Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 122

Temat: Tipsy we wzorki, air brush, wycinane, ażurowe, geometric

  1. #76
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: geometric tips

    sylwia-p 86 nie prawda One od spodu mają wypustki które można wypełnić żelem wczoraj byłam na warsztatach w mariposie nail i szczerze te paznokcie są super od spodu lekko sie zalewa żelem przeźroczystym jak nie chcemy wypełniać kolorem a od góry szybciej sie je zalewa niż normalne tipsy i co jeszcze nie matujemy ich

  2. #77
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: geometric tips

    hmm od spodu mówisz kurcze jakoś sobie nie wyobrażam takiej stylizacji ;p a masz może jakieś fotki

  3. #78
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: geometric tips

    o kurcze to one są już zmatowione? wszystkie tipsy powinni zrobić "opracowane" już fabrycznie, cóż za oszczędność czasu..

  4. #79
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: ażurowe tipsy

    ja osobiscie nie lubie tego typu rzeczy-kojarza mi sie z taka sweet pink baby girl..ale to moje osobiste zdanie,zdecydowanie wole formy i frezarke

  5. #80
    Wczytuje się Avatar iwonalis
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    lomza
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: ażurowe tipsy

    Jakos srednio to wyglada,choc te asi sa bardzo ladne,bo te wczesniejsze to chyba dla nastolatek bardziej,ale kazdy woli co innego

  6. #81
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: geometric tips

    wygladaja pieknie.tyle sie naogladalam,ze postanowilam wyprobowac.w najblizszym czasie zajme sie tym cudem.w mariposie polecaja do nich zele diamond ale na filmach mam wrazenie ze uzywaja galaretki.szkoda,ze zadna z was nie opisala jakimi lepiej sie pracuje.

  7. #82
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: geometric tips

    No niezle sa-nastepne gadzeciki Ale efekt powalajacy!

  8. #83
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: geometric tips

    ciekawe te tipsy

  9. #84

    Domyślnie Odp: geometric tips

    ciekawy efekt.

  10. #85
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: geometric tips

    Fajne, fajne a na allegro są po 23,50 za 100 szt. kusząca oferta

  11. #86
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: geometric tips

    tak jak obiecalam tak tez robie.oto moje wypociny.niestety zdjecia nie oddaja calego uroku.za to usmiechy i dobre slowa wszystkich kobiet ktore spotykam,jak najbardziej

  12. #87
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: geometric tips

    no fajnie to wygląda
    ale przypiłuj je bo są straaasznie szerokie
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #88
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: geometric tips

    Si, przypiłuj Czy efekt nie jest trochę zbliżony do gniecionej folii? Robiłaś pazurki na szablonie z folią pod spodem? Pewnie, że tu jest regularniej, ale z "odległości zdjęcia" odnoszę wrażenie, że osiąga się coś zbliżonego, jak sądzisz widząc je na żywo?
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  14. #89
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: geometric tips

    nie probowalam na folii wiec niestety nie mam porownania.zapomnialam dodac,ze tipsy momentalnie sie przyklejaja.zapewne jest to zalezne od materialu z ktorego sa wykonane.przy zetknieciu z paznokciem klej od razu wiaze.najpierw myslalam,ze uzylam szybkiego kleju ale probowalam rowniez z innym i efekt ten sam.

  15. #90
    Totalna maniaczka Avatar pogodka20
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sławków
    Postów
    778

    Domyślnie Odp: geometric tips

    Bardzo ciekawy efekt może kiedyś spróbuję tych cudów

  16. #91
    No to..wpadłam Avatar kleo
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: geometric tips

    a ja chyba nie
    jakoś do mnie nie przemawiają nie wiem czemu

    podobny efekt można chyba uzyskać z folią tłoczoną

  17. #92
    Totalna maniaczka Avatar pogodka20
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sławków
    Postów
    778

    Domyślnie Odp: geometric tips

    kleo myślę, że tak z folią wyjdzie coś podobnego, ale trzeba wszystkiego spróbować może jeszcze nie teraz, ale kiedyś na pewno jak mi tylko w rączki wpadną.

  18. #93
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie

    dziekuje za dobre slowa i rady.pazurki juz przypilowane.zapomnialam dodac wazna rzecz.otoz teraz tipsy w mariposie sa w promocji i 100 szt kosztuje 20zl,a 250szt chyba 35zl.

    informuje,ze pod spodnia czesc paurkow wcale nie wchodzi brud i inne smieci.na jednej lapce polozylam zel nablyszczajacy a na drugiej nie,oczywiscie mowie o spodzie.i tam gdzie nie ma zelu jest czysciej o dziwo.no sa wypadki kiedy musi sie cos przykleic np podczas robienia ciasta albo panierowania.ale wtedy splukuje pod biezaca woda.jestem zdziwiona i zaskoczona bo obawialam sie,ze bede ciagle siedziec z wykalaczka.
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 11-05-2010 o 17:11 Powód: dwa posty pod sobą tego samego uzytkownika

  19. #94
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: geometric tips

    Filmiki-taka troche ta praca olewawcza-obcinanie cązkami,równa warstwa żelu na całym paznokciu,raz przemywa cleanerem a na koniec po zmatowieniu nie...może totylko tak na szybko ale robiąc to krok w krok co ta "instruktorka" to tipsy nie wytrzymią dłużej niz tydzien

    Co do samych tipsów to ja ich na żywo nie widziałam i mam pytanie-czy one mają jakies wypustki w sensie czy po opracowaniu na koniec paznokieć jest gładkiwydaje mi sie że one muszą być strasznie grube no ale do puki się nie zobaczy to czasem wydaje się coś być niemożliwym,trudnym do zrozumienia...a potem okazuje się być oczywistym

  20. #95
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: geometric tips

    ha ha znalazlam ktoregos dnia jakas firme ktora sprzedaje te tipsy jako formy w stylu dual.az nie moglam uwierzyc ale tam byl caly opis obslugi.ciekawe jakby to mialo byc

  21. #96
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: geometric tips

    mam te tipsy w sklepie
    wypróbowałam je na sobie, ale fotek nie mam bo zrobiłam tylko dwa czy trzy pazurki.

    Tipsy dobrze sie przyklejają - bo mają kieszonkę.
    Mają bardzo mocny tunel, ja je spiłowałam z góry - te wystające szpice, żeby nie wystawały poza żel.

    Od spodu można je pokryć żelem lub akrylem - też ciekawie wygląda, można to nawet zrobić wcześniej.

    Czyli możecie pokryć te tipsy od spodu czym chcecie - żelem albo nawet wygodniej: akrylem. Nawet jak nie są jeszcze naklejone na paznokcie.
    Tak samo od góry - można zalepić dołki zarówno żelami jak i akrylami.
    Bardzo spektakularne efekty osiąga się kolorowymi żelami klarownymi typu Jelly - galaretki (też mam w sklepie - więc próbowałam). Elegancko się te tipsy matowi, spiłowuje z góry, obcina gilotyna itd....

    Poza tym mają dosyć fajny kształt więc bez problemów można osiągnąć ładne i równoległe linie boczne (nie są płaskie tylko bardzo wygięte w tunelik).

  22. #97
    No to..wpadłam Avatar vanessita
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    193

    Domyślnie Odp: geometric tips

    A ja nawet o istnieniu takowych nie słyszałam Jest to napewno alternatywa dla osób robiących pazurki wyłącznie na tipsie. Bo na formie wydaje mi się, że folia tłoczona jest git. Witamy Cię Doberku i tutaj

  23. #98
    No to..wpadłam Avatar netus0406
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: geometric tips

    wiewioora efekt super

  24. #99
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: geometric tips

    boze,ja sie tak na te tipsy napalilam,nio i dostalam je juz w marcu--------

    tyle ze nie mialam naprawde zielonego pojecia jak sie za nie zabrac.widzialam w ONS filmik ale jakos nie przemawial do mnie.

    Teraz pytanko,jesli je trzeba matowic z gory i od dolu-to prosze mi powiedziec jak i czym przede wszystkim,bo nie kumam zadania.
    bo przeciez pilnikiem nie wjade w te rowki pomiedzy piramidkami.
    tchnelyscie mnie teraz odwaga i chyba w niedziele sie zabiore za experymentowanie,bo efekty sa naprawde przecudne

  25. #100
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: geometric tips

    nie matowilam tych tipsow.opracowalam tylko prog.biegalam z nimi miesiac i wszystko dobrze sie trzymalo.zel kolorowy kladlam od gory.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •