Strona 1 z 12 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 286

Temat: Lakiery-suszenie,nowości,ulubione,malowanie krok po kroku

  1. #1
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Lakiery-suszenie,nowości,ulubione,malowanie krok po kroku

    1. Po wykonaniu starannego manikiuru dokładnie osuszamy i odtłuszczamy paznokcie (dzięki czemu lakier lepiej przylega do płytki).

    2. Na przygotowane wcześniej paznokcie nanosimy Base Coat


    3. Przed otwarciem buteleczki z lakierem należy kilkakrotnie nią wstrząsnąć, dzięki czemu lakier nabiera równomierną konsystencję. Pędzelek należy płasko obetrzeć o brzeg szyjki buteleczki. Zostawiamy na nim niezbędną ilość emalii. Ułatwi nam to precyzyjne malowanie i zachowanie dostatecznie grubej warstwy lakieru na paznokciu


    4. Malowanie

    * Przed malowaniem paznokci, należy nałożyć na płytkę paznokcia bazę.

    * Pędzelek nakładamy na środku paznokcia, ciągnąc go ku dołowi.


    * Bez odrywania pędzelka malujemy podłużny pasek przez środek paznokcia (od dołu ku górze)

    * Następnie malujemy boki paznokcia w taki sam sposób, prostymi pociągnięciami pędzelka. Im mniej razy oderwiemy pędzelek tym dokładniej i równomiernie nałożymy lakier.

    * Pamiętajmy, że przed nałożeniem kolejnej warstwy lakier musi dobrze wyschnąć. Nakładaj nie więcej niż trzy warstwy! Nie przesadź, inaczej uzyskasz efekt “build-up”, czyli zbytnie pogrubienie paznokci.

    * Suszenie trwa około 5 minut. Można do tego użyć specjalnych suszarek, przyśpieszających ten etap lub spray’ów. Nie używajmy jednak w tym celu suszarek do włosów, czy podobnych urządzeń, które jedynie podwajają szybkość odpryskiwania lakieru. Już lepiej odczekać kilka chwil dłużej. Emalia jest sucha, gdy przy leciutkim dotknięciu paznokciem o paznokieć, nie kleją się do siebie.



    * Usuwanie plamek, można wykonać specjalnym korektorem, lub za pomocą patyczka higienicznego nasączonego zmywaczem.


    Pamiętaj bardzo ważną rzecz! Im ciemniejszy lakier, tym staranniejszy powinien być manikiur. Przy czerwonym czy brązowym kolorze nie powycinane skórki i niedbale pomalowane paznokcie są bardziej widoczne.
















    ABC zdobienia - e-paznokcie.info

  2. #2
    Wczytuje się Avatar mysz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    14

    Domyślnie

    o właśnie mam pytanie, zazwyczaj jak maluję ciemnym lakierem to brudzę sobie skórki, nawet jeśli robię to najlepiej jak potrafię zawsze efekt nie jest idealny... czy istnieje jakiś preparat, którym można potraktować skórki i malować spokojnie? pamiętam jak kiedyś kosmetyczka malowała mi paznokcie i nakładała coś na skórki ale byłam głupia, że wtedy nie zapytałam....
    MYSZ

  3. #3
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    oj o tym preparacie to nie slyszalam..
    ale malowanie jest proste - nie mozesz wziasc za duzo lakieru na pedzelek ale tez nei za malo. przykladasz przy skorkach ( ale tak zeby ich nie dotknac) i chwile trzymasz az lakier sam sie "rozleje" w ladną linie i powolutku przez calosc ciagniesz pedzelek. pamietaj - POWOLI! zeby lakier ladnie sie "rozlal" i nie bylo przeswitów. to samo po boczkach. no i przewaznie idzie druga warstwa - to znow to samo

  4. #4

    Domyślnie Lakiery-suszenie,nowości,ulubione

    Jakie są wasze ulubione lakiery do paznokci do frenchy i wzorków?

  5. #5
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    lakierki, odzywki, podklady, nablyszczacze mam z SALLY HANSEN
    a rapitografy fajne sa z TOP CHOICE

  6. #6
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Thumbs up

    Ja uwielbiam lakier do frenchu firmy INGLOT nr 82. Jest wspaniały! Nie gęstnieje, nie robi smug i ma świeży naturalny kolor. A biały do frenchu to także INGLOT nr 38. Wszystkim polecam
    SZCZĘŚLIWA

  7. #7
    Wczytuje się Avatar kala0704
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie

    Moim zdaniem lakiery Inglota są jednymi z najlepszych lakierów, nie gęstnieją, nie odpryskują i mają świetny wybór kolorów a 82 to również mój ulubiony kolor, uwielbiam go na naturalnych paznokciach, niekoniecznie we frenchu

  8. #8

    Domyślnie

    ja się podpisuję pod inglotem,zwłaszcza linerki do zdobień mają fajne ale uwielbiam też lakiery maybelline colorama

  9. #9
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    ja przez rok pracowałam na inglocie ale odkąd klientka przyszła do mnie z lakierem GOLDEN ROSE tak od tamtej pory pracuje tylko na nich mam całą kolorystykę są o połowę tańsze,nie schną,nie odpryskują mogę ze spokojem przyrównac je do inglota

  10. #10
    Rozkręcanko Avatar Majka28
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czarne
    Postów
    41

    Domyślnie

    ja pracuje na Sorayi i jestem zadowolona

  11. #11
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    ja także uwielbiam Golden Rose - mają śliczne kolorki

  12. #12
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja większość produktów mam ze Star Nails w tym lakiery. Mają przepiękne kolory, długo się trzymają, a w dodatku cena jest niższa niż w inglocie. Czekam teraz na nowość do frenchu, będzie to specjalny flamaster na zasadzie lakieru, ale nie do ruszenia zmywaczem. Już widziałam próbkę możliwości.

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    to daj znac jak już dostaniesz taki flamaster

  14. #14
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Pewnie, że zdam relację po wypróbowaniu

  15. #15
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Ja rowniz jetem za inglotem sa na prawde dobre,uzywam rowniez lakierow z Magnetica w Polsce jet tylko jeden dystrybutor tej firmy,miesci sie w Bielko Bialej,bez zarzutow...ale uwazam za bezkonkurencyjne sa lakiery z firmy OPI maja niewyobrazalna game kolorow i sa swietne pod kazdym wzgledem lecz cena rowniez jet wygorowana...

  16. #16
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Orzesze
    Postów
    106

    Domyślnie

    w szkole mnie uczyli żeby malując kolorami ciemnymi nie dojeżdżać do skórek i wału bocznego paznokcia pędzelkiem , chodzi o to żeby zostawiać taki sam odstęp, nawet to fajnie wygląda i skorki nie są zalne

  17. #17
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    pewnie uzywala na te ssskorki zmywacza w flamastrze,przydatna rzecz...

  18. #18
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jooko Zobacz post
    w szkole mnie uczyli żeby malując kolorami ciemnymi nie dojeżdżać do skórek i wału bocznego paznokcia pędzelkiem , chodzi o to żeby zostawiać taki sam odstęp, nawet to fajnie wygląda i skorki nie są zalne
    musimy pamietac ze przy malowaniu ciemnym kolorem wszelkie niedociagniecia sa widoczne ... nie dojezdzajac ciemnym lakierem do walow okolopaznokciowych optycznie wydluzamy krotka plytke paznokcia , ale jednoczesnie wyglada to niezbyt ciekawie gdy spojzymy z bliska...

  19. #19

    Nai Jak szybko wysuszyć lakier do paznokci?

    Są jakieś sposoby - sztuczki, prewparaty które mogą pomóc ?

  20. #20
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    najlepszy jet preparat z inglota przyspieszajacy i bardziej jeszcze nablyszcza pazurki..a pozaty po zakonczonym zabiegu malowania polozyc delikatnie oliwke na skoreczki i w dol troche potrzymac,zybciej schna,nie dmuchac poniewaz przez to paznokcie sie matowia..

  21. #21

    Domyślnie

    ja mogę polecic z la femme iron harden nie dośc że szybko lakier wysycha to jeszcze bardzo długo się utrzymuje na paznokciach to jest preparat wzmacniający i zabezpieczający płytkę paznokcia


  22. #22

    Domyślnie

    aaaa i jeszcze speed dryer - wysuszacz do lakieru też z la femme

  23. #23

  24. #24
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja polecam preparat, który używam na co dzień ze Star Nails - utwardzacz z wysuszaczem (quick dry top coat). Nie dość, że przyspiesza wysychanie lakieru, to sprawia, że lakier znacznie dłużej się trzyma, a paznokcie pięknie się błyszczą.

  25. #25
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    A ja mam ten i jest super

    a to strona gdzie go kupuje
    Margoo ** WYSUSZACZ 75ml DO LAKIERÓW + ZAKRAPLACZ (594870224) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
    Ps z Inglota tez jest bardzo dobry tylko malutki
    SZCZĘŚLIWA

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 12:44
  2. Prawidłowy manicure - Krok po Kroku
    By mala in forum Manicure
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 21-01-2018, 16:53
  3. Krok po kroku
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 604
    Ostatni post / autor: 18-02-2014, 21:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •