Strona 8 z 29 PierwszyPierwszy ... 45678910111218 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 722

Temat: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

  1. #176
    No to..wpadłam Avatar WIOLA1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    ???????
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    Niestety ja tez robie na swoich pazurkach,bo klijentki nie sa tak szalone...

  2. #177
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    zdjecia mozna nadsylac do 7 II

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #178
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    do niedzieli, to chyba 7 wypada

  4. #179
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    hmm chyba sie data zmienila albo ja zle zakodowalam bo od poczatku bylam przekonana ze do 4 sie wysyla...ale jak do 7 to super wiecej czasu na wydziarganie czegos

  5. #180
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    miało być na konkurs ale zrezygnowałam więc mogę sie pochwalic moimi wypocinami 18godzinnymi... tak dla dobra sprawy














  6. #181
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    ale fajniusie ty zdolniacho

  7. #182
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    cudne..ty głupku..cos ty zrobiła było trza dac na konkurs...nie no...jak mogłas..:/

  8. #183
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    mam ochotę to wywalić....! i że nigdy nie było publikowane piękne

  9. #184
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    piękne tyle pracy oj woszczuru

  10. #185
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    wywali to szybko...

  11. #186
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Cool Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    Woszczur czemu ty nie wystartowałaś w konkursie! Takie cuda, bajeczne są!

    ---------- Dodano o godzinie 23:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:03 ----------

    No nie mogę, takie rzeczy robisz i rezygnujesz!? Powinnaś oberwać

  12. #187
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    Zaczyna się bu
    Woszczurek masz mega talent i mega pomysły









  13. #188
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    Nie owijajac w bawełnę. Wiemy Woszczurku czemu to zrobiłaś. Ja wiem, parę osób wie. Zwątpiłaś, że masz jakieś szanse w dostaniu chociażby wyróżnienia za swoją 18-to godzinną pracę(a to dopiero figurki akrylowe, pewnie jeszcze z sześć godzin na pazury) Czy akceptuję decyzję wstawienia tu tych cudeniek? Nie, bo szkoda. Bo raz zostałaś doceniona, pamiętasz wyróżnienie, które tu dostałaś?, może byłoby jeszcze raz, kto wie, kto wie....
    Mnie zabrakło odwagi aby to zrobić. Bo robiąc całe pazury na konkurs szaleństwa w Rio bardzo mocno się napracowałam. Co powiedziałabym mojej modelce, który służyła mi twarzą, czasem i piekną obgryzioną płytką? Co powiedziałabym mojej przyjaciółce, która siedziała te 10 godzin i cierpliwie czekała, aż będzie mogła zrobić foty? Ale wewnątrz czuję, że powinnam zrobić to samo. Taki konkurs jest szansą. Szansą na nauczenie się czegoś czego same nie jesteśmy w stanie osiągnąć. Nagrodą w tym konkursie jest coś wspaniałego-kursy.Na które jakże często nas po prostu nie stać.Kursy u osób, które są mistrzami branży kosmetycznej in globo. Ślemy więc nasze bardziej lub mniej udane prace i myślimy, że nam się uda. cicho myślimy, tak dla siebie, przed spaniem, po zabieganym dniu, prostując nogi pod kołdrą.
    Problem nie leży w samej ocenie Szanownego Jury naszych prac. Tu mamy-ja mam pewność, że jury jest obiektywne i sprawiedliwe.Prace oceniane są wszak anonimowo. Jeśli jednak widzimy, że wygrywa jedna i ta sama osoba, bo pomiędzy jakością jej prac, a jakością naszych jest przepaść- to tylko załamać ręce. Racja-niech wygra najlepszy obiektywnie najlepszy, ale najlepszy aktywny. Nie damy w ten sposób rady choćbyśmy zjadły swój własny ogon. Często łykamy po prostu tę gorzką pigułkę i startujemy dalej. Albo jak woszczur i pewnie parę innych,które doszły do wniosku, że i tak nie ma sensu- poddajemy walkę. Jesteśmy tu na tym forum, bo po prostu je lubimy. Lubimy atmosferę, możemy się angażować, doradzać, odsyłać. To forum daje szansę tym,które chcą po prostu stylizować paznokcie nawet gdy nie mają kursu. Popycha do realizacji marzeń pt "będę wielką stylistką"! To jedyne forum nie pyta złośliwie:masz kurs? Gdzie robiłaś? Kupujesz żel w 5 ml słoiczkach, nie stać Cię na większą pojemność? I w końcu: To forum było i jest często początkiem fajnego kumpelstwa i za to założycielom bardzo dziękujemy-ja dziękuję. Aktywność na forum jest doceniana-fakt. Ale nagle jest konkurs-przychodzi jedna, druga, trzecia osoba, która się nie udziela, nie angażuje i wygrywa konkurs, bo jest po prostu najlepsza i tak powstaje jeszcze większa przepaść,bo nagrodą jest szkolenie, albo doszkalanie, a potem taka osoba startuje w następnym konkursie na innym forum i może jeszcze na innym, ale w dni powszednie milczy, a poproszona o radę i instrukcje .. również milczy, czasem wstawi zdjęcie pazurów, ale to czasem. Czy to jest zabronione-nie. Jednak czy jest etyczne?
    Zdaję sobie sprawę, że nie o to organizatorom i założycielom forum chodziło, że organizując konkurs na forum mają szlachetne intencje. Za chęć poświęcenia swojego czasu i energii należy się wielkie zamiecenie czapką chodnika przed Nimi. Nie chodzi o to również aby to forum było hermetyczne i zamknięte i nie przyjmowało nowych fajnych stylistek, niech przychodzą. Duzo ich chemy, duuuzo, oby jak najwięcej! (fajna stylistka, to ta, która nie ma w domu karabinka automatycznego i zza węgła nie strzela do innej stylistki próbując eliminować konkurencję-co jak wiemy jest powszechne) Nie ma tego forum bez założycieli ale również nie ma forum bez takich aktywnych babek jak woszczur. Dajmy szansę aktywnym, a nie tylko "gościom".
    Prosimy o weryfikację aktywności osób startujących w konkursach-ja proszę-nie wiem jak, nie wiem. Po prostu o nią proszę.
    A teraz poproszę o bana za wprowadzanie niepokoju na forum.
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 01-02-2010 o 05:21

  14. #189
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    fajne figurki, szkoda takiego pomysłu odpusczac . Bierz sie do roboty , modyfikuj pomysł i dawaj na konkurs!

  15. #190
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Jeśli jednak widzimy, że wygrywa jedna i ta sama osoba, bo pomiędzy jakością jej prac, a jakością naszych jest przepaść- to tylko załamać ręce. Racja-niech wygra najlepszy obiektywnie najlepszy, ale najlepszy aktywny. Dajmy szansę aktywnym, a nie tylko "gościom".
    Prosimy o weryfikację aktywności osób startujących w konkursach-ja proszę-nie wiem jak, nie wiem. Po prostu o nią proszę.
    A teraz poproszę o bana za wprowadzanie niepokoju na forum.

    wcale ban ci sie nie nalezy ja nie mialam odwagi tego napiosac
    ja tez zrezygnowalam, ale po slowach mojego meza bo widzi jak sie stresuje tymi konkursami tu na forum i za kazdym razem sie rozczauje.
    jego slowa brzmialy tak, szkoda twoich nerwow i pracy bo i tak wygra po raz kolejny ta sama osoba.
    odpuscilam i wzielam udzial w innym konkursie nie z naszego forum, tam wiem ze moge miec realne szanse na wygrana. bo udzial w konkursach bierzemy nie tylko dla satysfakcji ale rowniez dla wygranej


    Iza sliczniutkie figurki

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #191
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    heh i ja zgadzam się z wami i po namyśle też właśnie dlatego odpuściłam...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  17. #192
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    mi to teraz dałyście kopniaka do działania... ja też chciałam zrezygnowac i chociaz jestem ta mniejsza aktywnośc to spróbuje

  18. #193
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    Zyza Twoja aktywność wcale nie jest mała Więc bierz się do roboty Widzę,że zaczęły się spekulacje.. powiem, że również jestem na skraju rezygnacji, bo ciężko mi kogoś zwerbować aby użyczył mi dłoni, a potem powoli brak cierpliwości, natomiast na sobie bardzo ciężko jest zrobić, bo mam małą córeczkę, którą muszę się zająć, a przerywać pazurki w trakcie robienia, to ciężka sprawa, ALE jednak największą demotywacją było brak wyróżnień i że faktycznie wygrywała ta sama osoba, nie powiem - prace były cudowne, ale to jednak jest pewna demotywacja I jeszcze jak widzę ile osób bierze udział w konkursie, to też słabo mi się robi Widocznie mamy za mało wiary w siebie i swoje możliwości chociaż too, że jednak zaczęłyśmy o tym rozmawiać, myślę, że jednak może zmotywować do pracy, aby jednak pokazać na co nas stać i Woszczurku sądzę, że jednak powinnaś wziąć udział w konkursie, bo masz talent, zresztą przekonałaś się o tym... Świetne te figurki, naprawdę podziwiam

  19. #194
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    a mi się wydaje ze każdy ma szanse a tak naprawdę to liczy się sam udział, doskonalenie i radość z wykonania pazurków które często możemy zrobić tylko na konkursy bo klientki nie są tak odważne i wola frencha a my nie mamy jak się rozwijać artystycznie
    ja tez biorę udział w konkursach mimo ze żadnego nie wygrałam zawsze mam frajdę ze dostaje dyplom uczestnictwa bo to jest tez wyróżnienie za odwagę ze wzięło się udział w konkursie i pokazało swoje prace na forum
    na konkurs walentynkowy zrobiłam szpice pierwsze w życiu i z tego się ciesze, że mimo iż siedziałam 5h i robiłam tylko 5 pazurków to w końcu wyszły i jestem z nich mega dumna
    także dziewczyny pędzle w dłoń i wysyłamy prace na konkurs bo każda praca z każdym nowym konkursem jest tylko lepsza
    Powodzenia życzę wszystkim
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  20. #195
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Cool Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    Hmmm no fakt jestem od nie dawna,
    ale jak czytam o tym wsszystkim wychodzi na to ze ktos kto jest nowy
    to w ogole nie ma szans na tego typu konkurs ?

    Ehhh ale nie ma co raz sie zyje, wyroznienieto juz jest cos dziewczyny.
    Trzeba miec ambicje i sie brac w garsc i nie przejmowac, musicie myslec pozytywnie!
    Woszczur ty tez! Masz duze mozliwosci

    Powodzenia wszystkim i ruszajcie d upeczki do pracy bo malo czasu zostalo do 7

  21. #196
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    a jednak widzę ze sama nie jestem, a sprawa po katach sie platała i nikt nie miał odwago powiedziec DOSC. a każdym razem kiedy jest jakas gruba sprawa to zawsze wychodzi od woszczura, no cóż taka jestem, nie robie tegol dla siebie ale dla osób którym to sie naprawde nalezy... jestem wobec sie bardzo krytyczna i wymagająca, wiem jakie robie błędy i wiem że są ode mnie lepsi, ale tak jak Aga biorę udział w konkursach na innych forach gdzie wie m że jest wyrównany poziom i mam jakieś realne szanse na docenienie mnie i moej pracy. ale ile u nas jest takich osób które sie produkują w |"pomocnych" tematach a nie tylko w ""galeryjnych'

    plushak, ivonka, choco, nieszkam, samaron, milena, kura dzika, emist, asia, basia kawka, elaxxx, goslava, szpila, kalaga, tuska, agulusia, agatka, i wiele wiele innych których pominełam bo po prostu nie pamietam

    a tak w ogóle to powitrze to po raz wtóry:

    moim zdaniem konkursy na forach (jakichkolwiek) powinny byc wynagrodzniem za to że sie poswieca swoj czas, pomaga sie innym.. wtedy ma to ręce i nogi.. a nie wrzuci sie swoje fotki, pochawli innych i tyle... wystarczy wejść w statystyke zwycięzców i sprawdzić w jakich tematah sie udzielaja ... ile rad dały "koleżanokm" żeby były lepsze.. no ale po co pomagac konkurencji jesli mozna miec wszystko dla siebie, prawda

    bo ile sie słyszy że ktos ma problem i pisze na gadu do kogoś "madrzejszego", ten sie produkuje co jak gdzie po co na co i dlaczego

    i chciałam tylko nadmienic ze nie robie i nie bede z siebie robiła ofiary holokaustu, że woszczur taki aktywny i zaangażowany a nie wygrywa i każdy ją w dupie ma.. (bardzo sie ciesze i jest mi niezmiernie miło że dostałam wyróznienie we ..."frenchu") nie, nie o to mi chodzi... chodzi mi o docenienie wszystkich pomagających i doradzających bo wielu jest tu takich... dlatego nie będę brac udziału w żadnych konkursach organizowanych na wzorach, bo po "tej afrerze" źle się będę czuła... nie wspominając już o fakcie gdybym kiedys cudem Bożym zdobyła wyróznienie czy miejsce na poduim. wyglądałoby to tak ze robie to dla siebie i tylko dla siebie, a tak nie jest

    PS mam tylko nadzieje że moja forumowa psiapiółka choco nie dostanie przeze mnie zawału

    amen.
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 01-02-2010 o 15:21

  22. #197
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    Dziewczyny dlaczego tyle w was rezygnacji..?nie rozumiem..
    Jestem zla Iza na Ciebie ze odpuscilas,mialas szanse i nadal oczywiscie ja masz,
    tylko dobrze musisz to wykorzstac niestety juz bez udzialu twoich szalonych figurek,ja bym sie wsciekla a pozniej poryczala, gdybym siedziala tyle godzin,tyle wlozonej pracyi energi i w taki sposob odpuscic,co Ty myslalas w momencie wrzucania tych fotek na forum...snap ik niks
    trzeba sobie udowodnic ze potrafie,ze moge sobie postawic jeszcze wieksza poprzeczke,ze stac mnie na to ,nie uwazasz..?Ja wiem ze potrafisz alee czego tu sie bac..?i w taki sposob jeszcze rezygnowac
    ..ja powiem tak,dzika kura masz racje..ale po to wlasnie robione sa te konkursy by was mobilizowalo do dalszej walki i stylizowania jeszcze lepszych paznokci..prac na dzien dzisiejszy jest bardzo niewiele okolo 8..wiec szanse macie duze i to kazda..
    ja mowilam i pisalam jak ktos chce pogadac odnosnie konkursu , jestem dostepna na gg 580263..niewidoczna jestem

    I nie marudzcie,prosze..kazdy konkurs jest dla was szansa..

  23. #198
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    ja nie chciałam zaczynać tego tematu tylko z tego powodu że już raz powiedziałam na tym forum co myślę i po prostu bana na 2 tygodnie dostałam...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  24. #199

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    z ekipą mamy już pomysły jak rozwiązać takie sytuacje o czym przekonacie się już przy następnym konkursie, chcemy żeby jak najwięcej z was próbowało swoich sił i rozwijało swoje umiejętności dla mnie to zawsze był priorytet i będziemy do tego dążyć

    tymczasem prosiłbym o pisanie w tym temacie na temat "Karnawałowego konkursiku"
    jeżeli ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam na pw do mnie

  25. #200
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Szalenstwa Karnawalu Rio de Janeiro

    A ja nie odpuszcze heh za duzo czasu i pracy i pomocy psiapsiulek mnie to kosztowalo ze jak bym odpuscila to by mnie zakatrupily! I ja uwazam ze startowac nalezy dla samej zabawy, wiadomo ze nagroda tez jest ważna ale te emocje i wogole chociaż sie nie zdobywa pierwszych miejsc są niezapomniane i dla samej tej przyjemności warto startować Ja dzisiaj prawdopodobnie wyśle moja prace a co...niech sie dzieje co chce Po to są konkursy żeby w nich startować

    Woszczurku jak sie spotkamy to za te laleczki masz u mnie po tyłku! Nie wybaczam ze nie wysłałaś! Mi to nie przyszlo wogole do glowy zeby takie cuda zrobic! jesteś de best!
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Konkurs impressionails
    By ania1773 in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-12-2009, 17:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •