie odwalac kichę byle tylko siana więcej w portfelu było . Dobrze że ja nie szkolę bo jak bym widziała taką co od niechcenia to robi to bym od razu jej powiedziała że kursu nie zaliczyła...Ale co do wymagania to chyba każda z Nas ma coś takiego że zawsze chce lepiej robic , ja do Twoich prac zastrzeżeń nie mam
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  20. #20
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    To co robie,wykonuje z pasja i uczac dziewczyny podchodze bardzo pozytywnie do kazdej sytuacji,najwazniejsze aby nie zrodzil sie konflikt w grupie..podejzcie negatywne dziewczyn budzi w nich samych niepewnoc,te co zrozumia beda wiedzialy czego chca i jaka droga pojsc a te buntowniczki nigdy daleko nie zaszly bo byly szybko sprowadzane na ziemie,pamietam sytuacje opisywana przez ktoras z dziewczyn na jakims forum rowniez o paznokciach,dziewczyna posiadala z 20 certyfikatow i tylke samo dyplomow,galeria pekala jej arogancja i wywyzszanie sie doszlo do takiego poziomu ze robila z siebie najlepsza,wzechwiedzaca i przy tym kazda dziewczyne krytykujaca a jej prace nie byly wcale tak imponujace,powiedzmy na poziomie podstawowym,forum przechodzilo horror prez nia,wyrzucano,blokowano a ona wracala ale jak sie sprawa zakonczyla niestety nie wiem..

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    To co robie,wykonuje z pasja i uczac dziewczyny podchodze bardzo pozytywnie do kazdej sytuacji,najwazniejsze aby nie zrodzil sie konflikt w grupie..podejzcie negatywne dziewczyn budzi w nich samych niepewnoc,te co zrozumia beda wiedzialy czego chca i jaka droga pojsc a te buntowniczki nigdy daleko nie zaszly bo byly szybko sprowadzane na ziemie,pamietam sytuacje opisywana przez ktoras z dziewczyn na jakims forum rowniez o paznokciach,dziewczyna posiadala z 20 certyfikatow i tylke samo dyplomow,galeria pekala jej arogancja i wywyzszanie sie doszlo do takiego poziomu ze robila z siebie najlepsza,wzechwiedzaca i przy tym kazda dziewczyne krytykujaca a jej prace nie byly wcale tak imponujace,powiedzmy na poziomie podstawowym,forum przechodzilo horror prez nia,wyrzucano,blokowano a ona wracala ale jak sie sprawa zakonczyla niestety nie wiem..
    O mój Boże to rzeczywiście musiała być jakaś kobita dziwna, ale nie tylko na forach są takie laski. Ja już też się spotkałam z pewną dziewczyną która ma salon....robi bardzo przeciętnie tipsy...ale uważa się za najlepszą w tym co robi, jest złośliwa itp. Powoli zaczyna tracić klientki...Takie zachowania nie na dłuższą metę. Ja zawsze jestem miła
    TIPSY ŚWIDNICA

  22. #22
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    i tak trzymaj..

  23. #23

    Domyślnie

    trzeba byc miłym ,nawet jak klientki są takie och ach ,co to nie ona i w ogóle ,w końcu klient nasz pan ...chociaż czasami ma się ochotę coś dowalic
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    mnie się nie podobaja gotowe tipsy chyba że są to szklane kolorowe
    Zapraszam na mojego bloga

  25. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    To co robie,wykonuje z pasja i uczac dziewczyny podchodze bardzo pozytywnie do kazdej sytuacji,najwazniejsze aby nie zrodzil sie konflikt w grupie..podejzcie negatywne dziewczyn budzi w nich samych niepewnoc,te co zrozumia beda wiedzialy czego chca i jaka droga pojsc a te buntowniczki nigdy daleko nie zaszly bo byly szybko sprowadzane na ziemie,pamietam sytuacje opisywana przez ktoras z dziewczyn na jakims forum rowniez o paznokciach,dziewczyna posiadala z 20 certyfikatow i tylke samo dyplomow,galeria pekala jej arogancja i wywyzszanie sie doszlo do takiego poziomu ze robila z siebie najlepsza,wzechwiedzaca i przy tym kazda dziewczyne krytykujaca a jej prace nie byly wcale tak imponujace,powiedzmy na poziomie podstawowym,forum przechodzilo horror prez nia,wyrzucano,blokowano a ona wracala ale jak sie sprawa zakonczyla niestety nie wiem..

    u nas było podobnie, mała niedawno dostała komentarz na blogu z wyzwiskami nie dość że dziewczyna skrytykowa jej prace, to jeszcze jej ubliżała. po czym okazało się że to dziewczyna z forum na którym razem się udzielały. Ale IP czyni cuda, długo się wypierała, że to nie ona

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •